| ||||
|
|
|
|||
| found: 71 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
De goden zijn dorstig 1975. Paperback. Pp: 224. ISBN: 9789025305314. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2131699 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025305314 | In shopping cart More information div> |
Het duel 1997. Paperback. Pp: 382. Memoires van de Italiaanse avonturier (1725-1798) over de periode 1764-1768. ISBN: 9789025306151. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U419662 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025306151 | In shopping cart More information div> |
Het duel 1997. Paperback. Pp: 382. Memoires van de Italiaanse avonturier (1725-1798) over de periode 1764-1768. ISBN: 9789025306151. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1435951 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025306151 | In shopping cart More information div> |
Geheim agent. Memoires Vol. 12. Amsterdam. Atheneum-Polak & Van Gennep. 1998. Original publisher's sewn paperback, pictorial cover, 8vo: 314pp. map in the rear [2pp.], notes, notes translator, chronology. Very fine copy - as new. Volume 12 van Casanova's memoires in de eerste integrale Nederlandse vertaling van de pas in 1960 gepubliseerde oorspronkelijke tekst. ISBN: 978-90-253-0611-3. Book number: 5248 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789025306113 | In shopping cart More information div> |
Leven en laten leven. Memoires Vol. 8. Amsterdam. Atheneum-Polak & Van Gennep. 1996. Original publisher's sewn paperback, pictorial cover, 8vo; 324pp. notes, notes translator, chronology. Very fine copy - as new. Volume 8 van Casanova's memoires in de eerste integrale Nederlandse vertaling van de pas in 1960 gepubliseerde oorspronkelijke tekst. ISBN: 978-90-253-0619-9. Book number: 5244 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789025306199 | In shopping cart More information div> |
Leven en laten leven 1996. Linnen band met stofomslag. Pp: 323. ISBN: 9789025306182. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1555008 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025306182 | In shopping cart More information div> |
Maurice 1977. Pp: 269. ISBN: 9789025305420. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1782690 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025305420 | In shopping cart More information div> |
Alice of de koorts van het verstand Amsterdam, Uitgeverij de Arbeiderspers 1970 (eerste druk) paperback, 173 pp., porto 2,00 euro isbn 9029524715 in goede staat. Book number: EJD358/75079 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza Utrecht, Bruna. 1982, herdruk. Dikke pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart beertje no. 2011 literatuur. Eerder verschenen bij Loeb. Goed. Book number: 022462 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart beertje no. 2011 literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza Amsterdam, 1980, 328 .pp, paperback, 14 x 22 cm. Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 211890&266G € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza Amsterdam, Peter Loeb, 1980. Paperback, gelijmd, 328 pp, 1e druk. De belevenissen van een man die samen met zijn twee vaste vriendinnen enkele maanden op het Spaanse eiland doorbrengt. Hij liep naar binnen. Zij lag in een grijswit gestreepte burnoes op haar buik op bed, met haar kin in haar handpalmen. Haar hoofd bevond zich bij het voeteneinde, waarnaast haar taperecorder en een halfvolle asbak stonden. v.v. Boeklon, naam op schutblad, enkele roestvlekjes. Book number: 1953114 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza Amsterdam, Loeb, 1980. 327 blz. Paperback. Leesvouw in voorplat. en rug. wordt als pakket verstuurt i.v.m dikte boek -- De Wijze UilBook number: 26284 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Roman
Keywords: Paperback/Roman | In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza Loeb, 1980, 328 .pp, soft cover, 22 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 272812&NL € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza Loeb, 1980, 328 .pp, paperback, 14 x 22 cm. Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 301608&123 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Avonturen op Ibiza. Amsterdam, Loeb, 1981. 328pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1111022532 € 3.90 [Appr.: US$ 4.9 | £UK 3.25 | JP¥ 389] Catalogue: Proza
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Beschermengelen. Amsterdam, Loeb & Van der Velden, 1979, 1e, garenloos, 158p. Book number: 4973 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
Beschermengelen Amsterdam, Loeb & van der Velden. 1979, Eerste druk. (ISBN: -) Paperback. Enkele beschadigingen aan de rug. Redelijke staat. Book number: 018665 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
De beste klassieke erotische verhalen BZZToH 1992, 498 pag., pb /4, conditie zeer goed. Book number: 71248 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Vertaald
| In shopping cart More information div> |
De beste klassieke erotische verhalen 1992. Paperback. Pp: 498. Erotische verhalen van uiteenlopende auteurs, zoals Boccaccio, Casanova en De Sade. ISBN: 9789062918041. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U430017 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
Keywords: 9789062918041 | In shopping cart More information div> |
De beste klassieke erotische verhalen 1992. Paperback. Pp: 498. Erotische verhalen van uiteenlopende auteurs, zoals Boccaccio, Casanova en De Sade. ISBN: 9789062918041. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U831765 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Romans
Keywords: 9789062918041 | In shopping cart More information div> |
De eerste trein na half zes Amsterdam, 70 .pp, soft cover, 21 x 14 cm. Peter Loeb, uitgever. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 285983&357F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De eerste trein na half zes. Amsterdam, Peter Loeb, 1976. Groot 8vo, pp. 70, [5]. Uitgever's linnen in het oorspronkelijk stofomslag. Geïllustreerd met een portret. Eerste druk. Bibliofiele Bijenkorf Bibliotheek, Deel 4. Oplage: 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit exemplaar als één van de weinige alleen genummerd "exx. hors commerce". Portret Theo Kars van Kate Higgins. Rug stofomslag licht verkleurd. -- Zaal BooksBook number: 4896 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: Dutch First Editions | In shopping cart More information div> |
De eerste trein na half zes Amsterdam, Peter Loeb 1976 portret Kate Higgins 1e dr. - (Bibliofiele Bijenkorf Reeks ; 4). - Oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. - Dit is nr. 135. - Gebonden met stofomslag, prima staat Book number: F69903 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/proza | In shopping cart More information div> |
De eerste trein na half zes, A'dam, Peter Loeb, 1e dr.1976, 70p., Linnen & omsl., Reeks: Bibl.Bijenkorf Bibl. 4 Typ.: Guus Ros Nr.104/250exx. Gesigneerd., Book number: 6529 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: nederlands gesigneer | In shopping cart More information div> |
De eerste trein na half zes. 1e druk. Amst., 1976. 70 pag. Linn. Stofomslag.*Genummerd en gesigneerd door de auteur. Book number: 130016 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Dutch literature Kars Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page