| ||||
|
|
|
|||
| found: 27 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
de Katholieke Illustratie. Zondag-lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 29ste jaargang Nr. 1 tm 52 1896 De Katholiek Illustratie, 1896, gebonden, groot formaat, in linnen, geillustreerd. goed. Book number: S-01724 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Antiquarische Boeken
| In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 31de Jaargang.. 1897-1898 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., mooie kunstled. band, goudopdr.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures. Book number: 70803 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie -1896-1897 Edition : AMSTERDAM, S'HERTOGENBOSCH, 1897 - 416 pages, relié, 36 cm - Très bon état ¶ Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nedellandsche Volk - Dertigste Jaargang - Nrs 1-52 - 52 gebundelde tijdschriften met talrijke houtgravures in z/w, gebonden in half linnen, harde kaft - Demi reliure toilée des 52 numéros hebdomadaires de l'année 1896/97 - Nombreuses gravures noir et blanc - Légères rousseurs sur certaines pages, peu nombreuses, sinon très bon état, reliure solide - Slight foxing on some pages (very few), else very good condition, solid binding Book number: 23145 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: RELIGION
Keywords: RELIGION - THEOLOGIE - CHRISTIAN BOOKS - THEOLOGY - Livres illustrés | In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie -1895/96 Edition : AMSTERDAM, S'HERTOGENBOSCH, 1897 - 416 pages, relié, 36 cm - Bon état ¶ Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nedellandsche Volk - Dertigste Jaargang - Nrs 1-52 - 52 gebundelde tijdschriften met talrijke houtgravures in z/w, gebonden in half linnen, harde kaft - Demi reliure toilée des 52 numéros hebdomadaires de l'année 1895/96 - Nombreuses gravures noir et blanc - Légères rousseurs sur certaines pages, sinon très bon état, reliure solide - Réparation peu visible sur la page de garde - Slight foxing on some pages, else very good condition, solid binding - First page repaired without damage Book number: 23146 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: RELIGION
Keywords: RELIGION - THEOLOGIE - CHRISTIAN BOOKS - THEOLOGY - Livres illustrés | In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 32de Jaargang.. 1898-1899 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., mooie bewerkte band, goudopdr., enk pag. los) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures. Book number: 70797 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 29de Jaargang.. 1895-1896 (HB, stevige band, 416 pag., groot form.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures. Book number: 70799 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 25de Jaargang.. 1891-1892 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., goudopdr.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures. Book number: 70798 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
Boekbeoordeling. Eene Garve. Dichtstukjes Van H. Erman. (Overgedrukt uit "De Katholiek", Dl. CVI, blz. 132-138. Omsl. "v.d. Schrijver". Book number: 798 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
| In shopping cart More information div> |
Egelantieren. Met titelplaat, naar een pastel van A. van Welie. Gegraveerd door Walter. Edam, J.M.Roldanus Cz. z.j. Or.omsl. 91p. Book number: 797 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Egelantieren. Gedichten van J.R. van der Lans. Edam. J.M. Roldanus Cz. [ca. 1900 ?]. Original publisher's cloth hardback, gilt title spine and frontcover, 8vo: frontispiece, 96pp. vognettes, table of contents. Fine copy. Book number: 34653 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften van Azor Bussum, Paul Brand z j 16 illustraties Jan Wiegman 1e dr. - Linnen Book number: J70044 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Gemma Galgani: Een kind van Jezus' Lijden (1878-1903) Uitgave der Paters Passionisten Klooster Mater Dolorosa", 1921, Goede Staat, Gebonden Linnen in Kartonnen Cassette, 260 blz. Nieuwe Volledige Uitgave met 16 kunstplaten + Prospectus 4 blz . Book number: 114615932 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Godsdienst: Christendom
| In shopping cart More information div> |
