| ||||
|
|
|
|||
| found: 113 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Het Kabouterhuis. Voor kinderen van vijf tot acht jaar. Met tekeningen van Tjeerd Bottema. Amsterdam, C.J. van der Peet, 1954. Cloth (hardcover) with mounted & col. plate, 19,5 x 23,2 cm., 143 pp. text in Dutch with b/w ills. Nice copy. Book number: 5488 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Dutch Artists 20th Century
Keywords: Dutch Artists 20th Century | In shopping cart More information div> |
Zomerland i Met illustraties van Rie Cramer. . Rotterdam, Wed. J. van Nelle, 79 pp. softcover 21 x 24 cm.goed ex -- Kool BoekenBook number: 43332 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Zomerland. Rotterdam : De Erven de Wed. J. van Nelle, [ca. 1926]. 25 cm. 79 p. Geillustr. met ingeplakte kleurenpl. Prent op p. 73 ontbreekt. Roestvlekjes. Zomer Jaargetijdenverhalen Meisjesboeken Reclame-uitgaven. Gebrocheerd. Goed. De zusjes Noesjka en Warja gaan met hun familie op vakantie naar een boerderij in de bergen waar de volwassenen prachtige verhalen vertellen. Vanaf ca. 9 jaar. -- Utz BoekenBook number: 54570 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Zomerland. Rotterdam, De erven de wed. J.van Nelle, [ca. 1926]. 79 pp. 12 col. plts by Rie Cramer. Soft cover. Book number: 217505 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Cramer Illustrated-books Geïllustreerde boeken | In shopping cart More information div> |
Zomerland illustraties Ria Cramer`. Rotterdam, Wed. J. van Nelle, 79 pp. softcover 21 x 24 cm. ills. Met illustraties van Rie Cramer. Staat goed. -- 't DuveltjeBook number: 0275-021 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Rie Cramer
| In shopping cart More information div> |
Zomerland. Rotterdam, De erven de wed. J.van Nelle, [ca. 1926]. 79 pp. 12 col. plts by Rie Cramer. Soft cover sl. worn. Book number: 217546 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Cramer Illustrated-books Geïllustreerde boeken | In shopping cart More information div> |
Onder het stroodak. Met teekeningen van Tjeerd Bottema Nijgh & van Ditmar's Uitgevers-Mij. Rotterdam, 1921, linnen ingebonden, 4e druk, goed, klein hoekje uit schutblad geknipt -- MooiboekBook number: 8157620 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
| In shopping cart More information div> |
Aan de zonzijde. Een boek voor oude meisjes, met voorplaat in kleuren van Jo Koster Nijgh & van Ditmar, 1924. Linnen band. Pp: 230. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1870272 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Aan de zonzijde Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1924. derde dr. Illustr.: Jo Koster. 229 pag., linnen. Book number: 10022 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Aan de zonzijde. Een boek voor oudere Meisjes Rotterdam, Nijgh En Van Ditmar. 3. Gebonden. 229p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 028851 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinderboeken / childrens' Books
| In shopping cart More information div> |
Aan de zonzijde Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1918/34 1e dr. - Halflinnen, redelijke staat Book number: J70823 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Achter het vaartje Nijgh & Van Ditmar N.V., Rotterdam, 1933, 1e druk. Gebonden, linnen. Pp 125. Goed ex. Book number: kb35954 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Kinderboek
Keywords: meisjesboek, roman, nederlands, oorspronkelijk, literatuur | In shopping cart More information div> |
Achter het vaartje. Rotterdam,Nijgh&van Ditmar,1934,2de druk. Geb.or.lin.125p. Book number: 5038 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Achter het vaartje Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1933 1e dr. - Linnen Book number: J70825 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Achter het vaartje. Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1933. 125 pp. Ing. SC. Sl.foxed. Book number: 18880 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Achter het Vaartje Nijgh en Van Ditmar, 1933, eerste druk , goed, geb.linnen band met mooie ill. naam uitgeknipt -- MooiboekBook number: 8093221 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Achter het vaartje Rotterdam, 1933, 125 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Omslag onfris/Cover not so good. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 185181&73D € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Advent Sijthoff,Leiden,1950,2e druk,geb.linnen,128 blz,redelijke staat -- MooiboekBook number: 8146291 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Advent - Zeven kerstvertellingen. Leiden, Sijthoff, 1950. ill. Nans van Leeuwen, 128pp ingenaaid, linnen met stofomslag, goede staat, Tweedehands; s.o. beschadigd, rand band wat vuil, verder goed. Book number: 1100011870 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Spiritualiteit
Keywords: Spiritualiteit; Christendom | In shopping cart More information div> |
Advent : zeven kerstvertellingen Leiden, Sijthoff 1949 tekeningen Nans van Leeuwen 1e dr. - Linnen met stofomslag Book number: J62605 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/kerstmis | In shopping cart More information div> |
Als de school uit is H. J. W. Becht, ongedateerd, gebonden, illustraties van H. Pieck linnen rug groot formaat. goed. Book number: A-05904 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Als de school uit is : verhalen, versjes, liedjes met muziek, gezelschapsspelletjes, raadsels, rebussen, grapjes, puzzles, schaduwbeelden, enz Amsterdam, Becht 1928 illustraties van Henri Pieck 1e dr. - Halflinnen, goede staat Book number: J88804 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Als de school uit is. Verhalen, versjes, liedjes met muziek, gezelschapsspelletjes, raadsels, rebussen, grapjes, puzzles, schaduwbeelden enz. Amsterdam zonder jaartal, H.J.W. Becht hardcover ingenaaid 4to, band en enkele bladzijden iets beschadigd verder redelijk exemplaar, geïllustreerd door Henri Pieck. Book number: bn8578 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Droom en daad. Maandblad voor jonge meisjes. Jaargang 3 Wereldbibliotheek, 1925, gebonden, in linnen, buitenkant wat sleets,verder igst.geillusteerd. goed. Book number: A-05932 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Droom en daad. Maandblad voor jonge meisjes. Jaargang II. Amsterdam, My. v. Goede en Goodkoope Lectuur, [1924]. Linnen band, 384 pp, 23,5 x 19 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. De band is iets gevlekt. 'Fraai moralistisch' maandblad met bijdragen van vele verschillende mensen, waaronder: Jessne Kloos, J.P. Lulofs en Anna Wins. Goed / good. Book number: 2624 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: meisjes, maandblad | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page