| ||||
|
|
|
|||
| found: 22 books |
DE VERLOREN ZOON NAAR PAUL HEYSE. Maldeghem, Delille, 1913 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21.5x17.5 cm.,46 pp. ¶ Duimpjesuitgave nummer 106. Book number: 32494 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: verbruggen 106 letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
De verloren zoon Maldeghem, Delille, 1914. x + 46pp. 21cm. deels onopengesneden, in de reeks "Duimpjesuitgave" nr.106, enkele stempeltjes -- De LezenaarBook number: I65418 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Vertaalde Wereldliteratuur
Keywords: vertaalde literatuur Duitsland proza | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche arbeid. Tweemaandelijksch tijdschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jg.1 (1905-1906) nr.3 Antwerpen, Vlaamsche Arbeid, 1905-1906. pp.65-96, 27cm. originele omslag, enkele roestvlekjes, goed, [bevat o.a.: JEURISSEN Alfons, Tante bas en hare familie & LAMBRECHTS Lambrecht, Het mirakelfeest & HAENEN Huibrecht, Het Angelus], T76507 -- De LezenaarBook number: T76507 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: letteren letterkunde literatuur Belgicana Vlaanderen tijdschrift Limburgse letteren | In shopping cart More information div> |
Dierennovellen door-; Nummer 86 der Duimpjesuitgave Maldeghem, V. Delille, 1910. 143 (1) pp. Geillustreerde omslag. Fraaie boekdekoratie. Th. van Rysselberghe (?). Book number: 13990 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
| In shopping cart More information div> |
Limburgsch leven Maldeghem, V.Delille, 1913. 108pp. uit de reeks "Duimpjesuitgave" nr.102, 21cm. 2 stempels, enkele roestplekjes, goed exemplaar, [LAMBRECHTS Lambrecht, Hoeselt 1865 - Gent 1932] -- De LezenaarBook number: T30357 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Limbrugse literatuur streekliteratuur duimpjesuitgave Vlaanderen België | In shopping cart More information div> |
Limburgsch leven. Maldeghem, V. Delille, 1913. Or. blind papieren omslag, (IV), 104+2p. ¶ Nummer 102 der Duimpjesuitgave. Met bibliografie van de auteur achterin; goed exemplaar. Book number: 28431 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Duimpjesuitgaven Lille, Victor De Limburg Maldegem Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Limburgsche Beelden. 1922 (ZB, geb., 174 pag., vl.) Brugge. Houdmont-Carbonez. Book number: 68998 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Limburg
Keywords: Limburg | In shopping cart More information div> |
Limburgsche beelden Brugge, 1922, 173 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. Boekband los/Cover loose. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 60004&109B € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Limburgsche liederen Gent : Commissie van het Oude Volkslied, 1937. - 130 S. OPp. Beigegeben: Aantekeningen bij de Limburgsche liederen, ibid., 1937. - 85 S. Notenbeisp. Book number: 61318 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: songbooks
Keywords: Belgium, Belgien | In shopping cart More information div> |
Limburgsche Liederen Antwerpen, 1995, 114 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Herdrukken Oude Vlaamse Liedboeken Deel 4 Limburgsche Liederen, verzameld door Lambrecht Lambrechts, Deel 1 1936 - deel 2 1937, met toevoeging van een Nawoord en Registers door St. Top. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 245965&369A € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Streekgeschiedenis Belgisch Limburg
Keywords: Streekgeschiedenis Belgisch Limburg | In shopping cart More information div> |
Limburgsche beelden Brugge, Houdmont-Carbonez, 1922. 173pp. Davidsfonds-uitgave nr.198, [LAMBRECHTS Lambrecht, Hoeselt °1865, Gent +1932] -- De LezenaarBook number: T26898 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Limburgse literatuur letteren Limburg Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Limburgsche beelden Bruges, Houdment-Carbonez. Hardcover, gebonden, 8vo, 206 pp. Good. -- BalladeBook number: 6308 € 21.00 [Appr.: US$ 26.37 | £UK 17 | JP¥ 2095] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
Limburgsche liederen. Gent, volksdrukkerij, 1937. In-8°. 128 pp. Okergele uitgeversband. ¶ I. Balladen II. Liefdeliederen III. Komische en spotliederen IV. Kinderliederen Book number: 1380 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Volksmuziek
Keywords: volksmuziek, limburgse liederen, limburgse volksmuziek | In shopping cart More information div> |
Limburgsche Beelden J. Houdment-Carbonez, Brugge, n.d. (ca1922), gebrocheerd in blinde omslag. Pp173. stempel op titelblad. Inhoud goed Book number: 6013024 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Belgicana
Keywords: literatuur, streektaal, novellen, belgisch limburg | In shopping cart More information div> |
Limburgsche Beelden. Brugge, J. Houdmont-Carbonez, 1922. Oorspr. omslag. 173 p. [Vlekje op omslag]. Book number: B6525 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Limburgse Liederen Antwerpen, Instituut Voor Volkskunde. 1995. 24 x 16 cm, 83 pp. Softcover. Tekst en partituur. Nawoord en registers door St. Top. Deel IV van de Herdrukken Oude Vlaamse Liedboeken. As New. Book number: 013236 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Folklore - Heemkunde
| In shopping cart More information div> |
Limburgse beelden Brugge, 1922, 174 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. 0. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 2185&13G € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Streekgeschiedenis
Keywords: Streekgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
MATE EN MINNE. XII MONOLOGEN. Maldeghem, Delille, 1909 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21.5x17.5 cm., 103 pp. ¶ Duimpjesuitgave nummer 81. Book number: 32615 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: Theater ; Theater ; Théatre ; Theater
Keywords: . . 78 toneel tooneel monoloog théâtre theatre literatuur littérature literature letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Om moeders wil [Duimpjesuitgave nr. 119] Maldegem, Victor Delille, 1924-1925. 177pp. 22cm. in de reeks "Duimpjesuitgave" nr. 119, enkele stempeltjes (waarvan 3 op bladsneden), luttele roestvlekjes, goede staat, [LAMBRECHTS Lambrecht, Hoeselt 1865 - Gent 1932], T64146 -- De LezenaarBook number: T64146 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Limburgse literatuur | In shopping cart More information div> |
Paascheieren De Vlaamsche Boekhandel L.J. Kryn, 1908. Pp: 204. Eerste uitgave. Onafgesneden, met titelvignetten. Heel goed, met kristalpapier. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U20151 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
HET WINGEWEST. Amsterdam, Van Looy, 1914 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, z/w vignet op voorpagina, 20x13.9 cm., 252 pp. Book number: 34793 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: . letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche arbeid. Tweemaandelijksch tijdschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jg.1 (1905-1906) nr.5 Antwerpen, Vlaamsche Arbeid, 1905-1906. pp.129-160, 27cm. originele omslag, enkele roestvlekjes, vlekje op p.129, luttele aantekeningen op pp.136-139, goed, [bevat o.a.: TIMMERMANS Felix, De doode (gedicht, p.143)], T76505 -- De LezenaarBook number: T76505 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: letteren letterkunde literatuur Belgicana Vlaanderen tijdschrift Timmermans poezie dichtkunde | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |