| ||||
|
|
|
|||
| found: 111 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Blikken in den bouw, het leven en de ontwikkeling der lagere dieren/ Het leven der bloem. Haarlem; 1877; Kruseman & Tjeenk Willink; halfcloth with marbled boards; engraved ills.; two parts, separately paginated; 131 & 147 pp. ¶ Cover worn along extremities, damaged along the spine. Leaves occasionally a trifle foxed. Book number: 23978 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Zoology
Keywords: biology/biologie botany/plantkunde evolution/evolutie flora flowers/bloemen mollusks/weekdieren natural history/natuurlijke historie old and rare books/oude en zeldzame boek science/algemene wetenschap zoology/zoölogie | In shopping cart More information div> |
Planten - atlas. 124 fraai gekleurde platen, met meer dan 600 afbeeldingen A.W. Sijthoff, 1898. Ed./Druk: 2. Linnen band. Pp: 221. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U665772 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: home
| In shopping cart More information div> |
Planten-Atlas. Naar Het Duitsch Bewerkt. Met 136 Fraai Gekleurde Platen, Met Meer Dan 600 Afbeeldingen. Vierde (Laatste) Druk. Leiden, Sijthoff 1913. Linnen VIII, 235 p. Book number: 8116 € 63.00 [Appr.: US$ 79.11 | £UK 50.5 | JP¥ 6284]
| In shopping cart More information div> |
Structurering En Beheersing Van Zorgprocessen. Bedrijfskundig Instrumentarium Voor De Ziekenhuismanager Lochem, De Tijdstroom. 1991. (ISBN: 9789035214187) . Softcover. ALS NIEUW. Book number: 013734 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Management
Keywords: 9789035214187 | In shopping cart More information div> |
The Hawaiian calabash Kegan Paul Intl, 1990. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 256. ISBN: 9780710303394. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1725665 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Kunst
Keywords: 9780710303394 | In shopping cart More information div> |
Leerboek der Plantenkunde, ten gebruike bij het hooger Onderwijs. Complete set, 4 volumes. Haarlem, 1880. -1908; 4 Vols.: vol. 1. Leerboek der plantenphysiologie. 320pp. ills. vol. 2. Vormleer en rangschikking der planten part.1. Vormleer. 303pp. ills. vol.3. Vormleer en rangschikking der planten part.2. Rangschikking der planten. 304-864pp. ills. loose. vol.4. Handleiding bij het vervaardigen van microscopische praeparaten uit het plantenrijk.104pp.; original cloth. . Book number: 55366 € 105.00 [Appr.: US$ 131.85 | £UK 84.25 | JP¥ 10474]
Keywords: botany | In shopping cart More information div> |
Leerboek der plantenkunde. First edition. Complete set Utrecht en Amsterdam, C. van der Post en C.G. van der Post, 1866. -1867 viii,812,vi-xii; vi-xii; iv,794pp. index. With 562 & 264 woodcuts in the text. 8vo. 20x13 cm. Half calf with gilt title on spine. Very good complete set. Of the first edition. Spine green labelled. . Book number: 72103 € 138.00 [Appr.: US$ 173.29 | £UK 110.75 | JP¥ 13766]
Keywords: botany | In shopping cart More information div> |
Leerboek der Plantenkunde. Eerste Deel. Leerboek der Plantenphysiologie ten gebruike bij het Hooger Onderwijs door Hiugo de Vries. Vierde druk, herzien door E. Verschaffelt Haarlem Tjeenk Willink & Zoon 4e druk 1906 329 pp. Linnen met goudopdruk 14 x 22, 5 cm.met 179 figuren in de tekst. Naamstempel vorige eigenaar op voorschutblad. Lichte gebruikssporen Book number: 3800 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: nature plants physiology oudemans hugo de vries | In shopping cart More information div> |
Vormleer en rangschikking der planten 2: Rangschikking. 3: Handl. vervaardig. microscopische preparaten Nijmegen 1896, hlinn. ca 660 p. geill. bibliotheekband Book number: 16985 € 27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743] Catalogue: Natuurlijke Historie / Nature
| In shopping cart More information div> |
Twaalf Balladen In de Knipscheer, 2005. Ed./Druk: 1. Paperback. In de maanden voorafgaand aan zijn dood op 11 november 2000 voltooide Hugo Pos [Paramaribo, 1913] TWAALF BALLADEN. Op zijn verzoek maakte Erwin de Vries [Paramaribo, 1929] bij elke ballade een tekening, die in dit boek op ware grootte is afgedrukt. TWAALF BALLADEN bundelt zo het unieke talent van twee grote zonen van Suriname. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U789292 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484] Catalogue: Talen div
| In shopping cart More information div> |
Het tweede dozijn kwatrijnen van Hugo Pos 1977. Papieren omslag. Pp: 25. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U841839 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Geneeskunde op dood spoor. Schiet de geneeskunde haar doel voorbij? - de geneesmiddelen, - de arts-patiëntrelatie, - begin en einde van het leven. Het gangbare medische mensmodel als voor-wetenschappelijke ideologie. Met een inleiding van M. J. de Vries 1972. Paperback. Pp: 157. ISBN: 9789060691250. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U977275 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Medisch en Pedagogie
Keywords: 9789060691250 | In shopping cart More information div> |
De aardbeving van San Francisco. Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1907. 22p. with 1 illustrations, 4to modern wrappers. - Taken from: De Aarde en haar Volken, Jrg. 43. Book number: 33851 € 38.50 [Appr.: US$ 48.34 | £UK 31 | JP¥ 3840]
Keywords: america united states california san francisco | In shopping cart More information div> |
Van Amoebe Tot Mensch. Laatste Les Aan de Universiteit Van Amsterdam Op 12 Juni 1915 Gegeven. Utrecht, Oosthoek 1918. Or.wr. 18 pp. Good condition. Book number: 3970 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
| In shopping cart More information div> |
Van Amoebe Tot Mensch. Laatse Les Aan De UVA Utrecht, Oosthoek. 1918, First Edition. 18p. Goed. -- Champ ClarkBook number: 016824 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Biology, Biologie
Keywords: Amoebe | In shopping cart More information div> |
Arten und Varietäten und ihre Entstehung durch Mutation; an der Universität von Kalifornien gehaltene Vorlesungen, mit 53 Abbildungen im Text. Berlin, Verlag von Gebrüder Borntraeger, 1906. Softcover. Needs new binding; signatures separated; backstrip lacking; covers detached; text is clean; a very usable copy. Book number: 24475 USD 21.00 [Appr.: EURO 16.75 | £UK 13.5 | JP¥ 1668] Catalogue: Biology
| In shopping cart More information div> |
Arten und Varietäten und ihre Entstehung durch Mutation. Borntraeger Berlin 1906 Halbleder 530 S. Guter Zustand, Bibl-Ex., Bibliothekseinband., Einband, Rücken u. Kanten leicht berieben. Rücken oben m. min. Einrissen. hardcover, no dustjacket. Book number: 365208 € 19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895] Catalogue: Naturwissenschaft
Keywords: Naturwissenschaft Entwicklungslehre Biologie Mutationstheorie Pflanzen | In shopping cart More information div> |
Arten und Varietäten und ihre Entstehung durch Mutation. An der Universität von Kalifornien gehaltene Vorlesungen. Borntraeger Berlin 1906 Leinen 530 S. Guter Zustand, Kanten berieben. Buchrücken oben mit kleinem Einriss. hardcover, no dustjacket. Book number: 364408 € 21.90 [Appr.: US$ 27.5 | £UK 17.75 | JP¥ 2185] Catalogue: Biologie
Keywords: Biologie | In shopping cart More information div> |
DESERTATIONS 10 vols. about botany, zoology etc. c75 -- Moby DickBook number: 120522 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history | In shopping cart More information div> |
The Evidence of Evolution. An extract from the Annual Report of the Smithsonian Institution for the Year 1904. Washington, D. C.: Government Printing Office, 1905, (8) pp. A fine copy. Book number: 011927 USD 6.00 [Appr.: EURO 5 | £UK 4 | JP¥ 477]
Keywords: General | In shopping cart More information div> |
Van Florida naar Florida. Reisherinneringen. Haarlem, 1913. 397 pp. Ills. H.cloth. Book number: 141336 € 20.42 [Appr.: US$ 25.64 | £UK 16.5 | JP¥ 2037]
Keywords: Ethnography America Etnografie Noord-Amerika | In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Gruppenweise Artbildung unter spezieller Berücksichtigung der Gattung Oenothera. Berlin, 1923. VIII,365 pp. 212 text-ills & 22 col. lithogr. plts. Soft cover. Spine damaged. Book number: 177667 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: Botany Botanie | In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
HANDLEIDING BIJ HET VERVAARDIGEN VAN MICROSCOPISCHE PRAEPARATEN UIT HET PLANTENRIJK VOOR EERSTBEGINNENDEN. Haarlem, (Tjeenk Willink), 1922. 4e herziene en vermeerderde dr., 127 pag., oorspr. linnen (goed ex.) Serie: Leerboek der plantenkunde door CAJA Oudemans en Hugo de Vries. Book number: 27981 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Microskopie
Keywords: Botanie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page