| ||||
|
|
|
|||
| found: 14 books |
Comenius in Nederland. Reacties op een grote Tsjechische pedagoog en hervormer in het land waar hij de laatste 14 jaar van zijn leven woonde (zeventiende tot twintigste eeuw). Kampen, Kok, 1992. 96 pp. ingenaaid. omslag licht geschaafd, rug verkleurd Book number: 596806 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Moderne filosofie (1600 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Comenius in Nederland Kampen, J.H. Kok. 1992, 1e Druk. Pictorial Cover, 22 cm x 16 Cm. Reacties op een grote Tjechische pedagoog en hervormer (17e-20e eeuw) 94 blz. Gewicht: 250 gram.. Very Good. Book number: 006508 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Psychologie
Keywords: Pedagogiek Comenius Tjechoslowakije Pedagogen | In shopping cart More information div> |
Leren Geloven in De Lage Landen. Facetten Van De Geschiedenis Van De Religieuze Opvoeding Amsterdam, Vrije Universiteit. 1993. (ISBN: 9090061843) . Softcover. ALS NIEUW. Book number: 014000 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Geschiedenis/History
Keywords: 9090061843 | In shopping cart More information div> |
Dagelyksche verkeeringen met God in de morgen en avond-uuren: Uit het Hoogduitsch Amsterdam, 1802, Gerrit Bom. 188 pp. Gebonden.Rug zwart linnen. Platten zwart - kartonkleur schemert door. Net exemplaar vertaald door L.G. Cordes. Tweede druk. Book number: 12667 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Dedications Steele Roberts Paperback, 88pp. "Accessible, haunting and wise poems about children, mokopuna, friends, her late husband (James K. Baxter), and Maori identity. Artwork by John Baxter. 'a defining moment in New Zealand poetry' - Robert Sullivan, Listener 'The value of Dedications will come from the pleasure of both reading and holding it; and from its likely future status as a collector's item' - Michael King, Metro ", (ISBN: 0-473-04253-3). Mint. -- Book HavenBook number: 395209 NZD 30.46 [Appr.: EURO 18.5 US$ 22.96 | £UK 14.75 | JP¥ 1824] Catalogue: General
Keywords: "NZ, Poetry"0473042533 0473042533 | In shopping cart More information div> |
Een goede gereformeerde opvoeding. Over neo-calvinistische moraalpedagogiek (1880-1950), met speicale aandacht voor de nieuw-gereformeerde jeugdorganisaties Kok, Kampen 1988. Dissertatie V.U. Amsterdam. Paperback. 283 pp. Doctoral thesis with a summary in English. Thèse de doctoral avec un résumé en français. Book number: 002012 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Dissertaties
Keywords: Gereformeerde Kerken Nederland | In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Een goede gereformeerde opvoeding. Over neo-calvinistische moraalpedagogiek (1880-1950), met speciale aandacht voor de nieuw-gereformeerde jeugdorganisaties. With a Summary. Avec un résumé. Kampen, Kok, 1988. Pb. 283 pp. Book number: K518 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Theologie Algemeen
Keywords: Theologie Algemeen | In shopping cart More information div> |
EEN GOEDE GEREFORMEERDE OPVOEDING.over neo-calvinistische moraalpedagogiek(1850-1950) met speciale aan dacht voor de nieuwe gereformeerde jeugdorganisaties. Academisch proefschrift ter verkrijging van de graad van doctor aan de vrije universiteit Kampen 1988,283 pag., niet geill., bijlage: stellingen. (code B-417) -- Moby DickBook number: 27314 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Theologie
Keywords: theologie ` | In shopping cart More information div> |
Een goede gereformeerde opvoeding over neo-calvinistische moraalpedagogiek (1880-1950), met speciale aandacht voor de nieuw-gereformeerde jeugdorganisaties. KAMPEN, J.H. Kok, 1988. 283 blz. pb. -- Kool BoekenBook number: 46064 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Leven en werk van prof. dr. jan Waterink. Een Nederlandse pedagoog, psycholoog en theoloog (1890-1966) Kampen, Kok. 1991. Soft Cover. 135 pp. Keurig. Book number: 0031018 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Praktische Theologie
| In shopping cart More information div> |
1) Mémoire Sur le Développement Des Functions En Séries, Dont Les Différents Termes Sont Assujettis à la Satisfaire à Une Meme équation Différentielle Linéaire, Contentant Un Paramètre Variable. 2)Note Sur Un Théorème de M. Cauchy Relatif Aux Racines Des équations Simultanées. In Two Separate Issues of Comptes Rendus Acad. Sci. Paris:, 1837.. Paperback. Offered Are Two Entire Issues of Comptes Rendus Acad. Sci. In Blue Modern Wrappers with White Printed Title Labels. Both Issues in Near Fine Condition with Minimal Scattered Foxing. Sm. 4tos. Near Fine, Published in: 1) Comptes Rendus Acad. Sci. Vol. IV, 1837 pp. 675-677. 2) Comptes Rendus Acad. Sci. Vol. IV, 1837, pp. 720-724.. Book number: 33841 USD 40.00 [Appr.: EURO 32 | £UK 25.75 | JP¥ 3178]
Keywords: Mathematics | In shopping cart More information div> |
Postscripts Steele Roberts Paperback, 64pp. "J.C. Sturm writes about relationships, family, Maori-Pakeha issues, life, death and love. Her poems, often wry, are always succinct, bold and honest. This is a follow-up to the very successful Dedications. ", (ISBN: 1877228354). Mint. -- Book HavenBook number: 442124 NZD 30.46 [Appr.: EURO 18.5 US$ 22.96 | £UK 14.75 | JP¥ 1824] Catalogue: General
Keywords: "NZ, Short_Story"1877228354 1877228354 | In shopping cart More information div> |
De redding van Colijnsplaat. Een documentair verslag van opmerkelijke gebeurtenissen 1993. Pp: 68. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1849860 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |