| ||||
|
|
|
|||
| found: 37 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Het vertelselboek ; Het boek voor het kind IV H. Meulenhoff, Amsterdam, 1924, 1e druk. Gebonden, linnen. Geïllustreerd door E. M. ten Harmsen-van de Beek. De prentjes in kleur zijn ingeplakt.Bandteekening van Jan Wiegman. Pp 172. Net ex. Book number: kb35907 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: Kinderboek
Keywords: kinderboek, geillustreerd, nederlands, vertelselboek | In shopping cart More information div> |
Prins Peter. Bussum; 1909; C.A.J. van Dishoeck; goudbedrukt linnen, met bandversiering van Rie Cramer; ill. in zwart wit door Rie Cramer; 17x21 cm.; 137 p. ¶ Band beduimeld. Naam, in pen, op achterplat en voorste schutblad. Bladzijden hier en daar slordig afgesneden. Book number: 1707 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Rie Cramer childrens books/jeugdboeken fairy-tales/sprookjes illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie juveniles/jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Prins Peter. Bussum, 1909. 137 pp. Binding & plates by Rie Cramer. Nice copy. Book number: 206732 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Illustrated-books Geïllustreerde boeken | In shopping cart More information div> |
De betooverde tuin, Over opvoeders en kinderen Tijdstroom. Cloth, 8vo. Ill.: Dobbenburg Aart van (bandtekening). Niet gedateerd, vooroorlogs. Good, Some Foxing. Book number: 001895 € 6.80 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 678]
Keywords: Aart Van Dobbenburg Opvoeding Dobbenburg Aart Van (Bandtekening) | In shopping cart More information div> |
De Betooverde Tuin. Over opvoeders en kinderen. Huis ter Heide,Tijdstroom,z.j. Geb.or.lin.152p. Book number: 6269 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: CHILDREN/KINDER, EDUCATION/ERZIEHUNG | In shopping cart More information div> |
De Bril van het Kleermakertje`. Nijgh & van Ditmar, Rotterdam, hardcover,halflinnen, 98 pag. illustr. Tjerk Bottema, lichte slijtage onderhoeken gebruiksspoortjes. -- 't DuveltjeBook number: 0201-1384 € 9.95 [Appr.: US$ 12.49 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Kinder / Jeugd Boek
| In shopping cart More information div> |
Bril van het Kleermakertje, De Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar. Halflinnen. Ill.: Bottema, Tjerk. Teekeningen van Tjerk Bottema. 98 pag.Vlekjes a/d voorkant. Handtekening op schutblad. Wat slijtage a/d hoeken. Redelijk. Book number: 5367 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Kinderboeken Bottema, Tjerk | In shopping cart More information div> |
De glazen bal en de blonde krulletjes Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1920. Soft Cover, 18x20 cm. Ill.: Tjerk Bottema. Zwart/wit tekeningen. 95 pp. Gelet op de ouderdom in nette staat. Book number: 0025857 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Varia
Keywords: Tjerk Bottema | In shopping cart More information div> |
De glazen bal en de blonde krulletjes Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar zonder jaar tekeningen van Tjerk Bottema 1e dr. - Halflinnen, goede staat Book number: J96907 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Het goud achter de bron. Het betooverde orgel Amsterdam, Meulenhoff 1919 ill Jan Franse 1e dr. - (Ons schemeruurtje ; 17). - Karton Book number: J44749 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Het kindertooneel 10: De kus der fee Bussum, 1930, 30 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 87356&84C € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Olof de vondeling Bussum: C.A.J. van Dishoeck, 1912. door Ida Heijermans; teekeningen en bandversiering van Rie Cramer zw. tek, - 70 pagina's, [6] bl. platen 25×33 cm. Band licht vervuild door gebruik - aanraken. Binnenzijde uitstekende staat. pagina tussen schutblad en titelpagina is verwijderd zonder afbreuk te doen aan het boek. Zie beschrijving. -- De KantlijnBook number: 33518 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: Prentenboeken
Keywords: Rie Cramer | In shopping cart More information div> |
Olof de vondeling. Teekeningen en bandversiering van Rie Cramer. Bussum, Van Dishoeck, 1912. 4°, oblong, 70 pag., gebonden exemplaar. Geillustreerd met grote en kleine pentekeningen in zwart/wit. Goed exemplaar (kleine beschadiging op laatste blanco pagina). Price outside EU (no VAT): euro 70 Book number: 52604 € 74.20 [Appr.: US$ 93.17 | £UK 59.5 | JP¥ 7401] Catalogue: KinderboekGeillustreerd
