| ||||
|
|
|
|||
| found: 165 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Hopsakee, rij je mee Lier, 16 .pp, soft cover, 19 x 26 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 126434&126B € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Let op! Boem! Van In - Lier, 1972,/.pp, hard cover, 20 x 27 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 257873&OKJ € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Van Pomperneeltje en andere verhalen Lier, 31 .pp, soft cover, 19 x 27 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 169695&333E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Shabonee Davidsfonds/Leuven, 1984, 210 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 254022&KJL € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau VI/1: Koffiepot heeft oorpijn. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002149 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau V/5: De aapjes. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; Voblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, band verschoten, verder goed. Book number: 1200002145 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau VI/6: Vijf huizen op stap. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002159 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau VI/5: Koning Boterbol. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002157 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau V/6: Er zit muziek in de boom. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, randen verschoten, verder goed. Book number: 1200002147 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau VI/4: Teevee voor Woefwaf. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002155 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau V/3: Jantje mus. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002141 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau V/4: De drie wensen. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, band verschoten, verder goed. Book number: 1200002143 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau VI/3: De nieuwe fiets. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002153 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau VI/2: Bob en zijn hond. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, verder goed. Book number: 1200002150 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Leespakket 2: niveau V/2: Liesje blaast bellen. Lier/Apeldoorn, J. van In/Stenvert & Zoon, 1983. ill. Demoor, Jean-Paul, 23pp ingenaaid, paperback, Leespakket, goede staat, Tweedehands; oblong: 14,5 x 11,5cm; gediffentieerde leesvormen voor niveau 5-6-7; bruindruk; geplastificeerd, randen verschoten, verder goed. Book number: 1200002139 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Schoolboekjes
Keywords: Kinderboeken; Jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De aardbeving Leuven, 1957, 172 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. Jeugdreeks van het Davidsfonds, nr. 82; geïllustreerd door Dries van den Broeck. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 47172&286H € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De aardbeving Leuven, 1957, 171 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. Gevouwen rug/Folded back, Jeugdreeks davidsfonds nr82, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 73710&25E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Aarde: Jaar 3000 Roeselare, 109 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155833&347D € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Avonturen in Oaxaca Lier, 1973, 88 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. Geïllustreerd, met opdracht/with dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 73763&25F € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Avontuur in Oaxaca Lier, Van In 1973 illustraties 1e dr. - Karton Book number: J59107 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Mexico | In shopping cart More information div> |
Avontuur in Oaxaca Lier, 1973, 87 .pp, paperback, 15 x 22 cm. Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 143315&6G € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De bekroonde foto / Een dode Chinees / Koeien zijn heilig Averbode, 1982, 108 .pp, hard cover, 14 x 22 cm. Met tekeningen van André Sollie. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 168562&389G € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Beproefde levens Haarlem, 1950, 223 .pp, hard cover/dust jacket, 11 x 18 cm. 1e druk, dust jacket damaged, cover onfris, roestplekken. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 123228&326E € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Beproefde levens Haarlem, 1950, 223 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 22 cm. Roman, omslag wat verkleurd/cover discoloured, dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd, foxing/roestvlekjes. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 138162&704D € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Beproefde levens Gottmer, 1950. 1e. Gebonden, linnen met rode opdruk, band Rein van Looy, 16 x 22,5 cm, 224p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 22731 € 7.90 [Appr.: US$ 9.92 | £UK 6.5 | JP¥ 788] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page