| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
Vermomde en Naamlooze Schrijvers Opgespoord Op Het Gebied Der Nederlandsche en Vlaamse Letteren. . (Leiden, 1883-1885) Reprint, Amsterdam, 1970. 2 vols in-1. 481,691pp. Cloth.. Book number: 11508 € 550.00 [Appr.: US$ 690.64 | £UK 440.75 | JP¥ 54863] Catalogue: 8al
Keywords: Buchwesen Bibliography Bibliographie | In shopping cart More information div> |
Vermomde en naamlooze schrijvers opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. Deel I: Schuilnamen en naamletters; Deel II: Naamlooze geschriften. Met Vervolg. 3 dln in 1 band. Leiden, E.J. Brill, 1883 - 1885/ 1928, ongewijzigde herdruk Amsterdam, B.M. Israël, 1970. Or. linnen, (6), 672/ 678, (3)/ (8), 690 kols. = 342/ 342/ 353 pp. Book number: T12878 € 70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983] Catalogue: Letterkunde Nederlands
Keywords: Letterkunde Nederlands | In shopping cart More information div> |
Vermomde en naamloze schrijvers opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche Letteren. Deel I: Schuilnamen en naamletters. Deel II: Naamlooze geschriften. Deel III: Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's vermomde en naamooze schrijvers. Leiden, B.M. Israel, 1970. Ongewijzigde herdruk. Gebonden. Drie delen in een band. Facsimile uitgave. Book number: R2821 € 100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975] Catalogue: Woordenboek
Keywords: woordenboek | In shopping cart More information div> |
Vermomde en naamlooze schrijvers opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamse letteren. Amsterdam: B.M. Israel,1970. Reprint Leiden,1883-1885 edition. Orig. cloth binding. 2 Vols in 1. 481,691p. New. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9060780558 Book number: #104464 € 39.00 [Appr.: US$ 48.97 | £UK 31.25 | JP¥ 3890]
Keywords: doos, LITERATURE *, *, bibliography, dutch literature, pseudonyms. 9060780558 | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche Schrijvers. Door A. de Kempenaer. Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's vermomde en naamlooze schrijvers, opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche Letteren. LEIDEN, A.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij, z.j. [1928]. 4o. Tekst in twee kolommen. 690 st. + supplement. In fraaie originele halfleren band, groene platten met leren hoekjes. Zeer goed exemplaar van dit standaardwerk -- Kool BoekenBook number: 35500 € 80.00 [Appr.: US$ 100.46 | £UK 64.25 | JP¥ 7980] Catalogue: Oud en zeldzaam VARIA
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's Vermomde en Naamlooze Schrijvers, opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. Leiden. A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij. 1928. Original publisher's black cloth spine and corners, green cloth covers, gilt lettering spine, 1st edition, large 8vo: viij, 348pp. [690 columns], abbreviations, 1pp. supplement, extended index. Very fine copy. Book number: 3115 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op mr. J.I. van Doorninck's vermomde en naamlooze schrijvers, opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. Leiden, Sijthoff, (1928), Cont. hleather, 690 cols. Ex lib copy. Book number: 55219 € 85.00 [Appr.: US$ 106.73 | £UK 68.25 | JP¥ 8479]
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's Vermomde en naamlooze schrijvers, opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. Leiden, Sijthoff, (1928). 690 kolommen (=346 pp.). Reg. Gebonden. Linnen. (Schutbladen iets verbruind, overigens als nieuw). Book number: 28806 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: Y. Literary
Keywords: Literatuurgeschiedenis. Reference books, naslagwerken Nederland Netherlands Holland Dutch Vlaanderen Belgie KEMPENAER, A. DE 1928 - 1928 | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamse schrijvers : vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's vermomde en naamlooze schrijvers, opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren Leiden, Sijthoff 1928 1e dr. - Halflinnen, geplastificeerd, ex-bibliotheek, maar goed Book number: B80234 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuurwetenschap
Keywords: schuilnamen | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers, Leiden 1928, 690 kolom., geb. Price outside EU (no VAT): euro 50 Book number: 21209 € 53.00 [Appr.: US$ 66.55 | £UK 42.5 | JP¥ 5287] Catalogue: Boekgeschiedenis
Keywords: /Boekgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op Mr.J.I.van Doorninck's vermomde en naamloze schrijvers etc. Leiden, Sijthoff, (1928). 690 kol. Ingenaaid. (bibl.st., etiket op rug) Book number: 117672 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's Vermomde en Naamlooze Schrijvers, opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. Leiden. A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij. 1928. Original publisher's gray cloth hardback, gilt lettering spine, 8vo; [viij], 348pp.[= 690 columns], abbreviations, supplement [ij]pp. extended index. Very fine copy. Reprint original edition. Book number: 12233 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers Gebonden; 1928; Sijthoff, Leiden; Oud bibliotheekboek: geplastificeerd en met stempels op achterzijde titelpagina en de laatste twee pagina's. -- Conditie: Redelijk Book number: 141469 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur/Secundair
Keywords: Secundair | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op Mr.J.I.van Doorninck's vermomde en naamloze schrijvers etc. Leiden (1928). 690 kol. hlin (bibl.st.) Book number: 5279 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers. Vervolg op Mr.J.I.Van Doorninck's vermomde en naamlooze schrijvers, ongespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. Leiden, 1928. 345 pp. Cloth. Book number: 61635 € 57.00 [Appr.: US$ 71.57 | £UK 45.75 | JP¥ 5686]
Keywords: Bibliography Dutch literature Bibliografie Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
VERMOMDE NEDERLANDSCHE EN VLAAMSCHE SCHRIJVERS, Leiden, A.W. SIJTHOFF'S, 1928 hardcover, half gebonden in linnen, 4+ 345 pp., met supplement 1 pp. in 2 kolommen. ¶ Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's vermomde en naamloze Schrijvers, opgespoord op het Gebied der Nederlandsche en Vlaamsche Letteren. Book number: 23827 € 29.00 [Appr.: US$ 36.42 | £UK 23.25 | JP¥ 2893] Catalogue: Literatuurwetenschapen
Keywords: . .WSijthoff J.I. Doorninck's literatuur literatuurwetenschappen | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche schrijvers Gebonden; 1928; Sijthoff, Leiden; Voorzijde kaft zwaar beschadigd. -- Conditie: Redelijk Book number: 141471 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur/Secundair
Keywords: Secundair | In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche Schrijvers. Vervolg op Mr. J.I. Doorninck's Vermomde en naamloze schrijvers.... Leiden, Sijthoff's, s.d. (1928), in-8°, 690 pp, publisher's half cloth, binding a bit dusty and or soiled, minor damage at upper board, still a good copy. Text in Dutch.. . Book number: 35538 € 70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
| In shopping cart More information div> |
Vermomde Nederlandsche en Vlaamsche Schrijvers, Vervolg op Mr. J.I. van Doorninck's vermomde en naamloze Schrijvers, opgespoord op het Gebied der Nederlandsche en Vlaamsche Letteren. Leiden, Sijthoff, (1928);. (IV-345 pp.) + Supplement (1 p.) in 2 kolommen; Hlinn. Book number: 17590 € 115.00 [Appr.: US$ 144.41 | £UK 92.25 | JP¥ 11471] Catalogue: Nederlands Algemeen
Keywords: Neerlandistiek: Algemeen,Dutch, Nederlands, Literaturwissenschaft, Allgemein, literaturgeschichte, literatuurgeschiedenis, literary history general, Niederländisch, Dutch: General Literature & Literary History | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |