ascending
descending
found: 404 books on 17 pages. This is page 1
- Next page

[HOORNIK, ED] AAFJES, BERTUS
Een voetreis naar Rome
Amsterdam, Meulenhoff. 1946. Eerste druk, ingenaaid; De Ceder, 6; ingevoegd: een brief in handschrift van Ed Hoornik aan Aafjes uit 1939, op postpapier van het Algemeen Handelsblad, met het verzoek om toezending van nieuw werk in verband met een nieuwe reeks die bij Stols zou moeten gaan verschijnen.
Book number: 001556
€  65.00 [Appr.: US$ 86.28 | £UK 54.5 | JP¥ 6637]
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT EN ED. HOORNIK
Handgeschreven ansichtkaart aan 'Fam. H. Achterberg'.
9,0 x 14,0 cm. Gesigneerd ''Gerrit' [Achterberg] en 'EdHoornik.'. Gedateerd 'Morzine, 30 juni 1952 (datum poststempel)'. De adressering ('Fam. H. Achterberg/ Klein-Jagerstein/ Langbroek (U.)/ Hollande') werd geschreven door Achterberg; DNA-onderzoek zal moeten uitwijzen wie de postzegel heeft geplakt.
¶ Met op de beeldzijde het op 1000 meter hoogte gelegen dorp Morzine in de Franse Alpen. In december 1951 had Hoornik een reisbeurs ontvangen, waarna Achterberg en Hoornik eind juni 1952 getweeën een dramatisch verlopen vakantie naar de Franse Alpen ondernamen, waarin beide dichters de gevangenen van de bergen en van elkaar werden. Zie hierover uitgebreid Wim Hazeu, Gerrit Achterberg, een biografie (Amsterdam 1988), p. 544-547.
Book number: 259728
€  120.00 [Appr.: US$ 159.29 | £UK 100.25 | JP¥ 12253]
In shopping cart

More information

ADEMA, WIM HORA & ED. HOORNIK.
Tussen de anderen. (NL)
Amsterdam,Querido,z.j. Geb.or.h.lin.met omslag.219p. - Omslag sterk beschadigd.
Book number: 5314
€  11.50 [Appr.: US$ 15.27 | £UK 9.75 | JP¥ 1174]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

ADEMA, WIM HORA EN ED. HOORNIK
Tussen de Anderen
Querido, Amsterdam, 1942, gebonden, vrij goed
Book number: 8107779
€  3.50 [Appr.: US$ 4.65 | £UK 3 | JP¥ 357]
In shopping cart

More information

BAKKER, BERT/ED. HOORNIK E.A (RED.).
A.Roland Holst Zeventig jaar.
Den Haag: Bert Bakker. Druk/edition: 1. 192 pag. Vestdijk/Greshoff/Bloem/Du Perron/Slauerhoff/Ter Braak/Marsman/Charley Toorop e.a. pb. goed.
Book number: 16835.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613]
In shopping cart

More information

BAKKER, BERT & W.GS HELLINGA & ED HOORNIK & BERT VOETEN (RED.)
A. Roland Holst Zeventig Jaar.
Den Haag, Bert Bakker z.j. Or.omsl. 192 pp.
Book number: 22985
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

BAKKER, BERT/W.GS. HELLINGA/ED. HOORNIK/B. VOETEN.
A. Roland Holst zeventig jaar.
Den Haag/Amsterdam, Bert Bakker/Daamen/Van Kampen, [1958]. Ingenaaid. 192 p. Ills.
Book number: K4671
€  8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

BANNIER, J.H., HANS VAN MARLE; ED. HOORNIK; DANIEL DE LANGE, HM VAN RANDWIJK; MAARTEN ROOIJ; KAREL JONCKHEERE E.A.
DELTA a review of arts life and thought in the Netherlands (=> volume 13 nr 1-4 /complete volume of 1970 + INDEX of 1970)
Amsterdam: The Netherlands Institute for international Cultural Relations, 1970. Tijdschrift (periodical), Typography by Dick Elffers. With photo's and illustrations in b/w and colour. Dutch quarterly periodical IN ENGLISH about ducth art, literature, culture and thought. All in very good condition (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 32045.LIW
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
In shopping cart

More information

BERNLEF, ; HOORNIK, ED.
Verzamelde gedichten
Uitgever: meulenhoff Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ongelezen ISBN 9789029003537
Book number: 45952
€  31.00 [Appr.: US$ 41.15 | £UK 26 | JP¥ 3165]
Keywords: 9789029003537
In shopping cart

More information

C. BITTREMIEUX, BERT DECORTE, ED. HOORNIK, SYBREN POLET (SAMENSTELLING)
Literair Akkoord 5
Bruna, Utrecht, 1961. 1ste. Zwarte Beertje pocket 479, 192 pp., naam voorin, roestvlekjes, omslag Dick Bruna, een keuze uit bijdragen verschenen in Noord- en Zuidnederlandse letterkundige tijdschriften 1960.
Book number: 18327
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

C. BITTREMIEUX, BERT DECORTE, ED. HOORNIK, SYBREN POLET
Literair akkoord 5
A.W. Bruna & zoon, 1960, 192 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 292844&DR/5
€  3.00 [Appr.: US$ 3.98 | £UK 2.75 | JP¥ 306]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOUHUYS, MIES, HOORNIK, ED
Ed. Hoornik Schrijvers Prentenboek # 17
's-Gravenhage: Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, Amsterdam: De Bezige Bij, 1973. [samengest. door Mies Bouhuys, D.A.M. Binnendijk e.a.] Fotoboek over de Nederlandse schrijver (1910-'70) Met bibliografie 46 pagina's 24 cm. Als nieuw.
Book number: 25788
€  9.50 [Appr.: US$ 12.61 | £UK 8 | JP¥ 970]
Catalogue: Schrijvers
In shopping cart

More information

(HOORNIK, ED.). BOUHUYS, MIES
Het is maar tien uur sporen naar Berlijn. Mies Bouhuys over Ed. Hoornik. Met een keuze uit zijn werk.
Amsterdam, Meulenhoff, (1985). Garenloos. 212 p. 1e druk. Rug verschoten.
¶ Exemplaar met bijzondere, handgeschreven, gesigneerde opdracht van de auteur op de Franse titel: 'Voor Nico [Rost],/ medereiziger/ en deelgenoot,/ bevrijding 1985/ Mies Bouhuys'. Enkele knipsels bijgevoegd.
Book number: 255414
€  16.00 [Appr.: US$ 21.24 | £UK 13.5 | JP¥ 1634]
In shopping cart

More information

BRAASEM, W.A. & HOORNIK, ED
De donkere lier. Godheid en schepping, mens en dier, liefde en rouw in de poëzie der primitieve volkeren
Amsterdam, Meulenhoff. 1957, 1ste dr. Geb.Hfl. 24x16,5cm. 68 blz. 37ste deel van 'De Ceder' - geïllustreerd met foto's. Goed exemplaar.
Book number: 000035
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
In shopping cart

More information

BRAASEM, W.A. & HOORNIK, ED,
De donkere lier, Godheid en schapping Mens en Dier Liefde en Rouw in de poëzie der primitieve volkeren,
Amsterdam, Meulenhoff, 1e dr.1957, 67p., Ing.& iets besch.omsl., Reeks: De Ceder Ills.: Zwartwit foto's
Book number: 90010564
€  12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

BRAASEM, W. A. / HOORNIK, ED.
De donkere lier. Godheid en schepping, mens en dier, liefde en rouw in de poëzie der primitieve volkeren.
Amsterdam, Meulenhoff, 1957. De Ceder, Poëzie der Volkeren. Groot in-8, 67 pp., zw/w platen, ingenaaid, vaste geïllustreerde stofomslag. Lichte sleet aan randen stofomslag, binnenin goed.
Book number: 18752
€  12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Keywords: W. A. Braasem, Ed. Hoornik
In shopping cart

More information

BRAASEM, W.A./HOORNIK, ED.
De donkere lier
Amsterdam: Meulenhoff, 1957. 1e druk, Paperback 4vo, 67pp. Godheid en schepping/Mens en dier/Liefde en rouw. Vertalingen uit poëzie van primitieve volkeren. Geillustreerd. Kartonnen band met stofomslag. De Ceder (Please inquire before collecting in our bookstore) 37 .
Book number: 31941.POE
€  9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919]
In shopping cart

More information

BRAASEM, W.A. ; HOORNIK, ED.
De donkere lier.
Godheid en schepping mens en dier liefde en rouw in de poëzie der primitieve volkeren. Amsterdam, Meulenhoff, 1957. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 67 pag.
Book number: 41608
€  9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

BRAASEM W.A. - HOORNIK ED.
De donkere lier
Amsterdam, 1957, 67 .pp, soft cover, 17 x 24 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 23289&80E
€  9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

 -
BRABANDER, JAC. VAN HATTUM EN ED. HOORNIK, GERARD DEN
Drie op één perron. deel 2.
Rijswijk, Stols, 1941, 1e dr., linnen met omslag, 71 p., opl.350 ex. Rug omslag verkleurd.
Book number: 10022
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN, JAC. VAN HATTUM & ED. HOORNIK
Drie op één perron. Verzen van Gerard den Brabander, Jac. van Hattum, Ed. Hoornik.
Maastricht, Stols, 1938. Ingenaaid. (2), 62 p. Gedrukt in een oplage van 350 exemplaren. 1e druk. Rugje verbruind en geschaafd.
¶ Mooi custardgeel omslag met een foto van de drie dichters op het perron van Amsterdam Centraal. Van Dijk 420.
Book number: 15530
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN, JAC. VAN HATTUM & ED. HOORNIK.
Drie op één perron.
Amsterdam: Van Oorschot, 1960. 1e dr. 168 p. Linnen met s.o. (kleine oneffenheid). .
Book number: 11628
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD, JAC. VAN HATTUM & ED HOORNIK
Drie op één perron. deel II.
1941. Rijswijk, Stols. 70 pp. Opl. 350 ex. Orig. linnen met stofomslag, stofomslag met gebreken, opdracht op eerste schutblad, overigens in zeer goede staat.
Book number: 1032040
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN; HATTUM, JAC. VAN; HOORNIK, ED.
Drie Op één Perron
Maastricht, A. A. M. Stols. 1938. Hardcover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3100
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | - Next page

New Search