| ||||
|
|
|
|||
| found: 193 books on 8 pages. This is page 1 - Next page |
Circulaire van de Commissie tot overdracht van het portret van den dichter Willem Kloos aan de gemeente 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, maart 1923. 25,7 x 20,0 cm. Vouwblad. ¶ Rondschrijven van deze commissie, in het leven geroepen om geld bijeen te sprokkelen voor de aankoop van een portret van Kloos voor de portrettengalerij van het Haagsche Gemeentemuseum. 'Het is de bekende schilderij van Antoon van Welie, die, behalve hare kunstwaarde op zich zelve, het voordeel heeft door Kloos zelf bijzonder te worden gewaardeerd en door hem wordt beschouwd als een van de beste portretten, welke van hem gemaakt zijn'. Het ligt in de bedoeling van de schenkers om Kloos en Van Welie een handtekeningenalbum te overhandigen: wie per postwissel of giro een bijdrage stort, dient zijn of haar naam op een 'afscheidbaar strookje' achter te laten.In de commissie nemen zitting o.a.: K.J.L. Alberdingk Thijm (voorzitter), Louis Apol, Louis Couperus, A.J. Derkinderen, Frans Erens, Frans Netscher, Hélène Swarth en vele andere schrijvers, schilders en notarissen. Book number: 254661 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
| In shopping cart More information div> |
Fotografisch portret. 38,3 x 28,0 cm. Lichtdruk. ± 1910. Papier aan randen licht beschadigd. ¶ Wellicht een bijlage bij een tijdschrift. Book number: 20270 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Van vijf moderne dichters. (verzen van dr. P.C. Boutens, Wies Moens, Willem Kloos, Margot Vos, Carel Scharten Maatschappij voor Goede en Goedkoope lectuur, 1922. 1ste. Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, 98 pp. . -- KIEN BoekenBook number: 21873 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Van vijf moderne dichters (verzen van P.C. Boutens, Wies Moens, Willem Kloos, Margot Vos, Carel Scharten). Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1922. Linnen band, 98 pp, 18,5 x 12,5 cm. Nederlandsche Bibliotheek 435 Goed / good. Book number: 23678 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Nederlandsche Bibliotheek 435 | In shopping cart More information div> |
Het poëtisch programma van Tachtig. Een vergelijkende studie 1968. Paperback. Pp: 92. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U338040 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Alkestis. Tooneelspel van Euripides 1920. Pp: 50. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2119988 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Klassieke talen
| In shopping cart More information div> |
Ik bemin u teder : Nederlandse gedichten over de Liefde Utrecht : Kwadraat. 1994. Paperback met Flappen. 1e druk, 64 blz, 20 cm, isbn 9064812136, goed exemplaar. Annotatie: Liefdesgedichten, die het hart toch een klein zijsprongetje laten maken. Poëzie leent zich bij uitstek om de liefde op een unieke manier te beschrijven!. Book number: 006822 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Poëzie en Gedichten | In shopping cart More information div> |
Julia. Een verhaal van Sicilië. Haarlem, Gosler, [1885]. 19,2 x 11,4 cm. Ingenaaid. 84 p. 1e druk. Rug gebarsten, maar een zeer goed exemplaar van deze beroemde pastiche in origineel papieren omslag. Book number: 258766 € 80.00 [Appr.: US$ 100.46 | £UK 64.25 | JP¥ 7980]
| In shopping cart More information div> |
Honderd jaar later: over schrijvers en geschriften uit de Beweging van Tachtig. L. van Deyssel, F. van Eeden, H.Gorter, W.Kloos, A.Verwey de Prom, 1985. 1e. Paperback, 208p, heel goede staat, enkel: snee in voorplat. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7431 € 7.10 [Appr.: US$ 8.92 | £UK 5.75 | JP¥ 708] Catalogue: Letterkunde Romantiek/Realisme (19e)
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
DE NAVOLGING VAN CHRISTUS. Opnieuw vertaald en met een nieuwe inleiding voorzien door Willem Kloos. Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur. 1909. 2e herziene druk 275 pp. halflinnen gebonden. Slijtplekje (gaatje) linnen rug. Enige vergeling. in goede staat Book number: 38222 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Beschouwingen over Arthur van Schendel / door Willem Kloos, Alphons Diepenbrock, F.W. van Heerikhuizen, K. van Boeschoten, E. du Peron, Menno ter Braak, Kees Verheul, S. Vestdijk en Jan van Nijlen; uitgeg. ter gelegenheid van de publikatie v.h. Verzam Amsterdam: Meulenhoff Nederland, 1976. Met bibliografie, Grotendeels herdrukken 63 pagina's 20 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 4260 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Schrijvers
Keywords: Nederlandse letterkunde 9029008032 | In shopping cart More information div> |
Bilderdijk, bloemlezing met inleiding en opmerkingen bij de gekozen gedichten Amsterdam, Mij. voor goede en goedkoope lectuur, z.j.. 2e herz., verm. druk. Gebonden linnen, 223 p. met twee portretten, stempel bibl. op titelblad, in goede staat. Book number: PO1/011 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door Martien Beversluis met welwillende medewerking van den dichter. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 68 p. Libellen-Serie 312/313. Book number: A0410 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Kloos poëzie bloemlezing | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door Martien Beversluis met welwillende medewerking van den dichter. Baarn, Bosch & Keuning, zonder jaar, 1ste druk. Papieren band, 68 pp, 18,5 x 16,5 cm, Ill.: portret. Libellen-serie nr. 312-313. Omslag beschadigd. Goed / good. Book number: 207 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: tachtigers, poëzie | In shopping cart More information div> |
Een daad van eenvoudige rechtvaardigheid. Studies over onze 18e eeuwsche dichters met bloemlezing uit hun werken. Rotgans, Zeeus, Poot, de Lannoy, Schermer, Hoogvliet, Smits, van Merken. Amsterdam, van Looy, 1909. 260 pp. Hard cover. Nieuw ingebonden. Book number: 37525 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: poezie taalkunde | In shopping cart More information div> |
Een daad van eenvoudige rechtvaardigheid. Studies over onze 18e eeuwsche dichters met bloemlezing uit hun werken. Amsterdam, S.L. van Looy, 1909. Ingenaaid. 280 p. Bevat: Rotgans, Zeeus, Poot, De Lannoy, Schermer, Hoogvliet, Smits, Van Merken. Book number: H8440 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Tachtigers Studie
Keywords: tachtigers Kloos | In shopping cart More information div> |
Een daad van eenvoudige rechtvaardigheid - Studies over onze 18e Eeuwsche Dichters. Amsterdam, S.L. van Looy 1909 (eerste druk) softcover, 260 pag., porto 2,50 euro, aantekeningen op schutblad, potloodonderstrepingen in boek, kaft verkleurd verder in goede staat.. Book number: MP803/44388 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Een daad van eenvoudige rechtvaardigheid van Looy. 1909 260pp Gebonden Geplastificeerd biblioboek enkele pp ongesneden Book number: 101364619 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
| In shopping cart More information div> |
Een Daad van eenvoudige Rechtvaardigheid, Studies over onze 18e eeuwsche Dichters met Bloemlezing uit hun Werken. Amsterd., Van Looy, 1909;. 260 (-II) pp. Book number: 18555 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Nederlands 17e-18e eeuw
Keywords: Neerlandistiek: 17de/18de Eeuw,Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Literatuur, Literature after/nach/na 1550, 17e/18e eeuw, Golden Age, Gouden Eeuw, seventeenth/eighteenth century, literatuurgeschiedenis nieuwe tijd, literaturgeschichte, literaturwissens | In shopping cart More information div> |
Een daad van eenvoudige rechtvaardigheid. Studies over onze 18e eeuwsche dichters met bloemlezing uit hun werken. 1.Rotgans, 2. Schermer, 3. Zeeus, 4. Hoogvliet, 5. Poot, 6. Smits, 7. De Lannoy, 8. Van Merken, Amsterdam, v.Looy, 1909, 1e druk, 260 blz., bewerkt linnen; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Met opdracht en gesigneerd, band verkleurd. Book number: 19432 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Dichterlijk labirint. Opstellen over het werk van Willem Kloos. A'dam, Polak & Van Gennep, 1963. Paperback. 120 pag. Book number: 18793 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; Studies literatuur | In shopping cart More information div> |
Drie Liederen. Muziek van Paula Moes-de Clercq Zubli. De blâren vallen zacht. Ik kan niet lachen, ik kan niet weenen. O rozen droef en schoon. Amsterdam, N.V. "De Nieuwe Muziekhandel", [1900]. (34,5 x 26,5 cm). Omslag in tweeën. Enige potloodnotities. Book number: 20248 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Feith Rhijnvis Amsterdam, 236 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 10862&61G € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Gedichten 1880-1893. Utrecht, de Roos, 1959, 197,(4)p. half perkament, kop verguld, genummerde oplage van 175 exemplaren, gedrukt in rood en zwart. Randen kartonnen platten licht verkleurd. Tekstverzorging is van Garmt Stuiveling. Dit is no.39. Book number: 9434 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Gedichten. 1880 - 1893. Utrecht, De Roos, 1959, halfperkament, 201 p., 27 x 18,5 cm., 175 genumm. ex. ex. Tekstverzorging G. Stuiveling. Onafgesneden, kop verguld. Typografie Susanne Heynemann. Leeflang 47. Book number: 9053 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Bibliofiel
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page