| ||||
|
|
|
|||
| found: 44 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Literaire Agenda 1997 : Lichaam & Geest in de letteren. Zeven dichters - Zeven schrijvers. Met foto's van Job Bedet en Hans van den Berg Kwadraat, 1996. Gekartonneerd. Pp: 192. [1e druk]. Teksten van o.a. Hafid Bouazza, Ingmar Heytze, Mustafa Stitou en Marco Kamphuis. Mooi exemplaar. ISBN: 9789064812484. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U77445 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Romans
Keywords: 9789064812484 | In shopping cart More information div> |
100 uitzichten op amsterdam Uitgever: Uitgeverij Meulenhoff Jaar: 2001. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789029069397 -- Budget BoekBook number: 8327 € 9.94 [Appr.: US$ 12.48 | £UK 8 | JP¥ 992]
Keywords: 9789029069397 | In shopping cart More information div> |
100 uitzichten op Amsterdam. Amsterdam : Meulenhoff, 2001. Paperback. 8vo. 237 pp. Uitg. in samenw. met het Amsterdams Fonds voor de Kunst. (Goed exemplaar). Op verzoek van het Amsterdams Fonds voor de Kunst schreven honderd schrijvers over hun uitzicht op de stad. Van achter het raam van hun werkkamer observeren zij vogels en buren, ergeren ze zich aan rotzooi op balkons en op straat, maar genieten ze ook van de weidse hemel boven de daken, de voortjagende wolken en de serene rust van verscholen stadsduinen. Gevolg is een unieke bloemlezing vol lyriek en klaagzang, rake en geestige observaties, een unieke stadgeografie door schrijvers van bonte pluimage, gerangschikt naar wijk en straat. NBD|Biblion recensie: In opdracht van het Amsterdams Fonds voor de Kunst bespreken honderd verschillende schrijvers en dichters het uitzicht vanaf hun werkplek in Amsterdam. In deze honderd korte verhalen (ongeveer anderhalve pagina per verhaal) krijgt de lezer kijkjes in achtertuinen, overpeinzingen over het leven van die verre buren, beschrijvingen van prachtige bomen en grachten en veel indrukken van het Amsterdamse dagelijks leven in de straten. Het boek is verdeeld in zeven hoofdstukken: Centrum, Oost en Watergraafsmeer, Zuidoost, de Pijp en Rivierenbuurt, Zuid en Buitenveldert, West, Noord en Zeeburg. Elk hoofdstuk begint met een plattegrondje waarin de besproken straten dik gedrukt zijn. De verschillende schrijfstijlen van deze vele bekende en minder bekende schrijvers maken het tot een erg leuk boek. Het geeft de Amsterdamkenners en -liefhebbers een bijzondere (en ook zeer persoonlijke) kijk op de stad en het geeft de lezer ook een aanzet tot het ontdekken van de minder bekende schrijvers en dichters die hieraan meegewerkt hebben. Een boeiende kijk van kunstenaars op hun omgeving! Kleine druk. (Biblion recensie, Jacolien Zwart) (ISBN/EAN: 9029069392) Book number: 33138 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature / topografie / topography romans novellen ; oorspr. Nederlands / 4.210.150 () ; Bloemlezingen (vorm) ; (teksten) 19XX | In shopping cart More information div> |
Alles is nieuw Amsterdam /Antwerpen, De Arbeiderspers, 2006. Paperback, 3e druk. 56 pp. Opdracht op titelblad van eigenaar. maat boek hxb 210 x 130 mm. Goed. Book number: 2360 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Alles in nieuw. Gedichten. Amsterdam-Antwerpen. Uitgeverij De Arbeiderspers. 2006. Original publisher's sewn gray wrappers, lettering spine & frontcover, 3rd printing [2005], 8vo: 56pp. [iv], table of contents, colophon. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-295-6270-6. Book number: 56794 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9789029562706 | In shopping cart More information div> |
Bloem, Steen. Gedichten. Amsterdam, Uitgeverij de Arbeiderspers 1990 (eerste druk) paperback met flappen, 47 pag., porto 2,00 euro NL, isbn 902952328 verkleurde kaft verder in goede staat. Oplage van 750 exemplaren.. Book number: MK203/63663 € 32.50 [Appr.: US$ 40.81 | £UK 26.25 | JP¥ 3242] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Dakruiters. Gedichten Amsterdam, Uitgeverij de Arbeiderspers 2000 (eerste druk) paperback met stofomslag, 52 pag., porto 2,00 euro NL, isbn 9789029522939 in goede antiquarische staat.. Book number: MD36/65145 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Dakruiters. Amsterdam; De Arbeiderspers; 2000; 2e druk; 48 pag.; ingenaaid, met flappen; als nieuw.- - Book number: 16906 € 8.40 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 838]
Keywords: Nederlands - Poezie. | In shopping cart More information div> |
Dakruiters Gedichten Amsterdam, De Arbeiderspers - naam op schutblad, verder vrijwel nieuwstaat, 2000 1e druk. Book number: 30742 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Dakruiters. Amsterdam; De Arbeiderspers; 2000; 2e druk; 48 pag.; ingenaaid, met flappen; als nieuw.- - Book number: 16907 € 8.40 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 838]
Keywords: Nederlands - Poezie. | In shopping cart More information div> |
Dakruiters. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 2000, 1e, ingenaaid met flappen, 52p. Book number: 12264 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse poëzie | In shopping cart More information div> |
Duizend. Amsterdam/Antwerpen, Arbeiderspers, 1999, 1e dr., oorspronkelijk omslag, opl.1000 ex. Relatiegeschenk. Book number: 7921 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Duizend 1999. Papieren omslag. Pp: 14. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1262158 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Duizend. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1999. 23 x 15 cm, 15 pp. Book number: 12435 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Duizend. Amsterdam, Uitgeverij De Arbeiderspers 2000 (eerste druk) paperback met omslag, 14 pag., porto 2,00 euro NL, in goede staat. Oplage 1000 exemplaren. Uitklapbaar boekje.. Book number: MP364/76849 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Duizend Arbeiderspers, 1999, 14 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 286577&362G € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Duizend De Arbeiderspers, 1999. Papieren omslag. Pp: 14. T.g.v. jaarwisseling 1999-2000 in een oplage van 1000 exemplaren. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1995083 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Duizend. Amsterdam, De Uitgeverij De Arbeiderspers 1999 (eerste druk) paperback met omslag, 14 pag., porto 2,00 euro, in goede staat. Oplage van 1000 exemplaren.. Book number: MP115/49622 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Duizend. Gedicht t.g.v. de jaarwisseling 1999-2000 in oplage van 1000 exemplaren. Amsterdam & Antwerpen, De Arbeiderspers. 1999. 14 p. Paperback met flappen. Book number: 72152 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Jaarwisselinggeschenkboeken Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Hebben Baarn, Atalanta Pers. 1999, 2nd Edition. small 4to. Gebonden in een handgeschept papieren band met een een houten rugje. Boekverzorging en linosnede Rene Bakker, Zet-, druk- en bindwerk Tineke en Rene Bakker.16 pagina's gedichten, evenals de linosnede gedrukt in 2 kleuren. Dit is nr.37 van de totale oplage van 90+ 10 genummerde en door de auteur gesigneerde exemplaren. Bijdruk van de 1ste druk. Afdruk van linosnede op titelpagina (vlekjes), verder fraai. Near Fine. Signed by Author(s). Book number: 001184 € 95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476] Catalogue: Typography
Keywords: Literatuur, Poezie, Esther Jansma, Bibliofiele Uitgaven, Atalanta Pers | In shopping cart More information div> |
Hier is de tijd. Gedichten 1999. Paperback. Pp: 45. ISBN: 9789029522830. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1640043 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789029522830 | In shopping cart More information div> |
Hier Is de Tijd Amsterdam, De Arbeiderspers. 1998, 3rd Edition. (ISBN: 9029522836). Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 944 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: 9029522836 poëzie | In shopping cart More information div> |
Hier is de tijd. Amsterdam: Arbeiderspers, 1998. 1e dr. 47 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 11917 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Mag ik Orpheus zijn ? Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 80. ISBN: 9789029575218. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2109063 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789029575218 | In shopping cart More information div> |
Mag ik Orpheus zijn? Essays. 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 2011. 90 p. Paperback. Book number: 86712 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Essays
Keywords: Essays Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |