ascending
descending
found: 37 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

T'HOOFT, JOTIE
De beste gedichten.
Manteau. 1993, 3e Druk. (ISBN: 9022312771) . Book, Omslag met flappen. 105 blz. Nieuw.
Book number: 011656
€  13.45 [Appr.: US$ 16.89 | £UK 11 | JP¥ 1342]
Keywords: 9022312771
In shopping cart

More information

HOOFT JOTIE T'
De beste gedichten
Manteau 1992, 105 pag., pb met flappen /1, conditie goed, naam eigenaar.
Book number: 8910
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Nederlandstalige poëzie
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Heer Van de Poorten
Brussel, Manteau Marginaal. 1978, 1st Edition. (ISBN: 9022306801). Soft cover. Book, Good.
Book number: 000237
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9022306801 Verhalen en herinneringen notities en beschouwingen
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
HEER VAN DE POORTEN - verhalen, herinneringen, notities en beschouwingen.
Brussel, Uitgeverij Manteau, 1978. 1e druk. Paperback/garenloos, 19,5cmx8,5cm, Net exemplaar /Omslag geïllustreerd, 'Manteau Marginaal'. Omslagontwerp: Robert Nix. Inhoud: I). Verhalen. 1). Heer van Poorten. 2). Hall of mirrors. 3). Passing craze. 4). Cutty Sark. 5). Schwarz & Black. II). Herinneringen, notities en beschouwingen. 1). In een spiegel. 2). Razzia ravioli spagetti pericoloso. 3). 2 jaar na datum. Johan Geeraard Adriaan (Jotie) T'Hooft (1956 - 1977) was een Vlaams neoromantisch dichter en schrijver. 75 pag.
Book number: 027157
€  19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895]
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Heer van de Poorten. Verhalen, herinneringen, notities en beschouwingen.
Z.p., Manteau, (1978). Or. omslag (smalle paperback), 75+5p.
¶ Omslagontwerp: Robert Nix. Serie: Manteau Marginaal. Wat verkleurd en met lichte gebruikssporen aan de rand; ex-libris ingeplakt; goed exemplaar.
Book number: 29354
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Nederlandse literatuur T'Hooft, Jotie Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Heer van de Poorten. Verhalen, herinneringen, notities en beschouwingen.
Z.p., Manteau, (1978). Or. omslag (smalle paperback), 75+5p.
¶ Omslagontwerp: Robert Nix. Serie: Manteau Marginaal. Minimaal verkleurd; goed exemplaar. Bijgevoegd: mapje met 7 knipsels over de auteur.
Book number: 26836
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Knipsels Nederlandse literatuur T'Hooft, Jotie Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

HOOFT, JOTIE T'
Heer van de Poorten en andere verhalen
1993. Paperback. Pp: 166. ISBN: 9789022312940. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1849256
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789022312940
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE - NELISSEN, WALTER.
Jotie T'Hooft, een dichtersleven.
A'dam/Antw., Elsevier/Manteau, 1981. Oorspr.omslag. 90 pag. KEURIG EXEMPLAAR
Book number: 5793
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ;
In shopping cart

More information

T'HOOFT JOTIE
Junkies Traum
Nautilus/Nemo Press, 1982, 72 .pp, hard cover, 21 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Duits/German/Allemand/Deutsch. (Antwerpen)
Book number: 253826&NVT
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling
In shopping cart

More information

T'HOOFT JOTIE
Junkies Traum
Nautilus/Nemo Press, 1982, 72 .pp, hard cover, 21 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Duits/German/Allemand/Deutsch. (Antwerpen)
Book number: 253825&NVT
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Junkies Traum
Hamburg, Nautilus Nemo Press. 1982, 2nd Edition. (ISBN: 3922513069). Hardcover. Book, Reeks: Holländische Reihe Die Übersetzung aus dem Niederländischen wurde im Rahmen eines Seminars über Jotie T'Hooft vom niederlädischen Lektorat des germanistischen Seminars an der Christian Albrechts Universität in Kiel durchgeführt. Daran beteiligt waren: Horst Baranoski, Rüdiger Bliese, Reinhild Draeger, Jutta Kaiser, Elke Kröger, Elga v. Leusden, Falk Münchbach, Josh V. Soer, Wolfgang Zeigerer. Good/No Jacket.
Book number: 93
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 3922513069 Poëzie
In shopping cart

