ascending
descending
found: 98 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

FALTER, JET, ROSE GRONON, GENADE DE LILLE, MAGDA DE MEESTER, MONDA DE MUNICK, DANIELLE VLAEMINCK.
Zo zei de vrouw. Zes verhalen met drie tekeningen van Gerard Thijs.
Leuven,Leuvense Schrijversaktie,1975. Pap.61p. Leuvense Cahiers Nummer 7. * Met opdracht van Monda de Munck.
Book number: 56956
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE
Anne-Marie de Wuestenraedt
Wommelgem, Den Gulden Engel. 1987. Linnen band, 16,5x24,5 cm. met opdracht van de vertaler, vertaling uit het Frans en begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler door Luc Daems, 92pp. in prima staat.
Book number: 018999
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE.
Anne-Marie de Wuestenraedt. Vertaling uit het Frans en begeleidend Esssay. Silhouette van de Schimmenspeler Luc Daems.
Wommelgem. Den Gulden Engel. 1987. 8°. 89pp. Linn. Opl. 600 exx.
Book number: 3542
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Geschichte, Geschiedenis, History
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE EN LUC DAEMS
ANNE - MARIE DE WUESTENRAEDT en Silhouetten van de Schimmenspeler
Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. 67 pp., softcover. 1e druk. 16 x 24 cm. Inscr.: . z/w illustratie. Vertaling uit het Frans door Luc Daems met een begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler. zeer goed.
Book number: 12100
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE
Anne-Marie de Wuestenraedt
Wommelgem, Den Gulden Engel. 1987. Linnen band, 16,5x24,5 cm. vertaling uit het Frans en begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler door Luc Daems, 92pp. in prima staat.
Book number: 015592
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
In shopping cart

More information

GRONON,ROSE
Anne-Marie de Wuestenraedt. (vertaling uit het Frans en begeleidend essay. Silhouette van de schimmenspeler door Luc Daems)
Den Gulden Engel Wommelgem,1987. 88P. Linnen. Oplage 600 exemplaren.
Book number: 37770
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
Anne-Marie
Standaard Uitgeverij, 1971, 7 .pp, soft cover, 15 x 24 cm. 116e jaargang/ nummer 7/ 1971. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 245624&369A
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Literaire tijdschriften
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
Anne-Marie de Wuestenraedt
Wommelgem, 1987, 67 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Vertaling uit het Frans en begeleidend essay (Silhouetten van de Schimmenspeler) door Luc Daems, illustrated. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 135528&368D
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE ; WUESTENRAEDT, ANNE-MARIE
Anne-Marie de Wuestenraedt
Uitgeverij Den Gulden Engel, Wommelgem, 1987, 1e druk. Gebonden, linnen, met opduk. Vertaling uit het Frans en begeleidend essay ""Silhouetten van de Schimmenspeler"" door Luc Daems. Illustraties. Exx 600. Pp 89. als nieuw ex.
Book number: lv50614
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur, geillustreerd, nederlands vertaald uit het frans, biografie,
In shopping cart

More information

GRONON ROSE, LUC DAEMS
Anne-Marie de Wuestenraedt, Vertaling uit het Frans en begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler Luc Daems
Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. softcover. 1e druk. 16 x 23,5 cm. Inscr.: . 69 pp.,. zeer goed.
Book number: 13083
€  11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE
Anne-Marie de Wuestenraedt.
Wommelgem, Den Gulden Engel. 1987. 16x24,5cm, 89pp. linnen band, in goede staat. Vertaling uit het Frans en begeleidend essay 'Silhouetten van de Schimmenspeler' door Luc Daems.
Book number: 003237
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE
Anne-Marie de Wuestenraedt
1987. Pp: 67. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2126058
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

 -
GRONON, ROSE;
ANNE - MARIE DE WUESTENRAEDT,
Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987, Gebonden, grijs linnen met opdruk in zwart, rood en goud, gedecoreerde binnenplatten, 160 x 245mm., 91pp., z/w illustratie.
¶ Vertaling uit het Frans dor Luc Daems. Met een begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler. Boek is nieuw.
Book number: 16215
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Marthe Bellefroid literatuur littérature literature letteren letterkunde literair verhalend proza
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De ballade van Dona Maria de Alava
Leuven, 1963, 246 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 1e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 22914&80G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De ballade van dona maria de Alva
Leuven, 1963, 241 .pp, hard cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 31499&107D
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
GRONON, ROSE;
HET GLAZEN KARVEEL EN ANDERE VERHALEN,
Leuven, De Clauwaert, 1988 Gebonden, blauw linnen, geïllustreerde papieromslag, 130 x 210mm., 158pp. ISBN 9050352189.
¶ Handgeschreven opdracht van de vorige eigenaar. In goede staat.
Book number: 21972
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: LITT2RATURE LETTEREN LETTERKUNDE LITERAIR PROZA ROMAN 9050352189
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE
Het glazen karveel en andere verhalen
Wommelgem, Den Gulden Engel. 1988. Paperback, 12,5X20 cm. + De moeder van Rose Gronon, essay van Luc Daems, 160pp. in prima staat.
Book number: 014187
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De groene dijk
Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 17004&70D
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
GRONON ROSE
De Groene Dijk
Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 146872&259D
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De groene dijk
Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 14507&50F
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De Groene Dijk
Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 159846&363C
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De Groene Dijk
Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 159847&363C
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRONON ROSE
De groene dijk
Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 31512&107D
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GRONON, ROSE.
De Gyldenl"ve Saga.
Zaltbommel,Jan van Tuyl,z.j. Geb.or.lin.met omslag.347p.
Book number: 42906
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

 -
GRONON, ROSE;
DE GYLDENLOVE SAGA,
Kalmthout, Beckers, 1979 Gebonden onder gemarmerd linnen met goudopdruk, 110 x 180mm., 414pp.
¶ In goede staat.
Book number: 29152
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: letteren letterkunde literair boontje
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search