ascending
descending
found: 22 books

HEYSE, PAUL/VERBRUGGEN, J; & LAMBRECHTS, LAMBRECHT (INL.).
DE VERLOREN ZOON NAAR PAUL HEYSE.
Maldeghem, Delille, 1913 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21.5x17.5 cm.,46 pp.
¶ Duimpjesuitgave nummer 106.
Book number: 32494
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: verbruggen 106 letteren letterkunde
In shopping cart

More information

HEYSSE [HEYSE] PAUL & VERBRUGGEN J (BEWERK.) & LAMBRECHTS LAMBRECHT (INL.)
De verloren zoon
Maldeghem, Delille, 1914. x + 46pp. 21cm. deels onopengesneden, in de reeks "Duimpjesuitgave" nr.106, enkele stempeltjes
Book number: I65418
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: vertaalde literatuur Duitsland proza
In shopping cart

More information

JEURISSEN ALFONS, MULS JOZEF, VAN DEN OEVER KAREL, LAMBRECHTS LAMBRECHT & HAENEN HUIBRECHT
Vlaamsche arbeid. Tweemaandelijksch tijdschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jg.1 (1905-1906) nr.3
Antwerpen, Vlaamsche Arbeid, 1905-1906. pp.65-96, 27cm. originele omslag, enkele roestvlekjes, goed, [bevat o.a.: JEURISSEN Alfons, Tante bas en hare familie & LAMBRECHTS Lambrecht, Het mirakelfeest & HAENEN Huibrecht, Het Angelus], T76507
Book number: T76507
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: letteren letterkunde literatuur Belgicana Vlaanderen tijdschrift Limburgse letteren
In shopping cart

More information

 -
LAMBRECHTS, LAMBRECHT
Dierennovellen door-; Nummer 86 der Duimpjesuitgave
Maldeghem, V. Delille, 1910. 143 (1) pp. Geillustreerde omslag. Fraaie boekdekoratie. Th. van Rysselberghe (?).
Book number: 13990
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgsch leven
Maldeghem, V.Delille, 1913. 108pp. uit de reeks "Duimpjesuitgave" nr.102, 21cm. 2 stempels, enkele roestplekjes, goed exemplaar, [LAMBRECHTS Lambrecht, Hoeselt 1865 - Gent 1932]
Book number: T30357
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Limbrugse literatuur streekliteratuur duimpjesuitgave Vlaanderen België
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT -.
Limburgsch leven.
Maldeghem, V. Delille, 1913. Or. blind papieren omslag, (IV), 104+2p.
¶ Nummer 102 der Duimpjesuitgave. Met bibliografie van de auteur achterin; goed exemplaar.
Book number: 28431
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Duimpjesuitgaven Lille, Victor De Limburg Maldegem Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT,
Limburgsche Beelden.
1922 (ZB, geb., 174 pag., vl.) Brugge. Houdmont-Carbonez.
Book number: 68998
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Limburg
Keywords: Limburg
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgsche beelden
Brugge, 1922, 173 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. Boekband los/Cover loose. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 60004&109B
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BELGIEN. - LAMBRECHTS, LAMBRECHT (VERZ.)
Limburgsche liederen
Gent : Commissie van het Oude Volkslied, 1937. - 130 S. OPp. Beigegeben: Aantekeningen bij de Limburgsche liederen, ibid., 1937. - 85 S. Notenbeisp.
Book number: 61318
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: songbooks
Keywords: Belgium, Belgien
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgsche Liederen
Antwerpen, 1995, 114 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Herdrukken Oude Vlaamse Liedboeken Deel 4 Limburgsche Liederen, verzameld door Lambrecht Lambrechts, Deel 1 1936 - deel 2 1937, met toevoeging van een Nawoord en Registers door St. Top. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 245965&369A
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Streekgeschiedenis Belgisch Limburg
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgsche beelden
Brugge, Houdmont-Carbonez, 1922. 173pp. Davidsfonds-uitgave nr.198, [LAMBRECHTS Lambrecht, Hoeselt °1865, Gent +1932]
Book number: T26898
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Keywords: Limburgse literatuur letteren Limburg Vlaanderen
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgsche beelden
Bruges, Houdment-Carbonez. Hardcover, gebonden, 8vo, 206 pp. Good.
Book number: 6308
€  21.00 [Appr.: US$ 26.37 | £UK 17 | JP¥ 2095]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgsche liederen.
Gent, volksdrukkerij, 1937. In-8°. 128 pp. Okergele uitgeversband.
¶ I. Balladen II. Liefdeliederen III. Komische en spotliederen IV. Kinderliederen
Book number: 1380
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Volksmuziek
Keywords: volksmuziek, limburgse liederen, limburgse volksmuziek
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT
Limburgsche Beelden
J. Houdment-Carbonez, Brugge, n.d. (ca1922), gebrocheerd in blinde omslag. Pp173. stempel op titelblad. Inhoud goed
Book number: 6013024
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Belgicana
Keywords: literatuur, streektaal, novellen, belgisch limburg
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT.
Limburgsche Beelden.
Brugge, J. Houdmont-Carbonez, 1922. Oorspr. omslag. 173 p. [Vlekje op omslag].
Book number: B6525
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT
Limburgse Liederen
Antwerpen, Instituut Voor Volkskunde. 1995. 24 x 16 cm, 83 pp. Softcover. Tekst en partituur. Nawoord en registers door St. Top. Deel IV van de Herdrukken Oude Vlaamse Liedboeken. As New.
Book number: 013236
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Limburgse beelden
Brugge, 1922, 174 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. 0. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 2185&13G
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: Streekgeschiedenis
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT.
MATE EN MINNE. XII MONOLOGEN.
Maldeghem, Delille, 1909 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21.5x17.5 cm., 103 pp.
¶ Duimpjesuitgave nummer 81.
Book number: 32615
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: . . 78 toneel tooneel monoloog théâtre theatre literatuur littérature literature letteren letterkunde
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS LAMBRECHT
Om moeders wil [Duimpjesuitgave nr. 119]
Maldegem, Victor Delille, 1924-1925. 177pp. 22cm. in de reeks "Duimpjesuitgave" nr. 119, enkele stempeltjes (waarvan 3 op bladsneden), luttele roestvlekjes, goede staat, [LAMBRECHTS Lambrecht, Hoeselt 1865 - Gent 1932], T64146
Book number: T64146
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Limburgse literatuur
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT
Paascheieren
De Vlaamsche Boekhandel L.J. Kryn, 1908. Pp: 204. Eerste uitgave. Onafgesneden, met titelvignetten. Heel goed, met kristalpapier. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U20151
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

LAMBRECHTS, LAMBRECHT.
HET WINGEWEST.
Amsterdam, Van Looy, 1914 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, z/w vignet op voorpagina, 20x13.9 cm., 252 pp.
Book number: 34793
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: . letteren letterkunde
In shopping cart

More information

VAN METTENYEN BERT, DE RIDDER ANDRE, VAN NYLEN JAN, LAMBRECHTS LAMBRECHT, EECKELS CONSTANT, TIMMERMANS FELIX E.A.
Vlaamsche arbeid. Tweemaandelijksch tijdschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jg.1 (1905-1906) nr.5
Antwerpen, Vlaamsche Arbeid, 1905-1906. pp.129-160, 27cm. originele omslag, enkele roestvlekjes, vlekje op p.129, luttele aantekeningen op pp.136-139, goed, [bevat o.a.: TIMMERMANS Felix, De doode (gedicht, p.143)], T76505
Book number: T76505
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: letteren letterkunde literatuur Belgicana Vlaanderen tijdschrift Timmermans poezie dichtkunde
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search