ascending
descending
found: 20 books

 -
CARPAY, H.J.; JANSSEN, JOS
Tijd en feit, persoon en plaats, moderne geschiedenisleergang voor katholieke scholen; I voor het vierde leerjaar
Purmerend, J. Muusses 1949 (derde druk), geniet, 46 p., porto 2,00 euro, vlekkerig, stempel op schutblad, in goede staat.
Book number: ED254/24998
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

HAYT, FRANZ; GROMMEN, JOS.; JANSSEN, DR. ROGER; MANET, ALBERT
Atlas van de algemene en Belgische geschiedenis. (incl. CD-rom)
Wommelgem, Uitgeverij Van In. 2007, 176 pp. ( + CD-rom). (ISBN: 9789030633228) gebonden, 4to. (onze boeken worden eveneens binnen Belgie gefactureerd en verzonden). in zeer goede staat.
Book number: 017157
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: geschiedenis, atlas, Belgie, Europa, Azie, Amerika, Oceanie 9789030633228
In shopping cart

More information

JANSSEN, JOS (RED.)
Hoe ik Venlo zie. Mensen over hun stad.
Venlo: ISI Publishing, 2002. 1e druk, Hardcover, 8vo, Geillustreerd. Harde kartonnen geillustreerde band. Als nieuw. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 55587.LVZ
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Limburgensia
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS (COÖRDINATIE)
Hoe Ik Venlo Zie Mensen Over Hun Stad
Venlo, Isi Publishing. 2002, 1e Druk. Hard Cover, 25 cm x 19cm. Ill.: Foto's. Zeer uiteenlopende reportage over Venlo. Gewicht: 500 gram.. Very Good/No Jacket.
Book number: 000018
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Limburg
Keywords: Limburg Cultuur Foto's
In shopping cart

More information

JANSSEN,JOS A.O.
HONDERD JAAR SHELL PERNIS
Rotterdam 2002, 367 pp.,photos and ill., incl. DVD c290
Book number: 124088
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Natural History
Keywords: natural history
In shopping cart

More information

JANSSEN, JOS.
Jane Eyre. Tooneelspel in vijf bedrijven naar den roman van Charlotte Brönte
Janssens, Jos., z.j. 1ste. Ingenaaid, papieren band, 151 pp., markeringen in de marge van pag. 4.
Book number: 21359
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Literatuur Engels, Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS.
De koning drinkt
Antwerpen, 1931, 148 .pp, soft cover, 14 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 45215&283E
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS.
Onze reliekenschat
Maastricht, Ernest Van Aelst, s.d. 224pp. geïll.met tekeningen van Harry Pieters, gesigneerd met opdracht door de auteur, 2 stempeltjes, goede staat, H69955
Book number: H69955
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Hagiografie
Keywords: hagiografie hagiographie hagiography relieken relikwie Nederland Limburg religie religion
In shopping cart

More information

JANSSEN, JOS
Onze Reliekenschat
Maastricht: Van Aelst, 1945. 1e druk, Softcover, 8vo, 223pp. Met teekeningen van Harry Pieters. Kartonnen geillustreerde band. Rug aan onderkant licht beschadigd. Platten iets vlekkig. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 43510.LVM
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

JANSSEN, JOS
Onze Reliekenschat
Teekeningen van Harry Pieters, Ernest van Aelst, Maastricht, 1945, gebrocheerd. Met een nawoord van Frans van Oldenburg Ermke. Omslag licht verkleurd. Met een uitgebreide opdracht aan Mej José Goovaerts.
Book number: de19019
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Devotie
Keywords: heiligenlevens, devotie, geschiedenis
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS. EN EDM.
Terug naar de bron? Koloniaal drama in 3 bedrijven
Antwerpen/Stanleystad, eigen beheer, 1955. Gebrocheerd, in-8, 104 pp. Pro-koloniaal en hevig anti-UNO toneelstuk: het is veel te vroeg voor dekolonisering en haast is fataal; blank en zwart moeten wel in dialoog gaan. Gesigneerd door beide auteurs. Noot LT: Het theaterstuk werd in 1956 opgevoerd voor het Landjuweel te Antwerpen in een regie van Luc Philips en won de tweede prijs. (bron: website Kink Kank Hoorn) Op een aantal punten is het een profetisch gebleken stuk dat voortbouwt op de uitlatingen van Tempels (Bantoe-filosofie) en Walschap (Oproer in Congo). Very good
Book number: 19550095
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: CONGO
In shopping cart

More information

JANSSEN, JOS. UND LOHMANN, F.W. (HRSG.):
Der Weltklerus in den Kölner Erzbistums-Protokollen. 1661-1825. 3 Bände. [I: A-G. 512 Spalten / II: H-M. Spalten 513-1042 / III: N-Z. Spalten 1043-1602].
ohne Ort, 1935 / 1936. 1602 Spalten. Gr.-8°. Original-kartoniert mit handschriftlicher Rückenbeschriftung, Rücken knickspurig, Einbände gebräunt und teils fleckig / wasserrandig, Ecken und Kanten teils stärker bestossen, Kapitale geringfügig lädiert, Papier gebräunt, Name auf ersten Seiten, ein Deckel im mittleren Bereich lädiert und dort mit kleiner Fehlstelle, ca. 5 Blätter in Mitleidenschaft gezogen und mit kleinen Textverlusten, rechte untere Ecken durchgehend etwas knickspurig, sonst ordentlich.
Book number: 310359
€  336.00 [Appr.: US$ 421.92 | £UK 269.25 | JP¥ 33516]
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS
Wij zijn een volk van dichters
Sint - Niklaas, 1940, 165 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 8533&57F
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS
De wonderdokter
Sint - Niklaas, 1937, 303 .pp, soft cover, 21 x 17 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 224149&A27F
€  22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS.
De wonderdoktoor
Sint - Niklaas, 216 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 2e uitgave, Gevouwen rug/Folded back, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 182201&55C
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
JANSSEN JOS.
De wonderdoktoor
Sint - Niklaas, 1944, 216 .pp, soft cover, 15 x 20 cm. Rug beschadigd/Spine damaged, Band wat verkleurd/Discolouration, 7e uitgave. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 146312&9B
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS.
De wonderdoktoor
Roeselare, 1930, 84 .pp, Geniet/Stapled/Agrafé, 14 x 22 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 45162&283E
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

JANSSEN JOS.
De wonderdoktoor
Sint - Niklaas, 1943, 216 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. zesde druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 30991&108D
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

JANSSEN, JOS.
De wonderdoktoor.
Amsterdam Strengholt 1942, hlinn. 216 p. enigszins vlekkig.
Book number: 22642
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

SMEETS, HUUB ; JANSSEN, JO ; BERGH, WIM VAN DEN ; BOSMAN, JOS
Piazza Céramique
Veste Architectuur, Maastricht, 2007, 1e druk, gebonden, pp108. Rijk geillustreerd. Foto's o.m. Kim Zwarts, vormgeving Piet Gerards. Tekst in Ned en Eng. Als nieuw ex.
Book number: 4119034
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: architectuur, limburg, vesteda,ceramiqueterrein, huub smeets, Jo Janssen en Wim van den Bergh,
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search