| ||||
|
|
|
|||
| found: 133 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Stille opvaart. Verzen bijeengebracht uit het werk van jongerechristelijke dichters. Amsterdam, Uitgevers Mij Holland, 1930 (eerste druk) oorspronkelijk linnen (hoekjes en rugeinden licht versleten), 156 pp., Porto 3,00 euro NL, goed exemplaar, gedrukt in rood en zwart.. Book number: P120/78129 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Stille opvaart, Verzen bijeengebracht uit werk van jongere christelijke dichters, A'dam, Uitg.Mij.Holland, 1e dr.z.j., 156p., Linnen., Typ.: C.NYPELS (?) Met natuurlijk de samenstellers, maar ook M.Beversluis, H. de Bruin, W. Hessels, de Mérode, A.J.D. van Oosten en H.Swarth., Bovenzijde rug iets besch., Book number: 3834 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Leer Mij Ze Kennen... De Geldersen Leiden, A.w. Sijijthoff. 1970, 1e Druk. Pictorial Cover, 20 cm x 13cm. Ill.: Foto's. 143 blz. gewicht: 240 gram.. Fine. Book number: 011032 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Gelderland
Keywords: Gelderland Historie Cultuur Foto's | In shopping cart More information div> |
Arnhem Elden Schaarsbergen Arnhem, SBKG, 1988. Stiff wrappers (softcover), 29,7 x 21 cms., 4 pp. including a lithograph in colour by Ad Gerritsen. From an edition of hand-numbered 100 copies. ISBN: 9051520190 Book number: 13559 € 90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978] Catalogue: Dutch Artists Contains lithography
Keywords: Dutch Artists Contains lithography 9051520190 | In shopping cart More information div> |
Kerstbijlage. , Hamlet or no Hamlet, that's the question. . Amsterdam, Grafische School, 1951, height in cm: 29 cm, paperback. . Book number: 4-241 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Fine Printing
| In shopping cart More information div> |
Aangaande de voet. Arnhem, Eigen beheer, 1959. Oorspr. omslag. Met tekening. 4 p. Book number: #52530 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Appell an den Himme. Gedichte von Jan H. de Groot. n.p., 1966. Wrappers. 8vo. 12 pp. Von Helmut Homeyer aus dem Holländischen übersetzten Gedichte; eine Auslese aus der Sammlung "Signalen tegen de hemel" van Jan H. de Groot. Privatausgabe, seinen Freunden gewidmet, 13 Mars 1966. Limited edition. (Wrappers discoloured to the margins). Book number: 10996 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature / litérature / poetry / poezie / gelimiteerde oplage / gelimiteerde uitgave | In shopping cart More information div> |
Arnhem, Elden, Schaarsbergen, Arnhem 1988, 4 pag. [ reeks; Gelderland in proza, poezie en prenten ]. Geillustreerd met een litho van Ad Gerritsen. Oplage 120 genummerde exemplaren. Price outside EU (no VAT): euro 60 Book number: 31167 € 63.60 [Appr.: US$ 79.86 | £UK 51 | JP¥ 6344] Catalogue: Gelderland
Keywords: /Gelderland | In shopping cart More information div> |
Ballade van de doorzeefde eend. Z. pl., Eigen beheer, 1947. Kl. oblong 8vo. Oorspr. omslag. Met tekening door Lex Metz. 12 p. ¶ 1ste druk. - Oplage: 100 door de dichter gesign. ex. - Licht watervl. - Toegevoegd: Kerstfeest 1947. Vouwblad. Book number: #35036 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
| In shopping cart More information div> |
Het beest thuis. (Met illustraties door Lex Metz). (Z.p., eigen beheer, 1947). Ingenaaid. 32 p. Gedrukt in een oplage van 100 genummerde en door auteur en illustrator gesigneerde exemplaren. 1e druk. Book number: 25027 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
'Bij een dubbel afscheid'. Spel van taferelen ter gelegenheid van het afscheid van Ir Th.S.G.J.M. van Schaik, president-directeur van de Algemene Kunstzijde Unie N.V., en Jhr J.M. van den Bosch, directeur van de Algemene Kunstzijde Unie N.V. (Typografie e (Arnhem, 1954). Folio. bruine Linnen. (40) p. Gedrukt door Joh. Enschedé in een oplage van 80 exemplaren. -- Kool BoekenBook number: 47544 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489] Catalogue: varia
| In shopping cart More information div> |
'Bij een dubbel afscheid'. Spel van taferelen ter gelegenheid van het afscheid van Ir Th.S.G.J.M. van Schaik, president-directeur van de Algemene Kunstzijde Unie N.V., en Jhr J.M. van den Bosch, directeur van de Algemene Kunstzijde Unie N.V. (Typografie en illustraties van Hendrik Valk). (Arnhem, 1954). Folio. Linnen. (40) p. Gedrukt door Joh. Enschedé met de Romulus in groen en zwart in een oplage van 80 exemplaren. ¶ Eén van de 50 ongenummerde exemplaren op Strathmore Text. Book number: 14231 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
