| ||||
|
|
|
|||
| found: 157 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Het raadsel Achterberg. Brugge, Orion, 1973. Oorspr. omslag. 109 p. Book number: #444 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
| In shopping cart More information div> |
Menschen van de straat. Een bundel novellen. Baarn, Bosch & Keuning, . 1ste druk, 220blz., formaat 19-25-4cm., ingebonden linnen, met foto's van Piet Marée. - goed Book number: 24304 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Literatuur
Keywords: Menschen van de straat, Een bundel novellen. | In shopping cart More information div> |
Menschen van de straat Bosch & Keuning, Baarn, z.j. 1ste. Ingenaaid, linnen band, bandtekening Piet Marée, Voorin 3 katerns met duotone foto's van Piet Marrée, novellen en verzen, rood op snee, 220 pp., roestvlekken op de pagina's, voorplat iets krom, kleine vochtplekjes op schutblad. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 14470 € 28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Gedichten en spreuken 1941. Pp: 128. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2032624 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
De dichters van het jaar II. Amsterdam, Bigot & v Rossum, 1938, 1e dr., karton, 52 p., 27 x 20 cm., 460 genumm. ex. Gedichten van Achterberg, Bloem, Engelman, Hoornik, Marsman Roland Holst, Slauerhoff, Hendrik de Vries en vele anderen. Rug en randen door de tijd aangevreten. Book number: 12112 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De dichters van het jaar Bigot en Van Rossum N.V., Amsterdam, 1938, 1e druk. Gebonden, kartonnen. Tweekleurendruk (blauw, zwart). Dit is de tweede bundel ""De Dichter van het Jaar"" en werd gezet met de Lutetia van J. van Krimpen en gedrukt bij Meijer's Boek- en Handelsdrukkerij te Wormerveer. Martinus Oosterbaan verluchtte de tekst. Exx 460, dit is no 27. Pp 49. omslag heeft lichte sporen, inhoud goed. Book number: pn50667 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie Nederlands
Keywords: poëzie, literatuur, geillustreerd, nederlands, poeziebundel, | In shopping cart More information div> |
De betooverde Pelgrim. Bloemlezing uit de gedichten van Jan H. Eekhout Amsterdam 1941, Uitgeversmaatschappij Hollandhardcover ingenaaid 8vo, vlekje voorplat verder een goed exemplaar Book number: bn9898 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Ons is geboden. Lekenspel. Z.p. 1936. 1e druk. 24 pag. Ing. Book number: 129226 € 6.81 [Appr.: US$ 8.55 | £UK 5.5 | JP¥ 679]
Keywords: Dutch literature Groot Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
De blauwe engel. A'dam, Holland, 1939. Oorspr.omslag. 59 pag. Book number: 1434 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
De blauwe engel Paperback; 1939; U.M. Holland, Amsterdam; 59pp.; Roestvlekjes -- Conditie: Goed Book number: 080480 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur/Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Christen zijn in dezen tijd. Getuigenissen van vertegenwoordigers der christelijke gedachte in Nederland. Zeist, Ploegsma, 1937, 1e, ingenaaid, 119p. Book number: 15134 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Xantippe | In shopping cart More information div> |
Christus' Ommegang in Het Westen. Amsterdam, Querido 1926. Or.omsl. 35 p. In handschrift: "Theun de Vries / 1926" . Genum. ex. 296 (500 ex.). Book number: 24857 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
| In shopping cart More information div> |
Christus'' ommegang in het westen Amsterdam, Querido 1926 1e dr. - Genummerde opl. Van 500 ex. - Dit is nr. 322. - Gebrocheerd Book number: F53442 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie | In shopping cart More information div> |
Doodsklok, (gedichten), A'dam, Querido, 1e dr.1926, 22p., Ing., Reeks: To the happy few 6 Nr. 34/100 exx. Gesigneerd door schrijver Houwink en drukker A. Stols. Bovendien heeft dit ex. een opdrachtje van Roel., Vlek op omslag., Book number: 15972 € 95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476]
Keywords: nederlands bibliofilie | In shopping cart More information div> |
Doodsklok A. A. M. Stols, Den Haag, 1925, 1e druk. Gebrocheerd, oorspr. kaft. Exx. 100 nr 61, op naam voor J.Franken Pzn in h.s. Stols, gesigneerd door de auteur en de drukker. Ex libris van J.Franken Pzn. Pp 22.Fragiele rugje mist stukjes (gerestaureerd). Inhoud goed. Book number: bn15531 € 125.00 [Appr.: US$ 156.96 | £UK 100.25 | JP¥ 12469] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: novelle, literatuur, bibliofiel, nederlands | In shopping cart More information div> |
Door het open raam. Een keuze uit nagelaten haiku en tanka. Amsterdam, De Beuk. 1992, 1e Druk. (ISBN: 90 6975 203 4) Soft cover. Book, Omslag met flappen. Met een nawoord door Anton Gerits. 43 blz. Goed. Book number: 012931 € 7.45 [Appr.: US$ 9.35 | £UK 6 | JP¥ 743]
Keywords: 9069752034 | In shopping cart More information div> |
Door Het Open Raam Amsterdam, De Beuk. 1992. (ISBN: 9069752034). Soft cover. Book, Als nieuw. Book number: 000580 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: 64 Poëzie
Keywords: 9069752034 Poëzie | In shopping cart More information div> |
Door het open raam. Een keuze uit nagelaten haiku en tanka Amsterdam: De Beuk, 1992. 44 p. Pbck. Nawoord Anton Gerits. -- ParadoxBook number: 12746 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Doorbroken cirkels Soest: Kairos, [1979]. [door] Roel Houwink Uitgave t.g.v. de 80ste verjaardag van de dichter, Gedrukt in beperkte oplage [13] bl, 16 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 22372 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Poëzie en gedichten
Keywords: 9070338025 | In shopping cart More information div> |
Doorbroken cirkels Soest, Kairos, 1979. Oorspr. omslag, z.p. pp. T.g.v. de 80e verjaardag van de dichter. Book number: 12509 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Doorbroken cirkels Soest, Uitgeverij Kairos, 1979 Paperback met omslag, , porto 2,00 euro . Omslag ietwat verkleurd, naam op schutblad, verder in goede staat.. Book number: EMP415/66702 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Erotiek en Evangelie. Amsterdam., Uitgeversmij Holland., 1946. 20 x 14 cms, 71 pp., cartonnen band. nette staat. 1946 is bij benadering, Book number: 7257 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Faust als Levensspiegel H.J.Paris. 1932 179pp Gebonden met linnen rug met roestvlekjes Book number: 101388208 € 16.50 [Appr.: US$ 20.72 | £UK 13.25 | JP¥ 1646]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Faust als levensspiegel Amsterdam: H. J. Paris, 1932. 8vo, halflinnen band met stofomslag, 179pp. Ondanks wat lichte roest, zeer mooi exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 63459.LIG € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Faust als levensspiegel Paris 1932, 179 pag., linnen, omslag, 16x23, band wat vlekkerig, omslag sleets. Book number: 59168 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Duitstalige literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page