ascending
descending
found: 28 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BLAKE, CHRISTOPHER S. EN/AND JASPAR, DR. E, INTRO.
Zuid-Limburg/ South-Limburg.
Hub Leufkens: Heerlen, 1945. Cloth, 1st ed., folio, guilded lettering + pictorial ront board, photogr., bi-lingual Dutch-English, goed ex./good copy, ca. 100 pp.
Book number: 28891
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

 -
ENDEPOLS, J. EN E. JASPAR.
Oranje en Maastricht.
Maastricht, Druk Leiter-Nypels, 1925. Wrappers (paperback) 30 pp.: tipped in ill.; 25 cm. Uncut. Text in Dutch. - (sl. browned and foxed, although good, see image). Gewicht/Weight: 249 grs.
Book number: 19079
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

ENDEPOLS, DR.J./JASPAR, DR.E
Oranje en Maastricht
Maastricht: Eigen uitgave, 1925. 1e druk, Softcover, 8vo, 30pp. Geillustreerd. Slappe kartonnen band met lichte roest. Geniet. Verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 83793.LVM
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

ENDEPOLS, DR.J./JASPAR, DR.E
Oranje en Maastricht
Maastricht: Eigen uitgave, 1925. 1e druk, Softcover, 8vo, 30pp. Geillustreerd. Slappe kartonnen band met lichte roest en verklering. Geniet. Verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 46192.LVM
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

ENDEPOLS, J. ; JASPAR, E.
Oranje en Maastricht
Leiter-Nypels, Maastricht, 1925, 1e druk, pp30, geniet, geillustreerd. Omslag smoezelig en roest, inhoud goed.
Book number: 2033861
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: geschiedenis, maastricht, oranajegezind, koningshuis, wilhelmina, gedenkboek, charles nypels,
In shopping cart

More information

JASPAR, DR.E.
Alfons Olterdissen's Prozawerken in Maastrichtsch Dialect.
Maastricht: Leiter Nypels, 1926. 1e druk, Hardcover, 8vo, 266pp. Bewerkt met eene alfabetische woordenlijst. Met portret op frontispice. Linnen band. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 56362.LVM
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

JASPAR, E.
Bonte Blomme
Maastricht: Boosten & Stols, 1928. Paperback. 8o. VoorpLT en rug licht beschadigt. Stempel en annotatie op titelpagina. 195pp. 2e druk. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 38172.LVM
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

JASPAR, E.J.M.H.
La compétence législative et réglementaire des organes collectifs en droit des gens.
Liège,1936. Orig. wrappers. 150 pp. Thesis. Ticket on spine. Library stamps. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #22201
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: doos, RECHT *2011-20 international law, international law, Völkerrecht.
In shopping cart

More information

JASPAR, DR E.
De Franciscanen of Miderbroeders te Maastricht 1234-1934
Uitgave in eigen beheer van het feestcomité, Maastricht, 1934. Geniet, pp14, met voorlopig Feestprogramma. Omslag lichte gebr sporen, inhoud goed.
Book number: 2031834
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: maastricht, geschiedenis, franciscanen, minderbroeders, gedenkboek, eeuwfeest, programma
In shopping cart

More information

JASPAR, E.
Gids voor Maastricht (1934)
Maastricht: VVV-Maastricht/ J. Meijer-Dupuits, 1934. 4to, geniet met stijfpapieren band. 40p in rood/zwart druk. Rijkelijk geillustreerd met sfeervolle foto's en vele advertenties. Leuk stadsgidsje (met plattegrond in het midden op initiatief van NV Drukkerij Oranje Nassau te Baarn ism VVV Maastricht. Met advertenties en stadsfoto's. Tekst in 2 kolommen. Omslag wat geroest verder goed exemplaar (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 83080.LVM
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Maastrichtgensia
In shopping cart

More information

JASPAR, E.J.M.H.
Grondslagen van het volkenrecht.
Den Haag : A.A.M. Stols, 1945. Orig. boards. 53 pp. Paper browning (as usual). Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #180206
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, RECHT international law, Völkerrecht, nederlands recht.
In shopping cart

More information

JASPAR, MR.DR.E.J.M.H.
De grondslagen van het volkenrecht.
's-Gravenhage 1e A.A.M. Stols 1945, geb. 53 p.
Book number: 11319
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
In shopping cart

More information

JASPAR, E.
Kent geer eur eige stad? De historie van Mastreech aon de Mastreechteneers verteld. M.platen.
Mastreech 1936. 311 p. lin (rug verkleurd, bibl.st.)
Book number: 88183
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
In shopping cart

More information

JASPAR, DR. E.
Kint geer eur eige stad ?
De Historie van Mestreech aon de Mestreechteneers vertèld. 2dn drök. Mestreech 1960. Uitg Ten Hagen, Den Haag ; Boekhandel Veldeke , Maastricht. Gebonden, linnen, met goudopdr. Stofomsl.Pp306. Met portret, uitsl. Kaart en afb. in zw/w. Stofomsl met duidelijke gebr sporen, inhoud goed.
Book number: 2012275
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: maastrichts, dialekt, proza, mestreechs, mastreechs, geschiedenis, limburgensia
In shopping cart

More information

JASPAR, DR. E.
Kint geer eur eige stad ? De historie van Mastreech aon de Mastreechteneers vertèld
Maastricht, Goffin - in linnen gebonden, met goud opdruk - iets roestvlekjes, verder goede staat, 1936 1e druk.
Book number: 48398
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Limburg
In shopping cart

More information

 -
JASPAR, DR. E.
Kint geer eur eige stad, De historie vaan mestreech aon de mestreechteneers verteld, met illustraties en `n alfabetische lies vaan naome
Mestreech, Gezamelijke oetgave vaan Oetgeverij J. Schenk en Bookhandel Veldeke 1968 (derden drok) gebonden met omslag, 306 pag., porto 3,00 euro, in zeer goede staat.
Book number: SP166/54477
€  13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Catalogue: Steden
In shopping cart

More information

JASPAR, E.
Kint geer eur eige stad?
Mestreech, Schenk/Veldeke, 4e, linnen met stofomslag, 306p. Met opdracht op schutblad.
Book number: 12990
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Dutch History
In shopping cart

More information

JASPAR, E.,
Kint geer eur eige stad? De historie van Mestreech aon de Mestreechteneerss verteld.
Maastricht, 1960., 306 pp., gecartonneerd met stofomslag. Ill.: ills.; . .
Book number: 202-597
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: TOPOGRAFIE
Keywords: Limburg .
In shopping cart

More information

JASPAR, E
Kint geer eur eige stad?De historie vaan Mestreech aon de Mestreechteneers verteld
Mestreech, Schenk/Veldeke, 1973. 4e Druk. Geb./hardcover, Ill.: Foto's e.a.. 306p., G, Met stofomslag
Book number: 20258
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Limburg
In shopping cart

More information

JASPAR, E.
Kint geer eur eige stad? De historie vaan Mestreech aon de Mestreechteneers verteld, met illustraties en 'n alfabetische lies vaan naome
306 + 22 p geb so 24 cm, 26 z-w ill ft, 1 kaartje, Mestreech 1960 /2; pakketpost
Book number: 17155
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Algemeen
In shopping cart

More information

JASPAR, E.
Kint geer eur eige stad ? De historie vaan Mestreech oan de Meestreechteneers verteld, met illustraties en ‘n alfabetische lies vaan naome.
Schenk / Veldeke, Mestreech, 1968. 306 p. linn.+o. 16x24 cm. ill. Derde druk. Licht beschadigingen aan het stofomslag.
Book number: 250909-5051
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Limburg, Maastricht, geschiedenis
In shopping cart

More information

JASPAR, MR. E.J.H.
Limburg "Cédé" ?
Limburg: Provinciaal Comité "Limburg bij Nederland", 1920. 8vo, geniet, 16pp. Gedeeltelijk FR. Exemplaar in zeer goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 66628.LVZ
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

JASPAR, MR. E.J.H.
Limburg ""Cédé"" ?
Uitgegeven voor rekening van het Provinciaal Comité ""Limburg bij Nederland"" , Maastricht, 1920. geniet pp16. een pleidooi tegen de afscheidingsbeweging in Limburg na de 1e wereldoorlog. Net ex : "" v.d. Schr"".
Book number: 1110052
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Limburgensia
Keywords: geschiedenis, limburg, afscheidingsbeweging, jaren 20.
In shopping cart

More information

JASPAR, DR. E. (INLEIDING)
Zuid-Limburg in Woord en Beeld. Beek - Geleen - Gulpen - Heerlen - Houtem St. Gerlach - Kerkrade - Maastricht - Meerssen - Schin op Geul - Sittard - Vaals - Valkenburg - Voerendaal.
Valkenburg, Zuid-Limburgsche Ver. V. Vreemdelingenverkeer., ca. 1920. wa., 16p., formaat 13-19cm., met foto's. - goed
Book number: 97140
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Landen/Volken
Keywords: zuid-limburg . - - - - . - - - - - - - - .
In shopping cart

More information

OLTERDISSEN, ALFONS ; JASPAR, DR E.
Alfons Olterdissen's Prozawerken in Maastrichtsch Dialect
Facsimile druk van de 1e uitgave uit 1926. Gadet, Mestreech, 1985. Gebonden, linnen met goudopdr. Pp266. Portret van de schrijver. Woordenlijst.goed ex.
Book number: 2012443a
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: maastricht, volksvertellingen, mestreechs, dialekt, dialect, limburgensia
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search