ascending
descending
found: 39 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

COSIJN, P.J., H. KERN, J. VERDAM & E. VERWIJS.(RED.)
Taalkundige bijdragen.
Haarlem 1877-1879. compl. in 2 delen. 320, 320 p. Ing. (omslag iets besch.) -Niet verder verschenen. Te beschouwen als voortzetting van: De taal- en letterbode
Book number: 4797
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
In shopping cart

More information

DIJK, IS, VAN, MOLL, J.W., NIJHOFF, G.C., AA, J. SIMON, VAN DER, HUIZINGA, J., KERN, J.H. EN HAMBURGER, H.J.
Academia Groningana MDCXIV-MCMXIV. Gedenkboek ter gelegenheid van het derde eeuwfeest der universiteit te Groningen uitgegeven in opdracht van den Academischen Senaat.
P. Noordhoff, Groningen, 1914. 579 blz.linn. gr4to. foto’s. Gerestaureerde rug. Bijgevoegd zijn een wijnkaartje behorende bij het reuniediner van Vindicat,en twee programma’s betrekking hebbende op de feestelijkheden.
Book number: 250909-2856
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Catalogue: Groningen, stad
Keywords: Groningen, Universiteit, Scholen, gedenkboeken
In shopping cart

More information

 -
FOKKER, G.A., NEYT, P.J., KERN, H., E.A..
Archief vroegere en latere mededeelingen voornamelijk in betrekking tot Zeeland, uitgegeven door het Zeeuwsch genootschap der wetenschappen. Derde deel.
Middelburg; 1878; J.C. & W. Altorffer; linnen, hardcover; uitgesplitst in drie stukken; inhoud eerste stuk: "De lomberd en de bank van leening", door G.A. Fokker, "Willem III en de Middelburgse magistraat in 1686", "Brief van J. Boreel (6 mei 1608) en Testament van Adriaan Beverland", met inleiding van Mr. M.F. Lantsheer, "Nertomarius-Dacinus", door H. Kern, "Inventaris van den boedel van Willem Symonsz 1550- Inventaris van den boedel van Mr. Franchoijs van Zandijck 155", met aantekeningen van Mr. J.P.N. Ermerins en "Nehalennia-altaar", met eene plaat, door J.H. de Stoppelaar; inhoud tweede stuk: "De afdamming van het Sloe, met een chromolithographische teekening", door P.J. Neyt, "Naamlijst van de poorten, torens, steegers, markten, straten, enz. der stad Sluis in het midden der 15e eeuw", samengesteld en verrijkt met aantekeningen door J.H. van Dale, benevens eene toelichting van H.Q. Janssen, met eene afbeelding van het zegel van 't ambacht der smeden en dat van de geestelijken der Onze-Vrouwekerk te Sluis, "Iets over de bevolking van Middelburg vóór 1795", door G.A. Fokker en "Beenderen van den mammouth en van het uitgestorven rund, opgevischt in den omtrek van Zeeland", met houtsneden in den tekst, door J.C. de Man; inhoud derde stuk: "In memoriam", met het portret van Mr. M.F. Lantsheer, "Een elandshoorn, opgevischt in de Schelde; mededeeling over eenige beenderen in of nabij Zeeland gevonden", met eene plaat en houtsneden in den tekst, "Eenige geschiedkundige bijzonderheden betreffende den polder Schouwen, uit authentieke en andere geloofwaardige bescheiden in chronologische orde verzameld", door B.C. de Cau, "Uit Bellamy's nagelaten brieven en papieren", met eene plaat en houtsneden in den tekst, door J. van Vloten en "Iets over de armenverzorging in vroegere dagen", door A.J. van Deinse en E. Fokker; enkele platen uitslaand; 246, 127 en VII, 348 p.
¶ Bladzijden hier en daar wat roestvlekkig, hoofdzakelijk in de marges.
Book number: 23459
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
Catalogue: Zoology
Keywords: Middelburg Schouwen Sluis Zeeland archives/archieven banking/bankwezen cultural history/cultuurgeschiedenis geology/geologie historical geography/historische geograf history/geschiedenis law/recht nobility/adel polders religion/religie royalty/koningscha
In shopping cart

More information

KERN HZ. ; DR J.H.
De Limburgsche Sermoenen
A.W. Sijthoff, Leiden. Bibliotheek van de Middel-Nederlandsche Letterkunde. 1895. gebroch. Pp696. omslag met vlekjes, rug gebruind, gebruikssporen. Inhoud ongeopend.
Book number: 3310014
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Catalogue: Limburgensia
Keywords: letterkunde, middelnederlands, sermoenen, limburg, taalkunde
In shopping cart

More information

KERN, DR. J.H.C.
Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de Oude Beschaving van Egypte, Babylonie-Assyrie, Griekenland en Rome.
s'Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1947. 1ste druk, 119blz., formaat 16-24cm. - goed
Book number: 78938
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de Oude Beschaving van Egypte, Babylonie-Assyrie, Griekenland en Rome.
In shopping cart

More information

KERN, J.H.C.
Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de oude beschaving van Egypte, Babylonië-Assyrië, Griekenland en Rome.
's-Grav., 1947. XI[(1],119,[1] pp. Soft cover. [Diss.].
Book number: 38945
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Archaeology Sculpture Archeologie Beeldhouwkunst
In shopping cart

More information

KERN, J.H.C.
Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de oude beschaving van Egypte, Babylonië, Assyrië, Griekenland en Rome.
's-Gravenhage, 1947. Omslag. 130 pp.
Book number: 9335
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

KERN, DR. J.H.C.
Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de Oude Beschaving van Egypte, Babylonie-Assyrie, Griekenland en Rome.
s'Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1947. 1ste druk, 119blz., formaat 16-24cm. - goed
Book number: 82109
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de Oude Beschaving van Egypte, Babylonie-Assyrie, Griekenland en Rome.
In shopping cart

More information

KERN, DR. J.H.C.
Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de Oude Beschaving van Egypte, Babylonie-Assyrie, Griekenland en Rome.
s'Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1947. 1ste druk, 119blz., formaat 16-24cm. - goed
Book number: 81767
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Antieke portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de Oude Beschaving van Egypte, Babylonie-Assyrie, Griekenland en Rome.
In shopping cart

More information

KERN, J.H.C.,
Antieke Portretkoppen. Een vergelijkend getuigenis van de oude beschaving van Egypte, Babylonië-Assyrië, Griekenland en Rome.
Nijhoff, Den Haag, 1947. 119p. Sewn. Cover, first and last pages bit grimy and rust stained. Gew/weight: Normal.
Book number: 1172
€  18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
In shopping cart

More information

KERN, J.H.C.
Het Boeddhisme. Overzicht van Leer en Geschiedenis naar prof. Kern's Manual of Buddhism, onder diens toezicht bewerkt door G. Mannoury.
Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, [1911]. 2e herziene druk. Gebonden. 140 p. Ills. Wereldbibliotheek.
Book number: R4430
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Filosofie
Keywords: filosofie
In shopping cart

More information

KERN, J.H.O.
Die Freibeuter von Sumatra. Erlebnisse zweier jungen Seeleute unter den räuberischen Bewohnern der Pagai-Inseln. Für die reifere Jugend erzählt. First edn.
Leipzig, 1890. Pictorial cloth, (1), 260 pp., front., 8 other plates, head-&-tail pieces, title-vignette all after drawings by Rudolf Cronau, [8]pp. illustrated publ. adverts. Rouffaer/Muller, p. 266 Novel for elder boys, describing the adventures of some shipwrecked seamen on the Pagai-Islands, Sumatra. Scarce original german edn. ( spine-ends rubbed)
Book number: 3289
€  160.00 [Appr.: US$ 200.91 | £UK 128.25 | JP¥ 15960]
Keywords: novel juvenile pagai islands adventure sumatra indonesia colonialism southeast asiabuur 19thc
In shopping cart

More information

KERN, W. POTTMEYER, H.J., SECKLER, M. (EDS).
Handbuch der Fundamentaltheologie, I: Traktatreligion.
Freiburg, Herder, 1985 24 cm 224 p. paper. [20 pp. with underlining]
Book number: 5/19667
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Catalogue: Theology
In shopping cart

More information

KERN, J. H. O[TTO].
In Sturm und Not. Bilder aus allen Meeren und Kämpfe mit Wind und Wellen. Den Berichten von Seeleuten für die männliche Jugend nacherzählt. Mit einem erläuternden Anhang der seemännischen Ausdrücke. 7. Auflage.
Lpz., Hirt & Sohn o. J. [1911]. 160 S. (einschl. Tit. u. 11 S. Erläuterungen), 9 Bl. (Verlagsanz. m. Probebildern). Mit 8 Illustr. auf lithogr. Taf. v. Joh. GEHRTS. OLn.bd. m. zweifarb. gedrucktem Titelbild u. Tit. in Silberpräg. Bindung gelockert; Einbd. stark berieben u. stellenw. abgewetzt; Ecken bestossen; Hinterdeckel unschön fleckig; Hint. Rü.naht stellenw. aufgeplatzt; Im Falz vor. u. hint. aufgeplatzt; Tit. gestemp.; Hint. flieg.Vorsatz lose; Ss. stark abgegriffen u. stellenw. fleckig; Papier etw. gebräunt.
¶ Klotz II, 3337/9.
Book number: KIBU0537
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: Abenteuergeschichten, Marine, Nautika, Schiffahrt, Piraterie, Freibeuterei, Seenot, Adventure stories, Navy, Seafaring, Piracy, Buccaneering, Distress at sea
In shopping cart

More information

KERN HZ., J.H.
Klankleer der Limburgsche Sermoenen.
Groningen, 1891 (thesis Leiden). 88 p.
Book number: 37373
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

KERN, J.H.
Klankleer der Limburgsche Sermoenen.
Gron.1891. (viii), 96 p. diss. (lin)
Book number: 73076
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

KERN, J.H.
Klankleer der Limburgsche Sermoenen
Academisch Proefschrift te Leiden. Groningen, J.B. Wolters, 1891. gebroch. Pp87. met de stellingen. Omslag gerestaureerd, met hoekje uit vooplat.
Book number: 3310013
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Limburgensia
Keywords: klankleer, sermoenen, letterkunde, middelnederlands
In shopping cart

More information

C. SEPP / I. TELTING / J. FREDERIKS / C. VOSMAER / S. VAN DEVENTER / P. VAN DIJK / D. VAN HEUST / J. BLANKENAAR / R. KOOPMANS VAN BOEKEREN / H. KERN.
Levensberichten der afgestorven medeleden, D. Scherer / J. Behrns / J. van Leeuwen / J. Hooft van Iddekinge / P. Mijer / P. Drossaert / J. Dercksen / G. Spoor / C. Dee / S. van Musschenbroek.
1884. Leiden., Brill / Maatschappij der Nederlandsche Letterkunde., 1884. 25 x 16 cms, 167 pp., cartonnen omslag met geringe sleet a/d rug. bijlage tot handelingen 1884. Bijgevoegd deze Handelingen 1884, 107, 7 pp. cartonnen omslag.
Book number: 3856
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: literature Nederland
In shopping cart

More information

KERN, J.H.
De LIMBURGSCHE SERMOENEN, Uitg. (naar HS. KB. den Haag [70E5] met Lezingen naar andere HSS. met Inl. (: o.a. Klankleer/ Verbuiging/ Vervoeging ... = pp. 1-171), Aant. & Woordenlijst door.
(Gron./ Leiden, 1891-1895/ z.j;. [= Titeluitg.]; (VI-) 696 pp; (BML 46-48, 50-53); [Opm.: Diss., 1891 = Klankleer der Limburgsche Sermoenen = pp. 1-87 van deze Uitg.].
Book number: 15636
€  70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
Keywords: Neerlandistiek: Middeleeuwen,Sermoenen/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Medieval Literature, Literature Middle Ages, Mittelalterliche Philologie, Mittelalter, Middeleeuwse Literatuur, Philology, Arthur, Arthurian literature, Dutch: Medieval Literature
In shopping cart

More information

KERN HZ., DR. J.H.
De Limburgsche Sermoenen
Leiden, Sijthoff - deel 1 gebonden, deel 2 gebrocheerd - potloodonderstrepingen, verder goede staat - 696 pag, 1895 1e druk.
Book number: 52687
€  49.00 [Appr.: US$ 61.53 | £UK 39.25 | JP¥ 4888]
Catalogue: Limburg
In shopping cart

More information

KERN, J.H. (UITG.)
De Limburgsche Sermoenen.
Leiden (1895). (x), 696 pp. Gebrocheerd. (BML) (Vlek in marge 10 pagina's; omsl. vlekkig)
Book number: 72530
€  48.00 [Appr.: US$ 60.27 | £UK 38.5 | JP¥ 4788]
In shopping cart

More information

KERN, J.H.
De met het participium praeteriti omschreven werkwoordsvormen in 't Nederlands.
Johannes Mueller,1912. 4to xiv,319p.(bibl.-stempels). Ingenaaid (sleets). [KNAW].
Book number: Z7-51-52
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

KERN, J.H.
De met het Participium Praeteriti omschreven werkwoordsvormen in 't Nederlands.
A'dam, 1912. Omslag. XIV,320 pp.
Book number: 1806
€  23.00 [Appr.: US$ 28.88 | £UK 18.5 | JP¥ 2294]
In shopping cart

More information

KERN, J.H.
De met het Participium Praeteriti omschreven Werkwoordsvormen in 't Nederlands.
Amsterd., 1912;. XIV-319 pp; (Verh. Kon. Akad. N.R. XII: 2); los; omsl. ontbr.
Book number: 17032
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: Neerlandistiek: Taalkunde,Dutch, Nederlands, Linguistics, Sprachwissenschaft, Dialects, Dialekt, Niederländistiek, Dutch: Linguistics, incl. Dialects
In shopping cart

More information

KERN, J. D. H.
De schrik der Zuidzee. Leven en daden van een vrijbuiter uit den tegenwoordige tijd
Schilleman & van Belkum, Zutphen. 2e druk, gebonden, illustraties, 400 pp met blinde gemarmerde band
Book number: 118865240
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search