| ||||
|
|
|
|||
| found: 37 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Dierenvriendjes : verhaaltjes en versjes voor de kleintjes 's-Gravenhage, Van Goor 1938 illustraties van Rie Cramer 1e dr. - Karton Book number: J90931 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Speelmakkers : verhaaltjes en versjes voor de kleintjes 's-Gravenhage, Van Goor 1937 zwarte en gekleurde platen van Rie Cramer 1e dr. - Linnen, redelijk exemplaar Book number: J90816 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
De Aardmannetjes. Sprookjes en vertellingen. 's-Gravenhage, Van Goor, zonder jaar. Gekartonneerd, pagina 49-96, 31 x 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Omslag sleets/beschadigd. Nellie's vertelboek I.-4. Bevat: De Aardmannetjes, Jacob Vingerlang, Gipsy en Karakter en wiskunde. Bijeengebracht door N. van Hichtum. Goed / good. Book number: 7804 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: kinderboeken Tjeerd Bottema | In shopping cart More information div> |
Aphorismen Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, Amsterdam, 1911. 2de. Ingenaaid, linnen band, 52 pp., inleiding N.v.K., verzameld door Johanna Dorré, Nederlandsche Bibliotheek, illustratie titelpagina Wilm Klijn. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 14373 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Aphorismen. Amsterdam,Mij. voor goede en goedkoope lectuur,z.j.,2de druk. Geb.or.lin.52p. Verzameld door Johanna Dorré. Inleiding: N. van Kol. Nederlandsche Bibliotheek. Book number: 12592 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: SUFFRAGETTES | In shopping cart More information div> |
Aphorismen (verzameld door J.Dorré) Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur [Wereldbibliotheek], s.d.[+/- 1911]. ix + 52pp. 2e dr. -- De LezenaarBook number: T24594 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur Aforismen | In shopping cart More information div> |
Aphorismen WB, ?. Gebonden. 052 blz. Book number: 812-61 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Pers - Media
| In shopping cart More information div> |
De clown uit het paardenspel. (Sprookjes en vertellingen van Mevrouw van Kol, bijeengebracht door N. van Hichtum) Den Haag, Van Goor, ca. 1930. w., 1e druk, 48p., formaat 23-31cm., hard cover. - redelijk goed, enige slijtage aan band. Book number: 96047 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793] Catalogue: Old Rare Books
Keywords: . ( . ) | In shopping cart More information div> |
Dierenvriendjes; verhaaltjes en versjes voor de kleintjes. 's-Gravenhage; z.j. (ca. 1949); Van Goor Zonen; gekartonneerd; verzameld door Nienke van Hichtum; ill. van Rie Cramer, in zwart wit, een enkele plaat in kleur; 17,5x23 cm.; 48 p. ¶ Platten hier en daar roestvlekkig. Rug aan bovenzijde iets beschadigd en klein scheurtje/ gaatje in het middelste gedeelte. Bladzijden af en toe roestvlekkig, meest in de marges. Naam vorige eigenaar op voorste schutblad. Book number: 1776 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Hichtum, Nienke van Rie Cramer childrens books/jeugdboeken illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie juveniles/jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Drie kleine kabouters; verhaaltjes en versjes voor de kleintjes. 's-Gravenhage; z.j. (ca. 1947); Van Goor Zonen; gekartonneerd; verzameld door Nienke van Hichtum; ill. in zwart wit en enkele platen in kleur, van Rie Cramer; 17,5x23 cm.; 48 p. ¶ Band enigszins beduimeld, hoeken met slijtageplekjes. Rug beschadigd en gerepareerd met transparant tape. Bladzijden hier en daar roestvlekkig, enkele katernen losjes in de band. Book number: 1778 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Hichtum, Nienke van Rie Cramer Sint Nicolaas childrens books/jeugdboeken fairy-tales/sprookjes illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie juveniles/jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Nellie's Groote Vertelselboek. 8 delen in 1 band. Sprookjes en Vertellingen van Mevrouw van Kol bijeengebracht door N.van Hichtum. van Goor Zonen Den Haag, (1931)., 384 pp., linnen, bruine vlekjes op sneden, ook enkele pags. 4to. Ill.: metop voorkant plaat van Rie Cramer, ills en 8 gekl.platen; Tjeerd; Bottema. . Book number: 195-120 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: verhalen 8 gekl.platen | In shopping cart More information div> |
Nellie's Groote Vertelselboek II. Sprookjes en Vertellingen Den Haag, Van Goor. 1e druk. linnen, groot formaat, Ill.: Bottema, Tjeerd. kinderboeken sprookjes verhalen. Twee paginagrote illustraties in full-colour op speciaal papier en tal van andere tekeningen in de tekst (waarvan enkele netjes ingekleurd met kleurpotlood). Zonder jaartal (ca. 1930). Goed. Book number: 026061 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken sprookjes verhalen Bottema, Tjeerd | In shopping cart More information div> |
Nellie's groote vertelselboek. Sprookjes en vertellingen 1931. Linnen band. Pp: 384. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U461753 € 14.99 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1495] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Ons blaadje. Weekblaadje voor de jeugd. Elfde Jaarg. - No. 1. 6 Januari 1906 - No. 50. 29 December 1906. Rotterdam, Uitgevers Masereeuw & Bouten, 1906. Later halflinnen, 402+2p. ¶ Complete 11e jaargang met inhoudsopgave. Goed exemplaar. Book number: 17798 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Tijdschriften | In shopping cart More information div> |
Richtingslijnen. Beschouwingen. Amsterdam,Querido,1931. Or.linn.293p.Ill. Verzameld door Lili Schaank- van Kol en Ida Heijermans. Met een inleiding van J.H. Gunning. Book number: 13216 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: PEDAGOGY/PÄDAGOGIK, SUFFRAGETTES | In shopping cart More information div> |
Tooverlantaarn der eeuwen tweede deel Amsterdam Kruyt z.j.( 1912 ) 221 bldz. Gebonden rood leer met goudopdruk kleine stokvlekjes en kras op snede overigens in redelijke staat 14 x 20 cm. Book number: 544 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: literature netherlands 20th century | In shopping cart More information div> |
Het wonderpaard. Den Haag., van Goor Zonen., 1931. 31 x 24 cms, 48 pp., gekleurde plaat als frontispiece en op voorkant. Cartonnen goudgestempelde omslag. nette staat. Book number: 8192 € 24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
Keywords: juvenilia | In shopping cart More information div> |
Bloemensprookjes. [Eerste enige druk; First and only edition]. Batavia, G. Kolff & Co., 1883. 2 vols. in one Small 8°., original conteporary cloth, richly coloured decorative covers, both original chromolithographed illustrated wrappers bound-up., gilded title-label on spine. Hftitles (versos blank). (56), (101)pp. Text intirely printed within a chromolithographed decorative flower border. BUUR, I.J., 098. Collection of tog. 24 simple dutch language flower faerie stories set in nineteenth dutch Colonial Indonesia, on behalf of young dutch children. Very good copy. Very rare two-volume set [of which volume 2 is generally NOT present). Book number: 50441 € 850.00 [Appr.: US$ 1067.35 | £UK 681 | JP¥ 84788]
Keywords: literature youths juvenile flower faerie tales folktales children bloemensprookjes culture heritage colonialism indonesia southeast asia nineteenth century 19thc buur | In shopping cart More information div> |
Bloemensprookjes. [Eerste enige druk; First and only edition]. Batavia, G. Kolff & Co., 1883. 2 vols. Small 8°., modern private red cloth, original coloured and illustrated lithographed wrappers laid-down. (56), (101)pp. Text intirely printed within a lithographed decorative flower border. BUUR, I.J., 098. Collection of tog. 24 simple dutch language flower faerie stories set in nineteenth dutch Colonial Indonesia, on behalf of young dutch children. Dedication in ink by author on first blanks, unsigned however (Namens den Schrijfster). Good copy. Very Rare complete two volume set. (last p. of vol. I somewh. worn). Book number: 50440 € 650.00 [Appr.: US$ 816.21 | £UK 520.75 | JP¥ 64838]
Keywords: literature faerie tales flower folktales juvenile youths stories literature chromolithography culture heritage dedicationcopy legacy colonialism indonesia nineteenth century 19thc buur | In shopping cart More information div> |
Chineesche schimmen. Vertellingen en legenden uit China. Volkskinderbibliotheek. Rotterdam, Masereeuw & Bouten, n.d. (1906). 1st. 82 pp. Wrp. De Volks- kinderbibliotheek van Nellie. Wrp: Assen, van Gorcum & Comp. Owner's stamp on titlep. Wrp is loosen. Book number: 8708 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: jeugdboeken kinderboeken saga china volkskinderbibliotheek 19e eeuw negentiende | In shopping cart More information div> |
Van Dierenleven, -lief en -leed. Volkskinderbibliotheek. Rotterdam, Masereeuw & Bouten, n.d. (1909/1910). 1st. 2 delen. 270 pp. Wrp. De Volks- kinderbibliotheek van Nellie. Omslag: Assen, van Gorcum & Comp. Stempel op titelblad. Book number: 8705 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: jeugdboeken kinderboeken volkskinderbibliotheek 19e eeuw negentiende | In shopping cart More information div> |
Drie kleine kabouters, versjes voor kleine en groote kinderen, met 20 teekeningen van Netty Heyligers, Alkmaar, zj, 40p m zw-wit ill, ing met omslag, omslagtekininfg in groen, bruin, zwart en wit, rugje deels gespleten op de kneep, papier gebruind Book number: 30284 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: children's books | In shopping cart More information div> |
Grieksche mythen en sagen. Naar de 18de Duitsche uitgave van Gustav Schwab. Voor kinderen van omstreeks 12 jaar en ouder. Masereeuw en Bouten, Rotterdam, 2 n.d. 3 vols. 224,290,469p. Cloth. Gilt titling on Cover and spine. (Rare). Gew/weight: Normal. Book number: 24623 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
| In shopping cart More information div> |
Grieksche mythen en sagen (derde deel) : Sagenkring van Troja. Rotterdam : Masereeuw & Bouten, ca. 1903. - 469 p. - (De Volks-kinderbibliotheek : nieuwe titel-uitgaaf ; deel XII) Gebonden. 12x18 cm. -- De 2 uiltjesBook number: 9111 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Het heele jaar rond. Feesten, gebruiken, vertellingen en legenden in Nederland en elders. Volkskinderbibliotheek. Verzameld voor kinderen van 12 jaar en daarboven. Rotterdam, Masereeuw & Bouten, n.d. (1903). 1st. 647 pp. 6 delen. Wrps. De Volks- kinderbibliotheek van Nellie. Omslag: Assen van Gorcum & Comp. Stempel op titelblad. Vol 5 omslag los. Compleet. Book number: 8713 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: volkskunde jeugdboeken legenden folklore kinderboeken volkskinderbibliotheek 19e eeuw negentiende | In shopping cart More information div> |