| ||||
|
|
|
|||
| found: 42 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
De Balie. Fragmenten uit een levend essay. Jaarboek '96/'97. Amsterdam, De Balie, 1997, 98 pp. paperback, 17.5 x 24 cm. ; in goede staat. Book number: 07574 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Gedenkboeken
| In shopping cart More information div> |
Het geheim van het vuur, Het indrukwekkende verhaal van een Iraans-Nederlandse vrouw die vecht voor vrijheid en democratie Amsterdam, Arena. 2005. (ISBN: 9069746379) Paperback. 207 pp, strijdend voor vrijheid van Teheran naar Den Haag. boekconditie: als nieuw. Book number: 003482 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Waargebeurd; Iran 9069746379 | In shopping cart More information div> |
Het geheim van het vuur. Het indrukwekkende verhaal van een Iraans - Nederlandse vrouw die vecht voor vrijheid en democratie Arena, 2005. Paperback. Pp: 207. Bijna vijfentwintig jaar geleden sloot Farah Karimi zich als dochter van een onteigende landeigenaar enthousiast aan bij de revolutie van ayatollah Khomeini in Iran. Net als tienduizenden jongeren geloofde ze in een socialistische, revolutionaire interpretatie van de islam. Maar het was de fundamentalistische politieke islam die de macht greep, en Farah ging in de oppositie. ISBN: 9789069746371. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1404139 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Romans
Keywords: 9789069746371 | In shopping cart More information div> |
Het geheim van het vuur. Het indrukwekkende verhaal van een Iraans - Nederlandse vrouw die vecht voor vrijheid en democratie Arena, 2005. Paperback. Pp: 207. Bijna vijfentwintig jaar geleden sloot Farah Karimi zich als dochter van een onteigende landeigenaar enthousiast aan bij de revolutie van ayatollah Khomeini in Iran. Net als tienduizenden jongeren geloofde ze in een socialistische, revolutionaire interpretatie van de islam. Maar het was de fundamentalistische politieke islam die de macht greep, en Farah ging in de oppositie. ISBN: 9789069746371. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U406384 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Romans
Keywords: 9789069746371 | In shopping cart More information div> |
Het geheim van het vuur, strijdend voor vrijheid van Teheran naar Den Haag. Het indrukwekkende verhaal van een Iraans-Nederlandse vrouw die vecht voor vrijheid en democratie. Arena 2005 (1e druk) paperback, porto 2,50 euro, isbn 9789069746371 in perfecte staat, 208 pag. nieuwprijs 18,50. Book number: D192/6529 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Biografie
| In shopping cart More information div> |
De Amerikaan die ik nooit geweest ben. Roman. 1ste druk. Amsterdam, Augustus. 2004. 462 p. Paperback. Book number: 27466 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans | In shopping cart More information div> |
De Amerikaan Die Ik Nooit Geweest Ben Amsterdam, Augustus. 2004, First Edition. (ISBN: 904570191x) Pb. 482p. Very Good. -- Champ ClarkBook number: 021438 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Literature
Keywords: 904570191x | In shopping cart More information div> |
De Amerikaan die ik nooit geweest ben : roman. Amsterdam [etc.] : Augustus, Met lit. opg. (ISBN/EAN: 904570191X) Book number: 24494 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: romans en novellen ; oorspr. Nederlands / Romans (teksten) | In shopping cart More information div> |
De Amerikaan die ik nooit geweest ben. Roman Amsterdam, Augustus, 2004, paperback, 482 blz. goed (W) -- MooiboekBook number: 8114055 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
De Amerikaan die ik nooit geweest ben Augustus, 2004, 462 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 306076&NL € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Amerikaan die ik nooit geweest ben. Roman Augustus, 2004. Paperback. Pp: 462. De Amerikaan die ik nooit geweest ben is een panoramische, meeslepende roman over de schoonheid van parkeerplaatsen, de trouw aan vrienden die zomaar verdwijnen, de nichterige sneer van Johnny Thunders en de dronkemanswals van Pearl Jam, heimwee zonder vaderland en het luik naar de schaduwwereld van het communisme. ISBN: 9789045701912. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1069466 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Romans
Keywords: 9789045701912 | In shopping cart More information div> |
Gevecht om De Geschiedenis Amsterdam, De Balie. 1994, First Edition. (ISBN: 9066171405) Pb. 157p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 027924 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: History
Keywords: 9066171405 | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels. Van Gennep 1994, 1ste, ing., . Book number: 2118 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels. Novelle Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789055150229. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U960122 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Romans
Keywords: 9789055150229 | In shopping cart More information div> |
Een korte Wandeling in de Heuvels Amsterdam, Uitgeverij van Gennep, 1994 (eerste druk) paperback met omslag en flappen, 109 pagina`s, porto 2,00 euro NL, isbn 9789055150229, in goede gebruikte staat, met naam op schutblad, licht verkleurde omslag. . Book number: JCK401/71627 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598] Catalogue: Novelle
| In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels, novelle; A'dam, Van Gennep, 1994, 1e, 112p., ing. met flappen en stofomslag, vormg. Hannie Pijnappels, nieuw, oplage 500 genummerde expl.; dit is nr 124, verschenen t.g.v. het 25-jarig bestaan van Uitg. en Boekhandel Van Gennep Book number: 8483 € 9.25 [Appr.: US$ 11.62 | £UK 7.5 | JP¥ 923] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels. Novelle. Amsterdam: Van Gennep,1984. Orig. omslag. 110p. Genummerd ex. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Uitgave t.g.v. 25 jaar Uitgeverij van Gennep.. ISBN Book number: #80366 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Keywords: LITERATURE *. | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels. Amsterdam; Van Gennep NV; 1994; 1e druk; 109 pag.; ingenaaid, met flappen; net exemplaar.Novelle, uitgegeven ter ere van het 25 jarige bestaan van Van Gennep. - Book number: 06731 € 5.40 [Appr.: US$ 6.78 | £UK 4.5 | JP¥ 539]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels : Novelle Amsterdam : Van Gennep. 1994. Paperback met Flappen. 1e druk, 109 blz, 20 cm, isbn 9055150223, goed exemplaar [rug is iets verkleurd]. Annotatie: Herinneringen aan stadsbeelden en tijdstippen. Uitgave ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van uitgeverij en boekhandel Van Gennep. Book number: 004310 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Ned. Literatuur en Romans | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels. Amsterdam, Van Gennep, 1994. Orig. omslag. 109pp. [gelegenheidsuitgave] Book number: 21117 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Nederland proza novelle ISBN 9055150223 | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels: novelle Amsterdam: Van Gennep, 1994. Chris Keulemans Herinneringen aan stadsbeelden en tijdstippen. uitgegeven ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van uitgeverij en boekhandel Van Gennep 109 pagina's 20 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 7647 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723] Catalogue: Romans en lectuur
Keywords: 9055150223 | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels, novelle; A'dam, Van Gennep, 1995, 2e (1e = 1994), 108p., garenloos, vormg. Hannie Pijnappels, nieuw Book number: 7860 € 4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels. Amsterdam, Van Gennep, 1994. paperback met opengewerkt omslag, 119 p.; uitgegeven ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Uitgeverij en boekhandel Van Gennep. -- De MiniatuurBook number: N1552 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels; novelle Amsterdam, Van Gennep 1994 (eerste druk), paperback met omslag en flappen, 109, porto 2,00 euro, isbn 9789055150229, bijzonder feestelijke uitgave t.g.v. 25 jaar Van Gennep, klein beetje verkleurd, maar verder uitstekend. Book number: JD185/49007 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Bijzondere uitgaven
| In shopping cart More information div> |
Een korte wandeling in de heuvels Amsterdam, Van Gennep - ingenaaid, met stofomslag - uitstekende staat, 1994 1e druk. Book number: 46775 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |