| ||||
|
|
|
|||
| found: 26 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
De bungalow Leuven, 1956, 247 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24977&115F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De bungalow Leuven, 1956, 247 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24980&115F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dies irae Lannoo, 1953. 1e. Gebonden, met stofomslag, 279p, omslaill. Luc verstraete. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 9997 € 7.75 [Appr.: US$ 9.73 | £UK 6.25 | JP¥ 773] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven | In shopping cart More information div> |
Dies Irae Tielt, 1953, 280 .pp, hard cover/dust jacket, 15 x 23 cm. 1e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 8025&37F € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dies Irae Tielt, 1953, 279 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. Roman, Band wat verkleurd/Discolouration, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 193288&384B € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dies irae. Roman. Tielt, Drukkerij-Uitgeverij Lannoo, 1953, Or. omslag met flappen, 279+1p. ¶ Omslag (ontwerp Luc. Verstraete) wat verkleurd; rug bovenaan iets beschadigd; verder goed exemplaar. Book number: 25250 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dies irae Heideland, 1963. 1e in VP. Vlaamse pockets 170, 279p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 4271 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Dies irae, roman; Tielt, Lannoo, 1953, 1e, 280p., linnen, met stofomslag Book number: 5941 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Dies irae Tielt, Lannoo. 1953, 1 e dr. Geb. met stofwikkel, 14,5X23cm. 280pp. goed,stofw licht besch. Book number: 006381 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De gijzelaars Leuven, 1977, 189 .pp, paperback, 13 x 21 cm. Ropmanreeks nr.607 1977-2. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 101286&128E € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De gijzelaars Davidsfonds, 1977. 1e. Paperback, 189p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 2462 € 5.65 [Appr.: US$ 7.09 | £UK 4.75 | JP¥ 564] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De gijzelaars Leuven, 1977, 189 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. romanreeks nr607-2. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 129486&324E € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De gijzelaars Leuven, 1977, 189 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24979&115F € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De gijzelaars Leuven, 1977, 189 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 127263&88B € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Omnibus: De weerlozen / Dies Irae / De bungalow Brussel, 1973, 571 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24969&115F € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Omnibus Brussel, 1973, 571 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155312&330E € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Weerlozen. Leiden, Sijthoff, 1951. Linnen met stofomslag (ontwerp band- en omslagontwerp E. Wijnans, V.R.I.). 268 p. Met los inliggende aanbiedingsfolder (4 p.). 2e druk. Fraai, ongelezen exemplaar. ¶ Ter gelegenheid van het eeuwfeest 1851-1951 schreef uitgeverij Sijthoff een prijsvraag uit. Antoon Coolen, Ben van Eysselsteijn en P.H. Ritter Jr. bekroonden deze roman (over een chirurg die ten onder gaat aan de pogingen een huwelijk te redden). In de folder beoordelingen van o.a. Ivo Michiels, Gabriël Smit, Nico Verhoeven en Coolen. Book number: 260292 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
De weerlozen Leiden, 1951, 267 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 23 cm. tweede druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24971&115F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De weerlozen Leiden, 1951, 267 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155286&330D € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De weerlozen. Leiden, A.W. Sijthoff's Uitgeversmij N.V., 1951. Or. linnen met goudopdruk, 267+1p. ¶ Eerste druk. Plakker op eerste schutblad; band wat verkleurd (vooral op rug); goed exemplaar. Book number: 10714 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De weerlozen Leiden, 1951, 267 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24970&113C € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De weerlozen Sijthoff, Leiden, 1951. 2de. Ingenaaid, linnen band, geplastificeerd, 267 pp., krantenartikel ingelegd, bandontwerp E. Wijnans. -- KIEN BoekenBook number: 20953 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De weerlozen Leiden, 1951, 267 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 97099&122E € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Gesigneerde Boeken
Keywords: Gesigneerde boeken | In shopping cart More information div> |
De weerlozen Leiden, 1951, 266 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. No dust jacket, signed/gesigneerd, band wat verkleurd/discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 82462&124C € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De weerlozen Leiden, 1951, 266 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. omslag geplastificeerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 104881&119D € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |