ascending
descending
found: 107 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

(RUUSBROEC, JAN VAN) ---
Jan van Ruusbroec 1293-1381. Tentoonstellingscatalogus. Met als bijlage een chronologische tabel en drie kaarten.
Brussel-Kon. Bibliotheek Albert I, 1981, 2 dln., 535 blz., (geïll.)
Book number: 138838
€  38.00 [Appr.: US$ 47.72 | £UK 30.5 | JP¥ 3791]
Catalogue: Spiritualiteit
In shopping cart

More information

(RUUSBROEC, JAN VAN)
Jan van Ruusbroec. Leven en werken.
Mechelen [etc.]: Het Kompas [etc.], 1931. Hardback, 439 p.
Book number: 13448
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

BEUKEN, W.H. (JAN VAN RUUSBROEC).
Heilige dronkenschap. Jan van Ruusbroec de godschouwer van het Soniënbos.
Arnhem, Ban Loghum Slaterus, 1951. Gedecoreerde borden. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 64 pp. (Reeks: Gastmaal der Eeuwen. Tafelrelen uit de Cultuurgeschiedenis). Beschouwing over de mysticus Jan van Ruusbroec. (Goed exemplaar).
Book number: 38149
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: letterkunde / literature mystica / mystics / mystiek / mystik / Mystiker / middeleeuwen / middelnederlands / middle ages / Mittelalter / moyen ages
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC (1293-1381). WILLEM HENDRIK BEUKEN (1898-1989).
Ruusbroec de wonderbare : bloemlezing van fragmenten in de oorspronkelijke tekst.
's-Gravenhage : Nijhoff, 1981. Paperback. 8vo. 206 pp. 1e uitg.: Culemborg : Educaboek, 1970. (ISBN/EAN: 9024790638)
Book number: 28872
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: letterkunde / literature Nederlandse letterkunde ; tekstuitgaven
In shopping cart

More information

(RUUSBROEC, JAN VAN) BOS, E.P. AND G. WARNAR (ED.)
Een claer verlicht man. Over het leven en werk van Jan van Ruusbroec (1293-1381) (Middeleeuwse studies en bronnen 38).
Hilversum: Verloren, 1993. Paperback, 92 p. (spine slightly faded)
Book number: 30466
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

(RUUSBROEC, JAN VAN) --- BRAS, K.
Mint de Minne. Eros en Agape bij Jan van Ruusbroec. (Diss.)
Kampen-Kok, 1993, 424 blz.
Book number: 37051
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Spiritualiteit
In shopping cart

More information

(RUUSBROEC, JAN VAN) BRAS, KRIJN ELZARD
Mint de minne. Eros en Agape bij Jan van Ruusbroec (diss.).
Kampen: Kok, 1993. Paperback, 423 p.
Book number: 13639
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

VAN CRANENBURGH, H.; RUUSBROEC, JAN VAN
De geestelijke tabernakel van Jan van Ruusbroec. Doorlichting van de bouw en de cultus van de Tabernakel.
Bonheiden, Abdij Bethlehem. 1992. (ISBN: 90-71837-43-2) , 210x140mm. "Mystieke teksten met commentaar" (nr. 6). 334 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed.
Book number: 002757
€  22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195]
Keywords: Ruusbroec, Christelijke Mystiek 9071837432
In shopping cart

More information

RUUSBROEC, JAN VAN --- RUUSBROEC-GENOOTSCHAP (ANTWERPEN)
Jan van Ruusbroec. Leven/ Werken.
Mechelen, Het Kompas/ Amsterdam, De Spieghel, 1931. ill. Linnen, 439, (9) pp.
Book number: T14200
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis RUUSBROEC, JAN VAN
In shopping cart

More information

IER, BIBLIOTHÈQUE ROYALE ALBERT & 1981, COMITÉ-JAN VAN RUUSBROEC
Jan van Ruusbroec, 1293-1381. Tentoonstellingscatalogus
1981. Paperback. Pp: 535. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U754743
€  29.50 [Appr.: US$ 37.04 | £UK 23.75 | JP¥ 2943]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC
Alle de Werken Van Jan Van Ruusbroec, de Wonderbare, in Nieuwere Taal Overgezet Door Dr. H.W. E. Moller
Bussum, Paul Brand. 1914. Soft Cover. Eerste deel: inleiding; het rijk der gelieven; het sieraad der geestelijke bruiloft; het handsieraad of de stralende edelsteen. Good.
Book number: 001812
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Classic Books
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC.
De geestelijke bruiloft. Vertaald door Jos van den Hoek en ingeleid door Guido de Baere.
's-Hertogenbosch / Mechelen, KBS Uitgeverij, 2008. Hardcover with dustjacket. 214 pp.; 21 cm. Text in Dutch. As new. ISBN: 9789061731108. Gewicht/Weight: 480 grs.
Book number: 31201
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC [IOANNES RUSBROCHUS] (DE BAERE G. E.A., EDS.)
Opera omnia. II: Vanden seven sloten / De septem custodis cum traductione L. Surii (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 102)
Turnhout / Tielt, Brepols / Lannoo, 1989. 304pp. 25cm. in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.102, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04021-9, (introduction both in English and Dutch, text in Middle Dutch, Latin and English)
Book number: R67907
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
Catalogue: Religie
Keywords: religie religion theologie theology middeleeuwen mediaevalia latin Latijn middelnederlands België Belgique Belgicana Brabant mystiek mysticism Ruysbroek Middelnederlands Ruusbroec
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC [IOANNES RUSBROCHUS] (DE BAERE G. E.A., EDS.)
Opera omnia. X: Vanden blinkenden steen, Vanden vier becoringhen, Vanden kerstenen ghelove, Brieven/Letters - (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 110)
Turnhout / Tielt, Brepols / Lannoo, 1991. [- De calculo seu perfectione filiorum dei, De quatuor subtilibus tentationibus, De fide et iudicio, Epistolae], 650pp. 25cm. in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.110, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04101-8, (introduction both in English and Dutch, text in Middle Dutch, Latin and English)
Book number: R67909
€  165.00 [Appr.: US$ 207.19 | £UK 132.25 | JP¥ 16459]
Catalogue: Religie
Keywords: religie religion theologie theology middeleeuwen mediaevalia latin Latijn middelnederlands België Belgique Belgicana Brabant mystiek mysticism devotie devotion correspondance correspondence Ruysbroek middelnederlands Ruusbroec
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC [IOANNES RUSBROCHUS] (DE BAERE G. E.A., EDS.)
Opera omnia. I: Boecsken der verclaringhe / Samuel sive apologia cum traductione L. Surii (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 101)
Turnhout / Tielt, Brepols / Lannoo, 1989. 195pp. 25cm. in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.101, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04011-0, (introduction both in English and Dutch, text in Middle Dutch, Latin and English)
Book number: R67906
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
Catalogue: Religie
Keywords: religie religion theologie theology middeleeuwen mediaevalia latin Latijn middelnederlands België Belgique Belgicana Brabant mystiek mysticism Ruysbroek middelnederlands Ruusbroec
In shopping cart

More information

JAN VAN RUUSBROEC:
Die Zierde der geistlichen Hochzeit=Die chierheit der gheesteliker brulocht. (= Christliche Meister, 30).
Einsiedeln, Johannes 1987. 196 S., 8°., Original-kartoniert, Einband berieben, bestossen und verblasst, Schnitt teils fleckig, Name/Datum auf Vorsatz, ansonsten ordentlich erhalten,
Book number: 494025
€  13.20 [Appr.: US$ 16.58 | £UK 10.75 | JP¥ 1317]
Catalogue: Theologie
In shopping cart

More information

RUUSBROEC, JAN VAN --- MOEREELS, LOD.
Het rijk der God-minnenden of Het geestelijk leven in de kracht van de Heilige Geest en Zijn zeven gaven. Oorspronkelijke tekst met juxta-hertaling in modern Nederlands door Lod. Moereels.
Tielt/Amsterdam, Lannoo 1978. Pb. 263 pp.
Book number: T15924
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Letterkunde Nederlands RUUSBROEC, JAN VAN
In shopping cart

