| ||||
|
|
|
|||
| found: 81 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
De kleindochters van mevrouw Westlandt Van Holkema & Warendorf, Amsterdam. 2e druk, gebonden, illustraties, 235 pp Book number: 101562750 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: Jeugd en Kinderboek | In shopping cart More information div> |
De Zevenster; verhalen van...Orig. edn. Deventer, Kluwer, s.d. [..], 1894. Small 8°. Orig. publ. cloth, title in gilt on front boards with decoration in black, blind tooled vignette in centre of lower outer boards, decorative endpapers. 115pp. Coloured lithographed frontispiece, lithographed Emrik & Binger, table of contents at very end. [Zestig Cents-Bibliotheek voor jongens en meisjes, edited by Titia van der Tuuk]. BUUR, I.J., 0151 (calls for a copy present in Royal Dutch Library, KB, only). A collection of 7 dutch children's stories by various dutch authors, incl. a short story by W. Metz Tz. describing a feud between two sailors sailing with a merchat from Holland to dutch colonial Indonesia, finding its conclusion in Surabaya harbour. A good copy in original publ. cloth. Rare. (fr. inner-and lower inner hinges skilfully reinforced, some light shaving to spine-ends and corners). Book number: 45719 € 275.00 [Appr.: US$ 345.32 | £UK 220.5 | JP¥ 27431]
Keywords: juvenile youth literature maritime story sea voyage merchant sailors soerabaia surabaya indonesia colonialism southeast asia nineteenth century 19thc buur | In shopping cart More information div> |
Biene van Edoma. Van Holkema, 2de, lin, 205 blz, ill Freddie Langeler., Licht beschadiging rug.. Book number: b206 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken, mythologie en volksverhalen
Keywords: Kinderboeken, mythologie en volksverhalen | In shopping cart More information div> |
Het Boschhuis Alkmaar, Kluitman jaartal onbekend (derde druk) gebonden, 149 pag., porto 2,50 euro, stempel op binnenblad verder in redelijke staat. Book number: MD388/30193 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder / Jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Het boschhuis. Alkmaar, Kluitman. derde druk. linnen. Ill.: Heyligers Netty. Gebonden in geillustreerde linnen band. Mooi. Book number: 004640 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: meisjesboeken
Keywords: Stamperius Bibliotheek Heyligers Netty | In shopping cart More information div> |
Flora van Marcksveld Serie: Primula Veris Amsterdam: van Holkema & Warendorf. Druk/edition: 2. 260 pag. naam op titelblad, linnen wat smoezelig . Illustr.: Steelink, Wilm. li. goed. -- Utz BoekenBook number: 9435.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Flora van Marcksveld. Oorspronkelijk meisjesboek. Met platen van Wilm Steelink. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, z.j. 2e druk. Gebonden. 260 p. Bandontwerp Cornelia van der Hart. Book number: B4888 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Fransje Elswoudt Amsterdam, Becht z j ill Jan Sluijters 1e en 2e dr. - (Ons clubje). - Linnen Book number: J43711 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Fransje Elswoudt. Tweede druk. Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. Or. geïllustreerd linnen, (VIII), 232p. ¶ Geïllustreerd door Jan Sluijters. Band met wat roestvlekjes; goed exemplaar. Serie: Ons clubje. Bibliotheek voor jongens en meisjes. Book number: 15249 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Sluijters, Jan | In shopping cart More information div> |
Fransje Elswoudt. Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. Or. geïllustreerd linnen, (VIII), 232p. ¶ Eerste druk. Geïllustreerd door Jan Sluijters. Serie: Ons clubje. Bibliotheek voor jongens en meisjes. Mooi exemplaar. Book number: 15250 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Sluijters, Jan | In shopping cart More information div> |
Freekje Meerkerk Baarn, E J Bosch zonder jaar illustraties van J G Kesler 2e dr. - Halflinnen Book number: J93378 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Freekje Meerkerk Baarn, E.J. Bosch, 1923. tweede dr. Illustr.: J.G. Kesler. 111 pag., halflinnen, klein hoekje uit titelpagina. Book number: 10651 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Het Hoofd Omhoog Alkmaar, Kluitman. 1e. Ill.: Hans Borrebach. Serie 'De nieuwe leeskring'. harde kaft in linnen met opdruk op papier in kleur van jongedame in venster met op achtergrond stad en toren, stukje uit schutblad voor, inhoud schoon, goed, 190 pp, 557 g. Book number: 003156 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Jeugd Hans Borrebach | In shopping cart More information div> |
Het hoofd omhoog. Alkmaar, Kluitman, 1938. 190 pp. Ln. Illustr. Band en illustr. Hans Borrebach. * Nieuwe Leeskring. Owner's mark endp. Fraaie omslag met de Dom te Utrecht Book number: 15933 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: jeugdboeken meisjesboeken borrebach utrecht topografie romans | In shopping cart More information div> |
Jan. In 1 band met: Een vossenmoeder / Hermanna Amsterdam, Jacob van Campen z j ill A Poussin 1e dr. - (Jacob van Campen's jongens- en mesijes-bibliotheek ; 20). - Geniet Book number: J27708 € 4.60 [Appr.: US$ 5.78 | £UK 3.75 | JP¥ 459] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Jona en Sari 1929. Hardcover. Pp: 150. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1520426 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Jona en Sari Alkmaar, Kluitman z j ill Adri Alindo 1e dr. - Linnen, wat sleets Book number: J48545 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
DE KLEINDOCHTERS VAN MEVROUW WESTLANDT. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf - Tweede druk z.j.. Gebonden/ingenaaid. Vlekjes kaft achter, mist 1 hoekje/kleine naam schutblad. Netjes. 235 pag. jeugd; oorspr Geïllustreerd door Wm. Steelink. Book number: 7608 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
De kleindochters van mevrouw Westland Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 2e druk. linnen, Ill.: Steelink, Wilm. kinderboeken. Oranjebibliotheek. Goed. Book number: 000271 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Steelink, Wilm | In shopping cart More information div> |
De kleindochters van mevrouw Westlandt. (Oranje-bibliotheek) 4druk,Holkema & Warendorf Amsterdam,Zj. 238P. Bedrukte linnen band. Geillustreerd door Wm. Steelink. Book number: 39438 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Kleindochters van Mevrouw Westlandt Amsterdam: Van Holkema & Warendorf. 1e druk, Hardcover, 268pp. Oranhe-bibliotheek voor jongens en meisjes. Geillustreerd door Wm. Steelink. Oranje geillustr. linnen band. Rug verkleurd. Voorplat met kl. vochtvlekjes en slijt aan randen. Z. j. Oude spelling. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 20481.KIB € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
| In shopping cart More information div> |
De kleindochters van mevrouw Westlandt Amsterdam, Van Holkema en Warendorf, z.j. vijfde dr. Illustr.: Is. Van Mens. 238 pag., serie oranje-bib. Book number: 20346 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
De kleindochters van mevrouw Westlandt. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar, 4de druk. Linnen band, 238 pp, 22 cm, Ill.: tekeningen. Oranje-Bibliotheek voor jongens en meisjes Goed / good. Book number: 34003 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Oranje-Bibliotheek voor jongens en meisjes Wilm Steelink | In shopping cart More information div> |
De kleindochters van Mevrouw Westland Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, z.j.. 5e druk. Linnen met opdruk, ill. van Is. Van Mens, naam op schutblad, stempel op index, verder in goede staat. Book number: MB5/091 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Meisjesboeken
| In shopping cart More information div> |
De kleindochters van mevrouw Westlandt Amsterdam, Van Holkema & Warendorf z j ill Wm Steelink 5e dr. - (Oranje-bibliotheek). - Linnen Book number: J46226 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page