| ||||
|
|
|
|||
| found: 172 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Charles Beltjens herdicht. Landgraaf, Herik, 1991. Oorspronkelijke omslag. Book number: 42652 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Charles Beltjens herdicht Landgraaf: Herik, 1992. 1e druk, Softcover 8vo, Kartonnen band met stofomslag. Zeer goed. [ISBN: 9073036186] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 77829.POE € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
Zuid-Limburg Amsterdam: Van Kampen, 1977. samengest. door E. de Grood ... [et al.] Lit.opg.: pagina's 156-159, Rugtitel: Zuid-Limburg: monumenten en landschappen 159 Pagina's 23 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 5718 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Limburg
Keywords: 9060911903 | In shopping cart More information div> |
DE ADEM VAN DE MAAS n.d., 141 pp., ill., dust jacket c267 -- Moby DickBook number: 125166 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history | In shopping cart More information div> |
De adem van de Maas Maastricht: De Limburger. 1e druk, 8vo, linnen band (geen omslag), 141pp. Geillustreerd. Zeer goed. [ISBN: 906820002] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 59721.LVZ € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
De adem van de Maas Maastricht: De Limburger. 1e druk, 8vo, linnen band met omslag, 141pp. Geillustreerd. Zeer goed. [ISBN: 906820002] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 76190.LVZ € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
De adem van de Maas 1986. Pp: 141. ISBN: 9789068200027. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2091236 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Lokaal
Keywords: 9789068200027 | In shopping cart More information div> |
De adem van de Maas Maastricht: De Limburger. 1e druk, Ingebonden, 141pp. 8o. Linnen met originele stofomslag. Goed exemplaar. GESIGNEERD en met odracht "voor Paul die steeds opnieuw zorgt voor een avontuurlijke reis door zijn prachtige antiquariaat "geillustreerd met oude prenten [ISBN: 906820002] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 52068.LVZ € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Avond. Maastricht, Gerards & Schreurs, 1989. Or. omslag. 25 p. Book number: L1323 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Avond Leiden, Plantage, 1990, 2e druk. Ingenaaid met flappen, 25 pp. Book number: 10790 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Avond Gerards & Schreurs, 1989. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 25. Met gesigneerde opdracht. ISBN: 9789070850227. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U1282509 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789070850227 | In shopping cart More information div> |
Avond. Maastricht. Gerards & Schreurs. 1989. Original publisher's sewn wrappers, lettering spine and frontcover, 8vo: 26pp. [ij], colophon. Fine copy. ISBN: 978-90-70850-22-7. Book number: 56549 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9789070850227 | In shopping cart More information div> |
Avond. 1ste druk, ter gelegenheid van de 65ste verjaardag van de dichter. Maastricht, Gerards & Schreurs. 1989. 25 p. Gebrocheerd/ stofomslag. * Mooi ex.. Book number: 62603 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Daarmee wordt gezwegen gevolgd door De afdaling van de regen Rotterdam, Bèta Imaginations - gebonden - uitstekende staat, 2000 1e druk. Book number: 28068 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Daarmee wordt gezwegen, gevolgd door 'De afdaling van de regen', R'dam, Bèta Imaginations, 1e dr.2000, 76/xvi p., Karton., Typ.: Sok/Odette Koldewey Met buikband. 'De afdaling van de regen' is als apart boekje toegevoegd., Book number: 2561 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Daarmee wordt gezwegen. Gevolgd door De afdaling van de regen. Rotterdam, Bèta. 2000. (ISBN: 9075961073) . Hardcover. Prima. Book number: 004478 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poezie
Keywords: 9075961073 | In shopping cart More information div> |
Daarmee wordt gezwegen. Gevolgd door De afdaling van de regen. Rotterdam, Bèta, 2000. Gebonden (karton). 104 pag. Book number: 58112 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Daarmee wordt gezwegen - gevolgd door De afdeling van de regen Rotterdam, BIP, 2000, 1e druk. Gebonden, 76+XVI pp. Inclusief uitnodiging boekpresentatie. Book number: 10802 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
| In shopping cart More information div> |
Dit - Gedichten - Dat - Proza Gedichten maken gevolgd door Natuur maken Leiden-Rimburg, Plantage-Huis Clos - 2 delen in cassette - nieuw, 2009 1e druk. Book number: 44580 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Dorp Terhorst, 1984. Ed./Druk: 1. Papieren omslag. Pp: 5. Ter gelegenheid van de 60e verjaardag van de dichter in een oplage van 60 genummerde exemplaren. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2048684 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Eenendertig nieuwe gedichten Heerlen, 1995, 36 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Gesigneerd/Signed/Signé/Unterschrieben, Genummerde oplage/Numbered edition (nr.46). Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 153338&346D € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Eenendertig nieuwe gedichten Heerlen, Eigen beheer, 1994, 1e druk. Ingenaaid, 35 pp. Verscheen bij gelegenheid van de jaarwisseling 94/95; oplage 70 exx. Met opdracht. Book number: 10794 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Eenendertig nieuwe gedichten electronic printing groenevelt bv. 1994. 8vo, geniet, 35pp. Ter gelegenheid van de jaarwisseling '94/'95. Genummerd met opdracht door auteur. Band is licht zonverschoten, verder goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 77584.POE € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
eenendertig nieuwe gedichten. Heerlen, jaarwisseling 1994/1995. Oorspr. omslag 37 p. Oplaag 70 exx. Genummerd: H.C. met gesigneerde opdracht. Book number: L5478 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie gesigneerd | In shopping cart More information div> |
Etmaal. Seizoenen. Omzwervingen Leiden, Plantage, 1999, 1e druk. Linnen met stofomslag, 103 pp. Bevat briefje van auteur aan Harry Prick. Book number: 10783 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page