| In shopping cart More information div> |
De blindengeleidehond. Aerdenhout, W.G. Bezemer & H.C.B. Bezemer-Haag, 1958. Oblong. 4 p. Op stevig geschept papier. 2e druk. ¶ Over het Kerstkind als blindengeleidehond. Kerst- en nieuwjaarswens van het echtpaar Bezemer. Het gedicht was een jaar eerder geschreven voor de kerstwens van de familie van Jan H. de Groot. Book number: 259506 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Bont en Blauw. Verzameling vertellingen Neerbosch, Neerbosch uitgev. 1935. Soft Cover. Enige vochtvlekken. 111 pp. Book number: 0023223 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
| In shopping cart More information div> |
Bont en blauw. Verzamelde vertellingen. Neerbosch, Neerbosch, 1935. Gebonden. 111 p. Rug roestvlekjes. Book number: L2983 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Bont en blauw. Verzamelde vertellingen. Neerbosch, Neerbosch, 1935. 1ste druk, 111blz., formaat 13-20cm. - goed Book number: 21761 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Bont en blauw, Verzamelde vertellingen. | In shopping cart More information div> |
Botsing Verzen Uitgave in eigen beheer. Boekdrukkerij der Weesinrichting, Neerbosch, 1937, 1e druk. Gebrocheerd. Gezet uit de Egmont-letter en gedrukt op Simili Japon. Exx 200, dit is no 141. Pp 48. De rode omslag is zeer licht verkleurd en heeft wat gebr sporen, inhoud goed. Book number: pn18664 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie, literatuur, nederlands, oorspronkelijk, protestants, jan de groot | In shopping cart More information div> |
Botsing : verzen Neerbosch, Boekdrukkerij der Weesinrichting `1937 portret 1e dr. - Oplage 200 exemplaren. - Dit is nr. 56. - Gebrocheerd Book number: F67937 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie | In shopping cart More information div> |
Drie balladen. Eigen beheer, 1952, 1e dr., geniet, 11 p., opl.200 ex. Gesigneerd op titelp. Book number: 3098 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Fir. Nijkerk, Callenbach, n.d. 1st. (1938). 252 pp. Ln. Rug iets verschoten. Illustr. J.W. Kiesewetter. Book number: 18677 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
| In shopping cart More information div> |
Gedichte. Arnhem, Privatausgabe, 31-12-1970. Oorspr.omslag. 20 pag. Book number: 23434 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Gedichte. Arnhem, 1970. Geniet. 20 p. Privatausgabe, 31 dezember 1970. Book number: L7441 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Gedichten (parafernalia). Vier papieren met gedichten van de dichter Jan H. de Groot: 2 op gevouwen fotocopie (waarvan één in handschrift; één met gezette tekst; één met pen gesigneerd en met handgeschreven wens, de andere met handgeschreven wens). Verder een briefkaart met voorgedrukt gedicht. Met pen gesigneerd en geadresseerd door de dichter. Tenslotte een soort gevouwen wenskaart met voorop portret van de dichter, gevolgd door drie gedrukte gedichten. Book number: 10998 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poezie / poetry bibliofiel / / opdracht / books | In shopping cart More information div> |
Gilgamesj : Soemerisch-Babylonisch epos in twaalf tafelen. "Callenbach; Nijkerk," [1933]. 2de dr. 26 cm. 73 p. Omslag ontbreekt. Titelp. netjes uitgescheurd en op schutblad gelijmd. Katernen op rug bijeengehouden met blauw linnen plakband. Exemplaar wel compleet. Achter-schutblad gescheurd aan randen. Hier en daar roestvlekjes. Gebrocheerd. Redelijk. -- Utz BoekenBook number: 56936 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Sagen / Legenden
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven brief aan Hans van Straten. Doorn, 20-8-81, 27,5 x 18,5 cm. Eén vel, eenzijdig beschreven. Jan H. dankt Van Straten voor zijn 'creatie van een bijzonder geslaagd overzicht van mijn leven en werk.' Toegevoegd een privé-drukje van het gedicht 'de p - geschiedenis / aan een jong theoloog', gesigneerd. Geperforeerd. Book number: 11656 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Manuscripten
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page