| ||||
|
|
|
|||
| found: 395 books on 16 pages. This is page 1 - Next page |
Jan Rap en z'n maat Ambo. Ed./Druk: 2. Linnen band met stofomslag. Pp: 331. ISBN: 9789026319907. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2124849 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Romans
Keywords: 9789026319907 | In shopping cart More information div> |
Die kat van dat mens Amsterdam, Ambo, 2000. Naast haar liefde en aandacht voor menselijke aangelegenheden beschikt Yvonne Keuls over een ruime mate van dierenliefde. Op haar eigen wijze observeert de auteur de verschillende huisdieren die een plaatsje kregen in het gezin Keuls. Een bonte verzameling honden, katten, parkieten en ander kleingoed passeert de revue. Ieder met z´n eigenaardigheden en vertederende trekjes. Elke dierenliefhebber zal veel plezier beleven aan deze ´beestachtig` leuke bundel. 1e Druk.176 blz. Paperback.Als nieuw. -- De Wijze UilBook number: 17897 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Paperback/Verhalen | In shopping cart More information div> |
Mevrouw mijn moeder Ambo, 2001. Ed./Druk: 39. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 264. Met Mevrouw mijn moeder richt Yvonne Keuls een liefdevol monument op voor haar bijzondere moeder - een meeslepend en ontroerend verhaal over de Indische wortels van haar familie, over de repatriëëring naar Nederland, de vestiging in Den Haag en de herinneringen en verhalen van vroeger. Mevrouw mijn moeder is een prachtig en humorvol geschreven, persoonlijk en ontwapenend boek. ISBN: 9789026316807. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U185539 € 8.90 [Appr.: US$ 11.18 | £UK 7.25 | JP¥ 888] Catalogue: Romans
Keywords: 9789026316807 | In shopping cart More information div> |
Mevrouw mijn moeder Ambo, 2001. Ed./Druk: 39. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 264. Met Mevrouw mijn moeder richt Yvonne Keuls een liefdevol monument op voor haar bijzondere moeder - een meeslepend en ontroerend verhaal over de Indische wortels van haar familie, over de repatriëëring naar Nederland, de vestiging in Den Haag en de herinneringen en verhalen van vroeger. Mevrouw mijn moeder is een prachtig en humorvol geschreven, persoonlijk en ontwapenend boek. ISBN: 9789026316807. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2072543 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Romans
Keywords: 9789026316807 | In shopping cart More information div> |
De moeder van David S. Baarn, Ambo, 1980. In "De moeder van David S." beschrijft Yvonne Keuls een aantal jaren uit de geschiedenis van een gezin waarvan de oudste zoon David aan drugs verslaafd is. Het gezin raakt volkomen ontredderd, maar Len - de moeder - weigert de jongen los te laten. Ze ziet hem afglijden naar steeds zwaardere drugs. Len beseft dat ze, wil ze ooit weer een normaal leven kunnen leiden, afstand moet nemen van het probleem.. 2e druk. 256 Blz. Paperback Redelijk exemplaar. -- De Wijze UilBook number: 33997 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De moeder van David S. Baarn, Ambo, 1980. In "De moeder van David S." beschrijft Yvonne Keuls een aantal jaren uit de geschiedenis van een gezin waarvan de oudste zoon David aan drugs verslaafd is. Het gezin raakt volkomen ontredderd, maar Len - de moeder - weigert de jongen los te laten. Ze ziet hem afglijden naar steeds zwaardere drugs. Len beseft dat ze, wil ze ooit weer een normaal leven kunnen leiden, afstand moet nemen van het probleem.. 14e druk. 256 Blz. Paperback Goed exemplaar. -- De Wijze UilBook number: 17895 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De moeder van David S.Boektoppers Den Bosch, Malmberg, 1999. In "De moeder van David S." beschrijft Yvonne Keuls een aantal jaren uit de geschiedenis van een gezin waarvan de oudste zoon David aan drugs verslaafd is. Het gezin raakt volkomen ontredderd, maar Len - de moeder - weigert de jongen los te laten. Ze ziet hem afglijden naar steeds zwaardere drugs. Len beseft dat ze, wil ze ooit weer een normaal leven kunnen leiden, afstand moet nemen van het probleem.. 264 Blz. Paperback.Boektoppers.Als nieuw -- De Wijze UilBook number: 33999 € 9.95 [Appr.: US$ 12.49 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De moeder van David S. Baarn, Ambo, 1980. In "De moeder van David S." beschrijft Yvonne Keuls een aantal jaren uit de geschiedenis van een gezin waarvan de oudste zoon David aan drugs verslaafd is. Het gezin raakt volkomen ontredderd, maar Len - de moeder - weigert de jongen los te laten. Ze ziet hem afglijden naar steeds zwaardere drugs. Len beseft dat ze, wil ze ooit weer een normaal leven kunnen leiden, afstand moet nemen van het probleem.. 3e druk. 256 Blz. Paperback.Geplastifiseerd.Goed exemplaar. -- De Wijze UilBook number: 33998 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Slepend huwelijksgeluk Amsterdam, Ambo, 2000. In het eerste hoofdstuk (Slepend huwelijksgeluk) staan acht verhalen die te maken hebben met huwelijken van al wat oudere mensen. In de meeste gevallen is het zo dat de vrouw voor de man beslist wat hij doet. Het leukste verhaal uit dit hoofdstuk vond ik Slepend huwelijksgeluk. Dit verhaal gaat over een man die een pak wil gaan kopen. Hij wil een lichte kleur, maar zijn vrouw een donkere. Na het passen van een aantal donkere pakken vindt de vrouw dat hij een donker pak moet nemen. De man wil dit absoluut niet, hij wil een licht pak. Als hij er één gepast heeft koopt hij de lichte en is zijn vrouw boos op hem. In het tweede hoofdstuk (Nostalgie) staan negen verhalen die te maken hebben met het verleden van de ikpersoon. In de meeste gevallen is de ikpersoon nog een klein meisje. Het leukste verhaal uit dit hoofdstuk vond ik Simmetje. Het verhaal gaat over de ikpersoon die dan nog op school zit. De leraar die de meeste indruk op haar achtergelaten heeft is haar natuurkunde leraar. Iedereen mocht hem bij zijn voornaam noemen, Simmetje. Simmetje had een spraak gebrek en het gerucht ging dat hij van iedere leerling wist wat die later ging doen en hem altijd bijbleef. Al kwam je hem twintig jaar later een keer tegen, hij herkende je altijd. De ikpersoon overkwam dit. Ze kwam Simmetje tegen en verwachte een heel boeiend gesprek, maar het enige dat hij zei was: “Dag Yvonne, doe de groeten aan je broer Rudi en je zusje Greet”. In het laatste hoofdstuk (Dames) staan tien verhalen die te maken hebben met haar ervaringen met dames. Het leukste verhaal vond ik Niet helemaal goed. Het gaat over de ikpersoon die in de tam naast een mevrouw zit. De mevrouw wijst haar erop dat er tegenover hun een man zit die niet helemaal goed is. Volgens de vrouw verteld hij altijd zijn hele levensverhaal hardop aan iedereen die het wil horen. Ze zegt dat ze medelijden met hem heeft, maar direct daarna begint ze haar hele levensverhaal aan de ikpersoon te vertellen. 2e Druk.196 blz. Paperback.Als nieuw. -- De Wijze UilBook number: 17896 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Paperback/Verhalen | In shopping cart More information div> |
Het verrotte leven van Floortje Bloem. De moeder van David S,geb 3 juli 1959. Areopagus,. 1982, 510 pp, Paperback, illustratie geplastificeerd Book number: 101549233 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
| In shopping cart More information div> |
Een Moeder Uit Duizenden De Mooiste Verhalen Over Moeders Amersfoort, Novella. 1989, 7e Druk. Pictorial Cover, 20 cm x 12cm. 120 blz. Gewicht: 200 gram.. As New. Book number: 008649 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Moeder Verhalen | In shopping cart More information div> |
Schrijfsters fietsen in Frankrijk Kampen, La Riviera & Voorhoeve 1993 (derde druk) paperback, 169 pp., porto 2,00 euro , isbn 9789038404967in nieuwstaat. Book number: EJP320/56817 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Reisverhalen
| In shopping cart More information div> |
Verhalen voor onder de Kerstboom ZHU, Novella, 1992, 2e druk, paperback, prima staat -- MooiboekBook number: 8150022 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Verhalen voor onder de Kerstboom ZHU, Novella, 1992, 2e druk, paperback, prima staat -- MooiboekBook number: 8108310 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
WONDER OP WIELEN. Amersfoort, Novella Uitgeverij - 1992. Paperback. Keurig exemplaar. 122 pag. + bronvermelding: Tekeningen omslag: John Croezen. Grafische verzorging: Ulrike Völckers. Book number: 6561 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: verhalenbundel over de auto | In shopping cart More information div> |
Oma verhalen Amsterdam, Meulenhoff, 1997. 239 blz. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 24410 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen/Grootmoeder | In shopping cart More information div> |
De vijftiende deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1992. Original publisher's light yellow cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 62pp. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 15: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 36524 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Aan tafel met Yvonne Keuls. Baarn, Fontein/Ambo, 2000. Linnen band, 200 pp, 25 x 20 cm, Ill.: kleurenillustraties. Vele gerechten met bijbehorende verhalen. Zeer goed / very good. Book number: 36182 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Kookboeken - Cookbooks
Keywords: verhalen, recepten Robert Collette | In shopping cart More information div> |
Aan tafel met Yvonne Keuls Fontein / Ambo 2000, 200 pag., linnen, omslag, ills, register, 20x25 /3, conditie zeer goed. Book number: 65294 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Voeding
Keywords: kookboeken | In shopping cart More information div> |
Aan tafel met Yvonne Keuls. Baarn, De Fontein 2000 (eerste druk) gebonden met stofomslag, 200 pag., Porto 3,00 euro, isbn 9789026116681 in zeer goede staat.Fotografie Robert Collette. Afemtingen 20 x 25 cm.. Book number: MD66/51581 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kookboeken
| In shopping cart More information div> |
Aan tafel met Yvonne Keuls. Met foto's van Robert Collette . Baarn, Fontein, in samenwerking met Ambo, 200. Illustrated in colour throughout. 200 pp. First edition. Orig. cloth with d.wr. Fine copy, as new. Book number: 008920 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Indonesia - Culinary Books - Cooking - Food
Keywords: South East Asia / Indonesia / Culinary Books / Recepes | In shopping cart More information div> |
Achtennegentig keer Yvonne Keuls Nijgh en van Ditmar, 1984. Pb, 228 pag, korte verhalen, gebruikerssporen, verder goed. Book number: L2164 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Alle Indische tantes. Met foto's van Mylène Siegers . Amsterdam, Ambo, 2005. Illustrated with b/w photographs by Mylène Siegers. 175 pp. Orig. pictorial boards. Sm. 8vo. Fine copy. Book number: 007744 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Indonesia - Women - Women's Emancipation
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Netherlands / Eurasians / Memoirs Eurasians, Indo-Europeans, Mestizos Indonesia - Colonial Literature - Memoirs | In shopping cart More information div> |
Alle Indische tantes. Amsterdam, Ambo, 2005. Orig. gekartonneerde band(1 pp. penaantek.; overigens in nieuwstaat). 175pp. Book number: 14429 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Indonesie/Indonesia
Keywords: indonesie/indonesia literatuur Nederland proza ISBN 9068060945 | In shopping cart More information div> |
Allemaal beestjes paperback, goede staat, Ambo/Anthos (Amsterdam), 2e druk, 2009, ISBN 9789041413925 -- MooiboekBook number: 8140129 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | - Next page