Heldengestalten. Thomas Morus, Cristophorus, Columbus, Jeanne D`Arc, Kardinaal Lavigerie Amsterdam, C.L. van Langenhuysen 1895 (eerste druk) Gebonden, half leer met goudbelettering en goud op snee, 202 pp., porto 3,00 euro NL, in very good condition, prachtexemplaar. Book number: D260/62566 € 48.00 [Appr.: US$ 60.27 | £UK 38.5 | JP¥ 4788] Catalogue: Antiquarisch
| In shopping cart More information div> |
Janus Peek en zijn vliegmachine. Mosmans Hertogenbosch,Zj.(ca1905). 161P. Bedrukte linnen band (iets vuil). Illustraties. Book number: 42106 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Jonker Michiel, zijn zuster Geertrui en zijn broer Erwin s'- Hertogenbosch, G. Mosmans zoon, z.j.. 1e druk. Geill. linnen, 163 p., naam op titelblad, vergeelde pagina's, in goede staat. Book number: JB2/042 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Jongensboeken
| In shopping cart More information div> |
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 32de Jaargang.. 1898-1899 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., mooie bewerkte band, goudopdr.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures. Book number: 70796 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
LIEDEREN EN LIEDEKENS Schiedam 1887, 127 pp. (loose in bind.) c200 -- Moby DickBook number: 127348 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history | In shopping cart More information div> |
Literarisch Album. 1890. Edam., J. Roldanus., 1890. 29 x 23 cms, ongepagineerd, circa 140 pagina's. goudgestempelde linnen uitgeversband. voorplat met enkele vlekken. 1890 bij benadering. Book number: 8515 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
Maagdenpalmen / bladen uit de geschiedenis der evangelieprediking in de Nederlanden Malmberg. 1904 2e druk 249pp gebrocheerd Book number: 101427575 € 14.75 [Appr.: US$ 18.52 | £UK 12 | JP¥ 1471]
| In shopping cart More information div> |
De Meerssener bende Episode uit den tijd der Limburgsche Bokkenrijders Amsterdam, van Langenhuysen - gebonden in privéband - duidelijke gebruikssporen [circa 1925] - Bokkerijders - Bokkenrijders, 1e druk. Book number: 28401 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
De Meerssener Bende. Episode uit de geschiedenis der Bokkerijders. Gevolgd door Barones Beatrix, een verhaal uit het oude Limburg. Amsterdam: C. L. van Langenhuysen. 1e druk, 8vo, ingenaaid, 208pp. Z. j. ca. oude spelling. Slapkartonnen band met ouderdomssporen. Naam v. e. op voorplat. Rug aan boven- en onderkant beschadigd. Inhoud goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 83954.LVZ € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
De Meerssener bende - Episode uit den tijd der Limburgsche bokkenrijders Amsterdam, Van Langenhuysen, s.d. 208pp. 1e druk, stempeltje, gecart.band, wat gebruiksslijtage, goed -- De LezenaarBook number: N59976 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Nederland (geschiedenis, heemkunde)
Keywords: Nederland Limburg Limburgensia Bokkenrijders heemkunde geschiedenis criminaliteit misdaad | In shopping cart More information div> |
De Meerssener bende - Episode uit den tijd der Limburgsche Bokkenrijders Amsterdam, van Langenhuysen - gebonden - naam op schutvel, verder goede staat [circa 1925] - Bokkerijders - Bokkenrijders, 1e druk. Book number: 52069 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
De Meerssener bende Episode uit den tijd der Limburgsche Bokkenrijders Amsterdam, van Langenhuysen - gebruikssporen [circa 1925] - Bokkerijders - Bokkenrijders, 1e druk. Book number: 35171 € 24.50 [Appr.: US$ 30.76 | £UK 19.75 | JP¥ 2444] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
Pater Joannes Baptista Lans (1808-1866). Een stuk geschiedenis uit het kerkelijk leven der 19e eeuw. 's-Hertogenbosch, G. Mosmans Zoon. 1911, 219 pp. geb. (Biografie van de pater Redemptorist Joannes Baptista Lans, geb. Haarlem in 1808, oprichter en vice-provinciaal van de Engels-Hollandse provincie van de orde van de Redemptoristen in 1855, overleden 1886). in goede staat. Book number: 004713 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kerkgeschiedenis/Theologie
Keywords: kerkgeschiedenis, Belgie, St. Truiden, Hanley, Hanley Caslr, Joannes Vincentius Gandolfi, Redemptoristen, kloosters, | In shopping cart More information div> |