ascending
descending
found: 91 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

BIJHOUWER, PROF. DR. IR. J. T. P. / DR. J. HULSKER/ MATHIAS KEMP (TEKST VAN)
De schoonheid van ons land. Land en volk. De Steden
Contact, Amsterdam, en Antwerpen, 1951. Geb. en geïll. 79 + 160 fotopag.
Book number: 101466830
€  18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP¥ 1845]
Keywords: Topografie
In shopping cart

More information

 -
JONAS, HENRI - MATHIAS KEMP.
Stroomversnellingen.
Maastricht, Nypels, 1924. Half cloth-covered boards (hardcover) with woodcut on frontcover, 22,7 x 14,5 cms., 58, (6) pp. printed in red and black with 2 woodcuts of a portrait and the title. A nice copy from a hand-numbered edition of 200 (225) copies.
Book number: 20903
€  55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

 -
JONAS, HENRI - MATHIAS KEMP.
De Zeven Broeders. Versierd met Houtsneden van Henri Jonas.
Maatricht, Uitgeverij Leiter-Nypels, 1921. Boards (hardcover) with mounted silver title-sticker, 33,3 x 24 cms., (38) pp., large decorated woodcut title, 9 full-page wood engravings and 2 vignettes designed by Jonas, from an edition of 325 numbered copies, printed in red and black, our copy being number 66. Exlibris tipped-in to pastedown. Corners bumped but altogether a nice copy. Rare in HARDCOVER.
Book number: 20312
€  95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

 -
JONAS, HENRI - MATHIAS KEMP.
De Zeven Broeders. Versierd met Houtsneden van Henri Jonas.
Maatricht, Uitgeverij Leiter-Nypels, 1921. Wrappers over limp boards, 33,3 x 24 cms., (38) pp. printed in black and red with 9 full-page wood engravings, 2 vignettes, from an edition of 325 copies. Housed in a slipcase, numbered 325/44 (by hand). Spine damaged, otherwise fine in the rare slipcase.
Book number: 18403
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

 -
JONAS, HENRI - MATHIAS KEMP.
De Zeven Broeders. Versierd met Houtsneden van Henri Jonas.
Maatricht, Uitgeverij Leiter-Nypels, 1921. Wrappers over limp boards (softcover), 33,3 x 24 cms., (38) pp., large decorated woodcut title, 9 full-page wood engravings and 2 vignettes designed by Jonas, from an edition of 325 copies, printed in red and black. Wrappers soiled and worn, interior stained, the woodcuts in fine condition.
Book number: 18402
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Arsenaal uit het onderbewuste
Uitgave in eigen beheer als bijdrage tot de morphologie van de droom.Maastricht, 1957. H.C. voor vrienden van de schrijver. Gebrocheerd, pp43. no 62/90. Als nieuw ex.
Book number: 3013030a
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: literatuur, limburgse schrijvers, genummerd exemplaar, gesigneerd. Limburgensia.
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS.
Arsenaal uit het onderbewuste. Bijdrage tot de morphologie van de droom
Maastricht, in eigen beheer, 1957. 43, (5) pp. gebrocheerd, papieren bandje. Gedrukt in een oplage van 90 ex. bestemd voor vrienden en kennissen van de schrijver (niet in de handel). Dit is ex. 89. Lichte verkleuring omslag, verder prima.
¶ Met opdracht: voor Bertus Aafjes v.d. schr. 28 /I/'60.
Book number: K1572-9662
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Arsenaal uit het onderbewuste
Uitgave in eigen beheer als bijdrage tot de morphologie van de droom.Maastricht, 1957. H.C. voor vrienden van de schrijver. Gebrocheerd, pp43. no 50/90. met opdracht ""v.d.schr"".
Book number: 3013030
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: literatuur, limburgse schrijvers, genummerd exemplaar, gesigneerd. Limburgensia.
In shopping cart

More information

 -
KEMP, MATHIAS
Attila
Maastricht, 1962 Ingenaaid, 18 pp., porto 2,00 euro . Verschenen in een oplage van 150 genummerde exemplaren. Dit is een proefdruk. Gedrukt in zwart en rood. In goede staat..
Book number: EMK403/71791
€  19.90 [Appr.: US$ 24.99 | £UK 16 | JP¥ 1985]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Attila
Maastricht: , 1962. Ingenaaid, 4to, bep. Opl. Van 150ex. Uitgave in goede staat. Typografie Veltman (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 79881.BIB
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Attila
Maastricht, 1962. Uitgave verzorgt door meester-drukker Wim Veltman.3/150.Genaaid, pp20. Prospectus ingeplakt op 1e schutblad. Opdracht van Math Kemp. Achterplat heeft een lichte vouw. Verder goed.
Book number: 3415007a
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: literatuur, poezie, limburg, bibliofiel, willem veltman, mathias kemp
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Attila
Maastricht, 1962. Uitgave verzorgt door meester-drukker Wim Veltman. No 80/150.Genaaid, pp20. Gedrukt in zw en rood. Omslag licht verkleurd en met gebruikssporen.
Book number: 3415007
€  27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743]
Keywords: literatuur, poezie, limburg, bibliofiel, willem veltman, mathias kemp
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
De bonte storm
Maastricht: Leiter-Nypels. Mimosareeks. Pocket, 220pp. een carnavalsroman. Heruitgave van het in 1929 verschenen Vastenavond roman. Heel goed ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 84482.LVM
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Maastrichtgensia
Keywords: Mimosareeks
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
De bonte storm
Den Haag: Leopold, 1929. 8vo, linnen gebonden gebonden met de prachtige stofomslag getekend door Charles Vos. 1e druk van Nederlands eerste en bekendste carnavalsroman. Schutblad ontbreekt, omslag gerestaureerd maar netjes. Mooi ex. van deze zeldzame gebonden 1e druk. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 80869.LVM
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Doortocht. Een bundel verzen.
Maastricht. N.V. Leiter-Nypels. 1935. Original publisher's sewn gray paperback, title spine and frontcover, small ornamental red initials frontcover, 4to: 46pp. table of contents. Very fine copy. Charles Nypels Foundation: nr.
Book number: 37170
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Doortocht
Een bundel verzen. N.V. Leiter-Nypels, Maastricht, 1935. Genaaid, met stofomslag. Pp45. 1e druk.
Book number: 3013027
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Bibliofiel
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Doortocht. Een bundel verzen.
Maastricht. Leiter-Nypels. 1935. Original publisher's sewn gray paperback, title spine & frontcover, 4to: 46pp. table of contents. Very fine copy.
Book number: 21002
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS.
Eikenbloesem.
A'dam, Veldeke, 1953. 1ste druk. Met houtgravuren van Gèr Huntjens. Oplage 175 genummerde exx. 54 pag.
Book number: 33367
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Genummerd / Numbered
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Eikenbloesem
Maastricht: Veldeke, 1953. 4vo, 52pp. Ingenaaid met houtgravuren van Gèr Huntjes. Bep. oplage van 175 ex. dit ex. is nr 103. Goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 68496.BIB
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Eikenbloesem
Uitgeverij Veldeke, Maastricht, 1953. Druk : J.W. Veltman. In opdracht van de bibliophielenclub ""De Ster"". Verlucht met houtgravuren van Gèr Huntjens. Oplage 175 exx. Dit ex niet genummerd. Druk in Zwart en rood. Gesigneerd door de auteur met opdracht :""Herinnering aan ons beider debuut"" Goed ex.
Book number: 5313010
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: literatuur, poezie, limburg, bibliofiel, willem veltman, mathias kemp
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Eikenbloesem
Maastricht: Veldeke, 1953. 4vo, 52pp. Ingenaaid met houtgravuren van Gèr Huntjes. Bep. oplage van 175 ex. dit ex. is nr 74. typograaf veltman, band licht vergeeld veder goed exemplaar (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 82131.BIB
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
Eikenbloesem - Gedichten - met houtgravuren van Gèr Huntjens
Maastricht, Veldeke - uitstekende staat - genummerd 75 van 175, 1953 1e druk.
Book number: 52718
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Limburg
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS.
Eikenbloesem. , Exemplaar nummer 25. .
Maastricht, Veldeke, 1953, height in cm: 23 cm, paperback. , 52 pp, pp..
Book number: 8-1153
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Gedichten
In shopping cart

More information

KEMP, MATHIAS
De felle novene
Veldeke, 1947. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Pp: 222. Bandteekening van Hub. Duys. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U527793
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

 -
KEMP MATHIAS
De felle novene
Maastricht, 1947, 222 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, Bandtekening van Hub. Duys. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 167508&346E
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search