ascending
descending
found: 113 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

 -
BOTTEMA, TJEERD - HILLE-GAERTHÉ, C.M. VAN.
Het Kabouterhuis. Voor kinderen van vijf tot acht jaar. Met tekeningen van Tjeerd Bottema.
Amsterdam, C.J. van der Peet, 1954. Cloth (hardcover) with mounted & col. plate, 19,5 x 23,2 cm., 143 pp. text in Dutch with b/w ills. Nice copy.
Book number: 5488
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Dutch Artists 20th Century
In shopping cart

More information

CRAMER, RIE / HILLE-GAERTHE, C.M. VAN
Zomerland i Met illustraties van Rie Cramer. .
Rotterdam, Wed. J. van Nelle, 79 pp. softcover 21 x 24 cm.goed ex
Book number: 43332
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
In shopping cart

More information

 -
C. M. VAN HILLE-GAERTHE / RIE CRAMER.
Zomerland.
Rotterdam : De Erven de Wed. J. van Nelle, [ca. 1926]. 25 cm. 79 p. Geillustr. met ingeplakte kleurenpl. Prent op p. 73 ontbreekt. Roestvlekjes. Zomer Jaargetijdenverhalen Meisjesboeken Reclame-uitgaven. Gebrocheerd. Goed. De zusjes Noesjka en Warja gaan met hun familie op vakantie naar een boerderij in de bergen waar de volwassenen prachtige verhalen vertellen. Vanaf ca. 9 jaar.
Book number: 54570
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

CRAMER, RIE. HILLE-GAERTHÉ, C.M.VAN.
Zomerland.
Rotterdam, De erven de wed. J.van Nelle, [ca. 1926]. 79 pp. 12 col. plts by Rie Cramer. Soft cover.
Book number: 217505
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Cramer Illustrated-books Geïllustreerde boeken
In shopping cart

More information

CRAMER, RIE / HILLE-GAERTHE, C.M. VAN
Zomerland illustraties Ria Cramer`.
Rotterdam, Wed. J. van Nelle, 79 pp. softcover 21 x 24 cm. ills. Met illustraties van Rie Cramer. Staat goed.
Book number: 0275-021
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Rie Cramer
In shopping cart

More information

CRAMER, RIE. HILLE-GAERTHÉ, C.M.VAN.
Zomerland.
Rotterdam, De erven de wed. J.van Nelle, [ca. 1926]. 79 pp. 12 col. plts by Rie Cramer. Soft cover sl. worn.
Book number: 217546
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Cramer Illustrated-books Geïllustreerde boeken
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ C.M. VAN
Onder het stroodak. Met teekeningen van Tjeerd Bottema
Nijgh & van Ditmar's Uitgevers-Mij. Rotterdam, 1921, linnen ingebonden, 4e druk, goed, klein hoekje uit schutblad geknipt
Book number: 8157620
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C.M. VAN
Aan de zonzijde. Een boek voor oude meisjes, met voorplaat in kleuren van Jo Koster
Nijgh & van Ditmar, 1924. Linnen band. Pp: 230. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1870272
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE, C.M. VAN
Aan de zonzijde
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1924. derde dr. Illustr.: Jo Koster. 229 pag., linnen.
Book number: 10022
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE, C. M. VAN
Aan de zonzijde. Een boek voor oudere Meisjes
Rotterdam, Nijgh En Van Ditmar. 3. Gebonden. 229p. Goed.
Book number: 028851
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C M VAN
Aan de zonzijde
Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1918/34 1e dr. - Halflinnen, redelijke staat
Book number: J70823
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C. M. VAN
Achter het vaartje
Nijgh & Van Ditmar N.V., Rotterdam, 1933, 1e druk. Gebonden, linnen. Pp 125. Goed ex.
Book number: kb35954
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Kinderboek
Keywords: meisjesboek, roman, nederlands, oorspronkelijk, literatuur
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE, C.M. VAN.
Achter het vaartje.
Rotterdam,Nijgh&van Ditmar,1934,2de druk. Geb.or.lin.125p.
Book number: 5038
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C M VAN
Achter het vaartje
Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1933 1e dr. - Linnen
Book number: J70825
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE, C.M VAN,
Achter het vaartje.
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1933. 125 pp. Ing. SC. Sl.foxed.
Book number: 18880
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: jeugdboeken
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE, C.M. VAN
Achter het Vaartje
Nijgh en Van Ditmar, 1933, eerste druk , goed, geb.linnen band met mooie ill. naam uitgeknipt
Book number: 8093221
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

VAN HILLE-GAERTHÉ C.M.
Achter het vaartje
Rotterdam, 1933, 125 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Omslag onfris/Cover not so good. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 185181&73D
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE,C.M. VAN
Advent
Sijthoff,Leiden,1950,2e druk,geb.linnen,128 blz,redelijke staat
Book number: 8146291
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C.M. VAN
Advent - Zeven kerstvertellingen.
Leiden, Sijthoff, 1950. ill. Nans van Leeuwen, 128pp ingenaaid, linnen met stofomslag, goede staat, Tweedehands; s.o. beschadigd, rand band wat vuil, verder goed.
Book number: 1100011870
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Spiritualiteit
Keywords: Spiritualiteit; Christendom
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C M VAN
Advent : zeven kerstvertellingen
Leiden, Sijthoff 1949 tekeningen Nans van Leeuwen 1e dr. - Linnen met stofomslag
Book number: J62605
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: jeugdboek/kerstmis
In shopping cart

More information

 -
HILLE-GAERTHE, C. M. V.(SAMENG.)
Als de school uit is
H. J. W. Becht, ongedateerd, gebonden, illustraties van H. Pieck linnen rug groot formaat. goed.
Book number: A-05904
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C M V. (SAMENGEST. DOOR)
Als de school uit is : verhalen, versjes, liedjes met muziek, gezelschapsspelletjes, raadsels, rebussen, grapjes, puzzles, schaduwbeelden, enz
Amsterdam, Becht 1928 illustraties van Henri Pieck 1e dr. - Halflinnen, goede staat
Book number: J88804
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHÉ, C.M. V. (SAMENSTELLING)
Als de school uit is. Verhalen, versjes, liedjes met muziek, gezelschapsspelletjes, raadsels, rebussen, grapjes, puzzles, schaduwbeelden enz.
Amsterdam zonder jaartal, H.J.W. Becht hardcover ingenaaid 4to, band en enkele bladzijden iets beschadigd verder redelijk exemplaar, geïllustreerd door Henri Pieck.
Book number: bn8578
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

HILLE-GAERTHE, C. M. V.(SAMENG.)
Droom en daad. Maandblad voor jonge meisjes. Jaargang 3
Wereldbibliotheek, 1925, gebonden, in linnen, buitenkant wat sleets,verder igst.geillusteerd. goed.
Book number: A-05932
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

HILLE - GAERTHÉ (LEIDING), C.M. VAN
Droom en daad. Maandblad voor jonge meisjes. Jaargang II.
Amsterdam, My. v. Goede en Goodkoope Lectuur, [1924]. Linnen band, 384 pp, 23,5 x 19 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. De band is iets gevlekt. 'Fraai moralistisch' maandblad met bijdragen van vele verschillende mensen, waaronder: Jessne Kloos, J.P. Lulofs en Anna Wins. Goed / good.
Book number: 2624
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: meisjes, maandblad
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search