ascending
descending
found: 58 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

DECOCK FERNAND - ALBERT VAN HOOGENBEMT ( AUTEUR )
Fernand Decock.
Hasselt, Heideland, 1963, klein in-4°, 88 pp, kleur en z/w ills., orig. omslag, genaaid.. .
Book number: 3861
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

EYCK CHARLES - ALBERT VAN HOOGENBEMT (AUTHOR)
Charles Eyck teekenaar & illustrator.
Brussel, Uitg. Nébé, (1938), in-8°, (ca 32 pp), sewn, b/w ills. (another copy available with two damaged pages).. .
Book number: 17328
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN,
Charles Eyck. Teekenaar en illustrator
Brussel, Nebe. 1938, 1e dr. Softcover, Ing. Gr.8vo. 32p. met vele illustraties. Keurig.
Book number: 004596
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
Charles Eyck teekenaar & illustrator.
Brussel, NEBE. 1938. Gebrcheerd. GOED.
Book number: 007022
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Catalogue: Kunst/Art
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
Charles Eyck Teekenaar - Illustrator
Uitgeverij Nébé, Brussel, 1938. Gebrocheerd, n.pp. Met veel afbeeldingen van zijn tekeningen en illustraties deels in kleur. Goed ex. Mooie uitgave. Zeldzaam en gezocht.
Book number: 4119076
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Kunst Limburg
Keywords: kunst, limburgse kunst, illustrator, tekenkunst, 20e eeuw
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
Ernest Wijnants.
Antwerp. Half cloth with orig. dust jacket. Title in gilt on spine and cover. With 28 plates.; Jahr: 1949; Format: Grossoktav; Anzahl der Seiten: 15; Auflage: 1.; Zustand: 2 (good copy)Gesetzliche Pflichtinformationen sowie die Vertragsbedingungen des Anbieters finden Sie auf unserer Anbieterseite, die Sie unter folgender URL aufrufenkönnen: http://www.zvab.com/profile/57629i.jsp, (900 gr.).
Book number: 8504
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Varia
Keywords: Bildhauerei, Plastik
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT ALBERT
Ernest Wijnants
Anvers, De Sikkel, 1949. 15pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart. estampe, 25cm. texte en français, dans la série "Monographies de l'art belge"
Book number: S53924
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische kunst Belgian Art belge sculpture beeldhouwkunst
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT, ALBERT;
FERNAND DECOCK,
Hasselt, Heideland, 1963**, Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag in kleur, frontispice in kleur, 18,5x24cm, 88pp geïllustreerd + documentatie.
¶ Biografie. Lijst van illustraties. Boek is in goede staat.
Book number: 9476
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: peinture painting schilderkunst belgique belgie belgië flemish flamand vlaams
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
Fernand Decock
Heideland, 1963. Papieren omslag. Pp: 88. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U819314
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN / PIERRE H. DUBOIS. E.A.
Karel Jonckheere.
Brussel/Den Haag, Manteau, 1976. Oorspr. omslag. 49 p. + foto's Profielreeks.
Book number: K3364
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT ALBERT
De opdracht van Zygmunt Sablinsky
's-Gravenhage, 115 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 25063&115E
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN,
De opdracht van Zygmunt Sablinsky;
's-Gravenhage, Stols, z.j., 1e, 116p., linnen, met stofomslag (Th. de Haan), niet in Van Dijk
Book number: 0765
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN.
De opdracht van Zygmunt Sablinsky.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, z.j. Gebonden S.O. 115 p. Omslag: Th. de Haan.
Book number: K6275
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT ALBERT
De opdracht van Zygmunt Sablinsky
's-Gravenhage, 115 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 25064&115E
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, VAN ALBERT
Oppassen Marie! 'n Gevaarlijke tijd.
De Nederlandsche Boekhandel, 1944. 1e. Ingenaaid, omslagontwerp Jozef Cantré, 334p. Goed.
Book number: 3038
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
Oppassen, Marie ! 'n gevaarlijke tijd
De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen, 1944, 1e druk. Gebrocheerd. Omslag Jozef Cantré. Ex libris. Pp 332, Lebeer173.
Book number: bn18118
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Literatuur
Keywords: roman, literatuur, geillustreerd, nederlands/vlaams
In shopping cart

More information

 -
VAN HOOGENBEMT ALBERT
Oppassen, Marie! 'N Gevaarlijke tijd
Antwerpen, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, Met opdracht/With dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 180297&24F
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT ALBERT
Oppassen, Marie! 'N gevaarlijke tijd
Antwerpen, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 25071&115E
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT ALBERT
Oppassen, Marie. 'N gevaarlijke tijd / Geluk en glas / De man van schaduw en licht / Twee vreemden / Zoo is het leven / Het witte huis in de schemering / Mijn rechter, o rechter / Sneeuwlucht
Antwerpen, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Gevouwen rug/Folded back, 1e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 97108&122E
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
Oppassen, Marie! 'n Gevaarlijke tijd.
Antwerpen, N.V. De Nederlandsche Boekhandel, 1944. Or. omslag, 332+4p.
¶ Illustratie op vooromslag Jozef Cantré. Omslag iets verkleurd en met lichte gebruikssporen; goed exemplaar. Lebeer 173.
Book number: 8960
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Cantré, Jozef Geïllustreerde uitgaven Lebeer, Louis Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN.
Oppassen, Marie! 'n Gevaarlijke tijd.
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1944. Ingenaaid. 332 p. Omslagontwerp: Jozef Cantre.
Book number: L7651
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Proza Vlaams
Keywords: proza vlaams
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT ALBERT
Oppassen, Marie! 'N gevaarlijke tijd
De Nederlandsche Boekhandel, 1944, 332 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 266499&29B
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT,ALBERT
De stille man
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel. 1939, 1 dr. Gebrocheerd, 12X19cm. 300pp. in goede staat,ex-libris.
Book number: 012574
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

HOOGENBEMT, ALBERT VAN
De stille man.
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, (1939). Herbonden in halflinnen. 300 p. Tweede druk. Band met wat slijtagesporen.
¶ Met gesigneerde opdracht aan mevrouw J. de Clerck-Ghyssaert, gedateerd 27-3-42.
Book number: 255582
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

VAN HOOGENBEMT, ALBERT
De stille man. Vlaamse bibliotheek 6.
Houtekiet/ De Prom. 1999. (ISBN: 9052405433) . Book, Eerste druk: 1938. Halflinnen. 159 blz. Als Nieuw.
Book number: 012667
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: 9052405433
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search