| ||||
|
|
|
|||
| found: 35 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Eeuwig Ajax, 14 schrijvers en Ajaxfans buigen zich ter ere van het eeuwfeest over hun club Amsterdam, Thomas Rap 2000 (eerste druk) paperback, porto 2,00 euro, isbn 9789060056189, In goede staat. . Book number: CP426/11513 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698] Catalogue: Sport
| In shopping cart More information div> |
Koen van achter de sterren 2002. Gekartonneerd. Pp: 23. Daantje vindt het maar niks en maakt 's nachts een reis tussen de sterren. Prentenboek met tekeningen in gedekte kleuren. Vanaf ca. 5 jaar. ISBN: 9789021616957. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2133900 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP„ 449] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021616957 | In shopping cart More information div> |
De eerste keer. Een wereldwijde verhalenbundel Novib, 1995. eenmalig. Paperback, 96p, omslag en tekeningen Peter van Hugten. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 4608 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399] Catalogue: Literatuur Overige/Wereldliteratuur
Keywords: Literatuur Nederlandstalig,Letterkunde Hedendaagse | In shopping cart More information div> |
Mothers of Modern Art. Grafisch Atelier Utrecht: Utrecht, z.j. Paperback, 4kant, ills., foto's, in de vorm van Het Gouden Boekej 9"Haar Gouden Boekje), prima ex., ongepagineerd. Book number: 17354 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP„ 1147] Catalogue: Art/Kunst
| In shopping cart More information div> |
De achttiende deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1996. Original publisher's brown cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 62p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 18: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 19196 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
| In shopping cart More information div> |
De Achttiende Deur Oudekerk, NPP. 1996, 1ste dr. Geb.L. 19,5x13,5cm. 62 blz. Ill.: Wijnen. Vier verhalen waarin ergens een deur voorkomt. Met biografie van de vier auteurs. Samenstelling Eugčne van Herpen. Goed exemplaar. Book number: 001662 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP„ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Gelegenheidsuitgave - Crawford Wijnen | In shopping cart More information div> |
De drieëntwintigste deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 2001. Original publisher's purple cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 64. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 23: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 39688 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
| In shopping cart More information div> |
De eenentwintigste deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1999. Original publisher's gray cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 78pp. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 21: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 39686 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
| In shopping cart More information div> |
De negentiende deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1997. Original publisher's brown cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 62p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 19: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 39690 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
| In shopping cart More information div> |
De twintigste deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1998. Original publisher's red cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 72p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 20: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 39685 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Ik ben willem Uitgever: Uitgeverij Ploegsma Jaar: 2003. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789021619361 -- Budget BoekBook number: 25546 € 13.66 [Appr.: US$ 17.15 | £UK 11 | JP„ 1363]
Keywords: 9789021619361 | In shopping cart More information div> |
Ik ben Willem! 2003. Gekartonneerd. Pp: 111. Door de week woont Willem bij zijn moeder en in het weekend bij zijn vader. Hij verliest zijn oma, maar krijgt er een babyzusje bij. Vanaf ca. 9 jaar. ISBN: 9789021619361. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1125628 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP„ 499] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789021619361 | In shopping cart More information div> |
Koen van achter de sterren. Amsterdam, Ploegsma, 2002. ill. Harmen van Straaten, ingenaaid, harde kaft, goede staat, Tweedehands; AVI 7. Book number: 1111040265 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Kinder- en Jeugdboeken
Keywords: Prentenboek; Ontdekken en op reis | In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig [verhalen] : De Bezige Bij 1999 (tweede druk) paperback, Als nieuw, porto 2,00 euro. ISBN 9023438094 Book number: D121/4461 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Kont achteruit, Hoerig Amsterdam, De Bezige Bij. 1999, Eerste druk. (ISBN: 9023438094) Paperback, 2n1 1. 132 pag. Goede staat. Niet direct af te halen in onze winkel. Book number: 018030 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698] Catalogue: Literatuur - Literature
Keywords: 9023438094 | In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig. 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1999. 138 pag. Paperback. Book number: 4435 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Verhalen | In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig. Verhalen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1999, 138 pp. Pocket, 12,5 x 20 x 1,5 cm. ; in goede staat. Book number: 09481 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig. Amsterdam: De Bezige Bij, 1999. 2e druk, Paperback, 8vo, 132pp. Verhalen. Kartonnen band. In nieuwstaat. [ISBN: 9023438094] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 36286.LIT € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1999. Paperback 20x13. 1e druk. 138 blz. De personages in 'Kont achteruit . Hoerig' bewegen zich op de rand van wat moreel en maatschappelijk aanvaardbaar is. Door de uiterst beheerste schrijfstijl van Hermine Landvreugd word je onvermijdelijk naar deze onbelichte kanten van de samenleving gezogen.. Book number: N2115 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Hoertje | In shopping cart More information div> |
Kont achteruit, hoerig. Verhalen De Bezige Bij, 1999. Paperback. Pp: 138. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1391193 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP„ 648] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig. Amsterdam, De Bezige Bij 1999 (eerste druk) paperback, 138 pag., porto 2,00 euro, isbn 9789023438090 in goede staat.. Book number: MP426/44601 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP„ 549] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Kont achterui.,Hoerig, verhalen; A'dam, Bezige Bij, 1999, 2e (1e = 1999), 132p., garenloos, omslag Studio Paul Koeleman, als nieuw, Book number: 17624 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Kont achteruit. Hoerig : Verhalen Amsterdam : De Bezige Bij. 1999. Paperback. 2e druk, 138 blz, 20 cm, isbn 9023438094, goed exemplaar. Annotatie: Negen verhalen over de zelfkant. Door haar beheerste schrijfstijl wordt je overmijdelijk naar deze onbelichte kanten van de samenleving gezogen. Book number: 003811 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Keywords: Ned. Literatuur en Romans | In shopping cart More information div> |
Margaretha bleef het langst liggen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1996. Paperback(naam op schutblad). 150pp. [mooi ex.] Book number: 42391 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP„ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza erotische verhalen ISBN 9789023435150 | In shopping cart More information div> |
Margaretha bleef het langst liggen. 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1996. 150 pag. Paperback. Book number: 4432 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Verhalen | In shopping cart More information div> |