| ||||
|
|
|
|||
| found: 50 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Kallist Fimmers Antwerpen, 1967, 120 .pp, hard cover, 14 x 22 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 59659&56B € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst | In shopping cart More information div> |
Maria mijn kind Haarlem, Gottmer, zj, 263 .pp, gebonden -- MooiboekBook number: 8092652 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Berk en brem. Oud-Turnhout, Kempische Boekhandel, 7e dr., 1949. 319pp ingenaaid, halflinnen, goede staat, Tweedehands; randen vergeeld; hechtingen laten wat los, verder goed. Book number: 1100001249 € 4.25 [Appr.: US$ 5.34 | £UK 3.5 | JP¥ 424] Catalogue: Proza
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
De Cleyne Keyser Heideland, 1965, 417 .pp, paperback, 13 x 20 cm. Met opdracht/With dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 249596&316D € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dorp in de hei. Geert en Greta. Oud-Turnhout, Kempische Boekhandel, 1948. Or. halflinnen, 287+1p. ¶ Met gesigneerde en gedateerde opdracht van de auteur. 1 tekstflap van het omslag bewaard; band wat verkleurd; iets los; verder goed exemplaar. Book number: 19432 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Frans van Giel en de Kempen Drukkerij Plantin Antwerpen, 1970. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 334. Met talloze uitslaande illustraties. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U759342 € 75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Gekluisterde stroom. Brussel, D.A.P. Reinaert Uitgaven, 1964. 304pp ingenaaid, (kunst)leer, Reinaert Romanreeks nr.154, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100001796 € 4.25 [Appr.: US$ 5.34 | £UK 3.5 | JP¥ 424] Catalogue: Proza
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Het hoogste gebod Leuven, 1965, 222 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. dust jacket damaged/stofwikkel beschadigd, gulden reeks nr535-6. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 127372&324F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het hoogste gebod Leuven, 1965, 221 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25161&115D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
IK BEN EEN BEDIENDE. Leuven, Davidsfonds, 1937., Gebonden, originele uitgeversband in linnen, 15,5x19cm, 157pp. ¶ Volksreeks van het Davidsfonds, n° 271. Book number: 8642 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: litérature letterkunde gesigneerd opdracht | In shopping cart More information div> |
JOHAN VAN DER HEYDEN, MAGISTER. Leuven, Davidsfonds, 1956., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 16x20cm, 220pp, geïllustreerd. ¶ Bandversiering en verluchting naar penteekeningen van Jan Waterschoot. Volkreeks van het Davidsfonds, n° 296. Book number: 8635 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: litérature letterkunde gesigneerd volksreeks | In shopping cart More information div> |
De koningin voert het bevel. Antwerpen, V. Van Dieren. z.j. 13,5x19,5cm, 32pp. soft cover, geniet, in goede staat. Reeks 'Wijsneus speurt..'. Book number: 006127 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Children's books - Kinderboeken
Keywords: Kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Legenden Victor De Lille, 1924. Papieren omslag. Pp: 92. nummer 121 der Duimpjes-uitgave. Met teekeningen van Jos. Speybrouck. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1979482 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Legenden. Maldegem, De Lille, 1924., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, met omslagwikkel, 16x24cm, 387pp, geillustréerd., z/w, ¶ Duimpjesuitgave, vol. 121. Met opdracht aan mej, E, Belpaire, gesigneerd door de auteur. Book number: 14142 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: litérature letterkunde letteren Speybrouck Jozef | In shopping cart More information div> |
Maria, mijn kind Brussel, 228 .pp, hard cover/dust jacket, 12 x 19 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 78554&263E € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Maria, mijn kind Brussel, 228 .pp, hard cover/dust jacket, 12 x 19 cm. Reinaert reeks, band wat verkleurd/discolouration, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 82835&124E € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Maria, mijn kind Antwerpen, Van Ditmar. 1944, 1ste dr. Geb.Halflinnen, 21x14,5cm. 284 blz. Foto van de auteur op frontispice. Stempeltje op schutblad. Book number: 000455 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Maria, mijn kind Antwerpen, 1944, 281 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. 1e druk, geïllustreerd, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 117718&80F € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Maria, mijn kind Antwerpen, 1944, 281 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. 2e druk/edition. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 97559&126F € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Moeder Greta. Oud-Turnhout, Kempische Boekhandel, 1948. Or. halflinnen, 288+4p. ¶ Met gesigneerde en gedateerde opdracht van de auteur. Band wat verkleurd en enkele vlekjes; verder goed exemplaar. Book number: 19433 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Moeder Greta Den Haag, Thijmfonds, 1948. formaat 21-14cm, 288blz, hardcover - goed Book number: 43336 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: Hemeldonck van Emiel | In shopping cart More information div> |
Nanoek, de eskimojongen Averbode, 1981, 104 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Vouw in rechterbenedenhoek van alle pagina's, 2e druk/edition/édition/Ausgabe. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 168544&389G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Nanoek de eskimojongen Averbode, 1972, 103 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. eerste druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 25155&115D € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nanoek de eskimojongen Averbode, 1981, 104 .pp, paperback, 15 x 21 cm. 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 172928&328F € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Natuur en kultuur 1964. Paperback. Pp: 48. Met foto´s van Martien Coppens. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U603597 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Fotografie
| In shopping cart More information div> |