| ||||
|
|
|
|||
| found: 24 books |
Ons eigen land 1883-1908. Deel 1: Tusschen Amsterdam en Arnhem. Deel 2: Tusschen de zeeën en achter het duin. Deel 3: Van de Geldersche heuvelen, bosschen en heiden naar het land van de wijde vlakten. Deel 4: Ons Delta-land/Van de zuidelijke zandvlakten en heuvelrijen. Amsterdam: A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland, 1908/1909/1910/1911. 2/1/1/1e druk, 8vo, oblong, linnen band met geill. voorplat, 63/67/66/69pp. Rijk geillustreerd. Banden aan randen en platten iets gesleten en voorplat deel 3 iets beschadigd. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 80729.LVN € 90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978] Catalogue: Land & Volk Nederland
| In shopping cart More information div> |
Ons eigen land. Dordrecht, 1908. 4 vols. 63,67,66,66 pp & num. plts. Orig. cloth. *Uitgegeven door den A.N.W.B. ter gelegenheid van zijn 25 jarig bestaan, 1883-1908. Book number: 139508 € 90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: Netherlands Topography Memorial-book Nederland Topografie Gedenkboeken | In shopping cart More information div> |
Ons eigen land. 4 delen. Z.p.: A.N.W.B., 1908-1911. Oblong, geb. in 4 linnen stempelbanden, 63+67+66+66 p., ill. Verschenen ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de A.N.W.B. De uitgave was een groot succes. Van het in 1908 verschenen deel I was reeds in 1909 een nieuwe druk noodzakelijk. De delen 2 t/m 4 werden in vergrote oplage gedrukt. Journalistieke beschrijving van reizen door ons land. De beschreven plaatsen zijn in een register achterin deel 4 gemakkelijk te vinden. Het belangrijkste van de uitgave zijn de fraaie foto’s waarmee het werk geïllustreerd is, die een goed beeld geven van ons land aan het begin van de 20ste eeuw. Price outside EU (no VAT): euro 80 Book number: 15239 € 84.80 [Appr.: US$ 106.48 | £UK 68 | JP¥ 8459]
| In shopping cart More information div> |
ANWB - Ons Eigen Land, Ons Delta-Land van de Zuidelijke Zandvlakten en Heuvelrijen, 1883 - 1908 ANWB, Algemeenen Nederlandschen Wielrijdersbond, t.g.v. 25 jarig bestaan, 1910 Groot formaat gebonden boek, oblong, 66 pag. geillustreerd, plus inh.opg., porto 6,75 euro, in zeer goede staat, gedrukt der boek en steendrukkerij v/h Morks en Geuze Dordrecht. . Book number: P843/20997 € 48.00 [Appr.: US$ 60.27 | £UK 38.5 | JP¥ 4788] Catalogue: Gedenkboeken
| In shopping cart More information div> |
Boete Haarlem: De Erven F.Bohn, 1907. First Edition. Cloth. 228 pp.; 8vo. Book number: 71560 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
DAVID EN JONATHAN. Tweede druk 1914: Amsterdam - P.N. Van Kampen & Zoon. Kartonnen kaft/ingenaaid. Rug leesspoortje, stuk afgeknipt van schutblad. Goed. 222 pag. Book number: 16866 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: roman ; Lochem, Rotterdam; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Huizen kijken, huizen kopen Rotterdam, Stichting Bouwcentrum, 1965. 124 blz. Zwart-wit foto's. hard cover. Linnen licht verkleurd aan randen. -- De Wijze UilBook number: 19431 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Wonen
Keywords: Wonen/Huizen/Woningbouw | In shopping cart More information div> |
Huizen kijken huizen kopen. Rotterdam, Bouwcentrum, 1964. 2e herziene druk. 112 pp. Ln. Illustr. Book number: 11260 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: bouwen bouwkunde architectuur | In shopping cart More information div> |
Huizen kijken huizen kopen. Rotterdam, Bouwcentrum, 1963. 1e druk. 112 pp. Gebonden/stofomslag. Book number: 39557 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: bouwen bouwkunde architectuur | In shopping cart More information div> |
DE KINDREN NIET VERHINDEREN toespraak tot de jaarvergadering der Ned. Zondagschoolvereeniging uitgesproken den 13en october 1897 in de prinsenkerk te Rotterdam Amsterdam, 16 pag., niet geill. (code B-110) -- Moby DickBook number: 16971 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Theologie
