ascending
descending
found: 228 books on 10 pages. This is page 1
- Next page

BESTEMA, J.C., GROENVELD, S., HEIDINGA, H.A., HUUSSEN JR. EN STEUR, A.G. VAN DER.
Hollandse Studiën 8.
"Historische Vereniging Holland, Dordrecht, 1975. 348 blz. linn. gr8vo. foto's. ill. Dit deel heeft de volgende onderwerpen. Het klooster Galilea bij Monnickendam. Een historisch en archeologisch onderzoek; De zestiende-eeuwse landmeter Jaspar Adriaensz. en zijn kartografisch werk; Johan van Duvenvoirde en Woude (1547-1610), heer van Warmond, admiraal van Holland; Verdicht verleden. Kanttekeningen bij een zeventiende-eeuws mauscript over Jacoba van Beieren."
Book number: 250909-4603
€  21.00 [Appr.: US$ 26.37 | £UK 17 | JP¥ 2095]
Keywords: middeleeuwen, cartografie, Monnickendam
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J.C., GROENVELD, S. E.A. (RED.).
Hollandse studiën.
Dordrecht, Historische Vereniging Holland, 1975. Geïllustreerd. Donkerblauw linnen. Gebonden. 8vo. 348 pp. Over: Het Klooster bij Monnickendam; De kartograaf Jaspar Adriaensz.; Van Duvenbode en Woude, heer van Warmond, admiraal van Holland; 17e eeuw manuscript over Jacoba van Beieren. (Mooi ex.)
Book number: 7748
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: topografie / topography / kartografie / cartografie
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J.C., GROENVELD, S., HEIDINGA, H.A., HISTORISCHE VERENIGING HOLLAND
Hollandse studiën:
Dordrecht: Historische Vereniging Holland, 1975. door J.C. Besteman, S. Groenveld, H.A. Heidinga ... [et al.] 348 pagina's, [40] p. platen 25 cm. Zeer goed. [historische opstellen]
Book number: 20163
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Zuid Holland
Keywords: 9025705146
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J. C. / S. GROENVELD/ H. A. HEIDINGA/ A. H. HUUSSEN JR. / A. G. VAN DER STEUR
Hollandse studiën 8.
Historische vereniging Holland, Dordrecht, 1975. Geb. en geïll. 348 pag.
Book number: 101437810
€  15.50 [Appr.: US$ 19.46 | £UK 12.5 | JP¥ 1546]
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J.C., GROENVELD, S., HEIDINGA, H.A., HUUSSEN, A.H., E.A.
Hollandse studiën 8
Dordrecht, 1975. 348 pp. Gebonden. Donkerblauw linnen. Geïllustreerd in zwartwit. Net exemplaar .
Book number: 27611
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J.C. & GROENVELD. ,S E.A.
Hollandse studiën 8.
Historische vereniging Holland. 1975. 348 p. Blauw linnen. * Hollandse Studiën. To collect in shop, please contact first. * Bibliotheek stempel.
Book number: 47802
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

BESTEMAN, S. GROENVELD, H.A. HEIDINGA, A.H. NUUSSEN JR. EN A.G. VAN DER STEUR, J.C.
Hollandse studiën 8.
Dordrecht, Historische Vereniging Zuid-Holland, 1970, 1ste druk. Linnen band, 348 pp, 24,5 x 17,5 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Ingebonden exemplaar met witte ronde bibliotheekstikker op de rug (afkomstig uit het Leidse Gemeentearchief). Hollandse Studiën 8 Zeer goed / very good.
Book number: 7263
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Monnickendam, Jaspar Adriaensz, Warmond, Jacoba van Beieren Hollandse Studiën 8
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J.C.; GROENVELD, S.; HEIDINGA, H.A.; HUUSSEN JR. A.H.; STEUR, A.G. VAN DER
Hollandse studiën 8
Bloemendaal, Drukkerij Amicitia, 1975. hardcover , 348 pp. 24x17,5 cm. Stempel en etiket op schutblad.
Book number: II-336
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

