| ||||
|
|
|
|||
| found: 116 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Reyer Anslo. Zijn leven en letterkundig werk. Amsterdam, Vecht, 1913. (VIII) 348 pp. halflinnen. Portret. Dissertatie. bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd Book number: 594906 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
| In shopping cart More information div> |
Schetsen uit het Noordbrabantse volksleven 1978. Hardcover. Pp: 292. ISBN: 9789023303817. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U606508 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Lokaal
Keywords: 9789023303817 | In shopping cart More information div> |
Schetsen uit het Noordbrabantse volksleven 1978. Hardcover. Pp: 292. ISBN: 9789023303817. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1314429 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Lokaal
Keywords: 9789023303817 | In shopping cart More information div> |
Schetsen uit het Noordbrabantse volksleven 1978. Hardcover. Pp: 292. ISBN: 9789023303817. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U905871 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Lokaal
Keywords: 9789023303817 | In shopping cart More information div> |
A note on a late Campanian hemiasterid echinoid from Hannover-Misburg (N Germany). N. Jb. Geol. Paläont. Mh. 1995-1; pp. 111-117, 2 fig./phot. Stapled extract. Book number: 14018 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Echinoderms
| In shopping cart More information div> |
Limburgsche sagen. Leiden, M.J. Dieben, z.j. Or. omslag, 121+5p. 15 x 10,5 cm. ¶ Uit droom- en fantasiewereld I. Met illustraties van A.C. Ninaber van Eijben. Het omslag vertoont wat lichte gebruikssporen; goed exemplaar. Book number: 11283 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Topografie Nederland
Keywords: Limburg Ninaber van Eijben, A.C. Sagen Topografie Nederland | In shopping cart More information div> |
Brabantsche Sagen Leiden: Dieben. Uit Droom- en Fantasiewereld, II. 1e druk, Softcover (small), 123pp. Met teekeningen door A. C. Ninaber van Eijben. Klein formaat. Kartonnen band met omslag. Kleine scheurtjes in rand omslag. Verder heel goed. Z. j. ±1926. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 34605.LVB € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Land & Volk Nederland
Keywords: Uit Droom- en Fantasiewereld, II | In shopping cart More information div> |
Brabantsche Sagen. Uit droom- en fantasiewereld ll Leiden, Dieben, 1926. 1e druk 123 pp. ingenaaid met stofomslag. Stempel van prive-bibliotheek vorige eigenaar.Met teekeningen door A.C.Ninaber van Eijben. Klein formaat.(12,5 x16 cm).Wat roest op snede.Door kaften is voorplat van omslag met provinciewapen nog fris. Over o.a. Bokkenrijders, OLV van Ommel, de weerwolf van Bladel etc. in goede staat Book number: 36050 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
| In shopping cart More information div> |
Brabantsche Sagen Paperback. Pp: 124. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1244702 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Geldersche sagen uit droom en fantasie wereld III Wassenaar, H.J. Dieben. paperback met stofomslag, 154 pp. 15,6x12,3 cm. Ill.: C. Cooijmans. Omslag beschadigd. Book number: IV-628 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: (Gelderland) C. Cooijmans | In shopping cart More information div> |
Geldersche sagen door- Wassenaar, Dieben, z. j. ca. 1935. 154 pp. 2 bll. Text-illustraties. Geïll. or. omslag (opgeplakt). Book number: 14110 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Van goden en helden. Mythen en sagen van Grieken, Romeinen en Germanen Groningen-Batavia, J.B. Wolters, 1941. 11e druk. Hardcover, form. 20 x14cm, 315p., met diverse foto's, in goede staat. Book number: RE1/014 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Limburgsche Sagen Leiden: Dieben, ca. 1930. Uit Droom- en Fantasiewereld, I. 1e druk, Softcover (small), 121pp. Met teekeningen door A. C. Ninaber van Eijben. Klein formaat. Kartonnen band. Kleine scheurtjes in rand omslag. Hoek uit achterplat. Verder zeer redelijk. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 59403.LVZ € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Limburgensia
Keywords: Uit Droom- en Fantasiewereld, I | In shopping cart More information div> |
Limburgsche Sagen Leiden: Dieben. Uit Droom- en Fantasiewereld, I. 1e druk, Softcover (small), 121pp. Met teekeningen door A. C. Ninaber van Eijben. Klein formaat. Kartonnen band. goed exemplaar. Z. j. ±1930. portrettekening op voorpagina (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 77000.LVZ € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Limburgensia
Keywords: Uit Droom- en Fantasiewereld, I | In shopping cart More information div> |
Limburgsche Sagen Leiden: Dieben, ca. 1930. Uit Droom- en Fantasiewereld, I. 1e druk, Softcover (small), met geillustreerde omslag (!), 121pp. Met teekeningen door A. C. Ninaber van Eijben. Klein formaat. Kartonnen band. kl. archiefstickertje hoekje titel pagina, kl. scheurtje stofomslag verder heel gaaf en mooi ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 84060.LVZ € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Limburgensia
Keywords: Uit Droom- en Fantasiewereld, I | In shopping cart More information div> |
Limburgsche sagen. Reeks Uit droom- en fantasie-wereld. Met teekeningen van A.C. Ninaber van Eijben. Leiden M.J. Dieben zj, (ca 1925), linn. 11x15 cm. 124 p. vignetten. goed. Book number: 24296 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Regionale geschiedenis Zuid:Brabant, Limburg
| In shopping cart More information div> |
LIMBURGSCHE Sagen. Uit droom- en fantasiewereld l Leiden, Dieben, 1923. 1e druk 123 pp. ingenaaid met stofomslag. Stempel van prive-bibliotheek vorige eigenaar. Vochtspoor op onderzijde voorkant omslag. Met teekeningen door A.C.Ninaber van Eijben. Klein formaat.(10,5 x16 cm).Wat roest op snede.Door kaften is voorplat van omslag met provinciewapen nog fris. Over o.a. De Juffer zonder kop te ECht, De Weerwolf van Blitterswijck en de Vuurman te Arcen. in goede staat Book number: 36051 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Limburgsche Sagen Uit de Droom- en Fantasiewereld I. Met teekeningen door A.C. Ninaber van Eijben. Uitg M.J. Dieben, Leiden. Gebrocheerd met stofomsl. Klein, Pp121. Goed Book number: 3112014 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Limburgensia
Keywords: sagen, legenden, limburgensia, verhalen, geschiedenis. | In shopping cart More information div> |
Napoleon Imperator. Bussum, Naaml. Venn. Uitgevers-Maatschappij voorheen Paul Brand, 1921. Or. linnen, 284+4p. Ca. 16 x 11,5 cm. ¶ Witte bibliotheek. Met illustraties; goed exemplaar. Book number: 25477 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Frankrijk Geschiedenis Napoleon | In shopping cart More information div> |
Schetsen uit de nieuwe geschiedenis Amsterdam, R.K.Boek-Centrale, Ingenaaid, G, Book number: 08311 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: geschiedenis/middeleeuwen tot 20e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Schetsen uit de middeleeuwen Amsterdam: R. K. Boekcentrale. 1e druk, Hardcover, 292pp. Vervolg op "Schetsen uit de Oude Wereld". Z. j. oude spelling. In 4vo. Groene linnen band met illustratie op voorplat. Slijtage aan randen platten en rug. Pagina's vergeeld. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 28759.GEA € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Geschiedenis algemeen
| In shopping cart More information div> |
Schetsen Uit de Nieuwe Geschiedenis. Amsterdam, De R.K.Boek-Centrale 1915. Or.omsl. 296 p. Book number: 10050 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: HISTORY | In shopping cart More information div> |
Schetsen uit de Middeleeuwen (voor- en achterbladen blok gevlekt) Amsterdam RK.Boekcentrale zj, ing. 292p. Book number: 21291 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Geschiedenis, Algemeen / History
| In shopping cart More information div> |
Schetsen uit de middeleeuwen Amsterdam: R. K. Boekcentrale. 1e druk, Gebonden, 8vo, 292pp. Vervolg op "Schetsen uit de Oude Wereld". Z. j. oude spelling. Groene linnen band met illustratie op voorplat. Eerste pagina's en snedes wat roestvlekkig verder perfect exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 61147.GEA € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Geschiedenis algemeen
| In shopping cart More information div> |
Schetsen uit de middeleeuwen Amsterdam, R.K.Boek-Centrale, Ingenaaid, G, Book number: 08312 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: geschiedenis/prehistorie tot middeleeuwen
Keywords: Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page