Keywords: theologie | In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Onder den Brandaris 2e druk, Van Kampen zj, 244 pag., linnen, conditie goed. Book number: 57077 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur | In shopping cart More information div> |
Onder den brandaris Amsterdam, 244 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 196080&43B € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Ons eigen land, deel 4; Ons Deltaland/ Van de Zuidelijke zandvlakten en heuvelrijen. Z.pl.; 1911; uitgave van "Den Algemeenen Nederlandschen Wielrijdersbond, Toeristenbond voor Nederland; fraai gedecoreerde, linnen band (ontwerp Th. Molkenboer); publicatie t.g.v. het 25-jarig bestaan van de A.N.W.B.; talrijke foto's in zwart wit; 66 p. (waarbij alleen de tekstpagina's zijn genummerd) + register. Book number: 24190 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Geography
Keywords: geography/geografie historical geography/historische geograf landscape/landschap memorial books/gedenkboeken topography/topografie | In shopping cart More information div> |
Ons Eigen Land. Ons Deltaland Van De Zuidelijke Zandvlakten En Heuvelrijen Den Haag, Anwb. 1911, First Edition. Gebonden. 68p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 003619 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Toespraken / De kinderen niet verhinderen / Taalvirtuoos of Apostel / Het zaligende zien / 1844 Secor Dabar 1909 / De nieuwe Nederlandsche letteren / De verandering in de Communis Opino de belijdende Gemeente Nijkerk. 1911 159pp paperback voorplat wat los Book number: 101307302 € 17.75 [Appr.: US$ 22.29 | £UK 14.25 | JP¥ 1771]
| In shopping cart More information div> |
Vondel Baarn, Hollandia-Drukkerij, 1914. Druk: 1ste druk. Serie Onze groote mannen, octavo, geniet, 42 pp. Netjes. ¶ Karakterschets voorzien van biografische bijzonderheden van de 17de-eeuwse schrijver. Book number: 2979 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Taal- en letterkunde
Keywords: VONDE; | In shopping cart More information div> |
Vondel. Baarn, Hollandia, 1914. Geniet. 42 p. Onze Groote Mannen Serie 1 nr. 1. Book number: R1287 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance | In shopping cart More information div> |
Vreugden van Holland. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, z.j. Or. linnen, 283+1p. ¶ Eerste druk. Jeugdboek - o.a. Wadden? Urk. Rug onder en boven iets beschadigd; goed exemplaar. Book number: 17431 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Scheepvaart Urk Waddeneilanden | In shopping cart More information div> |
Wisselend uitzicht... Gekartonneerd. Pp: 228. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U727893 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Zee en heide. Amsterdam, Van Kampen & Zoon, 3e dr., z.j. 187pp ingenaaid, linnen, (Holland-Bibliotheek), goede staat, Tweedehands; schutblad ontbreekt, verder goed. Book number: 1100003046 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Verhalen | In shopping cart More information div> |
Zee en heide Van Kampen & Zoon. 3e druk 187pp Gebonden linnen roestvlekjes op snede Book number: 101497302 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Zee en Heide Van Kampen & Zoon. 1e druk 230pp Gebonden linnen Book number: 101396279 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Woord en Beeld. Geïllustreerd Maandschrift: 1901. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1901. Decorated cloth-covered boards (hardcover) with letterpress in gold on front panel and spine, designed by Jacobus Gerardus Veldheer (1866-1954), 32 x 26 cms., (6), 458 pp. profusely illustrated i.a. by Hendrik Maarten Krabbé, Johannes Hendricus Jurres, Felicien Bobeldijk, Ed. Koning, Paul Rink, George Rueter, Pieter Cornelis de Moor, Hendrik J. Haverman, Hendrik Willem Mesdag. Inner joints strengthened by paper. Rare. Book number: 21278 € 55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486] Catalogue: General Dutch Art
Keywords: General Dutch Art | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |