ascending
descending
found: 675 books on 27 pages. This is page 1
- Next page

AAFJES, BERTUS & JONCKHEERE, KAREL
In den beginne & Maria Sibylla Merian
1977. Paperback. Pp: 138. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U316752
€  5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

AAFJES, BERTUS & JONCKHEERE, KAREL.
Maria Sibylla Merian & In den beginne gevolgd door De dichter van de poëzie, essay van Karel Jonckheere.
Meulenhoff. 1977. 138 p. Paperback. * Licht gerafeld/ verkleurd.
Book number: 75638
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie
In shopping cart

More information

AERTZEN, GUSTAAF - JENNEN, GEORGES - JONCKHEERE, KAREL - SCHEELMANS, NICK - DOM, WIM - VAN CAMP, GASTON
Alice Nahon. Gedenkboek over de onthulling van haar beeld op 25 april 1990
Putte, Vriendenkring A.Nahonschool. 1991, 1ste dr. Paperback, 23,5x16cm. 90 blz. Ill.: Frans Masereel - Gustaaf Aertzen - Renaat Crauwels. Gedenkboek over de plechtigheid naar aanleiding van de onthulling van het beeld van Alice Nahon op de campus van de Alice Nahonschool te Putte. Met foto's en houstneden. Als Nieuw.
Book number: 002519
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Gelegenheidsuitgave - Alice Nahon Frans Masereel - Gustaaf Aertzen - Renaat Crauwels
In shopping cart

More information

GIJSEN, MARNIX & JONCKHEERE, KAREL
Brevarium der vlaamse lyriek.
Amsterdam, Elsevier. 1979, 5e druk, 287 pp, Paperback
Book number: 101536903
€  10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

JONCKHEERE, KAREL.
De 'Kongo' Van Floris Jespers.
Antwerpen. Kunst & Kapitaal. 1984. (ISBN: 9070832046). Soft cover. Book, Zw/w en kleurenreproducties, enkele foto's van Floris Jespers. Paperback, rechterbovenhoekje miniem omgekruld, verder overal heel goed+. 104 pp. 20 x 13 cm. Very Good/No Jacket.
Book number: 000789
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9070832046
In shopping cart

More information

BANNIER, J.H., HANS VAN MARLE; ED. HOORNIK; DANIEL DE LANGE, HM VAN RANDWIJK; MAARTEN ROOIJ; KAREL JONCKHEERE E.A.
DELTA a review of arts life and thought in the Netherlands (=> volume 13 nr 1-4 /complete volume of 1970 + INDEX of 1970)
Amsterdam: The Netherlands Institute for international Cultural Relations, 1970. Tijdschrift (periodical), Typography by Dick Elffers. With photo's and illustrations in b/w and colour. Dutch quarterly periodical IN ENGLISH about ducth art, literature, culture and thought. All in very good condition (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 32045.LIW
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

BLIJSTRA, ANTHONIE DONKER, KAREL JONCKHEERE EN N.P. V. WIJK LOUW (LEIDING), R.
Critisch Bulletin 1949 (complete jaargang).
's-Gravenhage, Daamen, 1949. Linnen band, 19 cm. Siegfried van Praag of op zoek naar het verloren paradijs. Vooys litratuurgeschiedenisen. Bevrijding door benauwenis. Een iet ebduimeld exemplaar. Goed / good.
Book number: 28655
€  19.50 [Appr.: US$ 24.49 | £UK 15.75 | JP¥ 1945]
In shopping cart

More information

BLIJSTRA, ANTHONIE DONKER, KAREL JONCKHEERE EN N.P. V. WIJK LOUW (LEIDING), R.
Critisch Bulletin. september 1949.
's-Gravenhage, Daamen, 1949. Paperback, 20 x 13,5 cm. Siegfried van Praag of op zoek naar het verloren paradijs. Vooys litratuurgeschiedenisen. Bevrijding door benauwenis. Een iet ebduimeld exemplaar. Goed / good.
Book number: 28654
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

BLIJSTRA, ANTHONIE DONKER, KAREL JONCKHEERE EN N.P. V. WIJK LOUW (LEIDING), R.
Critisch Bulletin. 1953.
's-Gravenhage, Daamen, 1953. Paperback, 20 x 13,5 cm. De volgende nummers zijn verkrijgbaar: Januari, Februari, Maart, April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, December. Prijs per deeltje. Enige vergeling en roestvlekjes. Goed / good.
Book number: 22813
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

BLIJSTRA, R./DONKER, ANTHONIE/JONCKHEERE, KAREL/WIJK LOUW, N.P.V.
Critisch Bulletin 15e jaargang, november 1948
Den Haag: Daamen, 1948. 1e druk, Softcover, 8vo, 481-528pp. Maandblad voor letterkundige critiek. Met foto's. Kartonnen band. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 35859.LIG
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

BLIJSTRA, ANTHONIE DONKER, KAREL JONCKHEERE EN N.P. V. WIJK LOUW (LEIDING), R.
Critisch Bulletin. 1954.
's-Gravenhage, Daamen, 1954. Paperback, 20 x 13,5 cm. De volgende nummers zijn verkrijgbaar: Februari, Maart, Juni, Augustus, September, October, December. Prijs per deeltje. Enige vergeling en roestvlekjes. Goed / good.
Book number: 22814
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

BODART, ROGER & JONCKHEERE, KAREL.
Belgique.
Paris, Hachette, 1965. In-8°. 181p. ill. rel. jaq. .
Book number: 121-81
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Belgique
Keywords: Guide. Photos. Belgique.
In shopping cart

More information

 -
BODART ROGER / JONCKHEERE KAREL
BELGIQUE
HACHETTE, Les Albums des Guides Bleus, avec jaquette. 1965. In-8 Carré. Relié. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 180 pages. Illustré de photos noir et blanc et couleur de Daniel Letellier. Jaquette légèrement abîmée.
¶ 59ème titre de la collection. Notices de Marie-Thérèse Bodart.
Book number: RO70112858
€  24.90 [Appr.: US$ 31.27 | £UK 20 | JP¥ 2484]
Keywords: Belgique
In shopping cart

More information

BODART ROGER, JONCKHEERE KAREL
Belgique
Paris, 1965, 180 .pp, hard cover, 21 x 16 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Antwerpen)
Book number: 205387&BEL
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Belgische geschiedenis
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE & JONCKHEERE, KAREL
Van postiljon en pleisterplaats. Met de postkoets van Groningen naar Brussel
Zomer & Keuning, 1981. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 175. ISBN: 9789021039268. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1880284
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789021039268
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE & JONCKHEERE, KAREL
Van postiljon en pleisterplaats. Met de postkoets van Groningen naar Brussel
Zomer & Keuning, 1981. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 175. ISBN: 9789021039268. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U439941
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789021039268
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE / KAREL JONCKHEERE EN FRED KLAVER
Van postiljon en pleisterplaats
Varaboek. 1981.1e druk, geb. en geïll. met s.o. 175 pag. besch. s.o. Met de postkoets van Groningen naar Brussel.
Book number: 101317328
€  14.50 [Appr.: US$ 18.21 | £UK 11.75 | JP¥ 1446]
Keywords: Geschiedenis Nederland.
In shopping cart

More information

BOER EN KAREL JONCKHEERE, HERMAN PIETER DE
Van Postiljon en Pleisterplaats. Met de postkoets van Groningen naar Brussel.
Eindhoven, Verbeek + Verbeek, 1981, 1ste druk. hardcover met stofomslag/with dustjacket, 175 pp, 33 x 23 cm, Ill.: z/w en kleurenillustraties. Stofomslag beschadigd (scheurtjes). Toont de schoonheid van onze landschappen, de indrukwekkende prestaties van koets en vierspan, de betrekkelijkheid van grenzen, ook van grenzen in de tijd.. Goed / good.
Book number: 23656
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: postkoetsen, paarden, landschap Hans Roos en Jan van de Kam
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE / KAREL JONCKHEERE EN FRED KLAVER
Van postiljon en pleisterplaats.
Zomer & Keuning, Ede. Ede, 1981. Geb. en geïll. met s.o. 175 pag.
Book number: 101305141
€  15.50 [Appr.: US$ 19.46 | £UK 12.5 | JP¥ 1546]
Keywords: Geschiedenis Nederland.
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE / JONCKHEERE, KAREL / E.A.
Van Postiljon en Pleisterplaats. Met de Postkoets van Groningen naar Brussel.
Ede, Zomer & Keuning, 1981. w., 1e druk, 175p., formaat 23-33cm., hard cover, met stofomslag. - in goede staat
Book number: 94542
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Landen/Volken
Keywords: . .
In shopping cart

More information

BOER, HERMAN PIETER DE, KAREL JONCKHEERE, JAN VAN DE KAM, FRED KLAVER, HANS ROOS.
Van postiljon en pleisterplaats. Met de postkoets van Gronigen naar Brussel.
Ede 1e Zomer en Keuning 1981, linn. hard cover 23x32 cm.175 p. geillustreerd stofhoes. ISBN/EAN: 9021039265.
Book number: 24432
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9021039265
In shopping cart

More information

BOLIO, ANTONIO MEDIZ (VERTALING DOOR KAREL JONCKHEERE)
Het land van de fazant en het hert
's-Gravenhage, A.A.M.Stols, s.d.[1943], 158pp. gecart.band met stofwikkel
Book number: T11234
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: letteren literatuur
In shopping cart

More information

BOLIO, ANTONIO MEDIZ / JONCKHEERE, KAREL (VERT.)
Het land van de Fazant en het Hert.
's-Gravenhage, A.A.M.Stols, S.d. Debonden met orig. stofomslag, 158pp., 13x21cm., goede staat.
Book number: 29320
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

BOLLE, JACQUES, KAREL JONCKHEERE (NEDERLANDSE AANPASSING).
Vrijheren van het woud. Samengesrteld door de Wetenschappelijke Internationale Stichting te Brussel ondere ere-voorzitterschap van Zijne Majesteit Leopold III. Fotoboek over Belgisch Kongo.
Rotterdam Ad Donker 1959, linn. hard cover 31x23 cm142 p. stofhoes Goed.
Book number: 24447
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

BOLLE, JACQUES & JONCKHEERE, KAREL
Vrijheren van het woud
1959. Pp: 141. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1913442
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search