| ||||
|
|
|
|||
| found: 157 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Een bundel novellen. [Boekenweekgeschenk 1938). Amsterdam, Vereen. ter Bevordering van de belangen des Boekhandels, 1938. Oorspr. omslag (gehavend), 116 pp. , Porto 2,00 euro NL, .. Book number: P172B/79189 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Boekenweek
| In shopping cart More information div> |
Een bundel novellen 1938. Een huis te huur/ Het Friesche goud anno 1656/ De koningsweg. Geschenk t.g.v. de Nederlandsche Boekenweek van 2-9 april 1938 Ver. Ter bevordering van de belangen des boekhandels, 1938. Paperback, 115 pp Book number: 101263829 € 25.50 [Appr.: US$ 32.02 | £UK 20.5 | JP¥ 2544]
Keywords: Boekenweek | In shopping cart More information div> |
Een bundel novellen, 1938 Amsterdam: Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels, 1938. [voorw. Elisabeth Zernike en Antoon F. Coolen] Omslagtitel: Drie novellen, Geschenk ter gelegenheid van de Nederlandsche boekenweek 1938, Bevat: Huis te huur., 115 pagina's 20 cm. Mooi exemplaar. Randen van de band wat verkleurd en met kleine scheurtjes in de omslag. Goed. -- De KantlijnBook number: 19706 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Boekenweekgeschenken en overige geschenken
| In shopping cart More information div> |
Drie novellen. Huis te huur/Het Friesche goud/De Koningsweg VBBB, 1938. 1e druk, Softcover 8vo, 115pp. Boekenweekgeschenk 1938. Kartonnen band. Randen platten en rug gebruind, schutblad mist. Verder goed ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 71716.BOW € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Drie novellen. Huis te huur/Het Friesche goud/De Koningsweg Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels, boekenweekgeschenk, 1938, paperback, roestvlekjes, redelijk (w) -- MooiboekBook number: 8103047 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
| In shopping cart More information div> |
Drie Novellen VBBB. 1938. kaft verkleurd en sleets, rug aan een zijde los biinnen. bruikbaar. tekst schoon. 115 pp. 200 g. Book number: 004755 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Boekenweekgeschenk 1938 | In shopping cart More information div> |
Drie novellen (geschenk 1939-groen) VBBB, 1939. 1e druk, Softcover 8vo, 115pp. Boekenweekgeschenk 1939. Huis te huur/Het Friesche goud/De Koningsweg. Kartonnen band. Heel fris en mooi ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 33966.BOW € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Drie novellen (geschenk 1939-bruin) VBBB, 1939. 1e druk, Softcover 8vo, 115pp. Boekenweekgeschenk 1939. Huis te huur/Het Friesche goud/De Koningsweg. Kartonnen band. Met inleg vel. Hoekje van schutblad mist, rus wat gebruind. Verder heel gaaf ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 82825.BOW € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Als het wintert- 1933 Bilthoven, Nelissen, 1933. 111pp.geïll.met 45 humoristische tekeningen van "Hollandsche kunstenaars", 28cm. geïll.omslag, enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, De moeilijke klanten van menheer pastoor, pp.65-86 & Marie Koenen, De voorbijgang, pp.87-96], T73546 -- De LezenaarBook number: T73546 € 23.00 [Appr.: US$ 28.88 | £UK 18.5 | JP¥ 2294] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur tekenkunst | In shopping cart More information div> |
Zonneboek 1937 Herwonnen Levenskracht, instelling van het R.K. Werkliedenverbond. 1937, 1e druk. ingenaaid, Ill.: Wiegman, Matthieu. literatuur kunst verhalen jaarboeken. Goed. Book number: 024206 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: literatuur kunst verhalen jaarboeken Wiegman, Matthieu | In shopping cart More information div> |
Als het wintert Tilburg, 1933. Ill.: Jo Spier, W. Heskes, Herman Moerkerk Jan Lutz, e.a. Verhalen van Antoon Coolen, Kees Meekel, Ernest Claes, Marie Koenen, Frans Verschoren, F. de Sinclair. Voorafgegaan door het artikel "Het lachende potlood"van Albert Kuyle. Met 45 humoristische teekeningen van Hollandsche kunstenaars. Tekeneningen van oa. Jo Spier, W. Heskes, Herman Moerkerk Jan Lutz, e.a. Beschadigingen rug (papieren rug gedeeltelijk verdwenen). Boekblok echter nog intact. Book number: 002614 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Albert Kuyle, Antoon Coolen, Kees Meekel, Ernest Claes, Marie Koenen, Frans Verschoren, F. De Sinclair. Jo Spier, W. Heskes, Herman Moerkerk Jan Lutz, E.A. | In shopping cart More information div> |
Als het wintert- 1937 Tilburg, Het Nederlandsche Boekhuis, 1937. 110pp.geïll.met werk van Lode Sengers, 28cm. geïll.omslag, enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, Van Mieke Waegemans, pp.33-38 & Marie Koenen, De vierde koning, pp.25-32 & Herman De Man, De Engelsche prent, pp.67-78], T73547 -- De LezenaarBook number: T73547 € 23.00 [Appr.: US$ 28.88 | £UK 18.5 | JP¥ 2294] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur kunst | In shopping cart More information div> |
De andere Amsterdam, 287 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 15615&53E € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Andere Wereldbibliotheek Amsterdam, s.d. 6e druk - 9e duizendtal. Gebonden, halflinnen, ill. bndontwerp van D. Van Luyn, 287p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5680 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De andere Wereldbibliotheek. 1934 4e druk 287pp Gebonden linnen scheve rug voorplat verkleurd Book number: 101322990 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
De Andere Wereldbibliotheek Amsterdam, 1934. 4e. Gebonden, bewerkt linnen, geïllustreerde band, bandontwerp van D. Van Luyn, 287p, boek in heel goede staat. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10216 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De Andere Amsterdam, 1934, 288 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. Bandontwerp van D. Van Luyn. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 47467&287F € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De andere. Amsterdam,Mij.voor goede en goedkoope lectuur,z.j. Geb.or.h.lin.307p. - Gevlekt. Book number: 45741 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
De andere. De Maatschappij van Goede en Goedkoope Lectuur. 307pp Gebonden linnen met ietwat scheve rug Book number: 101323313 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Birgitta van Zweden Brugge, Wiek Op, 1939. 108pp. 27cm. stempeltje, goede staat -- De LezenaarBook number: H26767 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Hagiografie
Keywords: Hagiografie Zweden Religie Literatuur Middeleeuwen Mediaevalia franciscana Franciscanisme Scandinavie | In shopping cart More information div> |
Birgitta van Zweden Brugge, 1939, 107 .pp, soft cover/dust jacket, 21 x 27 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 31182&108G € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Birgitta van Zweden Brugge, Walleyndruk, 1939 Paperback met omslag, 107 pag., porto 2,50 euro . Slijtage aan randen kaft. In goede staat.. Book number: EMP474/64851 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Bloesem van Bourgondië. De Kinderjaren van een Vorstenkind. 1955 (ZB, arch., geb., 202 pag.) Heerlen. Roosenboom. Book number: 71595 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
| In shopping cart More information div> |
Breis-Izel, Bretagne Pocket, inclusief stofomslag; Uitgeverij Het Spectrum, Utrecht; 99pp.; Omslag geplakt Book number: 023436 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Maatschappij/Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Breiz-Izel Bretagne Bretagne. Schijnwerpers reeks.Uitgeverij Het Spectrum, Utrecht, nd, 1e druk. Gebrocheerd, met6 stofomsl.Omslag en Teekeningen van Otto van Rees. O Bretagne, o allerschoonst land, Bosch in het midden, zee langs den kant. Pp 99. Book number: rn50422 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Reizen
Keywords: reizen, Bretagne, literatuur, geillustreerd, nederlands | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page