More information

 -
T'HOOFT, JOTIE
De laatste gedichten
Manteau, 1977. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Posthuum gepubliceerd.// Poëzie Vlaanderen. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U212406
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
De laatste gedichten.
Elsevier/ Manteau. 1982, 5e Druk. (ISBN: 90 223 0636 4) Soft cover. Book, De laatste gedichten van Jotie T'Hooft werden geschreven in de nacht van 3 op 4 oktober 1977. Op woensdag 5 oktober verliet hij zijn woning te Brussel om in de nacht van woensdag op donderdag in Brugge te overlijden. Twaalf gedichten. Omslag met flappen. Naam vorige eigenaar op schutblad. Geen pagina-aanduiding. Goed.
Book number: 013079
€  28.50 [Appr.: US$ 35.79 | £UK 23 | JP¥ 2843]
Keywords: 9022306364
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
De laatste gedichten.
Elsevier/ Manteau. 1982, 5e Druk. (ISBN: 90 223 0636 4) Soft cover. Book, Geen pagina-aanduiding. Omslag met flappen. Goed.
Book number: 014462
€  28.50 [Appr.: US$ 35.79 | £UK 23 | JP¥ 2843]
Keywords: 9022306364
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
De Laatste Gedichten
Elsevier Manteau. 1982. (ISBN: 9022306364). Soft cover. Book, reeks van 12 gedichten geschreven net voor de dood van de auteur. Good.
Book number: 004303
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9022306364 poëzie
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
De Laatste Gedichten
Manteau. 1978, 3rd Edition. (ISBN: 9022306364). Soft cover. Book, 12 gedichten niet-genummerde bundel Publisher Place?. Good/Good.
Book number: 000111
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: 9022306364 poëzie
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Een Pijl in Het Niet
Antwerpen, HouteKiet. 2006, 2nd Edition. (ISBN: 9052408807). Soft cover. Book, Een leven in teksten. Good/No Jacket.
Book number: 3473
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9052408807 poëzie; proza; brieven; dagboekfragmenten; artikels; interviews; recensies
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Poezebeest
Antwerpen, Manteau. 1978, 2nd Edition. (ISBN: 9022306453). Soft cover. Book, Grafische vormgeving Rikkes Vos Pentekening Ingrid W. Foto achterplat Ad de Jong. Good/No Jacket.
Book number: 94
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: 9022306453 Poëzie
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Schreeuwlandschap.
Brussel & Den Haag., Manteau, (1975). Or. omslag met flappen, 48p.
¶ Eerste druk van de debuutbundel. Minimaal verkleurd; mooi exemplaar.
Book number: 18194
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: Debuten Mechelen 2007 Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

HOOFT, JOTIE T'
Verzameld Proza
Manteau, 1982. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 223. ISBN: 9789022308493. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1645755
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789022308493
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE.
Verzameld proza.
Antwerpen - Amsterdam, Manteau, 1982, 1e druk. Hardcover (linnen) met stofomslag (vlekje op vouw van stofomslag, miniem restant vlek op laatste 2 pagina's), 19 x 13 cm. 223 p. Goed exemplaar.
Book number: 13347
€  19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895]
Keywords: Literatuur/Literature
In shopping cart

More information

T'HOOFT JOTIE
Verzameld proza
Manteau, 1982, 223 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 259897&123
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HOOFT, JOTIE T'
Verzameld Proza
Manteau, 1982. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 223. ISBN: 9789022308493. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U97021
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789022308493
In shopping cart

More information

T'HOOFT, JOTIE
Verzameld Proza
Antwerpen, Manteau. 1982, 1st Edition. (ISBN: 9022308499). Hardcover. Book, Good/Dust Jacket Included.
Book number: 89
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: 9022308499 Proza
In shopping cart

More information

HOOFT, JOTIE 'T
Verzameld proza
Antwerpen, Manteau. 1982, Eerste druk. (ISBN: 9022308499) Gebonden met stofomslag. 223 pag. Zeer goede staat.
Book number: 022857
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: 9022308499
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search