ascending
descending
found: 69 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

KUYPERS, JULIEN.
Aan de Waterkant. Met 48 Illustraties.
Antwerpen. Uitgeverij De Sikkel. 1957. Soft cover. Book, Tweede druk. Zw/w foto's en kaart. gebrocheerd met geïllustreerde zelfwikkel. Heel goed. 167 pp. 20 x 15 cm. Very Good.
Book number: 000946
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: t ros beiaard//
In shopping cart

More information

CRAEYBECKX LODE - VAN IMPE ALFONS - KUYPERS JULIEN
Afscheid van Gaston Burssens
Antwerpen, 8 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Als bijdrage in/Article à Nieuw Vlaams Tijdschrift, 18e jaargang, 3e reeks, Omslag onfris/Cover not so good, Onopengesneden/Uncut pages/Pages non coupées/Unaufgeschnitten. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 174983&375F
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

FLORQUIN JOOS, KAREL JONCKHEERE, MAURICE GILLIAMS, JULIEN KUYPERS, MAX LAMBERTY
Ten huize van... 5: Karel Jonckheere, Maurice Gilliams, Luc Indistège, Angèle Manteau, Jozef van Overstraeten, Oscar & Floris Jespers, Victor Servranckx, Max Lamberty, Julien Kuypers
Davidsfonds - Keurreeks, Leuven, 1969. 1ste. Paperback, illustraties buiten tekst, 344 pp, in gelezen staat, Keurreeks nr. 112. Redelijk.
Book number: 25868
€  6.25 [Appr.: US$ 7.85 | £UK 5.25 | JP¥ 623]
Keywords: Geschiedenis Recent/hedendaags
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN
Aan de waterkant.
De Sikkel, 1952. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 168. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U601309
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

KUYPERS,JULIEN.
Aan de waterkant.
Hasselt[Heideland], 1965, 32 foto's,155 pp. Pocket, ill.
Book number: 3166
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN.
AAN DE WATERKANT.
Antwerpen, De Sikkel, 1952 Gebonden, harde groen kaft met goudopdruk, 15.5x21 cm., 168pp, geïllustreerd in z/w.
¶ Met 48 illustraties.
Book number: 23771
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: litérature letterkunde letteren
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN.
AAN DE WATERKANT.
Antwerpen, Sikkel, 1957., Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag z/w, 15x21cm, 167pp, geïllustreerd z/w.
¶ Met 48 illustraties. Tweede druk.
Book number: 8932
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: litérature letterkunde
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Aan De Waterkant
Amsterdam, Meulenhoff. 1952, 1e Druk. Hard Cover, 21 Bij 15 Cm. Ill.: Foto's. Streekroman, Vele (48) foto's van de streek. 167 blz. Gewicht: 525 gram.. Very Good.
Book number: 009738
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Kempen Vlaanderen België Literatuur Foto's
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN
Aan de waterkant
Antwerpen, De Sikkel. 1952. 167 pp. Met 48 zwart/wit illustraties. Gebonden/. Boek goed.
Book number: 10581
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Aan de waterkant
Antwerpen, 1952, 167 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. 48 Illustraties, 1e editie. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 69096&15F
€  38.00 [Appr.: US$ 47.72 | £UK 30.5 | JP¥ 3791]
Keywords: Streekgeschiedenis
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN
Aan de waterkant.
Antwerpen, De Sikkel - Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1952. Or. linnen, 167+1p.
¶ Met 48 (foto-)illustraties; bandontwerp Paul Ausloos; mooi exemplaar.
Book number: 12738
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Topografie België
In shopping cart

More information

 -
KUYPERS, JULIEN
Aan de waterkant. Varend door schoon Vlaanderen.
De Sikkel, Antwerpen/Meulenhoff, Amsterdam, 1952. 1ste. ingenaaid, hardcover, groen linnen met stofomslag, 167 pp + 46 illustraties, bandontwerp en SO: Paul Ausloos. Goed.
Book number: 26439
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Keywords: Land en Volkenkunde
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN
AAN DE WATERKANT. (Met een motorboot door Vlaanderen met foto's van: molens, bruggen, watertorens, kastelen, stadswallen etc.etc.)
1952, De Sikkel, Be, 1e druk, geen stofomslag. Groen linnen hardcover met goudopdruk, aanstekelijk proza met zw/wt foto's, 168 pp. Hollands papier. Prima staat.
Book number: A15470
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Aan de waterkant (met 48 illustraties)
Antwerpen, De Sikkel, 1952. Hardcover, linnnen, gebonden, 167 pp. stofwikkel ontbreekt, voor de rest in zeer goede staat
Book number: 19520079
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: GEOGRAPHY
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Aan de waterkant
Antwerpen, 1957, 170 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. cover onfris, 2e druk, dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 122955&312B
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Toerisme
Keywords: Toerisme
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
AAN DE WATERKANT
Antwerpen, De Sikkel. 1952. 15 X 21 Cm. 167 pp, ill, hardcover, good condition (cover hedge is discolored).
Book number: 005717
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Maritime / Ports
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Bergop!
Antwerpen, 1957, 207 .pp, Genaaid/Broché, 18 x 25 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 295090&287F
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Socialisme
Keywords: Socialisme
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Bergop.
Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling, 1957, in-8°, 207 pp, z/w ills., uitgeverslinnen. Geschiedenis van de arbeidersbeweging in België van 1800 tot 1950. (Sociology).. .
Book number: 12204
€  19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895]
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN,
Bergop!.
Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling, 1957. Hardcover., G. Stain at Top of Pages 20-21, Boards Sunned Lower Spine. Pages: 207.
Book number: MASTER072214I
USD 22.00 [Appr.: EURO 17.75 | £UK 14.25 | JP¥ 1748]
In shopping cart

More information

 -
KUYPERS JULIEN.
BERGOP.
Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling, 1957., Linnen, met omslag, in-8°, 203pp.
¶ Eerste druk. De arbeidersbeweging. Voor en na 1830, de vlaamse meetings 1836 - 48, Karl Marx en de beroering van 1848 te Brussel, de eerste Internationale etc. Met bibliografische nota's, chronologische tabel, lijst van illustraties en namenregister. Zw/w foto's, reproducties van handschriften, pamfletten, vlaggen.
Book number: 3382
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: vlaams
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Bergop!
Antwerpen, Uitgeverij Ontwikkeling. 1957. Groot in 8 , 207 pp. Linnen met roodgestempelde tekst. Eerste druk. De arbeidersbeweging. Voor en na 1830, de Vlaamse meetings 1836 - 1848, Karl Marx en de beroering van 1848 te Brussel, de eerste Internationale etc. Met bibliografie, chronologische tabel, lijst van illustraties en namenregister. Zw/w foto's, reproducties van handschriften, pamfletten, vlaggen. Noot Lucas Tessens: wij leveren een biografisch/bibliografische noot mee. Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed
Book number: 19570019
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: SOCIOLOGY
Keywords: socialisme, De Man, arbeidersbeweging, internationale, BSP, weekblad L'Internationale, Daens, Huysmans, de Raet, dagblad Vooruit, Jottrand, Moyson, Anseele, Lichtstraal, Rutten, Destrée, Debunne.
In shopping cart

More information

KUYPERS JULIEN
Bergop!
Antwerpen, 1962, 269 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 310160&POL
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Politieke geschiedenis
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN
Bergop !
Antwerpen, Ontwikkeling. 1962, 2e herziene dr. Gekartonneerd, 15,5x21,5 cm. 204pp + 66pp zw/w foto's. in goede staat.
Book number: 014488
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: politiek
In shopping cart

More information

KUYPERS, JULIEN
Bergop!
1957. Hardcover. Pp: 207. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1108358
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Talen div
In shopping cart

More information

(BOON, LOUIS PAUL). KUYPERS, JULIEN
Bergop.
Antwerpen, Ontwikkeling, 1962. Karton. 204 p. + 66 p. fotokatern. 2e druk.
¶ Met op het voorste schutblad '1754/ LPBoon/ aug. 64'.
Book number: 29714
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search