| ||||
|
|
|
|||
| found: 98 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Zo zei de vrouw. Zes verhalen met drie tekeningen van Gerard Thijs. Leuven,Leuvense Schrijversaktie,1975. Pap.61p. Leuvense Cahiers Nummer 7. * Met opdracht van Monda de Munck. Book number: 56956 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt Wommelgem, Den Gulden Engel. 1987. Linnen band, 16,5x24,5 cm. met opdracht van de vertaler, vertaling uit het Frans en begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler door Luc Daems, 92pp. in prima staat. Book number: 018999 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: vertaalde literatuur
| In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt. Vertaling uit het Frans en begeleidend Esssay. Silhouette van de Schimmenspeler Luc Daems. Wommelgem. Den Gulden Engel. 1987. 8°. 89pp. Linn. Opl. 600 exx. Book number: 3542 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Geschichte, Geschiedenis, History | In shopping cart More information div> |
ANNE - MARIE DE WUESTENRAEDT en Silhouetten van de Schimmenspeler Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. 67 pp., softcover. 1e druk. 16 x 24 cm. Inscr.: . z/w illustratie. Vertaling uit het Frans door Luc Daems met een begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler. zeer goed. Book number: 12100 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Literaire Romans Vert
| In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt Wommelgem, Den Gulden Engel. 1987. Linnen band, 16,5x24,5 cm. vertaling uit het Frans en begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler door Luc Daems, 92pp. in prima staat. Book number: 015592 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt. (vertaling uit het Frans en begeleidend essay. Silhouette van de schimmenspeler door Luc Daems) Den Gulden Engel Wommelgem,1987. 88P. Linnen. Oplage 600 exemplaren. Book number: 37770 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Literatuur Nederland
| In shopping cart More information div> |
Anne-Marie Standaard Uitgeverij, 1971, 7 .pp, soft cover, 15 x 24 cm. 116e jaargang/ nummer 7/ 1971. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 245624&369A € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literaire Tijdschriften
Keywords: Literaire tijdschriften | In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt Wommelgem, 1987, 67 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Vertaling uit het Frans en begeleidend essay (Silhouetten van de Schimmenspeler) door Luc Daems, illustrated. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 135528&368D € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt Uitgeverij Den Gulden Engel, Wommelgem, 1987, 1e druk. Gebonden, linnen, met opduk. Vertaling uit het Frans en begeleidend essay ""Silhouetten van de Schimmenspeler"" door Luc Daems. Illustraties. Exx 600. Pp 89. als nieuw ex. Book number: lv50614 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur, geillustreerd, nederlands vertaald uit het frans, biografie, | In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt, Vertaling uit het Frans en begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler Luc Daems Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. softcover. 1e druk. 16 x 23,5 cm. Inscr.: . 69 pp.,. zeer goed. Book number: 13083 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
| In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt. Wommelgem, Den Gulden Engel. 1987. 16x24,5cm, 89pp. linnen band, in goede staat. Vertaling uit het Frans en begeleidend essay 'Silhouetten van de Schimmenspeler' door Luc Daems. Book number: 003237 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Literature - Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Anne-Marie de Wuestenraedt 1987. Pp: 67. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2126058 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
ANNE - MARIE DE WUESTENRAEDT, Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987, Gebonden, grijs linnen met opdruk in zwart, rood en goud, gedecoreerde binnenplatten, 160 x 245mm., 91pp., z/w illustratie. ¶ Vertaling uit het Frans dor Luc Daems. Met een begeleidend essay Silhouetten van de Schimmenspeler. Boek is nieuw. Book number: 16215 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Marthe Bellefroid literatuur littérature literature letteren letterkunde literair verhalend proza | In shopping cart More information div> |
De ballade van Dona Maria de Alava Leuven, 1963, 246 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 1e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 22914&80G € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De ballade van dona maria de Alva Leuven, 1963, 241 .pp, hard cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 31499&107D € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
HET GLAZEN KARVEEL EN ANDERE VERHALEN, Leuven, De Clauwaert, 1988 Gebonden, blauw linnen, geïllustreerde papieromslag, 130 x 210mm., 158pp. ISBN 9050352189. ¶ Handgeschreven opdracht van de vorige eigenaar. In goede staat. Book number: 21972 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: LITT2RATURE LETTEREN LETTERKUNDE LITERAIR PROZA ROMAN 9050352189 | In shopping cart More information div> |
Het glazen karveel en andere verhalen Wommelgem, Den Gulden Engel. 1988. Paperback, 12,5X20 cm. + De moeder van Rose Gronon, essay van Luc Daems, 160pp. in prima staat. Book number: 014187 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De groene dijk Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 17004&70D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Groene Dijk Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 146872&259D € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De groene dijk Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 14507&50F € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Groene Dijk Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159846&363C € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Groene Dijk Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159847&363C € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De groene dijk Leuven, 1955, 59 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 31512&107D € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Gyldenl"ve Saga. Zaltbommel,Jan van Tuyl,z.j. Geb.or.lin.met omslag.347p. Book number: 42906 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
DE GYLDENLOVE SAGA, Kalmthout, Beckers, 1979 Gebonden onder gemarmerd linnen met goudopdruk, 110 x 180mm., 414pp. ¶ In goede staat. Book number: 29152 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: letteren letterkunde literair boontje | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page