BESTEMAN, J.C. & H.A. HEIDINGA & S. GROENVELD & A.H. HUUSSEN & A.G. VAN DER STEUR
Het klooster Galilea Minor & De zestiende-eeuwse landmeter Jaspar Adriaensz. & Johan van Duvenvoirde en Woude & Verdicht verleden [In Hollandse Studiën 8].
Dordrecht. Historische Vereniging Holland. 1975. Original publisher's blue cloth hardback, silver lettering spine and frontcover, tall 8vo: [vi], 348pp. 4 contributions, richly illustrated, references, appenbdices, bibliography. Contributions: 1. Het klooster Galilea Minor bij Monnickendam. Een historisch en archeologisch onderzoek. 2. De zestiende-eeuwse landmeter Jaspar Adriaensz. en zijn kartografisch werk. 3. Johan van Duvenvoirde en Woude [1547-1610], heer van Warmond, admiraal van Holland. 4. Verdicht verleden, Kanttekeningen bij een zeventiende-eeuws manuscript over Jacoba van Beieren. Very fine copy. Volume 8: Hollandse Studiën. ISBN: 90-257-0514-6.
Book number: 35015
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9025705146
In shopping cart

More information

CHAUNU, PIERRE & S. GROENVELD & S.B.J. ZILVERBERG [EDS.].
De Reformatie. De 16de eeuwse revolutie in de kerk.
Abcoude. Uitgeverij Uniepers. 1990. Original publisher's black paper-covered boards, gilt title spine, pictorial dustjacket, 4to; 296pp. very richly illustrated, bibliography, index, photo credits. Very fine copy. ISBN: 90-6825-081-7.
Book number: 13656
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: 9068250817
In shopping cart

More information

CHAUNU, PIERRE & GROENVELD, S. & ZILVERBERG, SIEGFRIED BOUDEWIJN JOHAN
De reformatie. De 16de-eeuwse revolutie in de kerk
1990. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 296. ISBN: 9789068250817. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1917731
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789068250817
In shopping cart

More information

CHAUNU, PIERRE & GROENVELD, S. & ZILVERBERG, SIEGFRIED BOUDEWIJN JOHAN
De reformatie. De 16de-eeuwse revolutie in de kerk
1990. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 296. ISBN: 9789068250817. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1021020
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789068250817
In shopping cart

More information

CHAUNU, PIERRE & GROENVELD, S. & ZILVERBERG, SIEGFRIED BOUDEWIJN JOHAN
De reformatie. De 16de-eeuwse revolutie in de kerk
1990. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 296. ISBN: 9789068250817. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2093743
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Religie
Keywords: 9789068250817
In shopping cart

More information

CHAUNU, PIERRE (RED.)/GROENVELD, S, ZILVERBERG, S.B.J. (NED. ED.)
De Reformatie. De 16de-eeuwse revolutie in de kerk.
Abcoude, Uniepers, 1990. Richly ill. Cloth with dustjacket, 296 pp.
Book number: T9425
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis
In shopping cart

More information

DANE, J. & GROENVELD, S.
1648, vrede van Munster. Feit en verbeelding
Waanders, 1998. Linnen band met stofomslag. Pp: 231. ISBN: 9789040092190. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U226354
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: 9789040092190
In shopping cart

More information

DANE, J. & GROENVELD, S.
1648, vrede van Munster. Feit en verbeelding
Waanders, 1998. Linnen band met stofomslag. Pp: 231. ISBN: 9789040092190. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1464524
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: 9789040092190
In shopping cart

More information

DEURSEN, A TH VAN EN S GROENVELD
Cultuurgeschiedenis van de Republiek in de zeventiende eeuw : een onderzoeksprogramma
's-Gravenhage, Stichting voor Historisch Onderzoek 1990 1e dr. - Gebrocheerd
Book number: D96760
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Republiek/cultuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

GROENVELD, S. & M.E.H.N. MOUT & I. SCHÖFFER [EDS.].
Bestuurders en geleerden. Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achttiende eeuw, aangeboden aan Prof. Dr. J.J. Woltjer bij zijn afscheid als hoogleraar van de Rijksuniversiteit Leiden.
Amsterdam/Dieren. De Bataafsche Leeuw. 1985. Original publisher's brown paper covered boards, gilt title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 8vo: frontispiece portrait, 224pp. [iv], 20 contributions, illustrations, notes/bibliographical notes, bibliography Woltjer. Fine copy. ISBN: 978-90-6707-065-2.
Book number: 16185
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9789067070652
In shopping cart

More information

(WOLTJER, JAN JULIAAN) GROENVELD, S., M.E.H.N. MOUT, AND I. SCHÖFFER (ED.)
Bestuurders en geleerden. Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achttiende eeuw, aangeboden aan Prof. Dr. J.J. Woltjer bij zijn afscheid als hoogleraar van de Rijksuniversiteit te Leiden.
Amsterdam [etc.]: De Bataafsche Leeuw, 1985. Hardback with dustjacket, 224 p.
Book number: 30274
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: History
In shopping cart

More information

GROENVELD,S. (EA)
Bestuurders en Geleerden. Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achttiende eeuw. Afscheidsbundel Prof. Dr. J.J. Woltjer (R.U. Leiden).
Bataafsche Leeuw Amsterdam,1985. 224P. Gebonden +stofomslag.
Book number: 40834
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

GROENVELD, S. & SCHÖFFER, IVO & MOUT, M. E. H. N.
Bestuurders en geleerden. Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achtiende eeuw, aangeboden aan Prof. Dr. J.J. Woltjer bij zijn afscheid als hoogleraar van de Rijksuniversiteit te Leiden
1985. Linnen band met stofomslag. Pp: 224. ISBN: 9789067070652. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U574484
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789067070652
In shopping cart

More information

GROENVELD, S; M.E.H.N. MOUT; I. SCHÖFFER.
Bestuurders en Geleerden. , Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achttiende eeuw, aangeboeden aan Prof.Dr. J.J. Woltjer bij zijn afeshcied als hoogleraar. .
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw, 1985, height in cm: 25 cm, cloth, wrapper, fine copy. , 224 pp, pp..
Book number: 7-1381
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

GROENVELD, S.; M.E.H.N. MOUT EN I. SCHÖFFER (RED.)
Bestuurders en geleerden. Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achttiende eeuw, aangeboden aan Prof.Dr. J.J. Woltjer bij zijn afscheid als hoogleraar van de Rijksuniversiteit te Leiden.
Amsterdam, 1985. 224 p, geb., geïll. Price outside EU (no VAT): euro 15
Book number: 19151
€  15.90 [Appr.: US$ 19.97 | £UK 12.75 | JP¥ 1586]
In shopping cart

More information

GROENVELD, S. E.A. (RED.)
Bestuurders en geleerden
Amsterdam / Dieren, De Bataafsche Leeuw, 1985. Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de zestiende, zeventiende en achttiende eeuw, aangeboden aan prof. dr. J.J. Eoltjer bij zijn afscheid als hoogleraar van de Rijksuniversiteit te Leiden. Enkele ill, 224 pp - linnen
Book number: 16603
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Dutch History
In shopping cart

More information

GROENVELD, S./MOUT, M.E.H.N./SCHÖFFER, I.(REDACTIE)
Bestuurders en geleerden
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw, 1985. hardcover met stofomslag, 224 pp. 24,5x17,5 cm. . Opstellen over onderwerpen uit de Nederlandse geschiedenis van de 16e, 17e, en 18e eeuw aangeboden aan Prof. J.J. Woltjer bij zijn afscheid als hoogleraar van de Rijksuniversiteit te Leiden.
Book number: VII-1441
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: (Geschiedenis)
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page

New Search