| ||||
|
|
|
|||
| found: 60 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Belgikske nikske? Nederland een! Antwerpen, Were Di, 1968, in-8°, 44 pp, b.w. maps, stapled, orig.wrapper. (5 articles in Dutch).. . Book number: 23218 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
| In shopping cart More information div> |
Apocalyps Privé Uitgave, 1958. Softcover, pb, 8vo, 66 pp. Good Book number: 43979 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Apocalypsis privé uitgave. 1958. 16,5x25cm, 66pp. linnen band, in goede staat. Book number: 000424 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie Gedichten Dichtbundel | In shopping cart More information div> |
Apocalypsis Onbekend, 1958, 66 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 10924&60I € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Apocalypsis Eigen beheer. 1958, 1ste dr. Ing. 24x16,5cm. 72 blz. Book number: 001692 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Apocalypsis Privé Uitgave, 1958, 66 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. Boekband los/Cover loose; Rode rug. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 197342&362G € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Apocalypsis Onbekend, 1958, 66 .pp, soft cover, 16 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 31579&107G € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
apocalypsis, gedichten Privé-uitgave, 1958, gebonden in Linnen band, 155 x 240mm., 69pp. ¶ In goede staat. met handgeschreven opdracht, gedateerd. en extra een visitekaartje met handschrift. Book number: 22668 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: ZWARTE VERZEN vers gedicht poem poème letteren letterkunde literair bundel | In shopping cart More information div> |
Apocalypsis. Tweede privé uitgave. Z.p., Eigen beheer, 1958. Or. omslag, 66+6p. ¶ Korte gesigneerde opdracht. Bijgevoegd: persoonlijk (gedrukt) kaartje van de auteur voorzien van opdracht en signatuur. Book number: 3552 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Manuscripten Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse Beweging Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Apocalypsis s.l. Hermans, 1958. 66pp. 25cm. tweede privé-uitgave, zeldzaam, linnen band, onopengesneden -- De LezenaarBook number: T64960 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letteren Letterkunde Literatuur poezie dichtkunde flamingantisme België Belgique Belgicana | In shopping cart More information div> |
De Avondland-Idee & Vlaanderen. Vragen van dezen tijd. Lityca, Turnhout, 1927. Oorspr. bedrukt omslag opopengesneden 117 p. Book number: R3971 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis vlaams | In shopping cart More information div> |
De Avondland-idee & Vlaanderen en vragen van dezen tijd. Turnhout, Lityca. 1927. 12,5x19cm, 117pp. kartonnen omslag, enkele roestvlekjes en naam vorige eigenaar op titelblad. Book number: 012290 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Vlaamse beweging
Keywords: Vlaamse Beweging | In shopping cart More information div> |
DE AVONDLAND - IDEE & VLAANDEREN EN VRAGEN VAN DEZEN TIJD. Turnhout, Lityea, 1927., Gebrocheerd, origineel geïllustreerde uitgeversomslag z/w, 12,5x19cm, 117pp. ¶ Het revolutionnaire nationalisme,. Book number: 10747 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: belgicana heemkunde belgium belgie belgië belgique flemish flamand vlaams Flandre Flanders Flandern flamisches flaemisches flämisches vlaamse beweging national movements nationale bewegingen gesigneerd opdracht | In shopping cart More information div> |
Bestiarium van de literatuur en paradoxen der kritiek. Schelle, De Goudvink, z.j., 1e, geniet, 40p. Book number: 9130 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Bestiarium van de literatuur en paradoxen der kritiek. Antwerpen, De Goudvink, s.d. Pocket, 40 pp. Very good Book number: 43149 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
HET BEVOLKINGSVRAAGSTUK IN BELGIE, Brugge, Excelsior, 1926, Gebrocheerd, 140 x 205mm., 77pp. ¶ Papierwikkel lichtelijk verschenen maar verder goede staat. Book number: 15280 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: habitation belgique demografie demogr demagogie belgicana | In shopping cart More information div> |
Het boek der stoute waarheden. West-Europeesche perspectieven. Langemark, N.V. Vonksteen, z.j. Or. omslag, (VI), 157+3p. ¶ 3de Uitgave; 3e-10e duizend. Omslag verkleurd. Book number: 12689 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Belgische geschiedenis
Keywords: Belgische geschiedenis Vlaamse Beweging | In shopping cart More information div> |
HET BOEK DER STOUTE WAARHEDEN. WORDENS DIETSCHLAND IN 'T WORDEN VAN DEN TIJD, Langemark, N.V. Vonksteen, [c. 1935], Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 13,5x21,5cm, 157pp. ¶ West - Europeesche perspectieven. Derde druk. Book number: 9859 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Oorlog ; War ; Guerre ; Krieg
Keywords: geschiedenis histoire history wereldoorlog eerste mondiale premier worldwar first belgie belgië beligique belgium Nationale bewegingen vlaams flemish flamand vonkesteen | In shopping cart More information div> |
Het boek der stoute waarheden,Wordend Dietschland in 't worden van den Tijd.West-Europeesche perspectieven. Langemark (w.Vl.), Vonksteen, 1935. Original Wraps, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, Ingen. 157 pag. Book number: 011964 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: World War II
Keywords: WO II / vlaanderen / belgie; | In shopping cart More information div> |
Het boek der stoute waarheden. Langemark; z.j. (ca. 1936); N.V. Vonksteen; slappe kaft; 3e druk; kaartje en tabel in zwart wit; 157 (3) p. ¶ Band iets verkleurd en licht roestvlekkig. Book number: 25247 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Geography
Keywords: Vlaanderen communication/ communicatie geography/geografie history/geschiedenis linguistics/taalkunde politics/ politiek social history/sociale geschiedenis society/maatschappij | In shopping cart More information div> |
Het Boek Der Stoute Waarheden. Wordend Dietschland in 't Worden Van Den Tijd. West-Europeesche Pesrpectieven. 3de Uitgave, Langemark, Vonksteen z.j. Or.omsl. 157 pp. Book number: 17439 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: POLITICS | In shopping cart More information div> |
De Deemstering der Europeesche Beschaving. Onder Vaandels van Roof en Geweld Antwerpen, Drukkerij Gust Jannsens, s.d. 176pp. 21cm. eerste uitgave, gedeeltelijk onopengesneden -- De LezenaarBook number: B64964 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgique Belgicana politiek flamingantisme Wereldoorlog I geschiedenis | In shopping cart More information div> |
De Deemstering der Europeesche Beschaving. Onder Vaandels van Roof en Geweld Antwerpen, Drukkerij Gust Jannsens, s.d. 176pp. 21cm. tweede uitgave, gedeeltelijk onopengesneden -- De LezenaarBook number: B64963 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgique Belgicana politiek flamingantisme Wereldoorlog I | In shopping cart More information div> |
Van Eger tot Jasina, 100 dagen in Tsjecho-Slowakije Langemark, 180 .pp, Genaaid/Broché, 22 x 15 cm. Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 223848&A27C € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Europeesche Orienteering van het Vlaamsch Nationalisme Heist op den Berg, Corvana, n.d. (ca.1928?). orig.wrappers. 21x15cm, 34 pp, Minor rubbing. One page bears a color-pencil underlined sentence,Good+ Book number: BOOKS003877I USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780]
Keywords: Nationalist movements, Flemish nationalism, Flanders, Belgium, nationality, Ethnonationalism, ethnic groups, ethnicity, Flemings, | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page