ascending
descending
found: 100 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

DIEPENBROCK, MR. A. / ERNEST VAN DER HALLEN E.A. (ONDER RED. VAN )
Zonnewijzer. Almanak voor het katholieke gezin
Het Spectrum, Utrecht. Gebonden, illustraties, 415 pp
Book number: 101492872
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Jeugd en Kinderboek
In shopping cart

More information

HALLEN, ERNEST VAN DER.
De aarde roept.
"Wiek op": Brugge, 1943. Paperback, rug verkleurd, verder goed ex., 141 pp.
Book number: 36926
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN, ERNEST.
DE AARDE ROEPT.
Brugge, Wiek Op, 1943 Paperback, originele kartonnen uitgeversomslag met flappen, 19.7x13.4 cm., 141 pp.
Book number: 23957
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: . 3e druk litérature letteren letterkunde
In shopping cart

More information

HALLEN, ERNEST VAN DER.
Arthur van Schendel.
Diest, P.V.B.A., z.j. Or. omslag. 94 p. Keurblazijden uit de Nederlandsche Letterkunde nr 26.
Book number: K3779
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN, ERNEST.
BEGENADIGDEN. UIT MYSTIEK VLAANDEREN.
Antwerpen, Leeslust, 1925 Gebrocheerd, stevige papieromslag met flapjes versierd door Anco Wigboldus, 19.4x15 cm., 107 pp. + 2, z/w illustraties door Anco Wigboldus.
Book number: 34563
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: . . letteren letterkunde
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN ERNEST
Brieven aan 'n jonge vriend
Deurne-Antwerpen, Tijl, 1932. 127pp. omslagill.van E. Darimond, 20cm. enkele stempeltjes, in de reeks "Jeugdproblemen" nr.1, 1e druk
Book number: T65459
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: literatuur Vlaanderen brieven
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN, ERNEST.
BRIEVEN AAN 'N JONGE VRIEND.
Deurne/Antwerpen, Tijl-Uitgaven, 1932 Gebrocheerd, papieren uitgeversomslag in kleur door E. Darimond, 20.3x14 cm., 127 pp.
¶ Jeugdproblemen nr. 1.
Book number: 34562
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: ' . deurne antwerpen tijl uitgaven reeks . 1 letteren letterkunde
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN ERNEST
Brieven aan Elckerlyc
Antwerpen, 1947, 150 .pp, Genaaid/Broché, 21 x 14 cm. tijl-uitgaven. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 268928&123
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

HALLEN,VAN DER ERNEST
Brouwer
De Kinkhoren - Brugge, s.d. 1e. Gebonden, geïll.voorplat, 294p, etiketspoortje voorplat (hist.roman). Goed.
Book number: 8137
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Geschiedenis Kunstgeschiedenis
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN, ERNEST
Brouwer
Brugge, De Kinkhoren. 1943. Gekartonneerd, 13,5x20cm. 296pp. in goede staat.
Book number: 013494
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

 -
VAN DER HALLEN ERNEST
Brouwer
Brugge, 1943, 293 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, Omslag onfris/Cover not so good, Rug beschadigd/Spine damaged, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 174320&277C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN ERNEST
Brouwer
Brugge - De Kinkhoren, 1943, 293 .pp, hard cover, 20 x 14 cm. 1e druk /first edition/édition/Ausgabe 1. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 221301&A27H
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
VAN DER HALLEN, ERNEST.
BROUWER. PEINTRE DES BUVEURS ET DES PAYSANS.
S/P., Desclée de Brouwer, 1945 Broché, couverture papier illustrée, 135 x 205 mm., 290 pp.
¶ Traduit par Marie Gevers. Contient aussi un envoi et sa signature. Bon état.
Book number: 22978
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: belgian belge schilderkunst peinture painting . opdracht gesigneerd signed signé
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN, ERNEST.
BROUWER.
Brugge, De Kinkhoren, 1943 Gebonden, originele geïllustreerde uitgeversomslag, 20x13.5 cm., 294 pp.+ 2.
¶ Korenaren nr. 4.
Book number: 10637
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: . . 4 letteren letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

 -
VAN DER HALLEN, ERNEST;
CHARLES DE FOUCAULD. EDELMAN, SOLDAAT EN KLUIZENAAR,
Diest, Pro Arte, 1941 Gebonden, oranje geïllustreerde kartonomslag, 115 x 175mm., 128pp., z/w tekeningetjes.
¶ In goede staat.
Book number: 32611
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: littérature literature letteren letterkunde literair proza roman .
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN ERNEST
Charles de Foucauld
Mechelen, 1965, 156 .pp, paperback, 14 x 21 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 245080&275C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

HALLEN, ERNEST VAN DER.
Charles de Foucauld, edelman, soldaat en kluizenaar. , 2e druk..
Diest,, Pro Arte,, 1951, height in cm: 19 cm,, paperback,. , 112 pp..
Book number: 1-1092
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Biography
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN ERNEST
Charles de Foucauld
Mechelen, 1965, 156 .pp, hard cover/dust jacket, 22 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 206920&100E
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

 -
HALLEN, ERNEST VAN DER
Charles de Foucauld
Pocket, inclusief stofomslag; Uitgeverij Het Spectrum, Utrecht; 117pp.
Book number: 023429
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

HALLEN, ERNEST VAN DER.
Charles de Foucauld.
Utrecht, Het Spectrum, z.j. Ingenaaid met stofomslag. 117 p. Vignetten van Frans Mertens. Schijnwerpers 9.
Book number: L2838
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Biografie
Keywords: biografie
In shopping cart

More information

 -
VAN DER HALLEN, ERNEST;
CHARLES DE FOUCAULD,
Utrecht, Het Spectrum, 1941 Gebonden, karton onder geïllustreerde papieromslag, 110 x 190mm., 117pp, z/w tekeningetjes.
¶ In goede staat.
Book number: 32612
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: littérature literature letteren letterkunde literair proza roman Pro Arte
In shopping cart

More information

VAN DER HALLEN, ERNEST
Charles de Foucauld edelman, soldaat en kluizenaar
Diest, Pro Arte. 1941, 2de dr. Ing. 19,5x14cm. 116 blz. Ill.: Frans Mertens. Met dossiertje (3 knipsels).
Book number: 000572
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Biografie Frans Mertens
In shopping cart

More information

HALLEN,VAN DER ERNEST
Cheiks, pelgrims en rabbijnen. Met illustraties van Frans Mertens
Het Spectrum, s.d. . Ingenaaid, reeks Schijnwerpers 36, 153p. Goed.
Book number: 7227
€  6.25 [Appr.: US$ 7.85 | £UK 5.25 | JP¥ 623]
Keywords: Geschiedenis Recent/hedendaags,Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

HALLEN, ERNEST VAN DER.
Cheiks, Pelgrims en Rabbijnen.
Utrecht, Het spectrum, z.j. Ingenaaid. 153 p. Met illustraties van Frans Mertens.
Book number: L2866
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Divers
Keywords: divers
In shopping cart

More information

HALLEN, ERNEST VAN DER
Cheiks, pelgrims en rabbijnen.
Utrecht, Het Spectrum, zonder jaar. Pocket met stofomslag/with dustjacket, 153 pp, 19 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Een iet scheef getrokken Schijnwerpers 36 Goed / good.
Book number: 26249
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Schijnwerpers
Keywords: Schijnwerpers 36 Frans Mertens
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search