| ||||
|
|
|
|||
| found: 33 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Kohleveredlung. Chemie und Technologie. (=Hochschultext). Springer Berlin 1979 Paperback 333 S. Befriedigender Zustand, Einband berieben., Mit Abb. und Tabellen., Mit s/w-Fotos., Bibl.-Ex. Vorsatz gelöst. Buchrücken minimal schadhaft. softcover, no dustjacket. Book number: 422890 € 20.50 [Appr.: US$ 25.74 | £UK 16.5 | JP¥ 2045] Catalogue: Technik-allgemein
Keywords: Technik-allgemein Kohlegewinnung chemische Industrie 3540096272 | In shopping cart More information div> |
Beginselen der WERKTUIGKUNDE. - Deel 2 - (plus vele nieuwe vraagstukken) v/h Kemperman, 1962, 5e (deels *uitgebreide) druk. Softcover, geillustreerd, 242 pp. satijnpapier. Goede staat.. -- Boek na BoekBook number: A15246 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
| In shopping cart More information div> |
Beginselen der WERKTUIGKUNDE. - Deel 1 - (plus enkele nieuwe vraagstukken) v/h Kemperman, 1961, 8e (deels *herziene) druk. Softcover, geillustreerd, 114 pp. satijnpapier. Goed.. -- Boek na BoekBook number: A15245 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
Beware of the English ! : German Propaganda Exposes England London, United Kingdom, Hamish Hamilton. 1939, 2nd Impression. Buckram, Large 8vo. Unbleached linen bds with Red titles (faintly soiled with age toned spine) pp xviii 304 with propaganda cartoons throughtout (tanned eps, named to ffep) interior tight and clean with very odd faint fox spot. Overweight. Very Good/No Jacket. -- Ariel BooksBook number: 9445 USD 45.00 [Appr.: EURO 36 | £UK 28.75 | JP¥ 3575] Catalogue: Sociology & Culture
Keywords: German Propaganda Wwii | In shopping cart More information div> |
Beware of the English! German Propaganda Exposes England London Hamish Hamilton 1939. 2nd Edition. Description: xviii. 304 p. Illus. 23 cm. Subjects: Propaganda. German. Caricatures and cartoons --Germany. Fine cloth copy in a good if somewhat edge-nicked and dust-dulled dw. now mylar-sleeved. Remains particularly and surprisingly well-preserved; tight. bright. clean and strong.Weight in Kg appr.: 1 -- MW BooksBook number: 32640 € 28.95 [Appr.: US$ 36.35 | £UK 23.25 | JP¥ 2888]
| In shopping cart More information div> |
Beware of the English! German Propaganda Exposes England. Hamish Hamilton, 1939. F First Edition. A very good copy indeed in the original oatmeal linen, lightly dustsoiled else cleean and tight. Book number: 47170 USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780] Catalogue: HISTORY THIRD REICH PROPAGANDA
| In shopping cart More information div> |
Brandarisflitsen. Een vacantieuitstapje van twee Amsterdammers naar het eiland Ter-schelling. Burgersdijk & Niermans, Leiden, 1948. 180 p. hlinn.+o. 14x20 cm. foto’s. “Roest” op de rug. Er onbreekt een stukje uit de licht beschadigde stofomslag. -- Bladzij 20Book number: 250909-5863 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Wadden
Keywords: Terschelling, Wadden | In shopping cart More information div> |
Brandarisflitsen Een vacantieuitstapje van twee Amsterdammers naar het eiland Ter-Schelling Leiden, Burgersdijk & Niermans. 1948. Gebrocheerd, 13,5x20cm. 180pp + XXIV zw/w platen. Goed. Book number: 009821 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: reizen
| In shopping cart More information div> |
Brandarisflitsen. Een Vacantieuitstapje van twee Amsterdammers naar het Eiland Ter-Schelling. [Eerste druk; First edition]. Leiden, Burgersdijk & Niermans/Templum Salomonis, 1948. sm.8°. orig.cloth. 180pp. ills. on 12 photog.plates by author, mainly featuring topographical views and examples of local architecture 1 centre-fold. plan of West-Terschelling with detailed key, full-page facsim. plan of Midsland community, 9 text-figs. of which full-p. featuring Island flora, table of contents. Dutch language description of Terschelling Island:its community, architecture, occupations, flora and fauna, architecture, local folk dress, customs religious beliefs and morals, topography and history. Good copy. Book number: 53505 € 85.00 [Appr.: US$ 106.73 | £UK 68.25 | JP¥ 8479]
Keywords: terschelling history survey community history occupation topography architecture island isolation customs folkdress templum salomonis dutch locals population | In shopping cart More information div> |
Brandarisflitsen. Een vacantieuitstapje van twee Amsterdammers naar het eiland Ter-schelling. Leiden, Burgersdijk&Niermans, 1948. Half linnen, met stofomslag. 180 pp. Met foto's. Goed. Book number: 16948 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: topografie en geschiedenis Wadden
| In shopping cart More information div> |
Brandarisflitsen. Een vacantieuitstapje van twee Amsterdammers naar het eiland Ter-Schelling Leiden, Burgersdijk & Niermans / Templum Salomonis, 1948. XXIV platen, 180 pp Book number: 10858 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: wadden
| In shopping cart More information div> |
Brandarisflitsen. Een vacantieuitstapje van twee Amsterdammers naar het eiland Ter-schelling Gebonden; 1948; Burgersdijk & Niermans Leiden; 180pp.; Conditie: Goed Book number: 097145 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Topografie/NL Friesland
Keywords: Friesland | In shopping cart More information div> |
Fersen yn de Schylger tongslach Firma A. J. Osinga, Boalsert, 1949. Gebonden, 136 pp, stofomslag Book number: 101552268 € 20.50 [Appr.: US$ 25.74 | £UK 16.5 | JP¥ 2045]
Keywords: Wadden | In shopping cart More information div> |
kennis van CALORISCHE WERKTUIGEN DEEL 2 VOOR HET MIDDELBAAR TECHNISCHE ONDERWIJS. ZUIGERSTOMMACHINES, STOOMTURBINES EN VERBRANDINGSMOTOREN vh. A. KEMPERMAN, 1955. Ed./Druk: 3. Anders, nl. Pp: 142. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2082145 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Kennis van calorische werktuigen voor het middelbaar technische onderwijs (2 delen) Paperback; 4e druk, 1950; Uitgeverij v/h A. Kemperman, Haarlem; 232pp.; Conditie: Goed; Twee paperbacks samen: Deel I: Ketels en toebehoren; deel II: Zuigerstoommachines, stoomturbines en verbrandingsmotoren. 196+136blz Book number: 142633 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Wetenschap/Techniek
Keywords: Techniek, Innovatie | In shopping cart More information div> |
O mimmetael hwat klinkste moai; Fersen yn de schylger tongslach. Boalsert; 1949; A.J. Osinga; halflinnen met stofomslag; 136 (2) p. ¶ Stofomslag verkleurd aan de rug en wat kleine scheurtjes. Book number: 23143 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Geography
Keywords: Friesland linguistics/taalkunde poetry/poëzie regional geography and history/heemkunde | In shopping cart More information div> |
O mimmetael, hwat klnkste moai, fersen yn de Schylger tongslach Boalsert, Utjowerij Firma A.J. Osinga. 1949. Hardcover, 12mo - over 6¾" - 7¾" tall. Het voorplat vertoont een verkleuring, heeft een spat waterschade en is een beetje verbogen. 138 p. Goed. Book number: 001302 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literature: Poetry
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Schylge, Schylger Tael en Schylger Minsken / De sjongende wein Boalsert, A,J, Osinga. 1933. 64 pp. Zwart-wit foto's. Rede, ùtspritsen yn de Kanselarije to Ljouwert op 2 Aug. 1932. De Fryske Librije: Rige lytse folksskriften ûnder lieding fen Dr. G.A. Wumkes. De sjongende wein: Liedtsies en gedichten yn de Westerschylger tongslach. Kaftje een beetje groezelig. Ezelsoor rechtsonder. Garenloos/. Gebruikssporen. Book number: 06684 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Topografie, streekgeschiedenis/topography
| In shopping cart More information div> |
Schylgeralan. Een beschrijving van land en volk van het eiland Ter-schelling Burgersdijk & Niermans, 1946 1ste druk, gebonden, in linnen, geillustreerd. goed. Book number: S-00703 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Cultuur, land- en volkenkunde
| In shopping cart More information div> |
Schylgeralân. Een beschrijving van land en volk van het eiland Ter-Schelling. Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1946. VII+346 pp. Met 115 afb.op 51 pltn. & 35 fig. (1 plt. in kleur). Bibliogr. Gebonden. Linnen, in (beschadigd) stofomslag. (Naam op fr. titel; papier hier en daar iets roestvl.). Goed ex. Book number: 29940 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: F. Dutch topography
Keywords: Topografie Wadden Terschelling knop, g. 1946 - 1946 | In shopping cart More information div> |
Schylgeralân. Een beschrijving van land en volk van het eiland Ter-schelling Leiden, Bergersdijk & Niermans, 1946. Nederlands Volksleven I, 35 fig, 115 afb, 346 pp - gebonden Book number: 5849 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: wadden
| In shopping cart More information div> |
Schylgerlaner Leisboek. Dokkum; 1935; Fa. J. Kamminga; gekartonneerd; met talrijke houtsneden; bandversiering door Fr. Lieuwen; 100 p. ¶ Zeldzaam. Rug met wat vochtvlekjes, en enigszins beschadigd langs boven- en onderzijde. Voorplat laat iets los, rechterbovenhoek met lichte knik. Book number: 23202 € 80.00 [Appr.: US$ 100.46 | £UK 64.25 | JP¥ 7980] Catalogue: Geography
Keywords: Friesland Terschelling dialects/dialecten linguistics/taalkunde rare books/zeldzame boeken regional geography and history/heemkunde woodcutting/houtsnijkunst | In shopping cart More information div> |
Skylge, Skylger tael en Skylger minsken/ De sjongende wein Boalsert, A.J. Osinga. 1933. 64 pp. Rede , útspritsen yn de Kanselarije to Ljouwert op 2. Aug. 1932 + Liêdtsies en gedichten yn de Westerschylger tongslach. Scheurtje geplakt in laatste pagina. Rige " De Fryske Librije". Gelijmd/. Lichte gebruikssporen. Book number: 03065 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Topografie, streekgeschiedenis/topography
| In shopping cart More information div> |
De spraakkunst der Terschellinger Dialecten. Assen. Van Gorcum & Comp. 1954. Original publisher's black cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: frontispiece portrait, xxvi, 270pp. abbreviations, bibliography, table of contents. Very fine copy. Book number: 42020 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
| In shopping cart More information div> |