| ||||
|
|
|
|||
| found: 110 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
De terugkeer van Hugo de Groot tot het katholieke geloof. 's-Gravenhage, J. en H. van Langenhuysen, 1856. Oorspr. papieren omslag. XII + 320 p. [Rug omgeplakt, bibliotheekstempeltje]. Book number: R0155 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP¥ 3073] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance | In shopping cart More information div> |
4 x Stephen King: Razernij / De marathon / Werk in uitvoering / Vlucht naar de top Sijthoff, 1993, 605 .pp, paperback, 15 x 23 cm. Gevouwen rug/Folded back, Vertaald door Margot Bakker e.a.. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155569&343F € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Allerliefste, Over het leven van Maria v. Reigersbergh en haar man; met een keuze uit Maria's briefwisseling Ooievaar , 1957, 176 .pp, soft cover, 18 x 11 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 249757&NL € 3.00 [Appr.: US$ 3.96 | £UK 2.75 | JP¥ 307] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Pyramides en Moskeeën. Architectuur in Egypte Delftse Universitaire Pers, 1981. Paperback. Pp: 130. Tentoonstellingscatalogus bij een tentoonstelling over Egyptische bouwkunst, georganiseerd door studenten van de afdeling Bouwkunde van de T.H. te Delft. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U629989 € 11.50 [Appr.: US$ 15.17 | £UK 9.75 | JP¥ 1178] Catalogue: Architectuur en design
| In shopping cart More information div> |
Euripidis Tragoedia Phoenissae = Euripidou Foinissai. Interpretationem addidit H. Grotii, graeca castigavit e mstis, atque adnotationibus instruxit, scholia subiecit Ludovicus Casp. Valckenaer. Lugduni Batavorum, apud Samuelem et Joannem Luchtmans, 1802. 2 vols in 1. 452,XXI,196 pp. Calf binding with fine gilt coat-of-arms of the city of Leyden. 4to. - Stamp on first free endpaper, without the prize.*Dibdin I, 545; Spoelder 625. - Prize-binding. - Fine copy. Book number: 232019 € 250.00 [Appr.: US$ 329.73 | £UK 209.25 | JP¥ 25608]
Keywords: Filology Klassieke filologie | In shopping cart More information div> |
Aentekeningen over de Evangelien van Markus, Lukas, en Johannes ende Handelingen der Apostelen. Uit het latijn vertaelt door David van Hoogstraten. Gouda: Abraham van Loon,1688. Contemp. vellum binding. xiv,840,[14] pp. Joints splitting Velleum soiled. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Ter Meulen & Diermanse 1161.. ISBN Book number: #131096 € 200.00 [Appr.: US$ 263.78 | £UK 167.5 | JP¥ 20486]
Keywords: THEOLOGY Grotius, Hugo (1583-1645). | In shopping cart More information div> |
Aentekeningen over de Evangelien van Markus, Lukas en Joannes, en de Handelingen der Apostelen; door den Heere Huig de Groot, Uit het Latijn vertaelt door David van Hoogstraten, Medic. Doctor. GOUDA, Voor Abraham van Loon, Boeckverkooper, 1688. 4o. (14, incl. titelpag.) / Markus (2, incl. titelpag. jaartal 1688), 80 blz. / Lukas (titelpag. jaartal 1687), 81-386, (1) blz. / Joannes (titelpag. jaartal 1687), 391-620, (1) blz. / Handelingen (titelpag. jaartal 1688 +5), 627-840, (16) blz. Elke titelpagina heeft een drukkersmerk (3 maal dezelfde en 2 verschillende) Geb. in org. leren band. Colophon meldt: t'Amsterdam, by J. Krellius. 1688. -- Kool BoekenBook number: 27256 € 165.00 [Appr.: US$ 217.62 | £UK 138 | JP¥ 16901] Catalogue: Theologie 17e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Bewijs van de Ware Godsdienst, met zijne overige Nederduitsche Gedichten. Amsterdam, R. Stemvers, 1844. (XXVIII) 320 p. Opnieuw gebonden half Perkament, 8°. Book number: 2814 € 95.00 [Appr.: US$ 125.3 | £UK 79.5 | JP¥ 9731] Catalogue: Oud en Zeldzaam 1800 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Bewijs van de ware godsdienst, met zijne overige Nederduitsche gedichten, uitgegeven door Jeronimo de Vries. R. Stemvers, Amsterdam, 1844. Kartonnen bedrukt bandje, onafgesneden, XXVIII + 320 p. Omslagtitel: H. de Groot's Nederduitsche gedichten Oorspr. uitg. o.d.t.: Bewys van den waren godsdienst. 1622. Exemplaar ex-KB. Book number: R4006 € 70.00 [Appr.: US$ 92.32 | £UK 58.75 | JP¥ 7170] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance | In shopping cart More information div> |
Bewys van den waren Godsdienst. Mitsgaders zijnde andere Stichtelyke Gedichten en Gesangen, Met eenige korte Aentekeninge, &c. s Gravenhage, Johannes Tongerloo, [1683]. Derde druk (titelprent,14) 237 (1) p. Opnieuw gebonden half Perkament, 8° (de fraaie titelprent vermeldt in handschrift 1683, in de voorrede onderstrepingen uit die tijd, niet in NCC) STERK AFGEPRIJSD!. Book number: 2812 € 195.00 [Appr.: US$ 257.19 | £UK 163.25 | JP¥ 19974] Catalogue: Oud en Zeldzaam AFGEPRIJSD
| In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 12: 1641. 's-Grav., 1986. XVIII,839 pp. Cloth. - Ex-library copy (some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 197). - Still a good copy. Book number: 180698 € 50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 10: 1639. 's-Grav., 1976. XI,935 pp. Cloth. - Ex-library copy (some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 154). - Still a good copy. Book number: 180696 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP¥ 4609]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 11: 1640. 's-Grav., 1981. XV,801pp. Cloth. - Ex-library copy (some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 179). - Still a good copy. Book number: 180697 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP¥ 4609]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 14: 1643. 's-Grav., 1993. XXXVII,887 pp. Cloth. - Ex-library copy (some marks; glue stain on spine). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 222). - Still a good copy. Book number: 180700 € 50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 6: juni 1635 t/m februari 1636. 's-Grav., 1967. XI,630 pp. Cloth. - Ex-library copy (binding sl. discoloured; some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 124). Book number: 180692 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 7: maart 1636 t/m december 1636. 's-Grav., 1969. X,706 pp. Cloth. - Ex-library copy (binding sl. discoloured; some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 130). Book number: 180693 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP¥ 3073]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 9: 1638. 's-Grav., 1973. X,879 pp. Cloth. - Ex-library copy (some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 142). Book number: 180695 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP¥ 4609]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Uitgegeven door Dr.B.L.Meulenbroek. Deel 8: 1637. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1971. XI,922 blz. Gebonden. (Rijks geschiedkundige Publicatiën - Grote serie - Deel 136). [61700] Book number: 61700 € 22.50 [Appr.: US$ 29.68 | £UK 19 | JP¥ 2305]
| In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 13: 1642. 's-Grav., 1990. XVIII,652 pp. Cloth. - Ex-library copy (some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 213). - Still a good copy. Book number: 180699 € 50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Briefwisseling van Hugo Grotius. Deel 8: 1637. 's-Grav., 1971. XI,922 pp. Cloth. - Ex-library copy (binding sl. discoloured; some marks). (Rijks Geschiedkundige Publicatiën 136). Book number: 180694 € 40.00 [Appr.: US$ 52.76 | £UK 33.5 | JP¥ 4097]
Keywords: History Netherland Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Broeders gevangenisse. Dagboek van Willem de Groot, betreffende het verblijf van zijnen broeder Hugo op Loevestein. 's-Gravenhage: Schinkel, 1842. Paperback, 302 p. (spine strengthened with cloth, stain on front cover) Book number: 03569 € 35.00 [Appr.: US$ 46.16 | £UK 29.5 | JP¥ 3585] Catalogue: History
| In shopping cart More information div> |
Het Delfts orakel Hugo de Groot 1583-1645. Delft, Stedelijk Museum Het Prinsenhof, 1983. Or. omslag. 148 p. Ills. Book number: K5361 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance | In shopping cart More information div> |
De dichtwerken van Hugo Grotius. Ooospronkelijke dichtwerken. Tweede deel, Pars I. B. Toelichting. (toegelicht door Dr. B.L. Meulenbroek) Assen, Grotius Instituut / Kon. Nederlandse Akademie van Wetenschappen / Van Gorcum & Comp. B.V. 1973, 355 pp. gebonden. in goede staat. Book number: 015327 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Nederlandse Literatuurgeschiedenis
Keywords: Hugo de Groot, Hugo Grotius, | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page