ascending
descending
found: 71 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

[HASLINGHUIS, E.J.],
Willem III te 's-Gravenhage in 1691. Maskerade op 20-6-1905 door de leden van het Leidsch Studentencorps te houden, historische toelichting door E.J.H., Leiden 1905, 130 pag., geb., geïll.
Exemplaar met in pen in marge de namen van de studenten die de historische figuren in de maskerade verbeeldden. Price outside EU (no VAT): euro 35
Book number: 47414
€  37.10 [Appr.: US$ 46.59 | £UK 29.75 | JP¥ 3701]
Catalogue: Studenten
Keywords: /Leiden/Studenten
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J.
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek der Westerse architectuurgeschiedenis.
Utrecht/ Antwerpen, Bohn, Scheltema & Holkema. 1986. (ISBN: 90 313 0545 6) Hardcover. Book, Veel illustraties. 521 blz. Gebonden. Goed.
Book number: 014115
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: 9031305456
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J.; JANSE, H.
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek van de westerse architectuur- en bouwhistorie.
Leiden, Primavera Pers, 2002, 5th ed., cloth, 8vo, 644 pp., ca. 550 ills., de totaal ca. 5800 trefwoorden behandelen materialen, technieken, onderdelen van gebouwen, gereedschappen en beroepen van hen die bij de bouw betrokken zijn; standaard naslagwerk; NEW.
Book number: 3345
€  56.00 [Appr.: US$ 70.32 | £UK 45 | JP¥ 5586]
Catalogue: Architecture
Keywords: bouwkunde, architectuur, gereedschap
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J., JANSE, H.
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek van de westerse architectuur-en bouwhistorie.
Leiden, Primavera, 1997 (3rd, revised ed. ). 644 pp. , nums. ills. in b/w, 4to, orig. cloth/d-jacket.
Book number: 7756
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Catalogue: Architecture
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J.
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek der westerse architectuurgeschiedenis.
Utrecht, 1970. IX,408 pp. B./w. ills. Boards, d./j. - Dust jacket rubbed.
Book number: 202580
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Architecture Dictionary Handbook Architectuur Woordenboeken Handboek
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, DR. E.J.,
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek der westerse architectuurgeschiedenis.
Utrecht, Bohn, Scheltema & Holkema, 1986, 521 pp. geb.linnen, 15.5 x 24.5 cm. ; enkele gebruikssporen, overigens in goede staat.
Book number: 07603
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Catalogue: Bouwkunde
Keywords: architectuur
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J. / JANSE, H.,
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek van de westerse architectuur- en bouwhistorie.
Leiden, Primavera Pers, 1997. Geb. met stofomslag. Zeer goed exemplaar. pp.: 644. Derde geheel opnieuw bewerkte en vermeerderde druk.
Book number: 7409
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Catalogue: Architektuur
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J. & JANSE, H.
Bouwkundige termen. Verklarend woordenboek der westerse architectuurgeschiedenis
Bohn, Scheltema & Holkema, 1986. Gekartonneerd. Pp: 521. Standaard naslagwerk op het gebied van architectuur en bouwkunde. Aandacht voor materialen, technieken, onderdelen van gebouwen, gereedschappen en beroepen. Met glossarium in vier talen (Nederlands, Engels, Frans en Duits) en literatuurverwijzingen per lemma. ISBN: 9789031305452. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2084042
€  29.50 [Appr.: US$ 37.04 | £UK 23.75 | JP¥ 2943]
Catalogue: Woordenboeken
Keywords: 9789031305452
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J.
Bouwkundige termen.Verklarend woordenboek der westerse architectuurgeschiedenis.
Utrecht, 1986. 521 pp., nums. ills. in b/w, 8vo, orig. cloth
Book number: 15863
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Catalogue: Architecture
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E. J.
Bouwkundige termen. Woordenboek der Westerse architectuurgeschiedenis
1953. Pp: 408. ISBN: 9789060460542. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1865443
€  24.50 [Appr.: US$ 30.76 | £UK 19.75 | JP¥ 2444]
Keywords: 9789060460542
In shopping cart

More information

 -
HASLINGHUIS, DR. E. J.
Deel II De Provincie Utrecht [Eerste stuk: de gemeente Utrecht]
Den Haag, Staatsdrukkerij, 1956. 4°. XVI, 144 pp. w. num. b/w ills in text. Or. wrappers preserved, uncut, unopenened. Wrappers slightly duststained, else a fine copy. * Fraai exemplaar, onafgesneden, ongeopend.
Book number: 1234
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, DR. E. J. / PEETERS, C. J. A. C.
De Dom Van Utrecht
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij. 1965, Eerste Druk. Linnen with dust jacket, 29x21cm, uit de reeks De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst, deel II, eerste stu, tweede aflevering; talloze foto's en tekeningen; 500pp; met stofomslag; hoek uit voorblad. In Zeer Goede Staat/In Goede Staat.
Book number: 005925
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Topografie NL
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J.; PEETERS, C.J.A.
De Dom van Utrecht
's Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1965. De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst, Deel II, De provincie Utrecht, Eerste stuk, De gemeente Utrecht, 2e aflevering, 431 afb, 145-500pp. Ingenaaid
Book number: 2939
€  41.00 [Appr.: US$ 51.48 | £UK 33 | JP¥ 4090]
Keywords: Architecture
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J., & C.J.A.C. PEETERS
De Dom van Utrecht
Den Haag, Staatsuitgeverij. 1965, 1e dr. Hardcover, Linn. + st.omsl. 4to. Ned. monumenten van geschiedenis en kunst; 362p. met 30 figuren en 320 afbeeldingen. Mooi ex.
Book number: 004129
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
Keywords: monumentenzorg; kerkbouw
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E. J. & PEETERS, C. J. A. C.
De Dom van Utrecht. De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst : Deel II. De Provincie Utrecht. Eerste stuk: De gemeente Utrecht. Tweede aflevering
1965. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 500. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1488830
€  29.50 [Appr.: US$ 37.04 | £UK 23.75 | JP¥ 2943]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

 -
HASLINGHUIS, E.J. & PEETERS, C.J.A.C.
De Dom van Utrecht
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1965; Staatsuitgeverij, 's-Gravenhage; 500pp.; Conditie: Goed
Book number: 112968
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Utrecht
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J., PEETERS, C.J.A.C.
De Dom van Utrecht
's-Gravenhage: Staatsuitgeverij, 1965. door E.J. Haslinghuis en C.J.A.C. Peeters; afb. naar tek. van H. van der Wal ... [et al.]; foto's door G.Th. Delemarre ... [et al.] uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving p. 146-500, 30 cm; met stofomslag - with dust wrappers - dust jacket. Als nieuw.
Book number: 23166
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Utrecht
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E. J. & PEETERS, C. J. A. C. & MONUMENTENBESCHRIJVING, NETHERLANDS. RIJKSCOMMISSIE VOOR DE
De dom van Utrecht
1965. Linnen band. Pp: 500. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1242270
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

