| ||||
|
|
|
|||
| found: 32 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
De bibliotheek van K.H. Miskotte. Kampen [etc.]: Kok [etc.], 1994. Paperback, 414 p. Book number: 10929 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Theology
| In shopping cart More information div> |
In de waagschaal : een keur uit de artikelen van Dr . K.H . Miskotte uit de eerste vijf jaargangen van In de waagschaal. Kampen : Kok, 1982. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 427 pp. Met lit. opg., reg. Het oeuvre van K. H. Miskotte is zo veelomvattend, dat een uitgave van Verzameld Werk alleen een selectie kan bieden. Gekozen is voor een opzet van vijf delen onuitgegeven of moeilijk toegankelijk werk en (voorlopig) drie delen herdruk van bekende uitgaven. Miskotte was meer dan een leerling van K. Barth, hij was een originele interpreet in het moderne cultuurleven en een medegetuige en medestander in de strijd tegen de totalitaire ideologie Van het nazisme (dr. A. J. Rasker). Actueel blijven met name zijn vertolking van de zin van het Oude Testament en zijn worsteling met atheïsme en nihilisme. Daarmee verbonden is het feit, dat hij met zijn dissertatie 'Het wezen der joodsche religie' aan het begin stond van een weg van herkenning tussen jodendom en christendom. Bij dit alles stond zijn theologische bezinning steeds in dienst van de prediking, die in zijn existentie van vitaal belang was. (ISBN/EAN: 9024222338) Book number: 26942 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Religion/Godsdienst
Keywords: religion / godsdienst theologie | In shopping cart More information div> |
Biblische Meditationen [von Kornelis Heiko Miskotte], Übersetzt vin Hinrich Stoevesandt, München, Kaiser, 1967. 155 Seiten, 8° (20 x 12,5 cm), Orig.-Leineneinband. ¶ Band mit Originalumschlag und mit Kopfgrauschnitt. / Guter Zustand. Book number: 2003718 € 16.50 [Appr.: US$ 21.76 | £UK 14 | JP¥ 1690]
| In shopping cart More information div> |
Biblische Meditationen. Signiert ducht Miskotte Chr. Kaiser Verlag München. 1967. Small 8°. Hardcover with d.j.155pp. Einige unterstreichungen mit stift.! Book number: 59492 € 34.00 [Appr.: US$ 44.84 | £UK 28.5 | JP¥ 3483]
Keywords: theo | In shopping cart More information div> |
Der Gott Israels und die Theologie, Ausgewählte Aufsätze, Zum 80. Geburtstag des Verfassers am 23. September 1974 übersetzt und herausgegeben von Hinrich Stoevesandt und Hans-Jörg Weber, Neukirchen-Vluyn, Neukirchener Verlag des Erziehungsvereins, 1975. 216 Seiten, 8° (21 x 14,5 cm), titelbedruckter Orig.-Pappeinband. ¶ Ecken und Kanten leicht berieben und bestossen. Kopfschnitt stockfleckig. Sonst guter Zustand. ISBN: 3788704438 Book number: 2373 € 11.00 [Appr.: US$ 14.51 | £UK 9.25 | JP¥ 1127] Catalogue: Theologie - Altes Testament
Keywords: 3788704438 | In shopping cart More information div> |
In de waagschaal. Een keur uit de artikelen van K.H. Miskotte uit de eerste vijf jaargangen van In de waagschaal Kok, 1982. Linnen band met stofomslag. Pp: 427. Verzameld werk deel 1. ISBN: 9789024222339. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U532420 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222339 | In shopping cart More information div> |
Das Judentum als Frage an die Kirche 1970. Paperback. Pp: 86. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U487849 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
K. H. Miskotte : een keuze uit zijn dagboeken en andere teksten. Baarn : De Prom, Uitg. ter gelegenheid van het honderdste geboortejaar van de hervormde theoloog Kornelis Heiko Miskotte (1894-1976) Met reg. (ISBN/EAN: 9068013947) Book number: 21535 € 14.00 [Appr.: US$ 18.46 | £UK 11.75 | JP¥ 1434] Catalogue: Religion/Godsdienst
Keywords: godsdienst / religie / religion / (vorm) | In shopping cart More information div> |
Om de waarheid te zeggen. Opstellen over het kerkelijk belijden 1971. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 272. ISBN: 9789024206360. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U487910 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024206360 | In shopping cart More information div> |
Om het levende woord. Opstellen over de praktijk der exegese 1948. Ed./Druk: 1. Papieren omslag. Pp: 381. ISBN: 9789024206377. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U345678 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024206377 | In shopping cart More information div> |
Predigten aus vier Jahrzehnten [von Kornelis Heiko Miskotte], ausgewählt, übersetzt und herausgegeben von Hinrich Stoevesandt, München, Chr. Kaiser Verlag, 1969. 238 Seiten, Gr. 8° (23,5 x 15 cm), Orig.-Leineneinband. ¶ Exlibris auf dem Vorsatz "Academia Libera Evangelica Theologica Basiliensis". Mit Originalumschlag. / Name in Blei auf dem Vorsatz. Sonst guter Zustand. Book number: 3006113 € 17.60 [Appr.: US$ 23.21 | £UK 14.75 | JP¥ 1803]
| In shopping cart More information div> |
The Roads of Prayer. NY: Sheed & Ward, 1968 1st prtg. 175p. First edition. Hardcover, original cloth. Ex-seminary library copy. Old paper label on spine, name stamped on title page, otherwise a clean, tight book in very good condition. Translated by John W. Doberstein. Book number: 68518 USD 14.71 [Appr.: EURO 11.25 | £UK 9.5 | JP¥ 1142]
| In shopping cart More information div> |
Uit de dagboeken 1930-1934 Kok, 1990. Linnen band met stofomslag. Pp: 655. Verzameld werk deel 5A. ISBN: 9789024247462. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U184524 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024247462 | In shopping cart More information div> |
Uit de dagboeken 1917-1930 Kok, 1985. Linnen band met stofomslag. Pp: 616. Verzameld werk deel 4. ISBN: 9789024222360. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U184520 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222360 | In shopping cart More information div> |
Uit de dagboeken 1935-1937 Kok, 2001. Linnen band met stofomslag. Pp: 565. Verzameld werk deel 5B. ISBN: 9789024283996. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1685717 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024283996 | In shopping cart More information div> |
Verzameld werk van K. H. Miskotte. Karl Barth, inspiratie en vertolking: inleidingen, essays, briefwisseling Kok, 1987. Linnen band met stofomslag. Pp: 554. Verzameld werk deel 2. ISBN: 9789024222346. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1685728 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222346 | In shopping cart More information div> |
Verzameld werk van K. H. Miskotte. In de waagschaal 1982. Linnen band met stofomslag. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U532398 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
De vreemde vrijspraak 1938. Linnen band. Pp: 350. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1045468 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
De weg der verwachting 1975. Paperback. Pp: 92. ISBN: 9789025940782. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1627667 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Religie
Keywords: 9789025940782 | In shopping cart More information div> |
Der Weg des Gebets [von Kornelis Heiko Miskotte], München, Chr. Kaiser Verlag, 1964. 121 Seiten, 8° (20,5 x 13 cm), Orig.-Leineneinband. ¶ Name "Paeske" auf dem vorderen fliegenden Vorsatzblatt. Einzelne Unterstreichungen mit rotem und blauem Kugelschreiber. Sonst guter Zustand. Book number: 2965 € 13.20 [Appr.: US$ 17.41 | £UK 11.25 | JP¥ 1352] Catalogue: Theologie - Spiritualität - Gebet
| In shopping cart More information div> |
Wenn die Götter Schweigen vom Sinn des Alten Testaments Chr. Kaiser Verlag, 1963. 496 pp. Type of binding: Hardcover with dust jacket Details: Underlining, chipped dust jacket. Book number: 321059 USD 11.00 [Appr.: EURO 8.5 | £UK 7 | JP¥ 854]
| In shopping cart More information div> |
Wenn die Götter schweigen, vom Sinn des alten Testaments [von Kornelis Heiko Miskotte]; München, Chr.Kaiser Verlag, 1966. dritte Auflage, 496 Seiten, 8° (23 x 16 cm), Orig.-Leineneinband. ¶ Mit Originalumschlag. Dieser am Rücken etwas fleckig. Band in gutem Zustand. Book number: 3000780 € 27.50 [Appr.: US$ 36.27 | £UK 23 | JP¥ 2817] Catalogue: Theologie - Hermeneutik
| In shopping cart More information div> |
Wenn Die Götter Schweigen; Vom Sinn Des Alten Testaments.. München, Chr. Kaiser Verlag, 1963. 496p., original tan cloth, ex libris. Book number: 006414 USD 35.00 [Appr.: EURO 26.75 | £UK 22.25 | JP¥ 2718]
Keywords: Bible. O.T. Religion | In shopping cart More information div> |
Het wezen der Joodse religie. Bijdrage tot de kennis van het Joodse geestesleven 1964. Hardcover. Pp: 560. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1603206 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Het wezen der Joodsche religie J.H. Kok, 1982. Linnen band met stofomslag. Pp: 554. Verzameld werk deel 6. ISBN: 9789024222384. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U184500 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222384 | In shopping cart More information div> |