| ||||
|
|
|
|||
| found: 75 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Vlaamse verhalen van deze tijd Het Spectrum, Utrecht/ Antwerpen, 1963. 1ste. Prisma pocket 888, 172 pp., verzameld en ingeleid door André Demedts, omslag Kees Kelfkens. -- KIEN BoekenBook number: 17596 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Jaarboek Vlaamse literatuur 1988 Grammens - Brussel, 1989. Omvat: Het letterenjaar 1988 (G.Durnez), Vlaams proza 1987-1988 (J.van Hulle), Vlaanderen in de literatuur (K.Vermeiren), Boek en letteren in Nederland en Vlaandeen (L.Geerts), Frans Van Isacker (H.Bousset), Hugo Raes (F.Vandergraesen), paperback, 156p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 2666 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
| In shopping cart More information div> |
Averechts verloop. Kroniek van een meedogenloze eeuw Houtekiet, 1988, 156 .pp, soft cover, 21 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 249887&NL € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Averechts verloop. Antwerpen/Baarn, Houtekiet, 1988. Pb. Heel mooi. pp.: 156. Book number: 5248 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Binnen in de open ruimte Brugge, Orion. 1971, 2de Druk. Ingenaaid, 21x13cm 84 blz. Over de dood van zijn moeder. Goed exemplaar. Book number: 002695 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Binnen in de open ruimte. Brugge, Orion, 1971 Softcover, 108pp., 12x18.5cm., goede staat. Book number: 29305 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: roman | In shopping cart More information div> |
Binnen in de open ruimte Orion, 1971, 108 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 240230&NL € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Binnen in de open ruimte Brugge, Orion. 1971. Paperback, 12X19cm. met opdracht aan Eddy van Vliet, 108pp. in goede staat. Book number: 013161 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Binnen in de open ruimte 1971. Paperback. Pp: 107. Een volwassen man beschrijft de lamgzame doodsstrijd van zijn meer dan tachtigjarige moeder die door haar verlamming geïsoleerd raakt van haar kinderen. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U689793 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Binnen in de open ruimte. Brugge, Orion, 1971. 108pp ingenaaid, paperback, Merkstenen 31, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100010814 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Roman | In shopping cart More information div> |
De bruidegom van mijn ziel Antwerpen, 1984, 126 .pp, paperback, 12 x 20 cm. Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 156948&355B € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De bruidegom van mijn ziel. Antwerpen, Manteau, 1984. 126 pp. Pbk. Book number: 21132 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
| In shopping cart More information div> |
DE BRUIDEGOM VAN MIJN ZIEL Orion, 1972, 3e druk. Paperback, 112 pp. Goede staat. -- Boek na BoekBook number: A14635 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
DE BRUIDEGOM VAN MIJN ZIEL. Negende druk z.j.: Manteau Antwerpen. Paperback. Kaft klein leesspoortje, verder netjes. 126 pag. Omslagontwerp: Patrick De Ridder. Foto achterplat: Rikkes Voss. Book number: 17651 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: roman; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Drie romans over leven en dood 1977. Paperback. Pp: 342. ISBN: 9789026412516. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U689893 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Romans
Keywords: 9789026412516 | In shopping cart More information div> |
Drie romans over leven en dood Brugge, Orion. 1977, 1ste dr. Ingenaaid, 21x13cm 342 blz. Binnen in de open ruimte, Posthume wanderling en De reis naar Aspahan. Goed exemplaar. Book number: 002694 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De exploitatierechten van de auteur. Rechtsvergelijkende analyse der Belgische wetgeving, jurisprudentie en rechtsleer met een woord vooraf door Paul Struye Brussel, Ferdinand Larcier, 1963. Ingenaaid. 497 p. Book number: K4910 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
De exploitatierechten van de auteur. Rechtsvergelijkende analyse der Belgische wetgeving, jurisprudentie en rechtsleer met een Woord Vooraf door Paul Struye. Brussel, Ferdinand Larcier, 1963. Wrappers (paperback) 498 pp.; 24 cm. - (library label on spine, ex-libris on endpaper, stamp, covers and paper sl. browned, although still good). Gewicht/Weight: 950 grs. Book number: 12710 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
De exploitatierechten van de auteur: Rechtsvergelijkende analyse der Belgische wetgeving, jurisprudentie en rechtsleer Brussel, 1963, 497 .pp, soft cover, 15 x 24 cm. Met woord vooraf door Paul Struye, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Met opdracht aan/With dedication to Karel Van Isacker. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 166326&365C € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Recht
Keywords: Recht | In shopping cart More information div> |
DE KEIZER NAAKT. EEN BRIEF AAN DE ZWIJGENDE MEERDERHEID, Brugge, Orion, 1978 Gebrocheerd, geïllustreerde kartonomslag, 140 x 225mm., 31pp. ISBN 9026405227. ¶ Afrekening en politiek manifest. In goede staat. Book number: 20555 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: geschiedneishistoire history belgique belgie 9026405227 | In shopping cart More information div> |
DE KEIZER NAAKT - open brief aan de zwijgende meerderheid. Brugge, Uitgeverij Orion, 1978. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 22,5cmx14cm, Net exemplaar. Omslagontwerp: Ph. Vandaele. 28 + (3) pag. Book number: 018188 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
De Keizer naakt. Een brief aan de zwijgende meerderheid Brugge, Orion. 1978, 1ste dr. Ingenaaid, 22,5x14cm. 32 blz. Ill.: Ph.Vandaele (omslag). Afrekening en politiek manifest over politek en macht. Goed exemplaar. Book number: 002692 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis - Histoire
Keywords: Pamflet - België - Politiek Ph. Vandaele (Omslag) | In shopping cart More information div> |
De Keizer naakt. Een brief aan de zwijgende meerderheid Brugge, Orion. 1978. Ingenaaid 28 pp. Goed/Bon état/Good/Gut Book number: 19780028 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: POLITICS
| In shopping cart More information div> |
De Keizer naakt, een brief aan de zwijgende meerderheid Orion, 1978. Ingenaaid, 28p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 1227 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Geschiedenis Belgische
| In shopping cart More information div> |
Kortstondige onthoofding. Orion (Desclée De Brouwer), 2e dr., z.j. 142pp ingenaaid, paperback, Merkstenen 43, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100001357 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page