| ||||
|
|
|
|||
| found: 60 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
ramsj 1000 Seconden. 72 snelle en verrassende gerechten van een topkok Standaard, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 154. Het concept van 1000 seconden is al jarenlang een succesformule op de tv-zender Vitaya. De kijker krijgt na een spannende maar altijd leerzame culinaire workshop een heerlijk menu voorgeschoteld, bereid door een gerenommeerde chef-kok. Dankzij het boek 1000 seconden kan iedereen nu ook in zijn eigen keuken de uitdaging aangaan. 1000 seconden bevat 72 recepten van de hand van Wouter Keersmaekers met oogstrelende receptfotos van Heikki Verdurme. ISBN: 9789002232589. Cond./Kwaliteit: Nieuw. Book number: B130844 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Koken
Keywords: ramsj 9789002232589 | In shopping cart More information div> |
Cultuurgeschiedenis in de Nederlanden van de Renaissance naar de Romantiek. Liber amicorum. Leuven enz. Acco, 1986. Groot 8vo, pp. 390. Paperback. Geïllustreerd. Liber amicorum aangeboden bij het emeritaat van J. Andriessen, A. Keersmaekers, P. Lenders. In goede staat. -- Zaal BooksBook number: 17877 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Cultuurgeschiedenis: Nederland; Cultuurgeschiedenis: België; Feestbundels | In shopping cart More information div> |
Rondom Bredero Culemborg, 1970, 90 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 37283&302D € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
G.A. Bredero Toneelspelen Amsterdam, Elsevier, 1979. 1ste druk, 186blz., formaat 13-21cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 29921 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: G.A. Bredero Toneelspelen | In shopping cart More information div> |
Taxandria descripta - Het beeld van de Kempen in de schilderkunst pp.73-115 geïll. themanummer in het tijdschrift "Vlaanderen" (jg.28) Nr.169 maart-april 1979 -- De LezenaarBook number: S26266 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische Kunst Belgian Art Kempen Antwerpen Limburg | In shopping cart More information div> |
Antwerpen, Mechelen, Lier e.a. Deurne, Soethoudt, 1979. Reprint uit 1979! Vertaald door Kiliaan (ca. 1530-1607), corrector en huisvriend van Plantijn. Reprint van de uitgave van 1854 ""Beschryving van Antwerpen, Mechelen, Lier en Turnhout"", toen herdrukt volgens de uitgave van 1612. Hardcover, in-8, similileder met goudopdruk, stofwikkel, XXII + 223 pp. Geïllustreerde schutbladen. Noot LT: Guicciardini (°Firenze 1521 +1589). Het hier gepresenteerde werk, oorspronkelijk in het Italiaans, werd geschreven vóór de Beeldenstorm van 1566, waardoor zijn beschrijving ook vandaag nog als belangrijk wordt bestempeld (inleiding p. XII). As new/comme neuf/wie neu/als nieuw Book number: 15670003 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: HISTORY
| In shopping cart More information div> |
Martinus Nijhoff. 1981 369pp Gebonden met stofomslag (De werken van Gerbrand Adriaensz. Bredero) Vertaalde gedichten. Berijmd naar proza van Reinier Telle en voorkomend in de Tragische Historien Book number: 101500618 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
1000 Seconden. 72 snelle en verrassende gerechten van een topkok Standaard, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 154. Het concept van 1000 seconden is al jarenlang een succesformule op de tv-zender Vitaya. De kijker krijgt na een spannende maar altijd leerzame culinaire workshop een heerlijk menu voorgeschoteld, bereid door een gerenommeerde chef-kok. Dankzij het boek 1000 seconden kan iedereen nu ook in zijn eigen keuken de uitdaging aangaan. 1000 seconden bevat 72 recepten van de hand van Wouter Keersmaekers met oogstrelende receptfotos van Heikki Verdurme. ISBN: 9789002232589. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2039404 € 7.99 [Appr.: US$ 10.03 | £UK 6.5 | JP¥ 797] Catalogue: Koken
Keywords: 9789002232589 | In shopping cart More information div> |
150 jaar Provincieraad van Antwerpen 1836 - 1986.. 1986 (HB, groot form., geb., stofomsl., lin., goudopdr., 257 pag.) Antwerpen. Provinciebestuur. Kaarten, foto's. Beperkte oplage van 500 ex. Book number: 30447 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Arrondissement Antwerpen
Keywords: Arrondissement Antwerpen | In shopping cart More information div> |
150 jaar Provincieraad van Antwerpen 1836-1986 Antwerpen, Provinciebestuur, 1986. Hardcover, donkerblauw linnen, goudopdruk, 257 pp. Kaarten, foto's. Het interessantste hoofdstuk is dat over de ontsluiting: wegeninfrastructuur. Dit is één van de 500 ex. Very good Book number: 19860010 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: ANTVERPIANA
| In shopping cart More information div> |
Apollo of Ghesangh der Musen., met een bijdrage over de keuze van het exemplaar door K. Bostoen, Deventer, Sub Rosa, 1e dr.1985, 138p., Linnen., Reeks: FELL 4 Reeks van facsimilé-edities., Naam op schutbl., Book number: 16972 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: oudere letterkunde | In shopping cart More information div> |
Apollo of ghesangh der musen. Deventer. Uitgeverij Sub Rosa. 1985. Original publisher's light-brown cloth hardback, gilt title spine, oblong shaped 8vo; 138pp. xiv, index authors, index proper names, index poems on first lines, musucal index. Very fine copy - as new. Volume 4: FELL. ISBN: 90-70591-12-x. Book number: 16769 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 907059112x | In shopping cart More information div> |
Apollo of Ghesangh der Musen. Uitgegeven door Dr. A. Keersmaekers; met een bijdrage over de keuze van het exemplaar door Drs. K. Bostoen. Deventer, Uitgeverij Sub Rosa, (1985). Or. linnen, 138p. Oblong: ca. 15,5 x 19,5 cm. ¶ FELL 4. Facsimile. Goed exemplaar. Book number: 26391 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Facsimile Liedboeken Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De "bibliotheek" van Felix Timmermans 1913/1914 Belgie, 1996, 14 .pp, Gelijmd, 24 x 16 cm. Overdruk uit "verslagen en mededelingen van de koninklijke academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde", Met opdracht/With dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 250982&2D € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Boerenkrijg en literatuur Hasselt, 1967, 18 .pp, Geniet/Stapled/Agrafé, 16 x 24 cm. 0. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 297&24 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Boerenkrijg
Keywords: Boerenkrijg | In shopping cart More information div> |
G.A. BREDERO'S VERTAALDE GEDICHTEN, 's-Gravenhage, Nijhoff, 1981, Gebonden, rood linnen, geïllustreerde papieromslag, 155 x 240mm., 369pp., beperkte z/w illustratie. ¶ Berijmd naar proza van Reinier Telle en voorkomend in de Tragische Historien. Boek is in prima staat. Book number: 17625 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: BREDERO'S poem poème literatuur littérature literature letteren letterkunde literair s Gravenhage | In shopping cart More information div> |
De dichter Guilliam van Nieuwelandt en de Senecaans classieke tragedie in de Zuidelijke Nederlanden. etc.. Gent, Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal en Letterkunde, 1957, in-8°, 301 pp, bw portrait + facsimiles, bibliography in the notes, index, sewn, orig.wrapper, series Koninklijke etc. Reeks VI Nr 80, ex library stamp on titlepage.(good copy).. . Book number: 24218 € 26.00 [Appr.: US$ 32.65 | £UK 21 | JP¥ 2594]
| In shopping cart More information div> |
dichter Guilliam van Nieuwlandt en de senecaans-classieke tregedie in de zuidelijke Nederlanden. Ghent, 1957. 291 pp., 11 ills. in b/w, 4to, orig. wrappers. Book number: 5196 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Art General
| In shopping cart More information div> |
De dichter Guilliam van Nieuwelandt en de Senecaans-classieke tragedie in de Zuidelijke Nederlanden. Bijdrage tot de studie van de Zuidnederlandse literatuur der zeventiende eeuw. Gent, Secretarie der Academie, 1957. Or. omslag, frontispice, 301+3p. ¶ Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal- en Letterkunde Reeks VI. - Nr. 80. With some large bibliographies; index of names; list of publications. A little ruststained inside. Book number: 12132 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De dichter Guilliam van Nieuwlandt, en de Senecaans-classieke tragedie in de Zuidelijke Nederlanden. Gent, 1957. 301 p. Wrs. 25 cm (Uncut) Book number: 91218 € 26.00 [Appr.: US$ 32.65 | £UK 21 | JP¥ 2594] Catalogue: Reception, Nachleben
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical philology, Altphilologie, Altertumswissenschaft, Latin, Dutch literature, römische, niederländische Literatur, tragedy, Tragödie, Seneca, Seneka, Renaissance | In shopping cart More information div> |
De dichter Guiliam van Nieuwelandt en de Senecaans-classieke tragedie in de Zuidelijke Nederlanden. Gent 1957. 301 p. (Kon.Vl.Ac.) Book number: 7086 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
DE DICHTER GUILLIAM VAN NIEUWELANDT EN DE SENECAANS-CLASSIEKE TRAGEDIE IN DE ZUIDELIJKE NEDERLANDEN. BIJDRAGE TOT DE STUDIE VAN DE ZUIDNEDERLANDSE LITERATUUR DER ZEVENTIENDE EEUW, Gent, Secretarie der Academie, 1957, Gebrocheerd, papieromslag, 150 x 250mm., 302pp., z/w illustratie. ¶ Koninklijke Vlaamse Acadmie voor Taal- en Letterkunde. Reeks VI - Nr 80. Kleine roestvlekjes. Book number: 18621 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: SENECAANS CLASSIEKE poet ète ëzie poetry posie letteren pays bas netherlands 17th XVII litérature | In shopping cart More information div> |
De Dichter Guilliam van Nieuwelandt en de Senecaans-classieke Tragedie in de Zuidelijke Nederlanden. Gent, 1957;. Ills; 301 pp; (KVA VI: 80). Book number: 18550 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Nederlands 17e-18e eeuw
Keywords: Neerlandistiek: 17de/18de Eeuw,Nieuwelandt, Guilliam van/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Literatuur, Literature after/nach/na 1550, 17e/18e eeuw, Golden Age, Gouden Eeuw, seventeenth/eighteenth century, literatuurgeschiedenis nieuwe tijd, literaturge | In shopping cart More information div> |
De dichter Guilliam Van Nieuwelandt en de Senecaans-classieke trageide in de Zuidelijke Nederlanden - Bijdrage tot de studie van de Zuidnederlandse literatuur der zeventiende eeuw Gent, Secretarie der Academie, 1957. 301pp. gesigneerd met opdracht door auteur, in "Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal- en Letterkunde" reeks VI nr.80, mooie staat -- De LezenaarBook number: T58668 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letteren Letterkunde Literatuurgeschiedenis Seneca Klassieke letteren België Poëzie Poetry Dichtkunde Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page