ascending
descending
found: 32 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

(MISKOTTE, KORNELIS HEIKO)
De bibliotheek van K.H. Miskotte.
Kampen [etc.]: Kok [etc.], 1994. Paperback, 414 p.
Book number: 10929
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Theology
In shopping cart

More information

KORNELIS HEIKO MISKOTTE (1894-1976). GERRIT GIJSBERT DE KRUIJF (1952-).
In de waagschaal : een keur uit de artikelen van Dr . K.H . Miskotte uit de eerste vijf jaargangen van In de waagschaal.
Kampen : Kok, 1982. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 427 pp. Met lit. opg., reg. Het oeuvre van K. H. Miskotte is zo veelomvattend, dat een uitgave van Verzameld Werk alleen een selectie kan bieden. Gekozen is voor een opzet van vijf delen onuitgegeven of moeilijk toegankelijk werk en (voorlopig) drie delen herdruk van bekende uitgaven. Miskotte was meer dan een leerling van K. Barth, hij was een originele interpreet in het moderne cultuurleven en een medegetuige en medestander in de strijd tegen de totalitaire ideologie Van het nazisme (dr. A. J. Rasker). Actueel blijven met name zijn vertolking van de zin van het Oude Testament en zijn worsteling met atheïsme en nihilisme. Daarmee verbonden is het feit, dat hij met zijn dissertatie 'Het wezen der joodsche religie' aan het begin stond van een weg van herkenning tussen jodendom en christendom. Bij dit alles stond zijn theologische bezinning steeds in dienst van de prediking, die in zijn existentie van vitaal belang was. (ISBN/EAN: 9024222338)
Book number: 26942
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Keywords: religion / godsdienst theologie
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO:
Biblische Meditationen [von Kornelis Heiko Miskotte], Übersetzt vin Hinrich Stoevesandt,
München, Kaiser, 1967. 155 Seiten, 8° (20 x 12,5 cm), Orig.-Leineneinband.
¶ Band mit Originalumschlag und mit Kopfgrauschnitt. / Guter Zustand.
Book number: 2003718
€  16.50 [Appr.: US$ 21.76 | £UK 14 | JP¥ 1690]
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO.
Biblische Meditationen. Signiert ducht Miskotte
Chr. Kaiser Verlag München. 1967. Small 8°. Hardcover with d.j.155pp. Einige unterstreichungen mit stift.!
Book number: 59492
€  34.00 [Appr.: US$ 44.84 | £UK 28.5 | JP¥ 3483]
Keywords: theo
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO:
Der Gott Israels und die Theologie, Ausgewählte Aufsätze, Zum 80. Geburtstag des Verfassers am 23. September 1974 übersetzt und herausgegeben von Hinrich Stoevesandt und Hans-Jörg Weber,
Neukirchen-Vluyn, Neukirchener Verlag des Erziehungsvereins, 1975. 216 Seiten, 8° (21 x 14,5 cm), titelbedruckter Orig.-Pappeinband.
¶ Ecken und Kanten leicht berieben und bestossen. Kopfschnitt stockfleckig. Sonst guter Zustand. ISBN: 3788704438
Book number: 2373
€  11.00 [Appr.: US$ 14.51 | £UK 9.25 | JP¥ 1127]
Keywords: 3788704438
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO & KRUIJF, G. G. DE
In de waagschaal. Een keur uit de artikelen van K.H. Miskotte uit de eerste vijf jaargangen van In de waagschaal
Kok, 1982. Linnen band met stofomslag. Pp: 427. Verzameld werk deel 1. ISBN: 9789024222339. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U532420
€  9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222339
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Das Judentum als Frage an die Kirche
1970. Paperback. Pp: 86. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U487849
€  4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

KORNELIS HEIKO MISKOTTE (1894-1976). HERMANNUS HEIKO MISKOTTE (1932-).
K. H. Miskotte : een keuze uit zijn dagboeken en andere teksten.
Baarn : De Prom, Uitg. ter gelegenheid van het honderdste geboortejaar van de hervormde theoloog Kornelis Heiko Miskotte (1894-1976) Met reg. (ISBN/EAN: 9068013947)
Book number: 21535
€  14.00 [Appr.: US$ 18.46 | £UK 11.75 | JP¥ 1434]
Keywords: godsdienst / religie / religion / (vorm)
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Om de waarheid te zeggen. Opstellen over het kerkelijk belijden
1971. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 272. ISBN: 9789024206360. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U487910
€  6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024206360
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Om het levende woord. Opstellen over de praktijk der exegese
1948. Ed./Druk: 1. Papieren omslag. Pp: 381. ISBN: 9789024206377. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U345678
€  6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024206377
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO:
Predigten aus vier Jahrzehnten [von Kornelis Heiko Miskotte], ausgewählt, übersetzt und herausgegeben von Hinrich Stoevesandt,
München, Chr. Kaiser Verlag, 1969. 238 Seiten, Gr. 8° (23,5 x 15 cm), Orig.-Leineneinband.
¶ Exlibris auf dem Vorsatz "Academia Libera Evangelica Theologica Basiliensis". Mit Originalumschlag. / Name in Blei auf dem Vorsatz. Sonst guter Zustand.
Book number: 3006113
€  17.60 [Appr.: US$ 23.21 | £UK 14.75 | JP¥ 1803]
In shopping cart

More information

KORNELIS H. MISKOTTE.
The Roads of Prayer.
NY: Sheed & Ward, 1968 1st prtg. 175p. First edition. Hardcover, original cloth. Ex-seminary library copy. Old paper label on spine, name stamped on title page, otherwise a clean, tight book in very good condition. Translated by John W. Doberstein.
Book number: 68518
USD 14.71 [Appr.: EURO 11.25 | £UK 9.5 | JP¥ 1142]
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO & BESTEN, AD DEN & BREEBAART-MISKOTTE, H. & KUIPER-MISKOTTE, E.
Uit de dagboeken 1930-1934
Kok, 1990. Linnen band met stofomslag. Pp: 655. Verzameld werk deel 5A. ISBN: 9789024247462. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U184524
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024247462
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO & KUIPER-MISKOTTE, E. & MISKOTTE, H. H.
Uit de dagboeken 1917-1930
Kok, 1985. Linnen band met stofomslag. Pp: 616. Verzameld werk deel 4. ISBN: 9789024222360. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U184520
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222360
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Uit de dagboeken 1935-1937
Kok, 2001. Linnen band met stofomslag. Pp: 565. Verzameld werk deel 5B. ISBN: 9789024283996. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1685717
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024283996
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO & GEENSE, A. & STOEVESANDT, HINRICH
Verzameld werk van K. H. Miskotte. Karl Barth, inspiratie en vertolking: inleidingen, essays, briefwisseling
Kok, 1987. Linnen band met stofomslag. Pp: 554. Verzameld werk deel 2. ISBN: 9789024222346. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1685728
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222346
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Verzameld werk van K. H. Miskotte. In de waagschaal
1982. Linnen band met stofomslag. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U532398
€  9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
De vreemde vrijspraak
1938. Linnen band. Pp: 350. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1045468
€  8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO & BREUKELMAN, F. A.
De weg der verwachting
1975. Paperback. Pp: 92. ISBN: 9789025940782. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1627667
€  5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789025940782
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO:
Der Weg des Gebets [von Kornelis Heiko Miskotte],
München, Chr. Kaiser Verlag, 1964. 121 Seiten, 8° (20,5 x 13 cm), Orig.-Leineneinband.
¶ Name "Paeske" auf dem vorderen fliegenden Vorsatzblatt. Einzelne Unterstreichungen mit rotem und blauem Kugelschreiber. Sonst guter Zustand.
Book number: 2965
€  13.20 [Appr.: US$ 17.41 | £UK 11.25 | JP¥ 1352]
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Wenn die Götter Schweigen vom Sinn des Alten Testaments
Chr. Kaiser Verlag, 1963. 496 pp. Type of binding: Hardcover with dust jacket Details: Underlining, chipped dust jacket.
Book number: 321059
USD 11.00 [Appr.: EURO 8.5 | £UK 7 | JP¥ 854]
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO:
Wenn die Götter schweigen, vom Sinn des alten Testaments [von Kornelis Heiko Miskotte];
München, Chr.Kaiser Verlag, 1966. dritte Auflage, 496 Seiten, 8° (23 x 16 cm), Orig.-Leineneinband.
¶ Mit Originalumschlag. Dieser am Rücken etwas fleckig. Band in gutem Zustand.
Book number: 3000780
€  27.50 [Appr.: US$ 36.27 | £UK 23 | JP¥ 2817]
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO,
Wenn Die Götter Schweigen; Vom Sinn Des Alten Testaments..
München, Chr. Kaiser Verlag, 1963. 496p., original tan cloth, ex libris.
Book number: 006414
USD 35.00 [Appr.: EURO 26.75 | £UK 22.25 | JP¥ 2718]
Keywords: Bible. O.T. Religion
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO
Het wezen der Joodse religie. Bijdrage tot de kennis van het Joodse geestesleven
1964. Hardcover. Pp: 560. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1603206
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

MISKOTTE, KORNELIS HEIKO & BAKKER, JAN T.
Het wezen der Joodsche religie
J.H. Kok, 1982. Linnen band met stofomslag. Pp: 554. Verzameld werk deel 6. ISBN: 9789024222384. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U184500
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789024222384
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search