| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
De derde deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1981. Original publisher's red cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 68pp. 5 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 3: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 19182 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
[2 gedichten]: Nou, neem mij dan.. [en] Ik lig op bed verveeld koket .... Amsterdam, Peter Loeb, 1978. Plano. Met illustr. 30 x 21.5 cm. ¶ Verschenen op Vers voor de Pers, als aankondiging van de bundel Hier mijn hand en dáár mijn wang in 50 genumm. ex. Book number: #63624 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Hier mijn hand en dáár je wang. Wat intieme coorespondentie. Amsterdam, Loeb, 1978, 1e dr., paperback, 143 p. Rug en voorplat wat verkleurd. Book number: 20633 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Hier mijn hand en daar je wang : wat intieme Correspondentie Amsterdam : Peter Loeb. 1978. Paperback. 1e druk, 142 blz, facsimile, 22 cm, isbn 9062130461, redelijk goed exemplaar [naam op voorblad]. Annotatie: De bundeling van een spontane briefwisseling tussen een coryfee en een debutante : boordevol saillante details. Het betreft hier ook minder een 'literaire' correspondentie alswel een een boeket hartelijke, vreugdevolle, treurige en bovenal eerlijke bekentenissen; enigszins chaotisch zoals de werkelijkheid ook is. Book number: 000353 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: Dagboek, Biografie | In shopping cart More information div> |
Hier mijn hand en daar je wang - Wat intieme correspondentie Amsterdam, Peter Loeb, 1978 (eerste druk) Paperback, 143 pp., porto 2,50 euro , isbn 906213041. Rug verkleurd, naam op schutblad. In goede staat.. Book number: EMP664/69606 € 3.95 [Appr.: US$ 4.96 | £UK 3.25 | JP¥ 394] Catalogue: Briefwisseling
| In shopping cart More information div> |
Hier mijn hand en dáár je wang Amsterdam, Peter Loeb 1978 paperback, 1e druk, 143 pp. -- De MiniatuurBook number: N334 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: brieven | In shopping cart More information div> |
Al dat zweet Amsterdam - Uitgeverij Bert Bakker, 1983, 132 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 208265&SPO € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Sport En Spel
Keywords: Sport en Spel | In shopping cart More information div> |
Al dat zweet. Amsterdam, Bert Bakker, 1983. Paperback. 132pp. [gesigneerd] Book number: 42860 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Sport/Denksport
Keywords: sport/denksport voetbal Cruijff Cruyff ISBN 9035100344 | In shopping cart More information div> |
Al dat zweet. Amsterdam, Bert Bakker, 1985. Paperback(kl. vlekje op snede). 132pp. Book number: 100320 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Sport/Denksport
Keywords: sport/denksport voetbal Cruijff Cruyff ISBN 9035100344 | In shopping cart More information div> |
Al dat zweet. Amsterdam 1e Bert Bakker 1983, ing. 132 p. Book number: 22688 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
| In shopping cart More information div> |
Al dat zweet Uitgever: Bakker Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789035100343 -- Budget BoekBook number: 7784 € 9.89 [Appr.: US$ 12.42 | £UK 8 | JP¥ 987]
Keywords: 9789035100343 | In shopping cart More information div> |
Geheime liefde Bert Bakker, Amsterdam, 1985. 4de. Paperback, 174 pp omslag Rick Vermeulen, foto gerald Platters, ongelezen exemplaar. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 23979 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Geheime liefde Uitgever: Bakker Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789060197110 -- Budget BoekBook number: 9277 € 9.99 [Appr.: US$ 12.54 | £UK 8.25 | JP¥ 997]
Keywords: 9789060197110 | In shopping cart More information div> |
Gevallen vrouwen Amsterdam - Uitg. Bert Bakker, 1981, 118 .pp, paperback, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 204069&274E € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Gevallen vrouwen: verhalen Amsterdam: Bakker, 1982. Laurie Langenbach Korte verhalen over vrouwen in de jaren zeventig 118 pagina's 20 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 7506 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Prostitutie en hoerenloperij
Keywords: 9060198506 | In shopping cart More information div> |
GEVALLEN VROUWEN. Amsterdam, Uitgeverij Bert Bakker - 1982. Paperback. In perfecte staat. 118 pag. Omslagontwerp: Gerard Hadders. Foto achterplat: Peter Elenbaas. Typografie: Max van Os. Book number: 6904 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: verhalen; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Gevallen vrouwen. Verhalen. Amsterdam,Bert Bakker,1982. Pap.118p. Book number: 57057 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Gevallen vrouwen. Verhalen. Amsterdam, Bert Bakker, 1984. Paperback. 118pp. Book number: 31048 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza verhalen ISBN 9060198506 | In shopping cart More information div> |
Vera Amsterdam - Uitg. Bert Bakker, 1980, 125 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 204049&274E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |