ascending
descending
found: 20 books

AUGUST HEYTING
Yggdrasil of Wereldbouw. Een Germaanse Cosmogonie
DEN HAAG, Trifos. 1935. Soft Cover. door August Heyting. Met verluchtingen. Deel I: Inleidende studies. 202pp. Kaft en eerste blad zijn beschadigd. Very Good.
Book number: 002324
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Catalogue: Arts
In shopping cart

More information

[BILDERDIJK] HEYTING, AUGUST.
Bilderdijks plaats in de Nederlandse en in de Wereldliteratuur. Drie beschouwingen en een open brief.
Den Haag, N.V. Elektrische Drukkerij "Luctor et Emergo", 1932. Gebonden. 120 p. Herdenking 1931 met verslagen en comite-lijst.
Book number: W3069
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: 19e Eeuw Studie
Keywords: 19e eeuw studie Bilderdijk
In shopping cart

More information

HEYTING AUGUST
Bilderdijks plaats in de Nederlandse en in de wereldliteratuur - drie beschouwingen en een open brief (Herdenking 1931 met verslagen en comité-lijst)
Den Haag, Luctor et Emergo, 1932. 120pp. gesigneerd met opdracht door auteur aan Jan De Schuyter
Book number: T38297
€  21.00 [Appr.: US$ 26.37 | £UK 17 | JP¥ 2095]
Keywords: Literatuur Letteren literatuurgeschiedenis Bilderdijk Poëzie dichtkunde
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST.
Bilderdijks plaats in de Nederlandse en in de wereldliteratuur. Drie beschouwingen en een open brief
Den Haag: Luctor et Emergo, 1932. 120 p. Halflinnen. Band verkleurd. .
Book number: 11272
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

BILDERDIJK, W.--HEYTING, AUGUST
Bilderdijks plaats in de Nederlandse en in de wereldliteratuur: Drie beschouwingen en een open brief
Den Haag 1932. halflinnen 120 pp. Herdenking 1931, met verslagen en comite-lijst.
Book number: L1026
€  13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Keywords: Letterkunde Nederlands BILDERDIJK, W.
In shopping cart

More information

HEYTING,AUGUST,
Groninger Dichtkunst En Groninger Krietiek.
's-Gravenhage, 1914. First Edition. Half-cloth, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, Titelpag.naam uitgekn.140 pag.Voorrede:"De inhoud van dit boek bestaat uit enkele overdrukken,bijkans zonder wijziging (behalve op twee blz.),van arttiekels uit het weekblad "Eenheid".Een ontwapenend letterkundig leven in het hoge Noorden wordt hierin gade geslagen etc.".
Book number: 001014
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen/dichtkunst;
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST.
Groot Liederboek. Ruim 700 gedichten benevens een beschouwing voor toondichters: over tekststudie.
Den Haag, Luctor et Emergo, 1926. Ingenaaid Ills. 432 p. Omslag- en boekversieringen door Chris Lebeau. Vignet door Georges Hogerwaard. Rug verkleurd. Kleine beschadiging achterzijde (blanco) omslag
Book number: B6511
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST.
Karel en Elegast of de koning en de dief. Tragi-komedie in vijf bedrijven
Den Haag: Luctor et emergo, 1930. 1e dr.. 134 p. Karton. .
Book number: 4867
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST
Karel en Elegast of De Koning en de Dief. Tragi-komedie in vijf bedrijven.
Den Haag. N.V. Electrische Drukkerij ' Luctor et Emergo '. 1930. Original publisher's red cloth hardback, black lettering spine and frontcover, small illustration frontcover, tall 8vo: 134pp. notes, references, bibliography. Fine copy.
Book number: 36691
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST
Nieuw Liederboek. Ruim Honderd Gedichten.
Den Haag, Trifos 1939. Or.omsl. 84 p. Gesigneerd.
Book number: 22559
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: MUSIC
In shopping cart

More information

 -
HEYTING, AUGUST
Radin of wijsheid en waanzin. Mysteriespel met 21 verluchtigingen, benevens band- en tieteltekeningen door Dr. hans Eibl. Vignet door Georges Hoogerwaard.
Den Haag, Luctor et Emergo, 1917. Gebonden, 180 pp, 27 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Onderzijde rug sleets en achterzijde band vlekkerig. Goed / good.
Book number: 40958
€  39.50 [Appr.: US$ 49.6 | £UK 31.75 | JP¥ 3940]
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST
Radin of Wijsheid en Waanzin. Mysteriespel. Met 21 Verluchtingen, Benevens Band en Tieteltekeningen door Hans Eibl. Vignet door Georges Hogerwaard.
Den Haag, Luctor et Emergo, 1917-1919. 1 volumes. 21x27 cm. original , donkerrood linnen gebonden band met zwarte opdruk.. 180 pp. . Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 3391
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Catalogue: Toneel
Keywords: drama, proza, demonen, elven
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST
Willem Bilderdijk als dichter [2 Vols. Compl.].
Den Haag. N.V. Electrische drukkerij "Luctor et emergo". 1931. Original publisher's orange cloth hardback, title spine and frontcover, 1931 & 1940, tall 8vo; Volume 1. Albert Verwey en Bilderdijk: 240pp. bibliography of works by A. Heyting. Volume 2. Versbeschouwing: 188pp. (ij), references. Fine complete set.
Book number: 29300
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST
Willem Bilderdijk Als Dichter. Deel I, Albert Verwey En Bilderdijk.
Den Haag, Luctor et Emergo. 1931, 240pp. Decorative Cloth, 8vo. Rug bovenaan iets besch. Acceptabel exemplaar. Redelijk, Iets Gevlekt.
Book number: 001631
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST,
Willem Bilderdijk als dichter. Nieuwe studies. Deel 1, Verwey en Bilderdijk, 's-Gravenhage 1931, Deel 2, Versbeschouwing, 's-Gravenhage 1940, 240+188 pag.
Price outside EU (no VAT): euro 18
Book number: 51201
€  19.08 [Appr.: US$ 23.96 | £UK 15.5 | JP¥ 1903]
Catalogue: Biografie
Keywords: /Biografie
In shopping cart

More information

HEYTING AUGUST
Willem Bilderdijk als dichter: Albert Verwey en Bilderdijk
Den Haag, 1931, 240 .pp, soft cover, 16 x 25 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 15039&88C
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

HEYTING,AUGUST
Yggdrasil of wereldbouw. Een Germaanse Cosmogonie. (uitgegeven onder auspicien van de Kelto - Germaanse studiekringYggdrasil) inleiding en 4 boeken in 2banden (compleet)
Trifos Den Haag,1935. 2 banden,202,351,548P. Ingenaaid (rug gebruind, omslagen roestvlekkig, binnenwerk goed) Bijna 130 verluchtingen van Hans Eibl, Jan de Quack en Daan de Lange. (zeldzaam)
Book number: 39660
€  125.00 [Appr.: US$ 156.96 | £UK 100.25 | JP¥ 12469]
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST
Zondeval. Mysteriespel behelzende den val der engelen en der mensen.
's Gravenhage, Luctor et Emergo, 1928. 1 volumes. 21x27 cm. original cloth, beige linnen gebonden band met rode opdruk. Gemarmerd schutblad. 298 pp. Met 71 verluchtingen benevens band- en tieteltekeningen door Prof. Dr. Hans Ebil. Vijf kopvignetten door H. van der Stok. Zinspreukvignet door Georges Hogerwaard. Ex Libris: J.T. Wouters.. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 3390
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Toneel
Keywords: proza
In shopping cart

More information

HEYTING, AUGUST.
Zondeval mysteriespel behelzende den val der engelen en der mensen.
's-Gravenhage, Luctor et Emergo, 1928. Oorspr. omslag. 298 p. Met 71 verluchtingen benevens band- en titeltekeningen door Hans Eibl, vijf kopvignetten door H. van der Stok, zinspreukvignet door George Hogerwaard. [Knipje uit franse pagina].
Book number: B1583
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Proza Toneel
Keywords: proza toneel
In shopping cart

More information

LEBEAU, CHRIS. HEYTING, AUGUST.
Groot-liederboek. Ruim 700 gedichten benevens een beschouwing voor toondichters: over tekststudie.
's-Grav., 1926. 432 pp. B/w. ills by a.o. Chris Lebeau. Dec. cloth, spine & edges worn. - Name on free endpaper, french title-page stained & discol. along the edges.*Binding designed by Chris Lebeau.
Book number: 208067
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Dutch Art Nederlandse kunst
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search