ascending
descending
found: 81 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

KOK, TRUIDA
De kleindochters van mevrouw Westlandt
Van Holkema & Warendorf, Amsterdam. 2e druk, gebonden, illustraties, 235 pp
Book number: 101562750
€  10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: Jeugd en Kinderboek
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHR[ISTINE], THÉRÈSE HOVEN, TRUIDA KOK (ET.AL.),
De Zevenster; verhalen van...Orig. edn.
Deventer, Kluwer, s.d. [..], 1894. Small 8°. Orig. publ. cloth, title in gilt on front boards with decoration in black, blind tooled vignette in centre of lower outer boards, decorative endpapers. 115pp. Coloured lithographed frontispiece, lithographed Emrik & Binger, table of contents at very end. [Zestig Cents-Bibliotheek voor jongens en meisjes, edited by Titia van der Tuuk]. BUUR, I.J., 0151 (calls for a copy present in Royal Dutch Library, KB, only). A collection of 7 dutch children's stories by various dutch authors, incl. a short story by W. Metz Tz. describing a feud between two sailors sailing with a merchat from Holland to dutch colonial Indonesia, finding its conclusion in Surabaya harbour. A good copy in original publ. cloth. Rare. (fr. inner-and lower inner hinges skilfully reinforced, some light shaving to spine-ends and corners).
Book number: 45719
€  275.00 [Appr.: US$ 345.32 | £UK 220.5 | JP¥ 27431]
Keywords: juvenile youth literature maritime story sea voyage merchant sailors soerabaia surabaya indonesia colonialism southeast asia nineteenth century 19thc buur
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Biene van Edoma.
Van Holkema, 2de, lin, 205 blz, ill Freddie Langeler., Licht beschadiging rug..
Book number: b206
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Kinderboeken, mythologie en volksverhalen
In shopping cart

More information

 -
KOK, TRUIDA; HEYLIGERS NETTY (ILLUSTRATIES)
Het Boschhuis
Alkmaar, Kluitman jaartal onbekend (derde druk) gebonden, 149 pag., porto 2,50 euro, stempel op binnenblad verder in redelijke staat.
Book number: MD388/30193
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Het boschhuis.
Alkmaar, Kluitman. derde druk. linnen. Ill.: Heyligers Netty. Gebonden in geillustreerde linnen band. Mooi.
Book number: 004640
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: meisjesboeken
Keywords: Stamperius Bibliotheek Heyligers Netty
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA.
Flora van Marcksveld Serie: Primula Veris
Amsterdam: van Holkema & Warendorf. Druk/edition: 2. 260 pag. naam op titelblad, linnen wat smoezelig . Illustr.: Steelink, Wilm. li. goed.
Book number: 9435.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA.
Flora van Marcksveld. Oorspronkelijk meisjesboek. Met platen van Wilm Steelink.
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, z.j. 2e druk. Gebonden. 260 p. Bandontwerp Cornelia van der Hart.
Book number: B4888
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Fransje Elswoudt
Amsterdam, Becht z j ill Jan Sluijters 1e en 2e dr. - (Ons clubje). - Linnen
Book number: J43711
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Fransje Elswoudt. Tweede druk.
Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. Or. geïllustreerd linnen, (VIII), 232p.
¶ Geïllustreerd door Jan Sluijters. Band met wat roestvlekjes; goed exemplaar. Serie: Ons clubje. Bibliotheek voor jongens en meisjes.
Book number: 15249
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Sluijters, Jan
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Fransje Elswoudt.
Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. Or. geïllustreerd linnen, (VIII), 232p.
¶ Eerste druk. Geïllustreerd door Jan Sluijters. Serie: Ons clubje. Bibliotheek voor jongens en meisjes. Mooi exemplaar.
Book number: 15250
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Sluijters, Jan
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Freekje Meerkerk
Baarn, E J Bosch zonder jaar illustraties van J G Kesler 2e dr. - Halflinnen
Book number: J93378
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Freekje Meerkerk
Baarn, E.J. Bosch, 1923. tweede dr. Illustr.: J.G. Kesler. 111 pag., halflinnen, klein hoekje uit titelpagina.
Book number: 10651
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Het Hoofd Omhoog
Alkmaar, Kluitman. 1e. Ill.: Hans Borrebach. Serie 'De nieuwe leeskring'. harde kaft in linnen met opdruk op papier in kleur van jongedame in venster met op achtergrond stad en toren, stukje uit schutblad voor, inhoud schoon, goed, 190 pp, 557 g.
Book number: 003156
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Jeugd Hans Borrebach
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA,
Het hoofd omhoog.
Alkmaar, Kluitman, 1938. 190 pp. Ln. Illustr. Band en illustr. Hans Borrebach. * Nieuwe Leeskring. Owner's mark endp. Fraaie omslag met de Dom te Utrecht
Book number: 15933
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: jeugdboeken meisjesboeken borrebach utrecht topografie romans
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Jan. In 1 band met: Een vossenmoeder / Hermanna
Amsterdam, Jacob van Campen z j ill A Poussin 1e dr. - (Jacob van Campen's jongens- en mesijes-bibliotheek ; 20). - Geniet
Book number: J27708
€  4.60 [Appr.: US$ 5.78 | £UK 3.75 | JP¥ 459]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA & ALINDO, ADRI
Jona en Sari
1929. Hardcover. Pp: 150. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1520426
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Jona en Sari
Alkmaar, Kluitman z j ill Adri Alindo 1e dr. - Linnen, wat sleets
Book number: J48545
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
DE KLEINDOCHTERS VAN MEVROUW WESTLANDT.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf - Tweede druk z.j.. Gebonden/ingenaaid. Vlekjes kaft achter, mist 1 hoekje/kleine naam schutblad. Netjes. 235 pag. jeugd; oorspr Geïllustreerd door Wm. Steelink.
Book number: 7608
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
De kleindochters van mevrouw Westland
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 2e druk. linnen, Ill.: Steelink, Wilm. kinderboeken. Oranjebibliotheek. Goed.
Book number: 000271
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Steelink, Wilm
In shopping cart

More information

KOK,TRUIDA
De kleindochters van mevrouw Westlandt. (Oranje-bibliotheek)
4druk,Holkema & Warendorf Amsterdam,Zj. 238P. Bedrukte linnen band. Geillustreerd door Wm. Steelink.
Book number: 39438
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
Kleindochters van Mevrouw Westlandt
Amsterdam: Van Holkema & Warendorf. 1e druk, Hardcover, 268pp. Oranhe-bibliotheek voor jongens en meisjes. Geillustreerd door Wm. Steelink. Oranje geillustr. linnen band. Rug verkleurd. Voorplat met kl. vochtvlekjes en slijt aan randen. Z. j. Oude spelling. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 20481.KIB
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
De kleindochters van mevrouw Westlandt
Amsterdam, Van Holkema en Warendorf, z.j. vijfde dr. Illustr.: Is. Van Mens. 238 pag., serie oranje-bib.
Book number: 20346
€  7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
De kleindochters van mevrouw Westlandt.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar, 4de druk. Linnen band, 238 pp, 22 cm, Ill.: tekeningen. Oranje-Bibliotheek voor jongens en meisjes Goed / good.
Book number: 34003
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Oranje-Bibliotheek voor jongens en meisjes Wilm Steelink
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
De kleindochters van Mevrouw Westland
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, z.j.. 5e druk. Linnen met opdruk, ill. van Is. Van Mens, naam op schutblad, stempel op index, verder in goede staat.
Book number: MB5/091
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Meisjesboeken
In shopping cart

More information

KOK, TRUIDA
De kleindochters van mevrouw Westlandt
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf z j ill Wm Steelink 5e dr. - (Oranje-bibliotheek). - Linnen
Book number: J46226
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search