ascending
descending
found: 27 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

 -
BANNING, H. A. EN LANS, J. R. VAN DER
de Katholieke Illustratie. Zondag-lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 29ste jaargang Nr. 1 tm 52 1896
De Katholiek Illustratie, 1896, gebonden, groot formaat, in linnen, geillustreerd. goed.
Book number: S-01724
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

BANNING, H.A. ; J.R. VAN DER LANS E.A.,
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 31de Jaargang..
1897-1898 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., mooie kunstled. band, goudopdr.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures.
Book number: 70803
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

BANNING H.A. - VAN DER LANS J.R.
De Katholieke Illustratie -1896-1897
Edition : AMSTERDAM, S'HERTOGENBOSCH, 1897 - 416 pages, relié, 36 cm - Très bon état
¶ Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nedellandsche Volk - Dertigste Jaargang - Nrs 1-52 - 52 gebundelde tijdschriften met talrijke houtgravures in z/w, gebonden in half linnen, harde kaft - Demi reliure toilée des 52 numéros hebdomadaires de l'année 1896/97 - Nombreuses gravures noir et blanc - Légères rousseurs sur certaines pages, peu nombreuses, sinon très bon état, reliure solide - Slight foxing on some pages (very few), else very good condition, solid binding
Book number: 23145
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Catalogue: RELIGION
Keywords: RELIGION - THEOLOGIE - CHRISTIAN BOOKS - THEOLOGY - Livres illustrés
In shopping cart

More information

BANNING H.A. - VAN DER LANS J.R.
De Katholieke Illustratie -1895/96
Edition : AMSTERDAM, S'HERTOGENBOSCH, 1897 - 416 pages, relié, 36 cm - Bon état
¶ Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nedellandsche Volk - Dertigste Jaargang - Nrs 1-52 - 52 gebundelde tijdschriften met talrijke houtgravures in z/w, gebonden in half linnen, harde kaft - Demi reliure toilée des 52 numéros hebdomadaires de l'année 1895/96 - Nombreuses gravures noir et blanc - Légères rousseurs sur certaines pages, sinon très bon état, reliure solide - Réparation peu visible sur la page de garde - Slight foxing on some pages, else very good condition, solid binding - First page repaired without damage
Book number: 23146
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Catalogue: RELIGION
Keywords: RELIGION - THEOLOGIE - CHRISTIAN BOOKS - THEOLOGY - Livres illustrés
In shopping cart

More information

BANNING, H.A. ; J.R. VAN DER LANS E.A.,
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 32de Jaargang..
1898-1899 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., mooie bewerkte band, goudopdr., enk pag. los) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures.
Book number: 70797
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

BANNING, H.A. ; J.R. VAN DER LANS E.A.,
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 29de Jaargang..
1895-1896 (HB, stevige band, 416 pag., groot form.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures.
Book number: 70799
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

BANNING, H.A. ; J.R. VAN DER LANS E.A.,
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 25de Jaargang..
1891-1892 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., goudopdr.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures.
Book number: 70798
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

LANS, J.R.VAN DER, (1855- )
Boekbeoordeling. Eene Garve. Dichtstukjes Van H. Erman.
(Overgedrukt uit "De Katholiek", Dl. CVI, blz. 132-138. Omsl. "v.d. Schrijver".
Book number: 798
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
In shopping cart

More information

LANS, J.R.VAN DER, (1855- )
Egelantieren.
Met titelplaat, naar een pastel van A. van Welie. Gegraveerd door Walter. Edam, J.M.Roldanus Cz. z.j. Or.omsl. 91p.
Book number: 797
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER [& A. VAN WELIE - FRONTISP.].
Egelantieren. Gedichten van J.R. van der Lans.
Edam. J.M. Roldanus Cz. [ca. 1900 ?]. Original publisher's cloth hardback, gilt title spine and frontcover, 8vo: frontispiece, 96pp. vognettes, table of contents. Fine copy.
Book number: 34653
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

LANS, J R VAN DER
Gedenkschriften van Azor
Bussum, Paul Brand z j 16 illustraties Jan Wiegman 1e dr. - Linnen
Book number: J70044
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

 -
LANS, J.R. VAN DER
Gemma Galgani: Een kind van Jezus' Lijden (1878-1903)
Uitgave der Paters Passionisten Klooster Mater Dolorosa", 1921, Goede Staat, Gebonden Linnen in Kartonnen Cassette, 260 blz. Nieuwe Volledige Uitgave met 16 kunstplaten + Prospectus 4 blz .
Book number: 114615932
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
In shopping cart

More information

 -
LANS, J.R. VAN DER
Heldengestalten. Thomas Morus, Cristophorus, Columbus, Jeanne D`Arc, Kardinaal Lavigerie
Amsterdam, C.L. van Langenhuysen 1895 (eerste druk) Gebonden, half leer met goudbelettering en goud op snee, 202 pp., porto 3,00 euro NL, in very good condition, prachtexemplaar.
Book number: D260/62566
€  48.00 [Appr.: US$ 60.27 | £UK 38.5 | JP¥ 4788]
Catalogue: Antiquarisch
In shopping cart

More information

LANS,J.R.VAN DER
Janus Peek en zijn vliegmachine.
Mosmans Hertogenbosch,Zj.(ca1905). 161P. Bedrukte linnen band (iets vuil). Illustraties.
Book number: 42106
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER
Jonker Michiel, zijn zuster Geertrui en zijn broer Erwin
s'- Hertogenbosch, G. Mosmans zoon, z.j.. 1e druk. Geill. linnen, 163 p., naam op titelblad, vergeelde pagina's, in goede staat.
Book number: JB2/042
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Jongensboeken
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER E.A.,
De Katholieke Illustratie. Zondags-Lectuur voor het Katholieke Nederlandsche Volk. 32de Jaargang..
1898-1899 (HB, stevige band, 416 pag., groot form., mooie bewerkte band, goudopdr.) 's-Hertogenbosch. Maatschappij De Katholieke Illustratie Ruim geïllustreerd met gravures.
Book number: 70796
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER
LIEDEREN EN LIEDEKENS
Schiedam 1887, 127 pp. (loose in bind.) c200
Book number: 127348
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Natural History
Keywords: natural history
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER.
Literarisch Album.
1890. Edam., J. Roldanus., 1890. 29 x 23 cms, ongepagineerd, circa 140 pagina's. goudgestempelde linnen uitgeversband. voorplat met enkele vlekken. 1890 bij benadering.
Book number: 8515
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER
Maagdenpalmen / bladen uit de geschiedenis der evangelieprediking in de Nederlanden
Malmberg. 1904 2e druk 249pp gebrocheerd
Book number: 101427575
€  14.75 [Appr.: US$ 18.52 | £UK 12 | JP¥ 1471]
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER
De Meerssener bende Episode uit den tijd der Limburgsche Bokkenrijders
Amsterdam, van Langenhuysen - gebonden in privéband - duidelijke gebruikssporen [circa 1925] - Bokkerijders - Bokkenrijders, 1e druk.
Book number: 28401
€  28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793]
Catalogue: Limburg
In shopping cart

More information

LANS, J.R.VAN DER
De Meerssener Bende. Episode uit de geschiedenis der Bokkerijders. Gevolgd door Barones Beatrix, een verhaal uit het oude Limburg.
Amsterdam: C. L. van Langenhuysen. 1e druk, 8vo, ingenaaid, 208pp. Z. j. ca. oude spelling. Slapkartonnen band met ouderdomssporen. Naam v. e. op voorplat. Rug aan boven- en onderkant beschadigd. Inhoud goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 83954.LVZ
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Catalogue: Limburgensia
In shopping cart

More information

VAN DER LANS J.R.
De Meerssener bende - Episode uit den tijd der Limburgsche bokkenrijders
Amsterdam, Van Langenhuysen, s.d. 208pp. 1e druk, stempeltje, gecart.band, wat gebruiksslijtage, goed
Book number: N59976
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: Nederland Limburg Limburgensia Bokkenrijders heemkunde geschiedenis criminaliteit misdaad
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER
De Meerssener bende - Episode uit den tijd der Limburgsche Bokkenrijders
Amsterdam, van Langenhuysen - gebonden - naam op schutvel, verder goede staat [circa 1925] - Bokkerijders - Bokkenrijders, 1e druk.
Book number: 52069
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Limburg
In shopping cart

More information

LANS, J.R. VAN DER
De Meerssener bende Episode uit den tijd der Limburgsche Bokkenrijders
Amsterdam, van Langenhuysen - gebruikssporen [circa 1925] - Bokkerijders - Bokkenrijders, 1e druk.
Book number: 35171
€  24.50 [Appr.: US$ 30.76 | £UK 19.75 | JP¥ 2444]
Catalogue: Limburg
In shopping cart

More information

LANS, MGR. MICHEL; BOGAERTS C.S.S.R., J.
Pater Joannes Baptista Lans (1808-1866). Een stuk geschiedenis uit het kerkelijk leven der 19e eeuw.
's-Hertogenbosch, G. Mosmans Zoon. 1911, 219 pp. geb. (Biografie van de pater Redemptorist Joannes Baptista Lans, geb. Haarlem in 1808, oprichter en vice-provinciaal van de Engels-Hollandse provincie van de orde van de Redemptoristen in 1855, overleden 1886). in goede staat.
Book number: 004713
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kerkgeschiedenis, Belgie, St. Truiden, Hanley, Hanley Caslr, Joannes Vincentius Gandolfi, Redemptoristen, kloosters,
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search