| ||||
|
|
|
|||
| found: 95 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Jan van Ruusbroec. Leven en werken. Mechelen [etc.]: Het Kompas [etc.], 1931. Hardback, 439 p. Book number: 13448 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Medieval Theology & Church History
| In shopping cart More information div> |
Jan van Ruusbroec 1293-1381. Tentoonstellingscatalogus. Met als bijlage een chronologische tabel en drie kaarten. Brussel-Kon. Bibliotheek Albert I, 1981, 2 dln., 535 blz., (geïll.) Book number: 138838 € 38.00 [Appr.: US$ 50.12 | £UK 32 | JP¥ 3892] Catalogue: Spiritualiteit
| In shopping cart More information div> |
Heilige dronkenschap. Jan van Ruusbroec de godschouwer van het Soniënbos. Arnhem, Ban Loghum Slaterus, 1951. Gedecoreerde borden. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 64 pp. (Reeks: Gastmaal der Eeuwen. Tafelrelen uit de Cultuurgeschiedenis). Beschouwing over de mysticus Jan van Ruusbroec. (Goed exemplaar). Book number: 38149 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature mystica / mystics / mystiek / mystik / Mystiker / middeleeuwen / middelnederlands / middle ages / Mittelalter / moyen ages | In shopping cart More information div> |
Ruusbroec de wonderbare : bloemlezing van fragmenten in de oorspronkelijke tekst. 's-Gravenhage : Nijhoff, 1981. Paperback. 8vo. 206 pp. 1e uitg.: Culemborg : Educaboek, 1970. (ISBN/EAN: 9024790638) Book number: 28872 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature Nederlandse letterkunde ; tekstuitgaven | In shopping cart More information div> |
Een claer verlicht man. Over het leven en werk van Jan van Ruusbroec (1293-1381) (Middeleeuwse studies en bronnen 38). Hilversum: Verloren, 1993. Paperback, 92 p. (spine slightly faded) Book number: 30466 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Medieval Theology & Church History
| In shopping cart More information div> |
Mint de Minne. Eros en Agape bij Jan van Ruusbroec. (Diss.) Kampen-Kok, 1993, 424 blz. Book number: 37051 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Spiritualiteit
| In shopping cart More information div> |
Mint de minne. Eros en Agape bij Jan van Ruusbroec (diss.). Kampen: Kok, 1993. Paperback, 423 p. Book number: 13639 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Medieval Theology & Church History
| In shopping cart More information div> |
Alle werken van Jan van Ruusbroec. 1e deel. Bussum, Paul Brand., 1912, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: gekartonneerd. Book number: 102751 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Esoterie
| In shopping cart More information div> |
Boecsken der verclaringhe. Tielt - Leiden, Lannoo - E.J. Brill, 1981. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 195 pp. (Studiën en tekstuitgaven van Ons Geestelijk Erf, Part XX, 1. Edited by the Ruusbroecgenootschap Universiteit Antwerpen). Eerste deel van Ruusbroecs Opera Omnia. Ingeleid door P. Mommaers; vertaald door Ph. Crowley en H. Rolfson. Tweetalige editie/Bilingual edition: Nederlands/Engels - Dutch/English. Tevens volledige tekst in Latijn - Added complete text in Latin. Met hoofdstukken over de wijze van uitgeven, de manuscripten; met woordenlijst, kritisch commentaar en notenapparaat. (Mooi exemplaar - A fine copy). (ISBN/EAN: 9789004063570) Book number: 11806 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP¥ 4609] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature / litérature / mystics / mystiek / mystik / middelnederlands / middeleeuwen / middle ages / moyen ages / Mittelalter / vlaamse letterkunde / vlaanderen / verzameld werk / verzameld proza | In shopping cart More information div> |
Drie kleinere tractaten 1979. Paperback. Pp: 156. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1713125 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Het rijk der God-minnenden. Of, Het geestelijk leven in de kracht van de Heilige Geest en zijn zeven gaven 1978. Paperback. Pp: 263. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1713138 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Van VII trappen of Ruusbroec's mystieke minnezang Lannoo Publishers, 1976. Paperback. Pp: 144. ISBN: 9789020906004. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1713131 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Religie
Keywords: 9789020906004 | In shopping cart More information div> |
Werken: Deel I-IV Mechelen/Amsterdam, 1934, 1280 .pp, Linnen band/Cloth binding, 18 x 25 cm. Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 230708&MYST € 95.00 [Appr.: US$ 125.3 | £UK 79.5 | JP¥ 9731] Catalogue: Mystiek
Keywords: Mystiek | In shopping cart More information div> |
Jan van Ruusbroec. Leven/ Werken. Mechelen, Het Kompas/ Amsterdam, De Spieghel, 1931. ill. Linnen, 439, (9) pp. Book number: T14200 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis RUUSBROEC, JAN VAN | In shopping cart More information div> |
Jan van Ruusbroec, 1293-1381. Tentoonstellingscatalogus 1981. Paperback. Pp: 535. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U754743 € 29.50 [Appr.: US$ 38.91 | £UK 24.75 | JP¥ 3022] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Alle de Werken Van Jan Van Ruusbroec, de Wonderbare, in Nieuwere Taal Overgezet Door Dr. H.W. E. Moller Bussum, Paul Brand. 1914. Soft Cover. Eerste deel: inleiding; het rijk der gelieven; het sieraad der geestelijke bruiloft; het handsieraad of de stralende edelsteen. Good. Book number: 001812 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Classic Books
| In shopping cart More information div> |
De geestelijke bruiloft. Vertaald door Jos van den Hoek en ingeleid door Guido de Baere. 's-Hertogenbosch / Mechelen, KBS Uitgeverij, 2008. Hardcover with dustjacket. 214 pp.; 21 cm. Text in Dutch. As new. ISBN: 9789061731108. Gewicht/Weight: 480 grs. Book number: 31201 € 17.00 [Appr.: US$ 22.42 | £UK 14.25 | JP¥ 1741]
| In shopping cart More information div> |
Opera omnia. II: Vanden seven sloten / De septem custodis cum traductione L. Surii (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 102) Turnhout / Tielt, Brepols / Lannoo, 1989. 304pp. 25cm. in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.102, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04021-9, (introduction both in English and Dutch, text in Middle Dutch, Latin and English) -- De LezenaarBook number: R67907 € 75.00 [Appr.: US$ 98.92 | £UK 62.75 | JP¥ 7682] Catalogue: Religie
Keywords: religie religion theologie theology middeleeuwen mediaevalia latin Latijn middelnederlands België Belgique Belgicana Brabant mystiek mysticism Ruysbroek Middelnederlands Ruusbroec | In shopping cart More information div> |
Opera omnia. I: Boecsken der verclaringhe / Samuel sive apologia cum traductione L. Surii (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 101) Turnhout / Tielt, Brepols / Lannoo, 1989. 195pp. 25cm. in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.101, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04011-0, (introduction both in English and Dutch, text in Middle Dutch, Latin and English) -- De LezenaarBook number: R67906 € 75.00 [Appr.: US$ 98.92 | £UK 62.75 | JP¥ 7682] Catalogue: Religie
Keywords: religie religion theologie theology middeleeuwen mediaevalia latin Latijn middelnederlands België Belgique Belgicana Brabant mystiek mysticism Ruysbroek middelnederlands Ruusbroec | In shopping cart More information div> |
Opera omnia. X: Vanden blinkenden steen, Vanden vier becoringhen, Vanden kerstenen ghelove, Brieven/Letters - (Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis, 110) Turnhout / Tielt, Brepols / Lannoo, 1991. [- De calculo seu perfectione filiorum dei, De quatuor subtilibus tentationibus, De fide et iudicio, Epistolae], 650pp. 25cm. in the series "Corpus Christianorum, Continuatio Mediaevalis" vol.110, editor's cloth with gilt lettering, VG, ISBN 2-503-04101-8, (introduction both in English and Dutch, text in Middle Dutch, Latin and English) -- De LezenaarBook number: R67909 € 165.00 [Appr.: US$ 217.62 | £UK 138 | JP¥ 16901] Catalogue: Religie
Keywords: religie religion theologie theology middeleeuwen mediaevalia latin Latijn middelnederlands België Belgique Belgicana Brabant mystiek mysticism devotie devotion correspondance correspondence Ruysbroek middelnederlands Ruusbroec | In shopping cart More information div> |
Het rijk der God-minnenden of Het geestelijk leven in de kracht van de Heilige Geest en Zijn zeven gaven. Oorspronkelijke tekst met juxta-hertaling in modern Nederlands door Lod. Moereels. Tielt/Amsterdam, Lannoo 1978. Pb. 263 pp. Book number: T15924 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Letterkunde Nederlands
Keywords: Letterkunde Nederlands RUUSBROEC, JAN VAN | In shopping cart More information div> |
Ruusbroec en het religieuze leven. Kleine Summa van het geestelijk leven. Tielt [etc.]: Lannoo, 1962. Hardback, 640 p. Book number: 13449 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Medieval Theology & Church History
| In shopping cart More information div> |
Mysticism. Buddhist and Christian. Encounters with Jan van Ruusbroec. New York-Crossroad, 1995, 302 pp., cloth Book number: 137054 € 14.00 [Appr.: US$ 18.46 | £UK 11.75 | JP¥ 1434] Catalogue: Spiritualiteit
| In shopping cart More information div> |
Johannes Ruysbroeck. Een bijdrage tot de kennis van den ontwikkelingsgang der mystiek. Edited by J.C. van Slee, introduced by Paul Fredericq. 's-Gravenhage: Belinfante, 1896. Hardback, (xxiv) 391 p. Book number: 13451 € 40.00 [Appr.: US$ 52.76 | £UK 33.5 | JP¥ 4097] Catalogue: Medieval Theology & Church History
| In shopping cart More information div> |
Johannes Ruysbroeck. Een bijdrage tot de kennis van den ontwikkelingsgang der mystiek. Amsterdam, C.L. Brinkman, 1874. halflinnen XII, 370 pp. Book number: K1155 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP¥ 3073] Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis RUUSBROEC, JAN VAN | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page