| ||||
|
|
|
|||
| found: 55 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Agorki, de prins die zelf het geluk veroveren wilde Antwerpen, 1955, 55 .pp, hard cover, 15 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris, geïllustreerd van Wanrooy, 2e druk/edition. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 112863&267E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Christa Nijmegen, De Koepel z j ill Rie Reinderhoff 1e dr. - Linnen Book number: J48182 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Christa De Koepel, Nijmegen. 1e druk, 152 pp. zeer goed - Very good. Zonder stofomslag Book number: 10385 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Meisjesboeken
| In shopping cart More information div> |
Christa. Antwerpen, Sheed & Ward, z.j. ill. Rie Reinderhoff, 152pp ingenaaid, linnen, goede staat, Tweedehands; roestvlekjes op snede, verder goed. Book number: 1200002500 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: Meisjesboeken | In shopping cart More information div> |
Clara Maria. Nijkerk, Callenbach, n.d. 222 pp. Ln/stofomsl. Book number: 13026 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
| In shopping cart More information div> |
Clara Maria Nijkerk, Callenbach. 1e druk. linnen with dust jacket, Ill.: Reinderhoff, Rie. Goed/Met stofomslag. Book number: 009249 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: kinderboeken
Keywords: Reinderhoff, Rie | In shopping cart More information div> |
CLARA MARIA. G.F. Callenbach N.V. - Uitgever - Nijkerk, z.j.. Linnengebonden/ingenaaid. Eerste/laatste pag. iets roestig. Netjes, goed. 222 pag. Illustraties van Rie Reinderhoff. Book number: 8746 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: meisjesroman; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Goud. Nijkerk,Callenbach,z.j. Geb.or.lin.met omslag.320p. Book number: 28874 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Goud. G. F. Callenbach N.V., Uitgever - Nijkerk. Hardcover, no dustjacket. Very good condition. The text is in Dutch. ¶ 320 pages. Book number: 72462X1 USD 100.00 [Appr.: EURO 79.75 | £UK 64 | JP¥ 7944] Catalogue: NETHERLANDS
Keywords: (Dutch Language ). | In shopping cart More information div> |
Hondje Kristoffel Antwerpen, Aug. Bossaerts 1944 prentjes van Jan Waterschoot 2e dr. - Gebrocheerd Book number: J90205 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/honden | In shopping cart More information div> |
Hondje Kristoffel Amsterdam, Standaard Boekhandel 1955 ill Geert van Wanrooy 1e dr. - Karton Book number: J32210 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
In een hoekje met een boekje. Prentjes van Jan WATERSCHOOT Aug. Bossaerts. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 144. Uitgave ca. 1930. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U140623 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
In een hoekje met een boekje Antwerpen, 144 .pp, hard cover, 18 x 25 cm. Prentjes van Jan Waterschoot. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 163745&384B € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Katharina. Koningin in ballingschap. Nijkerk, Callenbach, . met geslachtsregister., 1ste druk, 24blz., formaat 13-20cm., ingebonden hard cover. - goed Book number: 12046 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Katharina, Koningin in ballingschap. | In shopping cart More information div> |
Katharina. Koningin in Ballingschap. Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 244 blz.Hard cover. Rug licht verkleurd. -- De Wijze UilBook number: 21394 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Katharina. Koningin in ballingschap. Nijkerk, Callenbach, . met geslachtsregister., 1ste druk, 24blz., formaat 13-20cm., ingebonden hard cover. - goed Book number: 14849 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Katharina, Koningin in ballingschap. | In shopping cart More information div> |
Kleine Nachtmuziek Leuven, Davidsfonds, 1951. 316 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Gulden Reek 388. Inscr.: . goed. Book number: 7443 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: Gulden Reek | In shopping cart More information div> |
Kleine nachtmuziek Davidsfonds, Leuven, 1950. 1ste. Ingenaaid, kunstlederen band, 316 pp., bandversiering Dries van den Broeck, bekroond met de Prof. Em. Vliebergh-prijs 1950. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18068 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Kleine nachtmuziek. Leuven, Davidsfonds, 1951. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 316 pp. Good, bladen en cover vergeeld Book number: 46937 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Madame Royale. De prinses in de schaduw. Deel I. Het spinneweb. + 2. De gouden horizon. + 3. Het droomhuis. 3 delen samen. Eva, weekblad voor de vrouw, Leiden. Gebonden en met illustraties 246 + 254 + 238 pp. Book number: 101395491 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
MADAME ROYALE, de Prinses in de Schaduw. 1) HET SPINNEWEB 2) DE GOUDEN HORIZONT 3) HET DROOMHUIS. Historische Romancyclus (begin 19e eeuw/Franse Revolutie) EVA, geen jaartal vermeld (jaren '60/'70?). stofomslag, wv. 1 beschadigd en 2 licht beschadigd, resp. 246, 254 en 238 pp.. -- Boek na BoekBook number: A15596 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
| In shopping cart More information div> |
Madame Royale, de prinses in de schaduw: deel II de gouden horizon. Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 256 blz.Hard cover. Linnen. Een illustratie van Anton Pieck Gebruikersvlekken op snede. Rug verkleurd -- De Wijze UilBook number: 6303 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Roman
Keywords: Roman/Anton Pieck | In shopping cart More information div> |
Madame Royale. De prinses in de schaduw. Leiden, Eva, weekblad voor de vrouw, z.j. 238 pp. Geb.Linnen, 13 x 20 cm. ; In goede staat. Book number: 09463 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Madame Royale. De prinses in de schaduw. Nijkerk, Callenbach, n.d. 3 delen. Linnen. Illustr. Anton Pieck. Wat slijtage aan de banden. Book number: 26513 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: anton pieck | In shopping cart More information div> |
MADAME ROYALE. De prinses in de schaduw. Deel I - HET SPINNEWEB. Nijkerk, G.F. Callenbach N.V. Uitgever - z.j.. Gebonden/stofomslag. Naam/adres schutblad, vlekje, linnen bij rug ietsje uitgeslagen. Keurig. 246 pag. Illustratie omslag en binnenwerk: Anton Pieck. Book number: 7412 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: roman, koningshuis; oorsp. | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page