ascending
descending
found: 62 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BIJVOET, THEO; PAUL KOOPMAN; LISA KUITERT; GARRELT VERHOEVEN.
Bladeren in andermans hoofd. , Over lezers en leescultuur. Memoria; cultuur- en mentaliteitshistorische studies over de Nederlanden. .
Nijmegen, SUN, 1996, height in cm: 25 cm, paperback, fine copy. , 365 pp, pp..
Book number: 4-573
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Catalogue: Fine Printing
In shopping cart

More information

BIJVOET, THEO, PAUL KOOPMA, LISA KUITERT & GARRELT VERHOEVEN (RED.)
Bladeren in andermans hoofd. Over lezers en leescultuur.
N.p. (Nijmegen), SUN, n.d. (1996). Or. omslag, 365+3p.
¶ Bevat o.a.: Herman Pleij, Lezende leken, of: lezen leken wel? Tekst, drukpers en lezersgedrag tussen middeleeuwen en moderne tijd; Margareet Spufford, Drukwerk voor de armen in Engeland en Nederland, 1450-1700; Roger Chartier, Een leesrevolutie? Afzetmarkten van het boek en leesgedrag in Frankrijk in de achttiende eeuw; Dick van Lente, Drukpersen, papiermachines en lezerspubliek: de verhouding tussen technische en culturele ontwikkelingen in Nederland in de negentiende eeuw. Verder bijdragen van G. Rooijakkers, P. Hoftijzer, R. Chartier. Met illustraties, naamregister; uitgebreide bibliografie. Mooi exemplaar.
Book number: 12353
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Catalogue: Bibliografie
Keywords: Bibliofilie Bibliografie
In shopping cart

More information

BIJVOET, THEO; PAUL KOOPMAN, LISA KUITERT & GARREL
Bladeren in Andermans Hoofd. Over Lezers en Leescultuur.
. Nijmegen, 1996. 365pp. Illus. in b/w. Bibliography. Index. Wrs.*Contains a.o.: Herman Pleij, Lezende leken, of: lezen leken wel? Tekst, drukpers en lezersgedrag tussen middeleeuwen en moderne tijd; Margareet Spufford, Drukwerk voor de armen in Engeland en Nederland, 1450-1700; Roger Chartier, Een leesrevolutie? Afzetmarkten van het boek en leesgedrag in Frankrijk in de achttiende eeuw; Dick van Lente, Drukpersen, papiermachines en lezerspubliek: de verhouding tussen technische en culturele ontwikkelingen in Nederland in de negentiende eeuw, etc. etc..
Book number: 51708
€  33.00 [Appr.: US$ 43.8 | £UK 27.75 | JP¥ 3370]
Keywords: Buchwesen Bibliography Bibliographie
In shopping cart

More information

BIJVOET, THEO., KOOPMAN, PAUL., KUITERT, LISA. & VERHOEVEN, GARRELT. (REDACTIE)
Bladeren in andermans hoofd. Over lezers en leescultuur.
Nijmegen, 1996. Genaaid/gebrocheerd. 365 p. (Memoria; 1) Nieuw exemplaar. isbn 9061684439. (245x160)
¶ Omslagontwerp en boekverzorging Leo de Bruin.
Book number: 40026
€  18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
In shopping cart

More information

BIJVOET, THEO & PAUL KOOPMAN & LISA KUITERT & GARRELT VERHOEVEN [ED.].
Bladeren in andermans hoofd. Over lezers en leescultuur.
Nijmegen. SUN, 1996. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, tall 8vo: 366pp. 15 contributors, illustrations, bibliography, list of authors, index. Contents: 1. Han Brouwer: Een min of meer onweerstaanbare passie voor boeken. 2. David McKitterick: Wat is een nationale geschiedenis van het boek? 3. Herman Pleij: Lezende leken, of: lezen leken wel? Tekst, drukpers en lezersgedrag tussen Middeleeuwen en moderne tijd. 4. Margaret Sufford: Drukwerk voor de armen in Engeland en Nederland, 1450-1700. 5. Marika Keblusek: Haags stilleven met boeken. 6. Louis Peter Grijp: Voer voor zanggrage kropjes. Wie zongen uit de liedboekjes in de Gouden Eeuw? 7. Gerard Rooijakkers: Beeldlore tussen oraliteit en verschriftelijking. Een culturele drieëenheid in de vroegmoderne Nederlanden. 8. Paul Hoftijzer: Leesonderzoek in Nederland over de periode 1700-1850. Een stand van onderzoek. 9. Roger Chartier: Een leesrevolutie? Afzetmarkten van het boek en leesgedrag in Frankrijk in de achttiende eeuw. 10. Marjan Ligtelijn: ' Namen der Heren Intekenaren ' als historisch bronnenmateriaal. 11. Michael Winship: De handel in boeken tussen de Britse Eilanden en Amerika: negentiende-eeuwse boekverspreiding over de grenzen heen. 12. Dick van Lente: Drukpersen, papiermachines en lezerspubliek: de verhouding tussen technische en culturele ontwikkelingen in Nederland in de negentiende eeuw. 13. Hans Erich Bödeker: Democratisering van het lezen? Leesgedrag in Deutsland in de negentiende en twintigste eeuw. 14. Frank van Vree: De macht van het gedrukte woord. De politisering van de leescultuur 1870-1960. 15. Joost Kloek: Synthese en Slotbeschouwing. Very fine copy - as new. Volume Series: Memoria. ISBN: 978-90-6168-443-5.
Book number: 135
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: 9789061684435
In shopping cart

