| ||||
|
|
|
|||
| found: 58 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Fernand Decock. Hasselt, Heideland, 1963, klein in-4°, 88 pp, kleur en z/w ills., orig. omslag, genaaid.. . Book number: 3861 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Charles Eyck teekenaar & illustrator. Brussel, Uitg. Nébé, (1938), in-8°, (ca 32 pp), sewn, b/w ills. (another copy available with two damaged pages).. . Book number: 17328 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Charles Eyck. Teekenaar en illustrator Brussel, Nebe. 1938, 1e dr. Softcover, Ing. Gr.8vo. 32p. met vele illustraties. Keurig. Book number: 004596 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Charles Eyck teekenaar & illustrator. Brussel, NEBE. 1938. Gebrcheerd. GOED. Book number: 007022 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696] Catalogue: Kunst/Art
| In shopping cart More information div> |
Charles Eyck Teekenaar - Illustrator Uitgeverij Nébé, Brussel, 1938. Gebrocheerd, n.pp. Met veel afbeeldingen van zijn tekeningen en illustraties deels in kleur. Goed ex. Mooie uitgave. Zeldzaam en gezocht. Book number: 4119076 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Kunst Limburg
Keywords: kunst, limburgse kunst, illustrator, tekenkunst, 20e eeuw | In shopping cart More information div> |
Ernest Wijnants. Antwerp. Half cloth with orig. dust jacket. Title in gilt on spine and cover. With 28 plates.; Jahr: 1949; Format: Grossoktav; Anzahl der Seiten: 15; Auflage: 1.; Zustand: 2 (good copy)Gesetzliche Pflichtinformationen sowie die Vertragsbedingungen des Anbieters finden Sie auf unserer Anbieterseite, die Sie unter folgender URL aufrufenkönnen: http://www.zvab.com/profile/57629i.jsp, (900 gr.). Book number: 8504 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Varia
Keywords: Bildhauerei, Plastik | In shopping cart More information div> |
Ernest Wijnants Anvers, De Sikkel, 1949. 15pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart. estampe, 25cm. texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge" -- De LezenaarBook number: S53924 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische kunst Belgian Art belge sculpture beeldhouwkunst | In shopping cart More information div> |
FERNAND DECOCK, Hasselt, Heideland, 1963**, Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag in kleur, frontispice in kleur, 18,5x24cm, 88pp geïllustreerd + documentatie. ¶ Biografie. Lijst van illustraties. Boek is in goede staat. Book number: 9476 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Belgische kunst na 1830 ; Belgium art after 1830 ; Belgium art after 1830 ; Belgium art after 1830
Keywords: peinture painting schilderkunst belgique belgie belgië flemish flamand vlaams | In shopping cart More information div> |
Fernand Decock Heideland, 1963. Papieren omslag. Pp: 88. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U819314 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Karel Jonckheere. Brussel/Den Haag, Manteau, 1976. Oorspr. omslag. 49 p. + foto's Profielreeks. Book number: K3364 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
De opdracht van Zygmunt Sablinsky 's-Gravenhage, 115 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25063&115E € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De opdracht van Zygmunt Sablinsky; 's-Gravenhage, Stols, z.j., 1e, 116p., linnen, met stofomslag (Th. de Haan), niet in Van Dijk Book number: 0765 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
De opdracht van Zygmunt Sablinsky. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, z.j. Gebonden S.O. 115 p. Omslag: Th. de Haan. Book number: K6275 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De opdracht van Zygmunt Sablinsky 's-Gravenhage, 115 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25064&115E € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Oppassen Marie! 'n Gevaarlijke tijd. De Nederlandsche Boekhandel, 1944. 1e. Ingenaaid, omslagontwerp Jozef Cantré, 334p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3038 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie ! 'n gevaarlijke tijd De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen, 1944, 1e druk. Gebrocheerd. Omslag Jozef Cantré. Ex libris. Pp 332, Lebeer173. Book number: bn18118 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur
Keywords: roman, literatuur, geillustreerd, nederlands/vlaams | In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie! 'N Gevaarlijke tijd Antwerpen, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, Met opdracht/With dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 180297&24F € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie! 'N gevaarlijke tijd Antwerpen, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25071&115E € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie. 'N gevaarlijke tijd / Geluk en glas / De man van schaduw en licht / Twee vreemden / Zoo is het leven / Het witte huis in de schemering / Mijn rechter, o rechter / Sneeuwlucht Antwerpen, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Gevouwen rug/Folded back, 1e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 97108&122E € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie! 'n Gevaarlijke tijd. Antwerpen, N.V. De Nederlandsche Boekhandel, 1944. Or. omslag, 332+4p. ¶ Illustratie op vooromslag Jozef Cantré. Omslag iets verkleurd en met lichte gebruikssporen; goed exemplaar. Lebeer 173. Book number: 8960 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Cantré, Jozef Geïllustreerde uitgaven Lebeer, Louis Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie! 'n Gevaarlijke tijd. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1944. Ingenaaid. 332 p. Omslagontwerp: Jozef Cantre. Book number: L7651 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Proza Vlaams
Keywords: proza vlaams | In shopping cart More information div> |
Oppassen, Marie! 'N gevaarlijke tijd De Nederlandsche Boekhandel, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 266499&29B € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De stille man Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel. 1939, 1 dr. Gebrocheerd, 12X19cm. 300pp. in goede staat,ex-libris. Book number: 012574 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De stille man. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, (1939). Herbonden in halflinnen. 300 p. Tweede druk. Band met wat slijtagesporen. ¶ Met gesigneerde opdracht aan mevrouw J. de Clerck-Ghyssaert, gedateerd 27-3-42. Book number: 255582 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
De stille man. Vlaamse bibliotheek 6. Houtekiet/ De Prom. 1999. (ISBN: 9052405433) . Book, Eerste druk: 1938. Halflinnen. 159 blz. Als Nieuw. Book number: 012667 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: 9052405433 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page