More information

(RUUSBROEC, JAN VAN) --- MOMMAERS, P. & BRAGT, J.VAN
Mysticism. Buddhist and Christian. Encounters with Jan van Ruusbroec.
New York-Crossroad, 1995, 302 pp., cloth
Book number: 137054
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Spiritualiteit
In shopping cart

More information

RUUSBROEC, JAN VAN --- OTTERLOO, A.A. VAN
Johannes Ruysbroeck. Een bijdrage tot de kennis van den ontwikkelingsgang der mystiek.
Amsterdam, C.L. Brinkman, 1874. halflinnen XII, 370 pp.
Book number: K1155
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis RUUSBROEC, JAN VAN
In shopping cart

More information

(RUUSBROEC, JAN VAN) OTTERLOO, A.A. VAN
Johannes Ruysbroeck. Een bijdrage tot de kennis van den ontwikkelingsgang der mystiek.
Edited by J.C. van Slee, introduced by Paul Fredericq. 's-Gravenhage: Belinfante, 1896. Hardback, (xxiv) 391 p.
Book number: 13451
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

RUUSBROEC, JAN VAN --- POUCKENS, J.B./ REYPENS, L./ MIERLO, J. VAN, ET AL. (ED.)
Werken. Naar het standaardhandschrift van Groenendaal uitgegeven door het Ruusbroec-Genootschap te Antwerpen. 4 dln. Compleet.
Mechelen, Het Kompas/Amsterdam, De Spieghel, 1932 - 1934. Buckram, XLVII, 263/ XCII, 381/ LXXI, 324/ XXXII, 320 pp. Ex-libris (blind)stempels.
Book number: T9208
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Keywords: Letterkunde Nederlands RUUSBROEC, JAN VAN
In shopping cart

More information

VLAANDEREN NR 182-183 JAN VAN RUUSBROEC
Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond. 1981. Tijdschrift, 22,5x28,5cm. zw/w ills.94pp. Goed.
Book number: 004030
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: religie
Keywords: middeleeuwen
In shopping cart

More information

RUUSBROEC, JAN VAN & MOLLER, H.W.E.
Alle de Werken van Jan van Ruusbroec, de Wonderbare, in nieuwere Taal overgezet door. Eerste deel: Inleiding, Rijk der Gelieven, het Sieraad der geestelijke Bruiloft, het Handsieraad of De stralende Edelsteen.
Hilversum, Paul Brand, 1912. 22 x 17 cm. In halfleer gebonden (enigszins ongaaf). Hardcover. 556 pag. Redelijk goed exemplaar.
Book number: 72893
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: ; Theology / theologie
In shopping cart

More information

RUUSBROEC,JAN VAN/DR. H.W.E.MOLLER(BEW)
Alle werken van Jan van Ruusbroec. 1e deel.
Bussum, Paul Brand., 1912, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: gekartonneerd.
Book number: 102751
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Esoterie
In shopping cart

More information

RUUSBROEC, JAN VAN (G. DE BAERE, ED.).
Boecsken der verclaringhe.
Tielt - Leiden, Lannoo - E.J. Brill, 1981. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 195 pp. (Studiën en tekstuitgaven van Ons Geestelijk Erf, Part XX, 1. Edited by the Ruusbroecgenootschap Universiteit Antwerpen). (Goed exemplaar). Eerste deel van Ruusbroecs Opera Omnia. Ingeleid door P. Mommaers; vertaald door Ph. Crowley en H. Rolfson. Tweetalige editie/Bilingual edition: Nederlands/Engels - Dutch/English. Tevens volledige tekst in Latijn - Added complete text in Latin. Met hoofdstukken over de wijze van uitgeven, de manuscripten; met woordenlijst, kritisch commentaar en notenapparaat. (ISBN/EAN: 9789004063570)
Book number: 41166
€  28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793]
Keywords: letterkunde / literature / litérature / mystics / mystiek / mystik / middelnederlands / middeleeuwen / middle ages / moyen ages / Mittelalter / vlaamse letterkunde / vlaanderen / verzameld werk / verzameld proza
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search