More information

HAASSE, HELLA S. (KUITERT, LISA. / ROTENSTREICH, MIRJAM; SAMENST.)
Een doolhof van relaties. Deel 1 uit de Reeks Oerboek.
De Bezige Bij - Amsterdam 2002. Gebonden met stofomslag, 246 blz. Nieuwstaat!
Book number: 6712
€  17.00 [Appr.: US$ 22.57 | £UK 14.25 | JP¥ 1736]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

HAFKAMP, HANS & LISA KUITERT [EDS. - ET AL.].
List en bedrog. Over misleiding en verleiding in de boekenwereld.
Nijmegen. Uitgeverij VanTilt. 2006. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, tall 8vo: 137-288pp. 14 contributions, very richly illustrated, references. Very fine copy. Volume 22 nr. 3 [maart 2006]: De Boekenwereld.
Book number: 32863
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

JENSEN, LOTTE EN LISA KUITERT.
Geluk in de negentiende eeuw. Twintig auteurs op zoek naar geluk voor Marita Mathijsen [bij haar afscheid als hoogleraar].
Amsterdam, Bert Bakker, 2009. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 309 pag. ALS NIEUW
Book number: 76554
€  13.00 [Appr.: US$ 17.26 | £UK 11 | JP¥ 1327]
Keywords: ; Studies literatuur
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA
De Boekenwereld / 25 Zeerovers Uitgeverij en Boekhandel Van Gennep / druk 1
Paperback; 2008; Vantilt; 196pp.; Conditie: Als nieuw
Book number: 140515
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: Secundair
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA
Ene boek in vele delen, Het. De uitgave van Literaire Series in Nederland 1850-1900.
Amsterdam, De Buitenkant. 1993. Linnen met goudopdruk. A, Velerlei wetenswaardigheden en ophelderingen, alsmede nieuwe gezichtspunten en overwegingen. Summary in English. Met platen. Register. 286 pag. Goed/Beschadiging.
Book number: 10682
€  17.00 [Appr.: US$ 22.57 | £UK 14.25 | JP¥ 1736]
Catalogue: Nederlands
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA
Het ene boek in vele delen. De Uitgave van Literaire Series in Nederland 1850-1900.
Amsterdam. De Buitenkant. 1993. Original publisher's purple cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, 8vo: 288pp. illustrated, notes, bibliographical notes, summary in English, appendices, index. Very fine copy. ISBN: 978-90-70386-60-3.
Book number: 15437
€  16.00 [Appr.: US$ 21.24 | £UK 13.5 | JP¥ 1634]
Keywords: 9789070386603
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA.
Het ene boek in vele delen. De uitgave van Literaire Series in Nederland 1850 - 1900.
Amsterdam, De Buitenkant, 1993. Gebonden S.O. 286 p. Ills. proefschrift
Book number: M6318
€  18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Catalogue: Typografie
Keywords: typografie boeken over boeken typography buitenkant
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA.
Het ene boek in vele delen; de uitgave van literaire series In Nederland, 1850-1900; bevattende velerlei wetenswaardigheden en ophelderingen, alsmede nieuwe gezichtspunten en overwegingen met betrekking tot de geschiedenis van het Nederlandse literaire boek in de tweede helft der negentiende eeuw; waaraan toegevoegd een lijst van literaire series die in de jaren 1850-1900 in Nederland zijn uitgegeven
Amsterdam; 1993; de Buitenkant; cloth with dust jacket; ills. in b&w; 286 pp.
¶ With a summary in English. Fine copy.
Book number: 24367
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: cultural history/cultuurgeschiedenis history of books/boekgeschiedenis literature 19th century literature/literatuur theory of literature
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA & MIRJAM ROTENSTREICH (RED.)
De gevoelige plaat: literair album.
A'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1995. ing. 20 x 20 x 1,5 cm. 245 p. foto's. ISBN: 9038840071. Language: Dutch.
Book number: 1829
€  6.50 [Appr.: US$ 8.63 | £UK 5.5 | JP¥ 664]
Catalogue: Dutch literature
Keywords: 9038840071
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA & MIRJAM ROTENSTREICH (SAMENST.).
De gevoelige plaat. Literair album
Amsterdam: Nijgh en Van Ditmar, 1995. 1e dr.. 245 p. Pbck. .
Book number: 4472
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: Photo
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA /ROTENSTREICH, MIRJAM
De gevoelige plaat.Literair album.
A'dam, Nijgh en van Ditmar, 1995. Ingen.ISBN 90-388-4007-1. pp.: 243. Het literaire leven van de laatste vijftig jaar, zoals de schrijvers zelf dat zien.
Book number: 2071
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Keywords: 90-388-4007-
In shopping cart

More information

 -
KUITERT, LISA E.A (SAMENGESTELD DOOR)
De gevoelige plaat
Nijgh & van Ditmar isbn13:9789038840079 isbn:9038840071, 1995, pb. 243 pag. foto`s. 20 cm. Goede staat.
Book number: 14931
€  9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA/ROTENSTREICH, MIRJAM
De gevoelige plaat
Nijgh& van Ditmar,A'dam,1995,geb.hardcover,goede staat(ex bieb)245 blz
Book number: 8142097
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA & ROTENSTREICH, MIRJAM,
De gevoelige plaat, Literair Album,
Amsterdam, Nijgh & van Ditmar, 1e dr.1995, 243p., Ing.met flappen, Typ.: Kees NIEUWENHUIJZEN Ills.: Zwartwit foto's Omsl.: Kees NIEUWENHUIJZEN Reg. 100 Nederlandse auteurs - van Anker tot Zwagerman - kozen een foto van zichzelf en schreven daar een stukje bij,
Book number: 90006189
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA & ROTENSTREICH, MIRJAM,
De gevoelige plaat, Literair album samengesteld door -,
A'dam, Nijgh & van Ditmar, 1e dr.1995, 243p., Ing.met flappen, Typ.: Kees NIEUWENHUIJZEN Ills.: Zwart-wit foto's Reg. Schrijvers en schrijfsters stellen hun privéfoto's beschikbaar en vertellen daar hun verhaal bij. Bijna alle grote Nederlandse auteurs zijn aanwezig - voorzover ze nog leefden in 1994.,
Book number: 7713
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: studies nederlands
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA EA.
De Gevoelige Plaat. Literair Album
Amsterdam, Nijgh En Van Ditmar. 1995, First Edition. Wrappers. 244p.. Goed.
Book number: 022088
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA & MIRJAM ROTENSTREICH.
De gevoelige plaat. Literair album.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1995. Geïllustreerd. Paperback met flappen. 8vo-oblong. 243 pp. Goed exemplaar. (ISBN/EAN: 9038840071)
Book number: 18984
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: letterkunde literature secundaire letterkunde
In shopping cart

More information

MIRJAM ROTENSTREICH;LISA KUITERT
De gevoelige plaat
eerste druk, 1995. Als nieuw Paperback d127
Book number: 48599
€  13.00 [Appr.: US$ 17.26 | £UK 11 | JP¥ 1327]
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA, ROTENSTREICH, MIRJAM
De gevoelige plaat: literair album
Amsterdam: Nijgh & Van Ditmar, 1995. samengest. door Lisa Kuitert en Mirjam Rotenstreich Foto's van Nederlandse schrijvers rond de thema's jeugd, debuut, lotgenoten en buitenkant (bedoeld worden beroepsmatige facetten) met bijschriften van de schrijvers zelf Met register 243 pagina's 20 cm. Als nieuw.
Book number: 28342
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Catalogue: Schrijvers
Keywords: Fotografie 9038840071
In shopping cart

More information

KUITERT, LISA & ROTENSTREICH, MIRJAM
De gevoelige plaat; Literair album
Amsterdam, Nijgh & van Ditmar. 1995. (ISBN: 9038840071) ingenaaid. 243 pp. boekconditie: zeer goed.
Book number: 005411
€  8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
Keywords: Literatuur 9038840071
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search