 -
HASLINGHUIS, DR. E.J. AND C.J.A.C. PEETERS.
De Dom van Utrecht.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1965. Cloth-covered boards (hardcover) dustjacket is missing, 29,5 x 20,5 cms., 363 pp text in Dutch with 431 b/w ills. and 49 b/w figs. & one fold-out, indices. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Book number: 3447
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Architecture
Keywords: Architecture
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, DR. E.J. & C.J.A.C. PEETERS
De Dom van Utrecht. Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
's-Gravenhage. Staatsuitgeverij. 1965. Original publisher's black cloth hardback, gilt lettering spine and front-cover, large 4to: viij, 366pp. 431 illustrations, 49 figs, index persons, index artists and workmen [sculptors, architects, painters, plaster-workers, stucco-workers, engravers, etc.], topographical index, iconographical index, subject index. gedenkstenen-bouwperioden]. C. De Kloostergang en het Grootkapittelhuis. Very fine copy. Volume II. De Provincie Utrecht. Section 1. De Gemeente Utrecht. Part 2: De Dom van Utrecht. Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Book number: 45487
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J. EN C.J.A.C. PEETERS
De Dom van Utrecht. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Geïllustreerde Beschrijving. Deel II Provincie Utrecht 1e stuk: Gemeente Utrecht. Tweede aflevering.
's-Gravenhage, 1965. 500 p., geb., geïll. Price outside EU (no VAT): euro 14
Book number: 19305
€  14.84 [Appr.: US$ 18.63 | £UK 12 | JP¥ 1480]
Catalogue: Utrecht
Keywords: /Utrecht
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, DR.E.J. EN C.J.A. PEETERS
Dom van Utrecht, De
. Linnen met goudopdruk. A, 's-Gravenhage: Staatsuitgeveriju, 1965. Geb. Uit de reeks: De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel II. 500 pag. 431 Afbeeld. in zw/wit, o.a. foto's en tekeningen, uitvouwbare plattegrond. Lichte beschadiging a/d rug, maar goed ex. Goed.
Book number: 3127
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Topografie Nederland
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J. & J.A.C. PEETERS.
De Dom van Utrecht.
's-Grav., 1965. 145-500 pp. 320 ills. Cloth. (Ned. Monum. van Gesch. en Kunst: prov. Utrecht / gem. Utrecht II).
Book number: 84142
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Topography Church Netherlands Netherlands Utrecht Utrecht Nedederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst Monuments Utrecht Topografie Kerken Nederland Nederland Monumenten Stad
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, E.J. EN PEETERS, C.J.A.C.
De Dom van Utrecht.
Staatsuitgeverij, ‘s Gravenhage, 1963. 500 blz. linn.+o. kl4to. foto’s. ill. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Deel II: de provincie Utrecht. Eerste stuk, de gemeente Utrecht, tweede aflevering. “Roest’. Beschadigde stotomslag.
Book number: 250909-4818
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Utrecht, Kerken,
In shopping cart

More information

HASLINGHUIS, DR. E.J. & C.J.A.C. PEETERS
De Dom van Utrecht. Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
's-Gravenhage. Staatsuitgeverij. 1965. Original publisher's black cloth hardback, gilt lettering spine and front-cover, pictorial dustjacket, 4to; viij, 366pp. 431 illustrations, 49 figs. index persons, index artists and workmen [sculptors, architects, painters, plaster-workers, stucco-workers, engravers, etc.], topographical index, iconographical index, subject index. Contents; De Dom. 1. De oudste bisschopskerken, voorafgaande aan de Gotische Dom. 2. De Gotische Dom St. Maarten. Bronnen en literatuur. Oude afbeeldingen. Bouwberichten. Bouwmeesters. Metselaarstekens. Verval en restauratie. Ligging. A. Beschrijving van het Oostelijk Gedeelte. a. Plattegronden, afmetingen, materialen. b. Uitwendige opstand. Koorpartij. Transept. Schipkapellen. Noordelijke aanbouwsels. c. Het inwendige. Onderbouw van de koorpartij. Onderbouw van het transept. Het triforium van koor en transept. De lantaarn van koor en transept. De twee schipkapellen met aangrenzende zuidelijke zijbeuktraveeën. Noordelijke aanbouwsels van het koor. Het Zuidoostportaal. De twee traptorens tegen het transept. Boven de gewelven.Bekapping en dekking. d. Samenvattend overzicht van de bouwonderdelen. e. Het verdwenen schip. f. Samenvatting van de bouwgwschiedenis van de gehele Domkerk. g. Muurschilderingen. h. De inventaris van de Domkerk. B. De Toren. Literatuur. Oude afbeeldingern. Verval en restauratie. Bouwberichten. Afmetinen. Oorspronkelijk gebezigde materialen. beschrijving. [ ondergronds-eerste vierkant-tweede vierkant-lantaarn-spits-klokken-gedenkstenen-bouwperioden]. C. De Kloostergang en het Grootkapittelhuis. Very fine copy. Volume II. De Provincie Utrecht. Section 1. De Gemeente Utrecht. Part 2: De Dom van Utrecht. Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Book number: 2917
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search