Keywords: /KinderboekGeillustreerd | In shopping cart More information div> |
Olof de vondeling. Bussum, C.A.J. van Dishoeck. 1912, Eerste Druk (1st). Zacht Kaft/Ingenaaid, Oblong (247x325mm). Ill.: Rie Cramer. Tekeningen en bandversiering van Rie Cramer. Enkele vlekken in linkerbenedenhoek van voorblad, scheur in zijkant rug. Randen wat rafelig + stukje achteraan weggescheurd (3x2cm). Binnenin is het boek in prima staat. 70 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Goed. Book number: 001982 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: Nederlandse Kinderboeken, Rie Cramer, Van Dishoeck Rie Cramer | In shopping cart More information div> |
Onze jongeren in de moderne literatuur. Baarn, Hollandia-drukkerij, 1920. Geniet. 40 p. 1e druk. ¶ Over Perk, Kloos maar ook H.G. Wells. Book number: 253751 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Onze jongeren en de moderne literatuur. Een paedagogische beschouwing. Baarn, Hollandia, z.j. Or. omslag. 43 p. Paedagogische Vlugschriften voor ouders en opvoeders Extra nummer. [omslag verkleurd]. Book number: L1615 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Prins Peter. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1909. Or. wrapper, (VI), 137+3p. 21 x 15,5 cm. ¶ With 'Illustratiën en bandversiering van Rie Cramer'. Schoolprize-book with the prize-leaflet tipped-in of a school in Antwerp in 1914. Wrapper a little bit damaged; ruststained troughout; for the rest a good copy. Book number: 14302 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Cramer, Rie Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Prins Peter Bussum, Van Dishoeck 1917 illustraties van Rie Cramer 2e dr. - Linnen, goed Book number: J93543 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Prins Peter. Bussum; 1909; C.A.J. van Dishoeck; ill. en bandversiering van Rie Cramer; goudbedrukt linnen; 137 p. ¶ Band enigszins beduimeld en wat slijtagesporen aan hoeken en randen. Rechter bovenhoekje titelblad weggeknipt. Book number: 1582 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Rie Cramer childrens books/jeugdboeken illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie juveniles/jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
TWEE KERSTVERHALEN. Assen, Van Gorcum & Comp. - uitgevers, 1e druk. Ingenaaid met flappen, 20cmx15,5cm, Lichte gebruikssporen /Omslag geïllustreerd, 'Naar 't zonlicht toe....' 27. Opgeplakt groen naam/titel-etiket. Z.j. (ca. 1935). Bundeling van de verhalen 'Het kerstfeest van oude Annemie uit het hofje' en 'Het vonnis van den koning'. Met 13 tekeningen van Gonda de Haan. 38 pag. Book number: 007098 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
Uit Tante's Jeugd. Asterdam: Meulenhoff. Druk/edition: 4. 154 pag. bandillustratie Jan Wiegman . Illustr.: Veer, Bas v.d. gkt. goed. -- Utz BoekenBook number: 9453.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Uit tante's jeugd Rotterdam, Masereeuw & Bouten 1916 illustraties van C Blankenaar 1e dr. - Linnen Book number: J88573 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Uit tante's jeugd Amsterdam, Meulenhoff z j ill Bas v d Veer 4e dr. - Karton (band Jan Wiegman), hoek uit schutblad Book number: J48900 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Uit De Ervaring Rotterdam, Masereeuw & Bouten. 1905, Eerste Druk. Decorative Cloth, 8vo. Book, geb. grijs linnen met bandversiering in zwart, foto auteur, 274 p. Ida Heijermans is de zus van de toneelschrijver Herman Heijermans. Dit boek gaat over haar ervaring uit het onderwijs met het opvoeden van kinderen. Een nog steeds opgeld doende passage (blz. 273): "Slechts dit weet ik duidelijker dan ooit, dat opvoeden liefhebben is en dat wij ons werk elk oogenblik slechts half verrichten, wanneer er in ons die stemming niet is, wanneer we door welke oorzaak ook niet liefhebben kunnen." (zeldzaam boek in fraaie band met zeer lichte slijtage. Fine. -- NovemberlandBook number: 003110 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Mens En Maatschappij
| In shopping cart More information div> |
Vertellingen Amsterdam, Meulenhoff 1920 illustraties van Jan Wiegman 3e dr. - (Ons schemeruurtje ; 1). - Karton, rug aan onderkant beschadigd Book number: J96982 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |