| ||||
|
|
|
|||
| found: 76 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Kleine meid. De Kern, 2008. Omschrijving: Alice Fancoutrt is voor het eerst zonder haar twee weken oude dochtertje Florence weggeweest. Maar wanneer ze thuiskomt begint een ware nachtmerrie. Ze beweert dat de baby die thuis in de wieg ligt en op wie haar echtgenoot David had moeten passen, niet haar dochtertje is. David ontkent dat, en denkt dat Alice haar verstand kwijt is. Is Alice inderdaad gek geworden of liegt David? Maar waarom zou hij dat doen? En waar is de echte Florence? Alice heeft geen bewijs, maar moet de politie aan haar kant weten te krijgen, en snel. Maar het wachten op de uitslag van het DNA-onderzoek kost waardevolle tijd en Davids gedrag naar Alice toe wordt steeds grimmiger en bedreigender. En wat is de rol van zijn moeder Vivienne? Lukt het Alice om de politie te overtuigen vóór het te laat is? Een week later zijn Alice en de baby verdwenen. Weggelopen, gekidnapt, vermoord? 366 Blz..Paperback.Goed exemplaar. -- De Wijze UilBook number: 33934 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP„ 998] Catalogue: Thriller
Keywords: Thriller/Literatuur/Literaire roman | In shopping cart More information div> |
Abgeschossen Ullstein Buchverlage GmbH & Co. KG, Berlin, 2004 insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben ISBN: 3548258050. gut - gebraucht Book number: BU340734 € 6.99 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP„ 697] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
DE ANDERE HELFT LEEFT 2010, De Kern. Paperback, 496 pp. *Nieuw in plastic folie.. -- Boek na BoekBook number: 117443193 € 8.95 [Appr.: US$ 11.24 | £UK 7.25 | JP„ 893]
| In shopping cart More information div> |
De andere helft leeft De Kern. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 480. Ruth Bussey weet wat het is om in de fout te gaan en gekwetst te worden. Ze heeft ooit iets gedaan waar ze spijt van heeft en dat is haar bijna noodlottig geworden. Nu probeert Ruth haar leven weer op te bouwen en ze heeft de liefde gevonden. Aidan Seed is ook getekend door zijn verleden, waarover hij niet wil praten. Totdat hij op een dag besluit Ruth in vertrouwen te nemen. Hij vertelt haar dat hij jaren geleden iemand heeft vermoord: een vrouw genaamd Mary Trelease. Ruth is in verwarring. Deze naam heeft ze eerder gehoord. Wanneer ze zich realiseert waarom die haar bekend voorkomt, slaan de angst en verwarring nog meer toe, want de Mary Trelease die Ruth kent is springlevend. ISBN: 9789032511739. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1993707 € 8.95 [Appr.: US$ 11.24 | £UK 7.25 | JP„ 893] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032511739 | In shopping cart More information div> |
Cordial & Corrosive - An Unfairy Tale London, Arrow Books. 2000, Reprint. (ISBN: 0099280361) , 20 Cms x 13 Cms. Paperback, 389 pp, VG+. Book number: 013845 GBP 6.50 [Appr.: EURO 8.25 US$ 10.19 | JP„ 810] Catalogue: Fiction
Keywords: Fiction Novel 0099280361 | In shopping cart More information div> |
The Dead Lie Down - a Novel. New York, Penguin Books, 2010. Trade Paperback., Vg in Wraps. Light Wear and Edgewear. Pages: 470. Book number: MASTER221179I USD 8.50 [Appr.: EURO 7 | £UK 5.5 | JP„ 675] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
Dead Lie Down. New York, Penguin Books, 2010. Trade Paperback., Vg in Wraps. Pages Clean & Tight. Pages: 470. Book number: MASTER221617I USD 8.50 [Appr.: EURO 7 | £UK 5.5 | JP„ 675] Catalogue: Mystery & Suspense
| In shopping cart More information div> |
The Dead Lie Down a Novel Penguin (Non-Classics), 2010. trade paperback. ISBN: 9780143117490. 1.4 x 7.9 x 5.3 Inches; 480 pages. Very Good+ . -- Books EndBook number: 241397 USD 5.00 [Appr.: EURO 4 | £UK 3.25 | JP„ 397]
Keywords: 9780143117490 Thriller | In shopping cart More information div> |
The Fantastic Book of Everybody's Secrets Sort of Books, 2008. Paperback. Pp: 272. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1296966 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698] Catalogue: Engelse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Gevarenzone De Kern. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 397. Soms is het kwaad dichter bij huis dan je denkt. Drie jaar geleden gebeurde er iets akeligs met Naomi Jenkins " zo verschrikkelijk dat ze er niemand over heeft verteld. Nu heeft Naomi een ander geheim: haar getrouwde minnaar. Als Robert verdwijnt, voelt Naomi dat hem iets ergs overkomen is. Maar de politie is minder overtuigd van haar verhaal, zeker als de vrouw van Robert hen verzekert dat hij niet vermist wordt maar op vakantie is. Naomi is wanhopig. Als zij de politie er niet van kan overtuigen dat Robert in gevaar is, dan zal ze hen moeten vertellen dat hij een gevaar is voor anderen. Dan zullen ze wel naar hem op zoek moeten gaan. En Naomi weet precies hoe ze een psychopaat moet beschrijven. Ze hoeft alleen maar haar eigen verleden op te graven. Sophie Hannah`s eerste literaire thriller, Kleine meid, werd alom geprezen. Met Gevarenzone toont ze ons een intrigerend portret van kwaad dicht bij huis, en bewijst ze een van de beste hedendaagse thrillerschrijvers te zijn. ISBN: 9789032511104. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1371997 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP„ 948] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032511104 | In shopping cart More information div> |
Gevarenzone De Kern, 2009. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 416. Drie jaar geleden heeft Naomi Jenkins iets meegemaakt dat zo akelig was, dat ze het aan niemand heeft verteld. Nu heeft Naomi een ander geheim: haar getrouwde minnaar Robert. Wanneer hij verdwijnt, voelt Naomi dat hem iets ergs is overkomen. Maar de politie is minder overtuigd van haar verhaal, zeker als Roberts vrouw hen verzekert dat hij gewoon op vakantie is. Naomi is wanhopig en verandert van tactiek: ze vertelt de politie dat Robert zelf een gevaar voor de samenleving is. Dan mņéten ze wel naar hem op zoek gaan. En Naomi weet precies hoe ze een psychopaat moet beschrijven. Daarvoor hoeft ze alleen maar de gebeurtenissen van drie jaar geleden terug te halen. ISBN: 9789032512187. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1958857 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP„ 499] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032512187 | In shopping cart More information div> |
Gevarenzone De Kern, 2009. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 416. Drie jaar geleden heeft Naomi Jenkins iets meegemaakt dat zo akelig was, dat ze het aan niemand heeft verteld. Nu heeft Naomi een ander geheim: haar getrouwde minnaar Robert. Wanneer hij verdwijnt, voelt Naomi dat hem iets ergs is overkomen. Maar de politie is minder overtuigd van haar verhaal, zeker als Roberts vrouw hen verzekert dat hij gewoon op vakantie is. Naomi is wanhopig en verandert van tactiek: ze vertelt de politie dat Robert zelf een gevaar voor de samenleving is. Dan mņéten ze wel naar hem op zoek gaan. En Naomi weet precies hoe ze een psychopaat moet beschrijven. Daarvoor hoeft ze alleen maar de gebeurtenissen van drie jaar geleden terug te halen. ISBN: 9789032512187. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1582474 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP„ 449] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032512187 | In shopping cart More information div> |
Gevarenzone De Kern, 2009. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 416. Drie jaar geleden heeft Naomi Jenkins iets meegemaakt dat zo akelig was, dat ze het aan niemand heeft verteld. Nu heeft Naomi een ander geheim: haar getrouwde minnaar Robert. Wanneer hij verdwijnt, voelt Naomi dat hem iets ergs is overkomen. Maar de politie is minder overtuigd van haar verhaal, zeker als Roberts vrouw hen verzekert dat hij gewoon op vakantie is. Naomi is wanhopig en verandert van tactiek: ze vertelt de politie dat Robert zelf een gevaar voor de samenleving is. Dan mņéten ze wel naar hem op zoek gaan. En Naomi weet precies hoe ze een psychopaat moet beschrijven. Daarvoor hoeft ze alleen maar de gebeurtenissen van drie jaar geleden terug te halen. ISBN: 9789032512187. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1894012 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP„ 449] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032512187 | In shopping cart More information div> |
Gripless, When you lose your heart you lose your grip Arrow Books ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, etwas berieben gut - gebraucht Book number: BU332813 € 16.99 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP„ 1695] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
The Hero and the Girl Next Door Manchester, Carcanet Press. 1995, First Edition. Card Wrappers. Book, 64pp. First collection in first state wrappers. Fine. Book number: A113220 GBP 12.00 [Appr.: EURO 15 US$ 18.81 | JP„ 1494]
Keywords: Poetry 20th Womens | In shopping cart More information div> |
The Hero and the Girl Next Door Manchester, Carcanet Press. 1995, First Edition. Card Wrappers. Book, 64pp. First collection in second state wrappers. Fine. Signed by Author(s). Book number: A111578 GBP 12.00 [Appr.: EURO 15 US$ 18.81 | JP„ 1494]
Keywords: Poetry 20th Womens Signed | In shopping cart More information div> |
The Hero & the Girl Next Door (signed) Manchester, England, Carcanet Press Ltd. 1995, 1st. (ISBN: 1857541138) . Paperback, 64 pp, 52 poems. Dedicated inscription on half-title, signed by the author, to the late Catherine Reilly (anthologist) VG+. Book number: 005312 GBP 15.00 [Appr.: EURO 18.75 US$ 23.52 | JP„ 1868] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry Poets Poems Verse Signed Signed 1857541138 | In shopping cart More information div> |
Hotels Like Houses (signed) Manchester, England, Carcanet Press Ltd. 1996, 1st. (ISBN: 1857542525) , 21.5 Cms x 13.5 Cms. Paperback, 64 pp, with 53 poems + an extra one typed out on a loose sheet. Signed with dedicated inscription on title page to the late Catherine Reilly, anthologer of women's war poetry. Near fine. Signed. Book number: 003739 GBP 15.00 [Appr.: EURO 18.75 US$ 23.52 | JP„ 1868] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry Verse Poems Poets Signed Signed 1857542525 | In shopping cart More information div> |
Hotels Like Houses Manchester, Carcanet Press Ltd. 1996, First Edition. (ISBN: 1857542525) Card Wrappers. Book, 64pp. Fine. Book number: A113221 GBP 6.50 [Appr.: EURO 8.25 US$ 10.19 | JP„ 810]
Keywords: 1857542525 Poetry Womens | In shopping cart More information div> |
Hurting Distance Hodder & Stoughton. 2007. (ISBN: 9780340840344) Paperback, 8vo - 7¾" Tall. Brand new paperback. RRP. £6.99. A scanned image of the front cover can be emailed to you on request. NEW. Book number: 033078 GBP 4.49 [Appr.: EURO 5.75 US$ 7.04 | JP„ 559] Catalogue: Fiction (Crime & Thrillers)
Keywords: Fiction, Crime, Thriller 9780340840344 | In shopping cart More information div> |
Hurting distance. Hodder & Stoughton, 2007. First Edition; First Printing. Hardcover. Very clean, tightly bound book with no inscriptions, in a bright unclipped dustjacket. Appears little used. Very Good in Very Good dust jacket. Book number: 35940 GBP 9.00 [Appr.: EURO 11.25 US$ 14.11 | JP„ 1121] Catalogue: Fiction:: Modern
Keywords: Thriller fiction Sophie Hannah | In shopping cart More information div> |
Kind of Cruel Hodder and Stoughton. 2012. (ISBN: 9780340980699) Hardcover, 8vo - over 7¾ - 9¾" tall. Book, NEW Hardback. RRP. £12.99. 1st edition (UK). The dust jacket is supplied by us in a loose protective archival film sleeve (which does not adhere to the book or jacket in any way). New/New. Book number: 101893 GBP 9.99 [Appr.: EURO 12.5 US$ 15.66 | JP„ 1244] Catalogue: Fiction (Crime & Thrillers)
Keywords: 9780340980699 Crime, Fiction, Thriller New Books | In shopping cart More information div> |
Kleine meid De Kern,Baarn2008,6e druk,paperback,366 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8158197 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP„ 249]
| In shopping cart More information div> |
Kleine meid De Kern (Baarn), 10de druk, 2010, ISBN 9789032511524, NUR 330, 366 blz. paperback, goede staat -- MooiboekBook number: 8147401 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP„ 249]
| In shopping cart More information div> |
Kleine meid De Kern, 2007. Ed./Druk: 2. Paperback. Pp: 351. Alice Fancourt is voor het eerst zonder haar twee weken oude dochtertje Florence weggeweest. Maar wanneer ze thuiskomt begint een ware nachtmerrie. Ze beweert dat de baby die thuis in de wieg ligt en op wie haar echtgenoot David had moeten passen, niet haar dochtertje is. David ontkent dat, en denkt dat Alice haar verstand kwijt is. Is Alice inderdaad gek geworden of liegt David?. ISBN: 9789032511098. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U787393 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP„ 748] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032511098 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page