| ||||
|
|
|
|||
| found: 215 books on 9 pages. This is page 1 - Next page |
UIT HET LEVEN EN BEDRIJF VAN DEN HEERE MICHIEL DE RUITER HERTOG, RIDDER ETC., L. ADMIRAAM-GENERAAL VAN HOLLAND EN WESTFRIESLAND Amsterdam, Maatschappij Voor Goede En Goedkoope Lectuur. 1913. 12 X 18 Cm. 2 nd print, 356 pp, hardcover, very good condition (one very small stamp on pp 3). Book number: 011688 € 450.00 [Appr.: US$ 565.07 | £UK 360.5 | JP¥ 44888] Catalogue: Maritime / Privateers + Pirates
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam in de zeventiende eeuw. Handel en Nijverheid. Huiselijk en maatschappelijk leven. De bouw- en beeldhouwkunst. De letterkunde en het toneel. Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij., . Compleet in 4 delen., 1ste druk, 237-128-118-88blz., formaat 30-40cm., Omslag ingebonden linnen met goudopdruk, met 100den afbeeldingen. - redelijk goed Book number: 4587-1594 € 80.00 [Appr.: US$ 100.46 | £UK 64.25 | JP¥ 7980] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Frederik van Eeden. Psychologie van den tachtiger. Groningen, Wolters, 1927. (XII) 542 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. band verkleurd, papier hier en daar roestvlekkig, schutblad achterin gebruind Book number: 600449 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam in de Zeventiende eeuw. De Bouw- en Beeldhouwkunst. De Letterkunde en het Toneel. Huiselijk en Maatschappelijk Leven. Handel en Nijverheid. N. V. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij, 1901. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Compleet in 4 delen. formaat 30-40cm. Met honderden afbeeldingen. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U343913 € 100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam in de zeventiende eeuw. De letterkunde en het tooneel. (A'dam:) Amsterdamsche Boek en Courantmij. (c.1920); 90pp., 104 prenten, portretten en fascimiles, folio, linnen gebonden m. goudopdruk. Begint voor wat los in de band te zitten, verder goed ex. ¶ *rijk geïllustreerd groot-formaat lees- en kijkboek; het letterkundig leven i.h.alg., de poëzie, het proza, het tooneel (alg. overzicht), het drama, de klucht en het blijspel, tooneelspelers en publiek. O.a. m. prenten v.h. interieur v.d. schouwburg v. Jacob van Campen; interessant en aantrekkelijk boek. Book number: 2335 € 29.50 [Appr.: US$ 37.04 | £UK 23.75 | JP¥ 2943] Catalogue: Amsterdam
Keywords: 17e eeuw Amsterdam cultuurgesch. literatuur toneel | In shopping cart More information div> |
Amsterdam in de zeventiende eeuw. Huiselijk en maatschappelijk leven. Amsterdam. N.V. Amsterdamsche Boek- & Courantmaatschappij. 1860. Original publisher's blue cloth hardback, lettering spine and frontcover, gilt coat-of-arms frontcover, folio: 128pp. [ij], very richly illustrated, footnotes & references, table of contents. Fine copy. Book number: 46882 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam in de zeventiende eeuw, de letterkunde en het tooneel, Amsterdamsche Boek- en courantmaatschappij, z.j., 89p, geillustreerd, linnen, folio, licht stokvlekkig op laatste blz, Book number: 44024 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: amsterdam history art theatre literature | In shopping cart More information div> |
Amsterdam in de zeventiende eeuw, de letterkunde en het tooneel, Amsterdamsche Boek- en courantmaatschappij, z.j., 89p, geillustreerd, linnen, folio, licht stokvlekkig op laatste blz, Book number: 41030 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: amsterdam history art theatre literature | In shopping cart More information div> |
Beethoven en Schopenhauer. Als Dietsers in de verstrooiing. Paradox in Duitse trant. Tevens late bijdrage tot het jubileum van Vondel en zeer late tot dat van Goethe. Amsterdam, Lankamp en Brinkman, 1938. Oorspr. omslag. 84 p. Omslag verkleurd. Book number: H1823 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Const. Huygens. Haarlem, 1901. Linnen. 168 pp. Book number: 3120 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Const. Huygens. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon, 1901. Gebonden. 168 p. Met portret. Book number: B4707 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance | In shopping cart More information div> |
CONST. HUYGENS Haarlem 1901, 168 pp., portrait c276 -- Moby DickBook number: 124815 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd Amsterdam, 194 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 7462&36E € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd Amsterdam, 194 .pp, soft cover, 11 x 17 cm. tweede druk, boekband los. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 36909&301F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd bijeengebracht door Amsterdam 1904, linn. 207 p. Book number: 15193 € 9.08 [Appr.: US$ 11.4 | £UK 7.5 | JP¥ 906]
| In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd 193p,. Amsterdam tweede druk boek goed, band verkleurd, Book number: GE2780 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Geschiedenis, gedichten | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd Amsterdam, 194 .pp, soft cover, 11 x 16 cm. tweede druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 34422&300C € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden Tijd Amsterdam, Van Kampen. 2. Gebonden. 194p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 033782 € 3.75 [Appr.: US$ 4.71 | £UK 3.25 | JP¥ 374] Catalogue: Poezie, Poetry
| In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd. [Eerste druk; First edition]. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, [..], 1904. Stout small 8°. Original cloth, gilded cover title with a large gilded vignette in centre, gilded spine. (xviii), 207pp. Decorative monochrome head-pieces, table of contents. Dutch languague anthology of Dutch (incl. Belgian) renaissance poetry. Untrimmed copy in a nice original gilded publ. binding. (f.e.p.'s a bot brown, some minimal soiling to covers, exlibrias pasted on r° of f.e.p., private entry on r° of first blank). Book number: 52663 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: dutch literature poetry renaissance belgium history culture legacy heritage | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd. P.N. van Kampen & Zoon Amsterdam [1904]. Gebonden XVIII + 207 p. Bloemlezing van Nederlandse renaissance-dichters Book number: L7156 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance poëzie bloemlezing | In shopping cart More information div> |
Dichters van den ouden tijd. Verzameld door en met voorrede van G. Kalff. A'dam, P.N. Van Kampen & Zoon, z.j. Perkament. Book number: 5041 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Bloemlezingen ; | In shopping cart More information div> |
Het Dietsche dagboek. Groningen 1935. 224 p. lin. Book number: 7058 € 22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Het Dietsche dagboek Groningen/Batavia, 1935, Wolters. 224 pp. Gebonden. Bruingeel linnen. Net exemplaar . Book number: 24265 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Letterkunde & Essays
| In shopping cart More information div> |
Het Dietsche dagboek. Groningen-Batavia. J.B. Wolters. 1935. Original publisher's orange cloth hardback, title spine and frontcover, ornamental frontcover, tall 8vo: 224pp. 20 contributions with footnotes & references, afterword, index. Very fine copy. Coverdesign H.H. Book number: 38954 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Het Dietsche Dagboek. Wolters: Groningen, 1935. Gebonden, register, 224 pp. Book number: 10466 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page