ascending
descending
found: 60 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

CAENEGHEM POL VAN - RAF VAN HULZE - DRIES BOGAERT - WARD HERMANS
Belgikske nikske? Nederland een!
Antwerpen, Were Di, 1968, in-8°, 44 pp, b.w. maps, stapled, orig.wrapper. (5 articles in Dutch).. .
Book number: 23218
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Apocalyps
Privé Uitgave, 1958. Softcover, pb, 8vo, 66 pp. Good
Book number: 43979
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
Apocalypsis
privé uitgave. 1958. 16,5x25cm, 66pp. linnen band, in goede staat.
Book number: 000424
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie Gedichten Dichtbundel
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Apocalypsis
Onbekend, 1958, 66 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 10924&60I
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
Apocalypsis
Eigen beheer. 1958, 1ste dr. Ing. 24x16,5cm. 72 blz.
Book number: 001692
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Apocalypsis
Privé Uitgave, 1958, 66 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. Boekband los/Cover loose; Rode rug. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 197342&362G
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Apocalypsis
Onbekend, 1958, 66 .pp, soft cover, 16 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 31579&107G
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD;
apocalypsis, gedichten
Privé-uitgave, 1958, gebonden in Linnen band, 155 x 240mm., 69pp.
¶ In goede staat. met handgeschreven opdracht, gedateerd. en extra een visitekaartje met handschrift.
Book number: 22668
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: ZWARTE VERZEN vers gedicht poem poème letteren letterkunde literair bundel
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
Apocalypsis. Tweede privé uitgave.
Z.p., Eigen beheer, 1958. Or. omslag, 66+6p.
¶ Korte gesigneerde opdracht. Bijgevoegd: persoonlijk (gedrukt) kaartje van de auteur voorzien van opdracht en signatuur.
Book number: 3552
€  22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Keywords: Gesigneerd Manuscripten Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse Beweging Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Apocalypsis
s.l. Hermans, 1958. 66pp. 25cm. tweede privé-uitgave, zeldzaam, linnen band, onopengesneden
Book number: T64960
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Letteren Letterkunde Literatuur poezie dichtkunde flamingantisme België Belgique Belgicana
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD.
De Avondland-Idee & Vlaanderen. Vragen van dezen tijd.
Lityca, Turnhout, 1927. Oorspr. bedrukt omslag opopengesneden 117 p.
Book number: R3971
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis vlaams
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
De Avondland-idee & Vlaanderen en vragen van dezen tijd.
Turnhout, Lityca. 1927. 12,5x19cm, 117pp. kartonnen omslag, enkele roestvlekjes en naam vorige eigenaar op titelblad.
Book number: 012290
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Vlaamse beweging
Keywords: Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD.
DE AVONDLAND - IDEE & VLAANDEREN EN VRAGEN VAN DEZEN TIJD.
Turnhout, Lityea, 1927., Gebrocheerd, origineel geïllustreerde uitgeversomslag z/w, 12,5x19cm, 117pp.
¶ Het revolutionnaire nationalisme,.
Book number: 10747
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: belgicana heemkunde belgium belgie belgië belgique flemish flamand vlaams Flandre Flanders Flandern flamisches flaemisches flämisches vlaamse beweging national movements nationale bewegingen gesigneerd opdracht
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD.
Bestiarium van de literatuur en paradoxen der kritiek.
Schelle, De Goudvink, z.j., 1e, geniet, 40p.
Book number: 9130
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Bestiarium van de literatuur en paradoxen der kritiek.
Antwerpen, De Goudvink, s.d. Pocket, 40 pp. Very good
Book number: 43149
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

 -
HERMANS, WARD;
HET BEVOLKINGSVRAAGSTUK IN BELGIE,
Brugge, Excelsior, 1926, Gebrocheerd, 140 x 205mm., 77pp.
¶ Papierwikkel lichtelijk verschenen maar verder goede staat.
Book number: 15280
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: habitation belgique demografie demogr demagogie belgicana
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
Het boek der stoute waarheden. West-Europeesche perspectieven.
Langemark, N.V. Vonksteen, z.j. Or. omslag, (VI), 157+3p.
¶ 3de Uitgave; 3e-10e duizend. Omslag verkleurd.
Book number: 12689
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Keywords: Belgische geschiedenis Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

 -
HERMANS, WARD;
HET BOEK DER STOUTE WAARHEDEN. WORDENS DIETSCHLAND IN 'T WORDEN VAN DEN TIJD,
Langemark, N.V. Vonksteen, [c. 1935], Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 13,5x21,5cm, 157pp.
¶ West - Europeesche perspectieven. Derde druk.
Book number: 9859
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: geschiedenis histoire history wereldoorlog eerste mondiale premier worldwar first belgie belgië beligique belgium Nationale bewegingen vlaams flemish flamand vonkesteen
In shopping cart

More information

HERMANS,WARD
Het boek der stoute waarheden,Wordend Dietschland in 't worden van den Tijd.West-Europeesche perspectieven.
Langemark (w.Vl.), Vonksteen, 1935. Original Wraps, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, Ingen. 157 pag.
Book number: 011964
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: World War II
Keywords: WO II / vlaanderen / belgie;
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD.
Het boek der stoute waarheden.
Langemark; z.j. (ca. 1936); N.V. Vonksteen; slappe kaft; 3e druk; kaartje en tabel in zwart wit; 157 (3) p.
¶ Band iets verkleurd en licht roestvlekkig.
Book number: 25247
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Geography
Keywords: Vlaanderen communication/ communicatie geography/geografie history/geschiedenis linguistics/taalkunde politics/ politiek social history/sociale geschiedenis society/maatschappij
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
Het Boek Der Stoute Waarheden. Wordend Dietschland in 't Worden Van Den Tijd. West-Europeesche Pesrpectieven. 3de Uitgave,
Langemark, Vonksteen z.j. Or.omsl. 157 pp.
Book number: 17439
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: POLITICS
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
De Deemstering der Europeesche Beschaving. Onder Vaandels van Roof en Geweld
Antwerpen, Drukkerij Gust Jannsens, s.d. 176pp. 21cm. eerste uitgave, gedeeltelijk onopengesneden
Book number: B64964
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgique Belgicana politiek flamingantisme Wereldoorlog I geschiedenis
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
De Deemstering der Europeesche Beschaving. Onder Vaandels van Roof en Geweld
Antwerpen, Drukkerij Gust Jannsens, s.d. 176pp. 21cm. tweede uitgave, gedeeltelijk onopengesneden
Book number: B64963
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgique Belgicana politiek flamingantisme Wereldoorlog I
In shopping cart

More information

HERMANS WARD
Van Eger tot Jasina, 100 dagen in Tsjecho-Slowakije
Langemark, 180 .pp, Genaaid/Broché, 22 x 15 cm. Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 223848&A27C
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HERMANS, WARD
De Europeesche Orienteering van het Vlaamsch Nationalisme
Heist op den Berg, Corvana, n.d. (ca.1928?). orig.wrappers. 21x15cm, 34 pp, Minor rubbing. One page bears a color-pencil underlined sentence,Good+
Book number: BOOKS003877I
USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780]
Keywords: Nationalist movements, Flemish nationalism, Flanders, Belgium, nationality, Ethnonationalism, ethnic groups, ethnicity, Flemings,
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search